Opinie o Chabre It Services Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Chabre It Services Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Chabre It Services Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chabre It Services Sp. z o.o. w Warszawa

Wojciech

Firma rozwija się z prędkością światła. Jestem pod wrażeniem. Jeszcze rok dwa a w gazetach beda o nich pisac, jako firmie w topce w Polsce

Kaja

Nie wiem skad te komentarze o spoznieniach w platnosciach, ale mi od kilku miesiecy placa przed terminem wystawionym na fakturze. Firma godna polecenia!

Bartosz

Szczerze to nie spodziewałem się, że aż tak dobrze trafie. Podchodziłem z dystansem do negatywnych opinii zamieszczonych na tym portalu ale mimo wszystko gdzieś tam w głowie siedziały. Dzisiaj już wiem, że to był zwykły trolling konkrurencji jeden ze znanych firm informatycznych w kraju. Nie pozdrawiamy. A do Chabre naprawdę warto, polecam z całego serca!!!

Marcelina

Powiem szczerze, że nie spodziewałam się, że aż tak dobrze trafie. Negatywne komentarze to ewidentnie przejaw zazdrości.

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Chabre It Services Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Lead Angular Developer.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Nikola

Super firma! :)

Radek

Super ludzie, super atmosfera. Do tego konkurencyjne stawki oraz benefity. Warto ;)

Hubert

Firma godna polecenia! :)

Mateusz

W porównaniu z wiekszoscią firm na rynku szanują swoich pracowników i to pracownik jest priorytetem i jego dobro a nie zadufany klient któremu zawsze jest za drogo. Oby tak dalej, a za kilka lat bedzie top1 w Polsce

Jest naprawdę ok. Negatywne komentarze to chyba z zazdrości.

Współpracuję z Chabre prawie od początku jej istnienia i nie mogę powiedzieć złego słowa. ;) Kontakt jest sprowadzony do niezbędnego minimum, więc to nie jest tak jak w przypadku typowych kontraktorni, że oprócz managera po stronie klienta masz jeszcze drugiego po stronie Chabre. Kontakt ograniczony do minimum nie oznacza też, że firma się nie interesuje co się dzieje z pracownikiem. Regularnie ktoś zapyta jak się pracuje, czy jest ok, czy coś poprawić, a jeśli jest coś nie tak, to czy może jednak zmienić projekt na inny. Co więcej na słowach się nie kończy, tylko faktycznie w przypadku problemów kontaktują się z klientem i faktycznie starają się rozwiązać problem. Nigdy nie zdarzyło się, żeby płatność przyszła po czasie, lub ostatnim możliwym przelewem. Umowa współpracy też jest jedną z najlepszych jakie do tej pory udało mi się podpisać: krótka, partnerska do jej zrozumienia nie był potrzebny prawnik. Co do minusów: to jest pośrednik, więc też nie zawsze wiedzą jak będzie wyglądać praca na danym projekcie, zwłaszcza jeśli to nowy klient. Tego się nie da przeskoczyć przy tym typie współpracy, ale dość łatwo da się zmienić projekt na inny.

Krzysiek
@Anonim

Podpisuję się obiema rękami pod tą opinią! :-)

Mateusz

Super szybki i sprawny a za razem bardzo rzeczowy oraz profesjonalny proces rekrutacji. Oby tak dalej! :)

Pośrednik

Po rozmowie z Wami i Vodeno zdecydowałem się jednak pójść bezpośrednio do Vodeno. Kasa większa i praca bezpośrednio dla klienta a nie pośrednika. Szkoda mojego wysiłku żeby Was dorabiać skoro wiadomo, że w Vodeno bezpośrednio dają więcej zarobić i lepsza atmosfera i szanse na rozwój.

Urszula
@Pośrednik

A ile zarabiałeś tutaj, a ile w Vodeno? Możesz dać znać. Jestem ciekawa różnicy.

Angie

Pracuję w Chabre IT Services od 3 miesięcy i bardzo sobie chwalę! Atmosfera jest bardzo rodzinna, wszyscy się wspierają i są bardzo pomocni. Trzeba również przyznać, że wynagrodzenie jest zawsze na czas!

@Angie

Dziękujemy Angela! Twoja pozytywna opinia jest dla nas bardzo ważna! :-)

Klaudia

Chabre IT Services pojawił się w moim życiu w odpowiednim momencie i mam nadzieję, że zostanę w Chabre na długo. Rodzinna atmosfera, zorganizowana praca oraz płatności dokonywane nawet PRZED CZASEM rozliczenia powoduje, że Chabre staje się mocną konkurencją na rynku pracy. Polecam serdecznie!

@Klaudia

Bardzo dziękujemy Klaudia!!! i liczymy na dalszą, owocną współpracę! :-)

Alicja

Pracodawca godny polecenia. Pracuje w Chabre IT Services od kilku miesięcy, to co mi się szczególnie podoba to przyjazna atmosfera, która panuje w naszym energicznym zespole i brak korporacyjnego podejścia. Wynagrodzenie na czas.

@Alicja

Bardzo dziękujemy Alicja, cieszymy się, że jesteś z nami! :-)

Uważam, że negatywne opinie pojawiające się na temat Chabre są nieuzasadnione. Płatności dokonywane są zawsze na czas, współpraca cechuje się niezwykłą dokładnością, szybkością i nieocenionym wsparciem ze strony współpracowników. Takie podejście powoduje, że człowiek nie czuje, że to co robi jest pracą ;) Więcej takich pracodawców!

Chabre

Dziękujemy bardzo za Twoją opinię, jest nam bardzo miło, że jesteś z nami :-)

Angelika

Bardzo się cieszę, że na mojej drodze zawodowej pojawiło się Chabre IT Services. Przede wszystkim cenię firmę za świetną organizacje pracy, bezproblemową komunikację i zgrany team. Wynagrodzenie zawsze na czas. Jestem pewna, że nasza współpraca będzie długofalowa.

Zastanawiające

Dalej się tam źle dzieje?

Spóźnione płatności

Czy w tym miesiącu będą spóźnione płatności?

@Spóźnione płatności

Jak wyżej, opóźnienia nigdy u nas nie wystąpiły i nie wystąpią - pozdrawiamy konkurencje ponownie i nie mamy zamiaru wciągać się w tą jałową dyskusję. Miłego wieczoru.

Kto pyta nie błądzi
@Spóźnione płatności

Czy mimo opóźnień należności zostały w pełni uregulowane?

@Kto pyta nie błądzi

Polecamy poszukać odpowiedzi na profilu gowork swojej firmy, skoro macie takie problemy ;) My już pisaliśmy, że w naszej firmie tego typu sytuacje nie występują. Pozdrawiamy konkurencję raz jeszcze i życzymy ciekawszych zajęć w czasie wolnym niż trolling :)

Cowork Zajęcza 15

Dlaczego wynajmujecie pokój w coworku, nazywacie go swoim biurem a tak naprawdę nie macie własnego biura? Byłam na Zajeczej 15 w Omnioffice kiedyś i to niepoważne co robicie. Wystarczy wejść na (usunięte przez administratora) i zobaczyć jak faktycznie jest - to co mówicie nie pokrywa się z faktami. Nie ściemniejcie proszę.

@Cowork Zajęcza 15

Zapraszamy do naszego biura przy ul. Zajęczej, chętnie oprowadzimy i pokażemy jako ono wygląda :-) konkurencje ponownie pozdrawiamy i życzymy miłego dnia!

Zostaw merytoryczną opinię o Chabre It Services Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Chabre It Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chabre It Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 81.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Chabre It Services Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 55 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Chabre It Services Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 72 ocen.
  • Biskupia 8 lok. 28
    04-216 Warszawa

Chabre It Services Sp. z o.o.