Opinie o Invent Go Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Invent Go Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Invent Go Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Invent Go Sp. z o.o. w Wrocław

@invent

Polecam prace przez Invent bylam teraz po raz drugi na inwentaryzacji zagranicznej ,praca latwa ,ludzie fajni ,warunki mieszkaniowe dobre, super miejsca mozna zobaczyc polecam Monika

Polecam prace w Invencie , byłam już kilka razy , zakwaterowanie super ,super miejsca i pieniądze zawsze na czas.

Mateusz

W październiku byłem pierwszy raz na inwentaryzacji zagranicznej z firmą Invent w Czechach. Szczerze polecam wybrać się na Inwentaryzacje z Inventem. Firma oferuje darmowy dojazd zagranicę z 3 miast Katowic, Wrocławia bądź Legnicy. Przejazdy w 2 strony są darmowe jak i do pracy na miejscu. Busy są 9 osobowe. Firma zapewnia też zakwaterowanie w hotelach bądź pensjonatach. Byłem na 2 lokalizacjach w ciągu 3 tygodni i muszę stwierdzić że rzeczywiście warunki mieszkaniowe były dobre. Pracowałem codziennie od 5 rano. Weekendy są przeważnie wolne, czasem może zdarzyć się jakaś inwentaryzacja weekendowa. Praca nie jest ciężka, w razie problemów pomagają koordynatorzy na miejscu. Inwentaryzacje trwają od 6 do max 10 godzin. Polecam zapoznać się z ofertą firmy Invent. ;)

Oliwia

Polecam firmę :) Koordynatorzy zawsze służą pomocą, warunki pracy jak najbardziej w porządku przy okazji można troszkę pozwiedzać :)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Invent Go Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Arleta

Polecam pracę z firmą invent, można dużo sobie dorobić, atmosfera przy pracy była w porządku a koordynatorzy pomagali w trudniejszych sytuacjach. W wolnym czasie można było sporo pozwiedzać, poza tym pokoje były czyste i dobrze urządzone.

Artur

Polecam inwentaryzacje zagraniczne z firmią Invent. Pierwszy raz zdecydowałem się na wyjazd z Inventem i nie żałuję. Praca nie jest trudna. Warunki mieszkaniowe w porządku. Wszystkie ustalenia zawarte w umowie są przestrzegane. Zamierzam wyjechać ponownie,

Koni

Inwentaryzacje organizowane przez firmę Invet są OK. Kierownik Artur jak i koordynator Hania to bardzo kulturalni ludzie. Byli pomocni w każdej sytuacji. Warunki zakwaterowania były bardzo dobre. Było czysto z dostępem do kuchni.

K

Bardzo polecam firmę Invent Go, byłam na miesięcznym turnusie, praca prosta i przyjemna a zakwaterowanie na dobrym poziomie. Na pewno wybiorę się ponownie na inwentaryzacje :)

Polecam firme invent ,pracowalam na inwentaryzacji przez ta firme i i jestem zadowolona,praca latwa i nie skomplikowana,miejsca zakwaterowania tez byly dobre ,dodatkowo mozna poznac fajnych ludzi

Ewelina

Polecam inwentaryzacje zagraniczne w firmie Invent. Już po raz kolejny zdecydowałam się na wyjazd z Inventem i nie żałuję. Praca nie jest trudna, wymaga tylko dokładności i skupienia. Obsługę skanera można szybko opanować. Warunki bytowe w porządku, noclegi najczęściej w 2-3 osobowych pokojach. Wynagrodzenie i zaliczka zawsze jest wypłacana na czas, a to bardzo ważne. Można indywidualnie ustalić z firmą okres pracy za granicą, np. 3-4 tygodnie. Nie ma się czego obawiać, warto pojechać i samemu się przekonać czy jest to praca dla niego.

Polecam firmę Invent. Praca przyjemna i lekka

PrzemeK

Na wyjeździe z firmą Invent byłem pierwszy raz, na okres miesiąca. Zgłosiłem swoją chęć wyjazdu jako Liczący Kierowca na stronie internetowej. Na drugi dzień od zgłoszenia był kontakt telefoniczny. Żadnych trudnych pytań nie było. Przedstawiono szczegóły oferty - praca nocna. Na tym etapie mamy możliwość podtrzymać swoją gotowość do wyjazdu bądź rezygnacji. Oczywiście byłem zdecydowany na wyjazd. Oczekiwanie na potwierdzenie wyjazdu niestety troszkę trwało. A że to był wyjazd na miesiąc to człowiek chciałby wcześniej wiedzieć czy wyjeżdża, kiedy wyjeżdża, gdzie wyjeżdża. To taki mały minus. Po pewnym czasie otrzymałem potwierdzenie zakwalifikowania się do Teamu, otrzymałem również informację o terminie wyjazdu. Niestety, nie zostałem Liczącym Kierowcą, tylko Liczącym, zgłosiłem ten fakt do firmy, gdzie uzyskałem odpowiedź, że nie gwarantują miejsca na które się aplikuje. Taka informacja mogłaby być podana już na etapie rozmowy telefonicznej. Dwa dni przed wyjazdem, otrzymuję informację, że jest zmiana Teamu. No i wkradło się trochę nerwowości. Tak na prawdę, nic to nie zmieniało, jednak takie zmiany na dwa dni przed wyjazdem nie są wskazane. Miejsce docelowe również zostało zmienione, o czym jednak nie zostałem poinformowany. I do czasu dojazdu na miejsce rodzina miała informację że będę w innym miejscu. Wyjazd z Wrocławia, o 6 rano. Bus nowy, 9-cio osobowy. Trafiłem na bardzo fajną ekipę. Podróż komfortowa, do przejechania ponad 1000km, czego jednak kompletnie nie odczułem. Po przyjeździe okazało się, że od razu jedziemy do pracy :-) Zdążyliśmy się ulokować w bardzo przyjemnym pensjonacie, w pokojach dwuosobowych, z własną łazienką, dostępem do kuchni i płatnej pralni. Kilka słów o zakwaterowaniu. Przez okres miesiąca mieliśmy (jako team) jedną przeprowadzkę. Pierwsza miejscówka w Pensjonacie, w małej miejscowości, w górach. W miasteczku było wszystko co do życia potrzebne: sklepy, apteki, a w wolnym czasie trasy spacerowe, biegowe.... Piękne górki. Po około dwóch tygodniach zmiana miejsca zakwaterowania. Tym razem duże miasto i hotel typu aparthotel. Standard mega wysoki. Aneks kuchenny, prywatna łazienka, blisko sklep. Niczego nie brakowało. Do centrum miasta był kawałek ale bez problemu można było się dostać autobusem i pozwiedzać. Firma, w moim przypadku, zakwaterowanie zapewniła na bardzo wysokim poziomie, nie mam żadnych zastrzeżeń. Z praktycznych wskazówek - trzeba liczyć się z płatnymi pralniami. Kilka słów o transporcie. Firma zapewnia transport z/do Polski oraz do miejsca pracy. Busy 9-cio osobowe. Niczego w nich nie brakowało. Dojazdy do pracy przez cały okres pobytu wahały się w granicach od 15 minut do 45 minut. Były 3-4 wyjazdy od 1h do 1,5h. Kilka słów o pracy. Pierwszy dzień w pracy to szybkie szkolenie z obsługi skanera, przydzielenie do koordynatora no i liczenie. Trzeba być skupionym. Jednak nie jest to praca ciężka. Praca nocna też wymaga przestawienia się organizmu, jednak po dwóch dniach nie było już z tym problemu. Nie ma stresujących sytuacji, nie ma niepotrzebnego negatywnego ciśnienia. W projekcie w którym brałem udział niestety praca była tylko 5 dni w tygodniu... Czas pracy zależny jest od wielkości sklepu oraz zaangażowania pracowników, w moim przypadku inwentaryzacja trwała od 6h do 8h. Kilka słów o wynagrodzeniu. Tutaj sytuacja jest bardzo klarowna. Podana stawka dzienna jest stawką od której nic nie jest już potrącane. Zakwaterowanie i transport zapewnia firma. Do wydatków należy doliczyć jedzenie i pralnie oraz własne koszty poniesione na zwiedzanie. Podsumowanie. Współpraca z Invent to kolejne moje doświadczenie. Trzeba liczyć się z tym, że w trakcie inwentaryzacji będziemy mieli styczność z całym przekrojem osobowości - od studentów po emerytów. Nie jest to oczywiście żadna wada a możliwość poznania fajnych ludzi w różnym wieku i z różnym temperamentem. Firma jest wypłacalna, nie robi żadnych sztucznych problemów, można sobie spokojnie dorobić. Jednak uważam, że nie jest to praca na stałe :-) Zakwaterowanie na bardzo wysokim poziomie, możliwość poznania różnych ludzi, możliwość zwiedzania, dobre wynagrodzenie, przejrzyste warunki współpracy niwelują kilka małych minusów o których wyżej wspomniałem i z czystym sumieniem POLECAM współpracę z Firmą INVENT.

Edyta

Serdecznie polecam wyjazd z firmą Invent. Byłam pierwszy raz, pojechałam na dwa tygodnie. Jestem bardzo zadowolona. Można dobrze sobie dorobić, praca nie jest ciężka, a koordynatorzy pomagają w przypadku jakichkolwiek problemów. Jak dla mnie praca super. W dzień odpoczywasz, zwiedzasz, a pracę zaczynasz na nocki pracujesz 6-8 godzin. Soboty i niedziele wolne. Warunki mieszkalne bardzo dobre. Wybieram się ponownie i polecam. 1

Serdecznie polecam wyjazd z firmą Invent. Można dobrze sobie dorobić, praca nie jest bardzo ciężka, a koordynatorzy pomagają w przypadku jakichkolwiek problemów. Przy okazji można zwiedzić ciekawe miejsca. Warunki mieszkalne bardzo dobre.

Patka

Serdecznie polecam wyjazd na inwentaryzacje zagraniczną z firmą Invent. Praca - liczenie towaru lekka przy pomocy skanera. Czas pracy 8-10h. Odległość do pracy rożna,czasowo 20minut - 1.5h. Warunki zakwaterowania naprawdę b.dobre - pokoje w pensjonacie/hotelu albo mieszkania. W pensjonacie dostęp do kuchni ogólnej. Pokoje w hotelu z aneksami kuchennymi. Dostęp do internetu wifi oraz do pralki za darmo. Podczas 3tygodniowego turnusu była 1 przeprowadzka. Pani kierownik projektu jak i koordynatorzy mili i starający się rozwiązać pozytywnie każdy problem. Myślę,że jeszcze wyjadę z firmą Invent. Naprawdę warto spróbować!

Łucja
@Patka

A na ile czasu podpisuje się umowę? Czy w grę wchodzą jakieś urlopy żeby np przyjechać na święta do rodziny?

Serdeczne polecam pracę dla firmy Invent. Pracuje tu już od dłuższego czasu i jest naprawdę fajne. Kierownik oraz pozostali pracownicy na plus.

Teresa

A stawka teraz jaka jest? Bez jakiejkolwiek podwyżki, chociaż te 17 procent inflacyjnego? Napisz, proszę, bo mąż namyśla się czy brać

Patka
@Teresa

Jeśli chodzi o turnus październikowy 2022 to stawka wynosiła 245zł netto za dzień.

Mateo

Praca sama w sobie nie wymagająca dużego wysiłku. Jedynie trzeba się skupić na obowiązkach i nie popełniać zbyt wielu błędów. Można poznać fajnych ludzi, zarówno współpracownicy jak i koordynatorzy są w porządku. Warunki mieszkalne akceptowalne, najczęściej pokoje 2-3 osobowe. Trochę męczące dojazdy, ale da się wytrzymać.

Polecam tę firmę, w związku z moim dwuletnim doświadczeniem widzę, że firma wciąż prężnie się rozwija. Moje zarobki wzrosły od 175 zł na dzień dobry do 210 zł na dzień dzisiejszy. Praca lekka fizycznie, w komfortowych warunkach (latem klimatyzacja, zimą ogrzewanie), Warunki zakwaterowania od co najmniej przyzwoitych (pokojowe dwuosobowe) do bardzo dobrych (jednoosobowe pokoje z łazienką i aneksem kuchennym). Osoby będące w związkach bądź będące rodziną mają odgórnie zagwarantowane swoje wspólne pokoje. Nie spotkałem się z niepoprawnymi zachowaniami współpracowników ani koordynatorów lub kierowników. Z czystym sumieniem polecam firmę INVENT.

Falco
@Michał

Minęło 1.5 roku a ty masz dalej 210zl poprostu piękna stawka pomijam 11% inflację i podwyżki cen produktów powodzenia

Łucja
@Falco

Dla niektórych pieniądze to sprawa drugorzędna :D Nie liczą się dla Ciebie warunki i atmosfera w pracy??

Wiktoria
@Falco

Słabo, ale jutro czerwiec, może jednak coś podwyższyli tutaj ze względu na tę inflację, którą podkreślasz? :/

Polecam firmę Invent. Praca w miłej atmosferze. Napewno wybiorę się na kolejny turnus.

Polecam firmę invent praca nie jest ciężka zawsze miła atmosfera i w porządku ludzie

Wiktoria
@Piotr

Piszesz, że praca nie jest ciężka. A co należy dokładnie do Twoich obowiązków?

Zostaw merytoryczną opinię o Invent Go Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Invent Go Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Invent Go Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Invent Go Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 56, z czego 54 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Invent Go Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Gajowicka 195
    53-150 Wrocław