Opinie o MTL Sp.J. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie MTL Sp.J.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MTL Sp.J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTL Sp.J. w Toruń

Mario

Do zarządu MTL. Jedyna moja opinia na goworku dotyczyła bramownicy....mam dla niej nowe zastosowanie i praktyczne , niestety na ranną zmianę potrzeba 7 osób.... na popołudniu wystarczą dwie. Brygadzista by tylko klikał na tablecie, drukował etykiety i je przyklejał. 2 osoby pod suwnice 2 osoby pod bramownice no i 2 osoby na foliarnie pytanie czy ktoś się zastanowił nad tym czy firma będzie miała tyle zleceń ????, więc prezes kupując ją chyba wiedział co robi ?? Co do kierownika cóż to podobno jego pomysł ???????? , ale nad nim jest jeszcze Dyrektor oraz prezes zarządu a nawet dwóch ???? więc nie można winić tylko kierownika....biorąc pod uwage pomyje które są na niego wylewane na goworku to trochę nie fer wobec nieg , ale to tylko moja opinia. Ja wolę mówić co myślę w oczy . Pewnie je piszą twardziele którzy już nie pracują w MTL bo nie dali rady psychicznie???? ja ledwo ledwo ale wytrwałem okres próbny dlatego czuje się wygrany , no i zdobyłem doświadczenie .Ocena ogólna MTL będę wspominał miło i dam pozytywa ????. Mimo Wszystko ????moja rada dla kolejnych nowych pracowników nie mówcie nic o sobie... pozdro Mario.

A praca dla asystentki działu eksportu jest spoko, bo głównie narzekaliście na pracę na magazynie? Oferta jest ważna jeszcze 14 dni, więc mam jeszcze chwilę czasu na zastanowienie się. W treści ogłoszenia piszą, że wynagrodzenie to podstawa i premia zależna od wyników. Ale jakie wyniki powinna osiągać asystentka żeby ją dostać?

Mariusz

Witam serdecznie zastanawiam się o podjęciu pracy w firmie mtl ale chyba coś jest nie tak że co chwilę jest ogłoszenie na operatora wózka widłowego na stanowisku magazynier stwierdzam po opiniach że jest problem z kierownikiem magazynu ten pan chyba ma na imię Sebastian pozdrawiam i czekam na odp .

Mario Nowy wpis
@Mariusz

Powiem ci tak , problem tkwi nie w kierowniku tylko ludziach którzy tam pracują... jak pozwolisz sobie by cię znieważali , wyśmiewali , obgadywali za twoimi plecami to będziesz tam pracował. Jeżeli masz jaja i się temu przeciwstawisz mówiąc co o tym myślisz i wyznaczysz granice , to zrobią z ciebie agresora i bez względu na twoje umiejętności nie zostanie ci przedłużona umowa bo nie będziesz tańczył jak ci zagrają. W mojej opini do wymiany są dwie osoby które wprowadzają toksyczną atmosfere i psują opinie całej firmie , i nie chodzi o żadnego z brygadzistów. Póki to się nie zmieni nikt tam psychicznie nie podoła, bo albo zostanie sprowokowany do tego by się odpalił z tej złej strony (a gdy to zrobi to będzie odebrany jako ten zły i agesywny), albo pozwoli sobie na to by po nim jechali. Uważam że do pracy przychodzi się pracować i zarabiać pieniądze jest to korzystne dla firmy , dla pracownika i dla własnego zdrowia. Z jednej strony szkoda mi tej pracy bo praca sama w sobie jest spoko , z drugiej cieszę się że tam nie będę pracował z ludzmi toksycznymi ... kwestia czasu kiedy bym się odpalił a wtedy by to poszło za daleko ...tego właśnie próbuje uniknąć . Poza tymi dwoma osobami brygada spoko. Warunki socjalne bardzo dobre , ciuchy robocze, kawa cherbata , mleko, woda do picia jest nawet melisa haha .....mikrofalówka, lodówka , prysznic . Umowa o prace i kasa na czas . Masz teraz pełen obraz , więc składaj papiery i życzę powodzenia.

@Mario

Ale napisałeś, że 2 osoby są toksyczne a reszta ok. Nie można jakoś przeboleć i nie dać się takim ludziom sprowokować? Melisa w pracy, nieźle, a oprócz kawy, herbaty i wyposażonej kuchni z kasą jak jest? Porównywalnie z rynkiem czy lepiej? Jak to nie problem to podaj widełki.

Mario Nowy wpis

Jakub

Czy młodszy specjalista do spraw obsługi klienta (ogłoszenie z pracuj.pl) może liczyć na początku na jakiś okres wdrożeniowy, żeby przeszkolić się w specyfice pracy? Czy może od razu zrównuje się obowiązkami z bardziej doświadczoną kadrą? Chodzi mi między innymi o wspomniane w ogłoszeniu 30% czasu pracy spędzonego na wyjazdach do klientów. Czy nowy pracownik dostaje na tę okoliczność samochód służbowy?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie MTL Sp.J.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Toruń

Czy firma MTL Sp.J. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ale to koperty na święta czy z jakiej okazji? Niby dają po kryjomu, a jest tu o tym pisane, więc chyba nie ma z tego tajemnicy. Ile jest w tych kopertach kasy, ktoś wie? I czy dla wszystkich jest to jednakowa kwota?

OU

Kwota jest dla jednych duża a dla drugich wynosi 0. Jedni dostaną kopertę a inni nawet nie powinni o nich wiedzieć. Ostatnio był to list z podziękowaniem za zaangażowanie od zarządu. Ktoś z zarządu powinien o tym pomyśleć..

Madzia
@OU

A co w takim liście jest konkretnie napisane? Zwykłe dziękuję i koniec? Od czego to zależy kto dostanie kopertę? Trzeba być blisko z szefostwem czy można jakoś zasłużyć? Chciałabym wiedzieć jeszcze ile jest kasy w tej kopercie jak już ktoś ją dostanie.

Cześć wam, właśnie weszło nowe ogłoszenie na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta. Wiecie czy warto wysłać cv obecnie? I wymagają tam prawa jazdy kat B. A wiecie po co/ Trzeba tu do tych klientów jeździć? Jaki obowiązek zawodowy potrzebuje tu samochodu?

Sław

Ktoś może powiedzieć, szczerze bez ogródek, jak się teraz pracuje w tej firmie? Niby diamenty Forbesa wygrali, ale co z pracownikami? Nie pytam tylko o kasę, ale jak się ludzi traktuje i czy można liczyć na jakiś rozwój, awans? Dzięki za każdą odpowiedź, byle bez propagandy kierownictwa, ok?

Jak długo trwa proces awansu w MTL Sp.J.?

Zależy od tego gdzie pracujesz i pod kogo podlegasz. Jeżeli pod dyrektora zarządzającego napewno się dogadasz i zostaniesz zauważony. Jeżeli pod dyrektora finansowego możesz liczyć na docenienie i całkiem rzetelne podeście. Jeżeli pod dyrektora handlowego to nie stety z tego co mi wiadomo nic nie ugrasz bo to człowiek zupełnie nienadający się na to stanowisko i niepotrafiący zawalczyc o swoich. Jeżeli pod kierownika magazynu to o podwyżce/awansie zadecyduje to, jakie masz z nim relacje i staż/zaangażowanie (ale to jak w każdym zawodzie). U nas w dziale zakupów awanse pojawiały się dość szybko bo to po około 5-6mieś - ale to dlatego ze podlegamy pod p. Litwina

Roman

Firma niby się rozwija a tego nie widać, szczególnie na południu kraju. Ciężko coś u nich dostać od ręki i w miare szybkim terminie. Szkoda bo kiedyś fajna firma z ludzkim podejściem do klienta.

Tadek

Starych dobrych pracowników zwalniają lub pozwalają im odejść i myślą że nowi bedą lepiej pracować za mniejsze pieniądze. Optymalizacje kosztów właśnie w tej firmie na odwrót coś działają. Zanim dojdą znów do wniosku że to nie miało sensu tracą dużo dobrych ludzi.

PracownikMagazynu

Jestem pracownikiem magazynu i uważam że praca nie jest zła tylko atmosfera jest tragiczna którą wprowadza kierownik i jego metody. Może wina nie leży po stronie magazynierow tylko po stronie kierownika który kłamie i ukrywa pewne rzeczy a potem zrzuca winę na inne niewinne osoby. Robi wodę z mózgu nam magazynierom a także prezesom którzy są w niego zapatrzeni i słuchają tylko jego zdania i opini. Może warto poświęcić chwilę czasu i wysłuchać opini magazynierow i ich zdania na temat kierownika i jego pracy i wtedy wyciągnąć konsekwencje. Żyjemy w wolnym kraju i każdy ma prawo do głosu i wypowiadania się a to przecież nic nie kosztuje. Mam nadzieję że dotrze to do zarządu i odpowiednich osób i wkoncu ruszy ten temat dalej i każdy będzie traktowany sprawiedliwie

Handlowiec
@PracownikMagazynu

Czytam i nie mogę się z tym zgodzić.Pracuję w firmie już parę lat i mogę powiedzieć że problem leży w Was samych .To Wy stwarzacie problemy a kierownik pewnie święci oczami .Jeżeli masz problem to go wyjaśnij a nie wytrząsasz się na goworku.Mylisz się w ocenie ponieważ sam byłem świadkiem jak wielokrotnie Was bronił. Pewnie paru starszych stażem magazynierów by już nie pracowało.Wy sami tworzycie wizerunek i atmosferę na magazynie. To Wy macie kontakt z klientem, który się skarży na obsługę lub odzywki .To Wy w subiektywnych opiniach wystawiacie ocenę firmie. I na koniec chcę dodać , niech każdy zacznie od siebie to wszystkim będzie się lepiej pracował. Ps. Wy- pisałem poprzez szacunek dla tych którzy ciężko pracują nieangażując się w intrygi.

Jacus
@Handlowiec

To pisał rudy kierro

Fajny
@PracownikMagazynu

Uważaj co piszesz, bo zaraz Ci Pani z Marketingu odpisze ze wolność słowa jak najbardziej istnieje, ale tylko wtedy jak piszesz dobrze o firmie:) Zapewne firma wykupiła na Go Worku możliwość administrowania opinii o ich samych i jak widzicie, kasują nieprzyjemne dla nich komentarze, grożąc sądami jak ktoś pisze kłamstwo, nawet go nie weryfikując:) Niestety wg mojej opinii (bo opinię mogę wyrażać prawda? Czy już nie?) firma przysłowiowo ,,schodzi na psy". Większość ludzi, których znam, a pracują w tej firmie narzeka na nią. Każdy patrzy Ci na ręce i czeka na Twoje potknięcie, żeby zabrać Ci premie lub przygadać. Prezes dalej żyje w średniowieczu z głodowymi stawkami, w zamian oczekując oddania i robienia nadgodzin na zawołanie. Jestem ciekaw czy mój komentarz przetrwa, czy znowu coś MTL wymyśli? Oli jak myślisz?

MTL Dom Stali Nierdzewnej

Szanowni Państwo Jesteśmy otwarci na wszelkie komentarze dotyczące naszej firmy. Do każdej z tych opinii podchodzimy z uwagą i staramy się wyciągnąć właściwe wnioski. Każdy komentarz czy konstruktywna krytyka jest dla nas powodem do tego, by przyjrzeć się uważniej poruszanym tematom czy możliwym problemom. Niemniej jednak prosimy pamiętać, że z wolnością i swobodą wypowiedzi łączą się ograniczenia lub adekwatne konsekwencje. Jeśli zamieszczone wypowiedzi będą miały cechy hejtu, będą szkalowały dobre imię naszych pracowników lub kontrahentów, będą znieważały, pomawiały lub prezentowały kłamstwa, to informujemy, że takie działania będą skutkować podjęciem z naszej strony kroków prawnych i działań zmierzających do ochrony dobrego imienia. Od początku działalności MTL buduje wizerunek godnego zaufania partnera i odpowiedzialnego pracodawcy. Obrany kierunek realizujemy przede wszystkim w oparciu o dialog z każdym, kto jest gotów poświęcić czas, by wskazać nam nasze niedociągnięcia. Zgodnie z misją naszej firmy, wszystkich pracowników i kontrahentów traktujemy z szacunkiem i po partnersku oraz z należną uwagą wsłuchujemy się w opinie dotyczące naszego przedsiębiorstwa, wyrażane między innymi na łamach tego serwisu. Chcemy przypomnieć, że szczególnie doceniamy zaangażowanie naszych pracowników, a ich pomysły są dla nas źródłem wiedzy oraz przyczynkiem do zmian i kolejnych etapów rozwoju naszej organizacji. Wszelkie nieprawidłowości w procesach czy w relacjach, a także pomysły mogące usprawnić pracę w firmie możecie zgłaszać Państwo na adres mailowy: marketing@mtl.com.pl lub poprzez formularz kontaktowy na stronie https://mtl.com.pl/kontakt/ Z poważaniem Zarząd MTL

Maciej

firma nastawiona na oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o pracowników i firmy współpracujące. Mowa że MTL ma się dobrze i się rozwija to gadka wyżej postawionych ludzi w firmie. Szkoda że zwykły zjadacz chleba tego w żaden sposób nie odczuwa, nie wspominając o logistyce która kuleje tam już pare lat i będzie dalej kuleć jak się będzie oszczędzać na transporcie.

Wojtek

Firma po zmianach ma duże problemy finansowe, tonący brzytwy się chwyta, niestety nie da się tego zatuszować, wiszą kasę dostawca w około handlowcy nie mogą kupować materiału, po zmianach które nastały to jakaś niedorzeczność, przyszedł facet zmodernizował firmę (usunięte przez administratora) Ten kto ma zarobić zarabia, reszta pracowników jest pomijana, doskonale to widać ile osób odeszło z firmy przez ostanie 2 lata? ZA DUŻO DOBRYCH! Niestety tak to wyglada nie potrafią się przyznać do porażki, dobrym przykładem jest oddział Gdańsk którego nie ma już od 5-6 lat na stronie dalej jest z kierunkowym 56 do Torunia słabe Bańka mydlana pękła?

Czy MTL Sp.J. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Maksim

Pracuję już jakiś czas i nie miałem problemów z urlopami .

Pan M

Panowie już czas podjąć jakieś decyzje !!! Zdrowie ludzi i ich rodzin jest ważniejsze od każdych pieniędzy !! Nie chowajcie się po biurach i nie udawajcie, że nic się nie dzieje !! Czas na decyzje i jakikolwiek dialog z pracownikami, którego w ogóle nie ma ! Kiedy się obudzicie ?? Jak ludzie zaczną odpadać na zwolnienia chorobowe ?!!

Doudi

Witam. Piszę do Was z zapytaniem odnośnie pracy na stanowisku operator wózka/magazynier. Wózki, na których się pracuje są w miarę w dobrym stanie technicznym? Czy mówiąc kolokwialnie "trupy" po przejściach z innych firm? Jak pracownicy z dłuższym stażem podchodzą do osób świeżo zatrudnionych? Są sytuacje typu to jest gun, tam komp i radź se sam? Jaki okres doświadczenia wymagany jest w firmie?

Wściekły
@Doudi

Cześć wózków jest nowych, jeszcze w leasingu, reszta jest starszych, serwisowanych także bez problemu. Starsi koledzy pomagają młodym( sprawują nad nimi opiekę). Młodzież nie jest zdana na siebie. Doświadczenie??? Jak będziesz ogarniał temat to będzie dobrze.

Doudi
@Wściekły

Dziękuje za odpowiedź :)

Maja
@Wściekły

@Wściekły, jak dobrze, że opisujesz sytuację w MTL-u. Ile idzie zarobić na magazynie? W ogłoszeniu na stronie nie ma nawet widełek płacowych...

Msja
@Maja

2800 to maks

Kierowca

Dziara, dobrze zrobiłeś odchodząc z tej padaki, którą tworzą tchorzliwy dwulicowy rudy kiero ze swoim przydupasem. Powodzenia

Dziara.
@Kierowca

Dzięki. ????????????

Jaka umowa obowiązuje w MTL Sp.J. podczas okresu próbnego?

Grzegorz

Na jakie stanowisko i w którym oddziale?

Zostaw merytoryczną opinię o MTL Sp.J. - Toruń

• Jak się pracuje w MTL Sp.J.?

Zobacz opinie na temat firmy MTL Sp.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTL Sp.J.?

MTL Sp.J.