Opinie o Skanska S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Skanska S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Skanska S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skanska S.A. w Kielce

lobos

dostalem propozycje pracy w skanska i moze ktos szczerze powiedziec jak jest naprawde na rozmowie tel powiedzieli ze 1600 euro sie zarobi i jest zwrot podatku z gory dzieki

Zbrojarz

Troche mnie dziwia I smiesza takie opinie. Nie mowie ze jest na kontraktach Exbudu Milo I przyjemnie ale za 200 godz pracy man jako zbrojarz 1600€ nie jest to majatek ale zarobcie to w kraju I co 2 tygodnie jestem w domu . Nie podpierdalam nikogo, nie lize dupy, jadac tam nikogo nie znalem, poszedlem z ogloszenia I poprostu pracuje. I powiem Wam jedno, jak chlejecie albo caly dzien kombinujecie co zrobic zeby nie robic to tak macie. Poza tym wiekrzosc z Was chyba nie zaznala ciezkiej roboty w zyciu I stad opinie o 'obozie pracy' . Pozdrawiam

nick

Witam. Ja szybko na temat kierownika w Karben. Facet majac majstrow pijakow i nieudacznikow i gamoniow musi trzymac krotko ponad dwustuosobowa holote. Tylko dlaczego on tego nie widzi. Dobrzy majstrowie i faceta nie ma na halach. Pozdrawiam kierownika.

max bogl obozowisko

kilka słow o kontrakcie w muhlhausen. warunki pracy skandaliczne. zarobki jeszcze bardziej, z reszta widzicie to podpisujac umowe..9 e na godzine brutto nie da sie zarobic. warunki mieszkaniowe oboz z barakow jak u uchodzcow. pozatym praca sezonowa, w grudniu srednio 20 osob dostaje aneks do umowyo jej skroceniu, lub wypowiedzeniu. zostaja tylko najwieksi alkoholicy, przydupasy i ci, ktorzy co miesiac zeznaja w sadzie na rzecz Exbudu, bo tak srednio maja sprawy w sadzie. pozatym upodlenie przez kierownictwo to malo powiedziane. zapraszam na facebooka na fanpage " A plan Pan czyta? " przesylajcie zdjecia i nfo jak mieliscie stycznosc z tymi bandytami

Inżynier Budowy

Pierwszy etap telefoniczny

Pytania o to co jest w CV plus ile chciałbym zarabiać, następnie negocjację czy podejmę się tej pracy za 2500 zł bo tyle tylko mają, po stanowczym nie koniec rozmowy i rekrutacji

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Doswiadczony

Zakładam, że praca będzie na zasadzie oddelegowania. Myślę, że możesz wołać ok 12.000 netto plus opłacone mieszkanie i narzędzia pracy tel, laptop, samochód. I co o tym sądzisz, zainteresowany?

pupcio

nie mam żalu do siebie, ja na szczęście szybko zrezygnowałem z tej pracy, mam za duże doświadczenie, nie pozwoliłem się oszukiwac, kto jest madry i ceni swoje umiejętności nie będzie pracować w tej firmie.

pupcio

bank godzin to znaczy, że zabierają Ci godziny, które przepracowałeś, apotem oddają tylko częściowo, ja jako spawacz 135,CO2 itd. zarabiam w dobrej firmie 1800-2000 euro.

pupcio

szkoda czasu na tą firmę, chyba, że chcesz zarabiać jako doświadczony spawacz 1000 euro za cały miesiąc pracy i nie dostaniesz tyle do ręki, bo częsć z tego pójdzie do banku godzin, podatku taż nie zwracają, więcej można zarobić w kraju.

zdziwiony
@pupcio

Jak podatku nie oddaja? O czym Wy ludzie piszecie? I'd kiedy firma oddaje jakos podatek.. To urzad skarbowy jest od tego chyba..jak nie wiesz jaka umoee podpisujesz to zwrotu nie mass trzeba czytac najpierw.

em

Witam.Czy warto zatrudnić się u nich jako spawacz bo maja teraz oferty do niemiec???Jak atmosfera w pracy tam wygląda?

@em

szkoda czasu na tą firmę,spawacz z doświadczeniem zarabia 1000 euro to śmieszne, mają jakieś banki godzin, zabierają podatek,jednym słowem oszuści.

lot

Witam. Własnie dostałem oferte z Kielc gosc powiedzial mi ze zarobie we Frankfurcie na zbiornikach 1700euro...Widze ze opinie o tej firmie sa bardzo negatywne i chyba sie nie zgodze.Mam pytanie czy cos sie zmieniło w tej firmie?.Powiem jeszcze ze dzwonil do mnie gosc taki starszy facet sadze po glosie i kazal kontaktowac sie z p.Skrzeczem ale widze ze opinie o nich sa fatalne. Czy warto?

pupcio

bardzo mało, oszukują pracowników

pupcio

super konkretna 1000 euro za mięsiąc pracy, zapraszam wszystkich spawaczy, kórzy tak nisko się cenią zapraszam wszystkich naiwnych i pana Jacka podstawionego .

open

Dzięki panowie za opinie o tej firmie,dostałem propozycję pracy z tej skanskiej tylko nazwa brzmi dobrze ,ale to za mało nie będę ryzykował szkoda czasu i nerwów pozdrawiam wytrwałych....

pupcio

ciekawe, kto Ci kazał te bzdury pisać, można się domyślić, ja i większość ma twoje zdanie gdzieś, mam pracę w dobrej firmie, dobrze płatną, pracodawca docenia moje umiejętności, a Ty jak chcesz to pracuj sobie u tych złodzieji, powodzenia!!!

pupcio

na miejscu takie same dziadostwo

pupcio

nie polecam nikomu firmy EXBUD SKANSKA oddział Kielce, warunki pracy złe, nie przestrzegzją zasad BHp, pracowałem jako spawacz na wysokości ponad 5metrów bez zabezpieczeń, pracodawca bardzo marnie płaci, za cały miesiąc pracy jako spawacz 1000-1200euro, dodadkowo zabierają godziny do wymyślonego przez nich banku godzin, których nie można potem odzyskać, mówiąc krótko złodziejstwo i dziadostwo,kto mądry ucieka stamtąd, szczególnie ostrzegam przed pseudokierownikiem Józefem Lisem u Volfa, jest bardzo dobry dla firmy bo super oszukuje ludzi.

pupcio

exbud oddział kielce to bardzo złodziejska firma nie polecam nikomu

@pupcio

cały czas złodzieje zabierają podatek, a spawacz za cały miesiąc pracy zarabia 1100 euro.

Misiek

Ile teraz spawacz moze zarobic w neukirchen a sluszalem ze teraz nie zabieraja podatku czy to prawda

apfel

eee panowie gdzie ten wierszyk o czopku proszę go dodać

NDD

jamnik terc znowu pokazuje różki teraz mówi że on jest od opieprzania nie od pomagania pracownikom i tak właśnie mamy bo dudek dał im taką władzę że nie pomogą tylko krzyczą ale co oni mogą pomuc jak nic nie wiedzą terc noc całą prześpi z nogami na biurku jak po coś pójdziesz to jeszcze morde wydrze że mu przeszkadzasz i nie masz do kogo się udać ale tyle mu zostało niepowodzenia domowe wyładowywać na pracownikach a pretensje powinny iść do szwagrów

Zostaw merytoryczną opinię o Skanska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Skanska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Skanska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Skanska S.A.?

Kandydaci do pracy w Skanska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Skanska S.A.