Opinie o Kraftserwis Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kraftserwis Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kraftserwis Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kraftserwis Sp. z o.o. w Dąbrowa Górnicza

Na jakie benefity można liczyć w Kraftserwis Sp. z o.o.?

Kraftserwis Nowy wpis

Dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne, premie, szkolenia .

Kraftserwis Nowy wpis

Wszelkie benefity oraz zasady dodatkowego zarówno płacowego jak i pozapłacowego wynagradzania pracowników są przekazywane kandydatom podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Pozdrawiam

Jakie są warunki zatrudnienia w Kraftserwis Sp. z o.o.?

Kraftserwis Nowy wpis

Warunki są ustalane indywidualnie i uzależnione od kwalifikacji i doświadczenia pracownika. Każdy pracownik przychodząc do pracy otrzymuje informacje o warunkach zatrudnienia, możliwościach rozwoju, awansu etc. Do każdego z pracowników podchodzimy indywidualnie dokładając starań aby wykorzystać umiejętności pracownika oraz uzupełnić ewentualne braki w wiedzy i umiejętnościach. Pozdrawiamy i zapraszamy do kontaktu.

Luck

Pracuję w tej firmie nadal. Stąd moja opinia może być mało obiektywna ale skoro koledzy którzy zostali wylani wylewają pomyje to dodam coś od siebie. Kierownik ma na imię Jarek nie Sławek i na pewno nie jest Mecenasem. Pracuje się jak wszędzie, stawki tożsame z innymi firmami. Ani lepiej ani gorzej. Wynagrodzenie na czas. Atmosfera po wylaniu tych ze słabościami do promili fajna. Aktualnie z tego co mi wiadomo przyjęć nie ma. A i jeszcze jedno, jak Ci się chce i się starasz to płacą za uprawnienia.

Roki

Jeżeli nie chcesz by twoje dzieci były głodne,u było cię stać na opłaty to odradzam Pan Sławomir niby Kierownik z zawodu Adwokat(mecenas) bardzo umie kłamać i obiecać A jak przyjdzie co do czego to tak wydyma pracownika że Hej.,

Kraftserwis sp z o o
@Roki

Przychodząc do firmy otrzymał Pan propozycję warunków na które się Pan zgodził. Widać nikt nie zaproponował Panu lepszych.

Kraftserwis Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko DAM PRACĘ. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kamil

Parodia.Piszą na umowie 22zl,za pierwszy miesiąc masz 18zl na godzinę ,za drugi 19 za treści 20.a jak jeden dzień cię nie ma to wracasz do 18zl.Pan Sławek bardzo KŁAMIE I (usunięte przez administratora) LUDZI

Kraftserwis sp. z o.o.
@Kamil

Szkoda ze nie raczył Pan poinformować o swoich kwalifikacjach. Za chodzenie po klucz wiolinowy stawka i tak za wysoka. Proszę o kontakt z firmą i wskazanie owego kłamstwa.

Widzę że nikt jeszcze nie dodał opinii. Moja będzie 1. Praca i wynagrodzenie jest w porządku co wyróżnia firmę to fajna atmosfera i właściciele którzy są bardzo w porządku

Zostaw merytoryczną opinię o Kraftserwis Sp. z o.o. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Kraftserwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kraftserwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kraftserwis Sp. z o.o.?

Kraftserwis Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 1