Opinie o Invent Go Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Invent Go Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Invent Go Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invent Go Sp. z o.o. w Wrocław

Daariam17@gmail.com

Polecam pracę, nie jest ona ciężka, a można poznać miłe osoby, które pomogą, zakwaterowanie na plus

Krzysztof
@Daariam17@gmail.com

W jakich godzinach się pracuje? To nocna praca? O stawkach coś powiesz?

Krysia

Zadowolona bardzo z pracy oraz ludzi na wyjazdach. Praca nie przemęcza i można zawsze liczyć na pomoc przełożonych. Wypłata zawsze na czas. Polecam

Krystyna

Polecam Firme Invent Niezmiennie, to już 3 rok jak współpracuje z tą firmą. Praca nie jest ciężka, atmosfera w grupie bardzo w porządku. Można na siebie liczyć. Wypłaty zadowalające. Pozdrawiam

Przemek

Polecam Firme Invent , praca nie jest ciężka , zawsze w innym miejscu więc można pozwiedzać i spędzić fajnie czas i Poznać dużo Spoko ludzi.

Lidia
@Przemek

Faktycznie jest szansa, aby cokolwiek zobaczyć podczas tych wyjazdów, poza miejscem pracy? To fajna opcja, ale czy jest czas na zwiedzanie? Posiadam doświadczenie tylko w inwentaryzacjach w moim mieście, ale to brzmi o wiele lepiej.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Invent Go Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Przemoo

Polecam Firme Invent.fajna Atmosfera Dobry Klimat ,Spoko ludzie .

Arturo

Polecam firmę Invent, pracuję w niej od czterech lat wypłaty zawsze są na bieżąco można poznać nowych ludzi być w stałym kontakcie z językiem jeśli jest się tłumaczem można być kierowcą firma gwarantuje dobra warunki pracy nocleg wypłatę na czas oraz możliwości awansu. Niektórzy zaczynali od tej firmy a niektórzy nadal w niej pracują ponieważ lubią pracę w ruchu ze skanerem i ludźmi. Firma na bieżąco cały czas się rozwija i proponuje nowe projekty więc zawsze można znaleźć coś dla siebie jest to praca za granicą jak również na terenie Polski przy inwentaryzacjach.

Krystyna

Pomimo pandemii, nasze wyjazdy zawsze były bezpieczne i dobrze zorganizowane. Ze strony firmy wszystko było dopilnowane. Po raz kolejny jestem zadowolona i szykuję się na kolejny wyjazd w maju :) pozdrawiam

Krystyna

Cenię sobie bardzo współpracę z Invent, naprawdę! W porządku praca, zarobki zadowalające. Ludzie sympatyczni i pomocni,. Kolejny raz podejmuję współpracę z Invent Go!

Ania M

Fajna praca za fajne pieniądze! Młode zespoły i fajne zakwaterowanie. Praca lekka. Polecam

Magdalena

Super łatwa praca przy liczeniu towarów. Dobre wynagrodzenie,świetna atmosfera. Jeśli masz jakiś problem,zawsze można zwrócić się o pomoc do koordynatorów którzy chętnie pomogą! Firma zapewnia zakwaterowanie, dojazdy na inwentaryzacje i przejazdy z miejsca zamieszkania do miasta docelowego inwentaryzacji (jeśli praca jest zagranicą). Polecam wszystkim! Super przygoda, możliwość poznania nowych ludzi. Na pewno jeszcze nie raz wyjadę z inventem :)

Lidia
@Magdalena

Cieszę się, że tak dobrze oceniasz pracę w Invent Go. Super, że można liczyć na świetną atmosferę, która jest naprawdę bardzo ważna. Wspomniałaś też o dobrym wynagrodzeniu. Czy mogłabym się dowiedzieć jak wysokie ono jest?

katarzyna

Witam. Praca przy inwentaryzacji nie ciężka, wszystkiego nauczysz się na miejscu. Koordynatorzy mili, pomocni i podpowiedzą jak łatwiej coś policzyć. Zapewniony transport dodpracy i z niej( z Polski i do Polski), nie ma problemów w pracy. Zagwarantowany dobry nocleg. Osoby będące w związkach mają odgórnie zagwarantowany wspólne pokoje. Turnusy dopasowane do potrzeb. Wypłaty na czas. Nie ma problemu z uzyskaniem zapłaty za wykonaną pracę. Polecam wyjazd z firmą Invent. Kolejny turnus 03.02.2021

Szymon

Praca niezbyt ciężka chociaż zależy od działu a koordynatorzy wszystkiego nauczą i czasami podpowiedzą jak łatwiej coś policzyć.

Kamil

Witam wybieram się z Koleżanką na turnus z Katowic 17.01-20.02 do Niemiec jeśli ktoś tez sie wybiera zapraszam do kontaktu Kamil1520@o2.pl

Joanna Ł

Praca przy inwentaryzacji nie ciężka, wszystkiego można nauczyć się na miejscu(każdy kto chce pracować sobie poradzi).Kadra kierownicza pomocna,a wypłata zawsze na czas.Warunki hotelowe dobre.Można poznać fajnych ludzi i jest czas na zwiedzanie.Polecam firmę Invent

Magda

Polecam wyjazd z tą firmą. Dobrze płacą, gwarantują bardzo fajne noclegi oraz dojazd wszędzie. W pracy bardzo miła atmosfera, miło się pracuje.

Krystyna

Za każdym razem wybieram wyjazd z tą firmą. Zawsze jest zapewniony dobry nocleg, nie ma problemów w pracy. Z każdym można porozmawiać i zapytać o wszystko. Wypłata zawsze na czas, transport zapewniony. Polecam

Damian

Polecam serdecznie, wypłaty na czas za wykonana prace. Prawodpodobnie zdecyduję się jeszcze na pracę tam w przyszłości.

Waldemar

Witam , polecam wyjazd na inwentaryzację z firmą Invent , praca nie jest ciężka ,wynagrodzenie na czas , tu rnusy dopasowane do potrzeb

Krystyna

Bardzo polecam. Rzetelna firma, nigdy nie miałam problemu z uzyskaniem zapłaty za wykonaną pracę. Kolejny już raz decyduję się na pracę dla tej firmy. Polecam serdecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Go Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Invent Go Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Go Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Go Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 54 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Invent Go Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Gajowicka 195
    53-150 Wrocław