Opinie o Expert-Art-Media Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Expert-Art-Media Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Expert-Art-Media Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Expert-Art-Media Sp. z o.o. w Warszawa

Anula Nowy wpis

Ciekawi mnie czy ktokolwiek się werbował w ostatnim czasie, ponieważ widzę, że od dwóch lat nie ma opinii. Ponownie został przytoczony wątek z bankiem. Czy do teraz HR na początku wyjaśnia cały ten problem?

Gugi Nowy wpis

Zwracam się do pan, co dostały zaproszenie do pracy - i jak tam po roku pracy? Wszystko w porządku? Bo znowu są oferty, a podobne firmy zarabiają na premii za założenie konta w banku, jak np. Santander. I więcej się u potencjalnego pracownika nie głoszą. Bylo tu tak samo?

lenka Nowy wpis

oferta bardzo atrakcyjna, polecam

Joanna Nowy wpis
@lenka

lenka, ale o jakiej ofercie dokładnie mowisz?

Eva19890

To ściema ! Dzięki temu że ktoś się nabierze i założy konto z linku tamci dostają ładne pieniądze !!! (usunięte przez administratora) nic poza tym !!!

@Eva19890

Firma bez kontaktu. Spółka zarejestrowana w Warszawie w Złotych Tarasach bez siedziby na zasadzie skrytki pocztowej tak jakby nie istniała, ogłoszenie z Katowic i z innej firmy. Firma Expert-Art-Media w ogłoszeniu a oferta pracy już o nazwie Art Media bez adresu i jakichkolwiek danych. Takich spółek o takiej nazwie jest w Polsce kilkanaście wystarczy wpisać w KRS. Sama nazwa jest nic nie warta, bo kogo ścigać? Ludzie, trochę rozwagi dla kogo chcecie pracować...

Franciszek
@Michał

To dobrze że to sprawdziłeś. Ciekawe gdzie się umawiają na rekrutacje jak nie mają siedziby. Próbowałeś się z nimi kontaktować? Podali w ogłoszeniu telefon albo e-maila?

@Michał

tak zgadzam

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Junior Product Manager AGD (armatura kuchenna i sanitarna) w firmie Expert-Art-Media Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
ola

Witam Chciałam was wszystkich ostrzec ,że to (usunięte przez administratora) ponieważ -Jaka firma w Polsce płaci EURO Jeżeli to firma ponoć Polska w Warszawie -Jaka firma każe z swojego linka każe zakładać konto tylko z Banku PKO SA ,Ja wiele razy miałam prace i żaden pracodawca takich rzeczy nie robi . -Ta firma działa na różnych płaszczyznach ,można śmiało powiedzieć ,że mają wyobraźnię . -To jest składanie zabawek ,pakowanie kosmetyków ,jakieś promocje ,wszystko to samo -Ta sama metoda piszesz do nich ,każą potem zalogować się hasłem i założyć konto właśnie w tym banku . -Tak naprawdę nie wiesz w jak sposób wykorzystają twoje dane ,założę się o setkę dolarów ,że wykorzystają do wyłudzania kredytów (jeżeli masz czysty bik krd lub do wyłudzenia dotacji z Uni Europejskiej Zakupy przez Internet ,fałszywe dokumenty na osoby chcą być legalnie w Polsce np Rosjanie ,Białorusini -Oni tego nie zrobią teraz ,ale za rok lub 2 lata kto by pamiętał że cos pisałaś -udostępniłaś -Pisałam na czacie z pracownikiem banku -Odradził mi -Nawet nie wiecie jaka jestem mu wdzięczna, potem co Prokuratura ,policja na chacie i po co ci to !!!!!!!

Franciszek
@ola

Byłaś na rozmowie rekrutacyjnej i stąd te informacje o linku do banku czy kontaktowali się z tobą tylko online? No i czy zaproponowali ci w ogóle umowę i konkretna wypłatę, bo jak na razie to faktycznie nie za dobrze to wygląda.

@Franciszek

Tak wysłali mi linka do banku wypełniam i potem brak możliwości dojścia do 2 części Na pisałam do banku ,do pomocy że nie da się dalej pisać Ta osoba poinformowała mnie żeby tego nie robić, potem napisałam do nich ,bo miałam kosmetyki pakować ,płatne w euro niestety nie odpisali do dziś .Oni działają w różnych formach ,by się nie zorientować że to sami naciągacze .Nie było żadnej info o firmie jak nip i inne jak sie prowadzi działalność w Polsce Ogłaszają sie w Jooble Praca .

@ola

Święta racja. Też wiedziałam że to nie firma bo za dużo niejasności. (usunięte przez administratora) .

Małgorzata

To może trzeba to jeszcze bardziej nagłośnić, skoro ludzi tak (usunięte przez administratora) Szkoda przecież żeby więcej osób się nadziało. :(

@Franciszek

przecież napisałam że przez neta samo (usunięte przez administratora).

Tak to prawda

pracownikxxx

jaki jest system pracy?

Mari

Próbuję skontaktować się z firmą mailowo od niedzieli w odpowiedzi na informację o rekrutacji do pracy jako składacz, pisałam ponownie dzisiaj, i nadal żadnej odpowiedzi.

@Mari

Chyba jakaś ściema bo ja dzis próbowałam się zalogować tym hasłem co mi przysłali i nie otwiera mi się nic. Napisałam do nich i czekam czy odpisza

Fighterka

Mam tak samo. Nic mi się nie otworzyło i mimo wysłania do nich 2ch emaili zero odpowiedzi.

@Mari

Wczoraj wysłałam do nich pytanie i dzisiaj mam odpowiedź. Narazie niccwięcej nie mogę powiedzieć, bo dopiero wysłałam CV.

Arti
@Mari

Też chciałem pracować w tej firmie zdalnie, tylko zapaliła mi się "czerwona lampka"...czy na stanowisko pakowacza w domu potrzebne jest CV ?? Coś tu mi nieładnie pachnie wyłudzaniem danych !

Małgorzata
@Arti

XD Na początku mnie to rozbawiło, ale w sumie mógłbyś mieć u siebie i towar i opakowania i byś leciał zdalnie z tematem. ;p A do czego im tak właściwie te wszystkie dane, które uważacie, że wyłudzają?

Jaka atmosfera jest między działami w Expert-Art-Media Sp. z o.o.?

Aga

Jaka jest atmosfera między działami? A czy ta firma wogole istnieje ? Pomyśl logicznie i nie zadawaj (usunięte przez administratora) pytań. Sadzac po opiniach to firma (usunięte przez administratora)

Aga

Nie dajcie się nabrać na łatwą kasę! W jakiej pracy chcą, żebyście przed podpisaniem umowy zakładali konto? Tak to można ewentualnie umówić się, jeśli już jesteście pracownikami. Firma szuka jeleni tylko do zakładania konta, nic więcej.

Klaudia

Dla mnie dziwne jest to że najpierw zanim przyjmą do pracy to trzeba założyć konto w PKO dziwne to dla mnie

@Klaudia

Może Bank sobie klientów sam napędza ???????????? po co zakładać konto w PKO skoro coś pisali o wypłacie do ręki?????? Z normalnym pracodawcą był by kontakt a tu co ? Firma krzak? Krzak wyrwali i Firmy brak ?

Nie nie tam było napisane ze jak odbierają to co zrobiłeś to robią Ci na miejscu szybki przelew na konto

Nat

Hej ja też dostałam e-mail i widze, że nie tylko ja myślę czy to wałek... Jak na moje to oni raczej zarabiają na tym, że zakładasz przez nich to konto w Pekao

Sisi
@Nat

No hej Natalio ja też dostałam taks ofertę pracy inie wiem co robic kazali założyć konto i nic

Susu
@Nat

O tym samym pomyślałam

Susu

Ja też dostałam ofertę pracy i zastanawiam się gdzie tu jest haczyk. Nie ma kontaktu z firmą nawet przez maila i teraz jak patrzę na kwotę jaką oferują do 7000zl to raczej musi to być jakaś ściema. Mój partner programista tyle nie zarabia.

@Susu

Firma nie ma adresu. Ten w Złotych Tarasach to adres spółki ale nie działa jako adres do korespondencji. Nie można skontaktować się z właścicielem spółki. Nie odpowidają na maile. (usunięte przez administratora)

Mm

Witam ja też dostałam propozycję pracy ale jak czytam o tych fakturach...

pyymy
@Mm

Jakich fakturach?

Czy jest jakiś kontakt z Firmą? Np.Telefoniczny bo z tego co widzę tylko e - mail. Jak sprawdzić wiarygodność? Jaka gwarancja ze wypłaca pieniądze za zrobione zamówienie? Ja kiedyś w innej firmie składałam długopisy i sama potem miałam je sprzedać żeby uzyskać wynagrodzenie. Bez sensu. A tu nie wiem jak jest, przed pracą wszystko pięknie wygląda. I oby tak było faktycznie.

Witam dostałam zgłoszenie ze przyjęli mnie do pracy. Czytam opinie i nie wiem co robić, myślałam że więcej tu będzie opinii które pomogą mi podjąć decyzję. Wnioskuję z poprzedniej wiadomości że nie ma z Firma żadnego kontaktu (ani tel. ani e-mail) Znając sytuacje na rynku pracy oferta dość kusząca. Ale boję się czy są wypłacalni. Proszę pomozcie. Pozdrawiam

Wiola

Witam ja również dziś otrzymałam propozycje i niewjem co zrobić w tej sprawie za ładnie jest to wszystko napisane niema żadnych opini zbytno na temat tej firmy w internecie i ciężką sprawa co ty robić

Lena
@Wiola

Witam ja również dostałam propozycje współpracy.Oferta czytelna ,ale wydaje sie zbyt piękna.Ciekawe jak z kwestią i ubezpieczenia itd?

Michał Otomański

Firma nie figuruje w rejestrze VAT. Uwaga na faktury od tej firmy.

angelika
@Michał Otomański

Nie watro zaczynać w tej firmie pracy?

@angelika

Wydaje mi się, że nie warto. Spółka, z której właścicielem nie ma kontaktu ani drogą telefoniczną ani drogą mailową a korespondencja kierowana na adres spółki wraca. Forma chyba tylko fikcyjnie istnieje?

Wiola
@angelika

Czemu pan twierdzi ze nie warto w tej firmie zaczynać pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Expert-Art-Media Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Expert-Art-Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Expert-Art-Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Expert-Art-Media Sp. z o.o.?

Expert-Art-Media Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Złota 59
    00-120 Warszawa

Expert-Art-Media Sp. z o.o.