logo MTL

MTL

Toruń

Opinie o MTL

młody 2013-12-20 14:25:32
Praca w tej firmie jak praca, fajne zarobki ale oprócz tego panuje tam zasada znasz kierownika masz prace ostro mu trzeba w (usunięte przez administratora)wchodzić. Ja tego nie robiłem i tylko okres próbny tam byłem. Miałem być przyuczany a nie byłem do niczego żadnego samodzielnego zadania nie dostałem nigdy. Nie masz znajomości nie pchaj się tam.
adam 2014-08-13 23:27:18
W trakcie rozmowy kwalifikacyjnej kierownik powiedział dwa razy sam z siebie, że nawet jeżeli nie otrzymam pracy to zadzwonią do mnie i mnie o tym poinformują. Sam nie oczekiwałbym takiego rozwiązania ale bardzo to zapewniali sami z siebie. Nie zadzwonili. Takie zachowanie tworzy opinię o firmie.
razdwatrzy 2016-05-20 17:14:29
No właśnie, pracował ktoś w eksporcie? Bo zastanawiam się czy warto aplikować. Czy dużo wyjazdów zagranicznych? No i tak na poważnie jak z tą Rosją jest? Bo to bardzo niestabilny rynek jak dla mnie, ale może sobie radzą.
gauka 2016-06-18 11:08:19
no wiadomo sankcje, rozgrywki ue i nato z nimi... tez mnie ciekawi jak to wpływa na płynnośc biznesową i wynagrodzenie samych pracowników bo chciałabym u was objąć stanowisko Specjalista ds. technicznych i obsługi floty
Zostaw swoją opinię o MTL - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MTL