Opinie o Koma Białystok Sp. z o.o. w Białystok Gen. Franciszka Kleeberga 20

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Koma Białystok Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Koma Białystok Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koma Białystok Sp. z o.o. w Białystok Gen. Franciszka Kleeberga 20

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak w Koma Białystok Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Pracownik Nowy wpis

Pracuję od 10 lat i nie mam powodów do narzekania. Warunki są dobre, na święta była nagroda za pracę. PIeniądze wpływają przed 10 każdego miesiąca, polecam pracę w tej firmie.

Ładowacz Nowy wpis

Pracowałem jako ładowacz i byłem zadowolony. Aktualnie zajmuje się prywatnym biznesem i to jedyny powód zmiany pracy.

Bylypracownik Nowy wpis

Pracowałem i sobie chwalę. Firma rozwojowa, wszystko na papierze, umowa o pracę. Byłem zadowolony z tej pracy, tylko musiałem wracać do innej pracy w Niemczech.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Koma Białystok Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Asystent projektu
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.

Firma się rozwija, dlatego potrzebują dużo ludzi. Ja już po rozmowie odebrałem skierowanie na badania lekarskie i niedługo zaczynam. Polecam!

Kierowca Zima

Aktualnie pracuję w firmie, jestem bardzo zadowolony. Praca jest dobrze płatna, jeśli robisz swoją robotę to wypłata jest naprawdę wysoka. Atmosfera i ludzie w porządku. Jeśli ktoś nie chce pracować, wtedy widać narzekania w komentarzach

Hej

Znowu nawalili ogłoszeń na olx. Ładowacz, pracownik gospodarczy, kierowca kat c. Wysyłanie CV do takiej firmy za najniższą krajową nawet się nie opłaca. Mimo takich stanowisk gdzie człowiek nie musi spełniać wymagań praktycznie żadnych to i tak nie zapraszają na rozmowę. Nie polecam dziadów.

Siemaszko

Witam wszystkich przestrzegam przed podjęciem pracy w tej firmie. Ogłoszenia znowu się pojawiły na kierowcę hakowca i ładowacza odpadów do brygady śmieciarkowej. Stawka wynosi 18 zł na ręki czyli 1zł podnieśli żeby zachęcić. Nie polecam roboty

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Koma Białystok Sp. z o.o.?

Siemaszko

Robota warta tyle co cieć w biedronce albo w lidlu. 17zł za godzinę na kontenerach dla kierowcy na kat. C. Tyle to zarabia sprzątaczka w galerii. Śmiech na sali po prostu. Umowa o prace ale ze stawką godzinową hahah. Mamy 21 wiek i dalej płace są na bardzo niskim poziomie. Premie dostaniemy za dbanie o auto które i tak jest wyeksploatowane oraz premia od ilości przewiezionych kontenerów. 2 soboty obowiązkowo pracujące. Żenada na wysokim poziomie. Nie polecam. Ogłoszenia wstawiają non stop co jakiś czas. Dziękuję pozdrawiam

Jaki dress code obowiązuje w Koma Białystok Sp. z o.o.?

Zawracaja Glowe.Ciagle sa ogloszenia o prace.Nikogo nie zatrudnuaja. Nie polecam.

Edek
@Kandydat

Nie wiem jak ty , ale ja mając wystarczające kompetencje po rozmowie dostałem siekrowanie na badania … i dwa dni po podpisałem umowę wynagrodzenie zgodnie z zapewnieniami ,ja osobiście polecam

@Edek

Panie Edek z krainy Kredek. Bo tam pewnie szukają Fachowców z kwalifikacjami.A pracowników Fizycznych już nie.

NIe idzcie tam na rozmowe bo pracy nie ma.Oszukuja ludzi.

KANDYDAT

(usunięte przez administratora) Nikogo nie zatrudniają.Na rozmowie o prace obiecują złote góry.Ciągle sa nowe ogłoszenia o Prace ciekawe dla czego?

Edyta

Chwalił ktoś niżej atmosferę i krytykował zarobki, w takim razie co buduje tę dobrą atmosferę skoro nie kwestia wynagrodzenia za pracę?

@Edyta

Zgrana załoga, kolega koledze pomoże, doradzi (w 90% przypadkach). A jak jest gorąca sytuacja to mechanik nawet po godzinach zostanie żeby ci naprawić samochodzik; między innymi. "Zarobki to jest istna tragedia"; powiem tak. Żaden z pracowników wykazujących minimum zaangażowania, którzy robią swoją robotę na wypłatę nie narzeka.

Edyta

Aha, czyli jednak odnośnie tej premii to są konsekwentni? To jak ona duża jest, że może taką rozbieżność w zarobkach tworzyć?

Emilia

Ktoś napisał, że zarobki w tej firmie to istna tragedia, że premie są ucinane... czyli zarobki bliżej najniższej krajowej? a premie?

Marecki

Firma porażka nie polecam

Klientka

Na odbiór worka ze śmieciami czekam już 3 tygodnie. Obsluga fatalna Nie polecam tej firmy.

Kierowca

Witam, czy ktoś pracuje, i może się wypowiedzieć na temat atmosfery panującej w tej firmie, o zarobkach godzinach pracy?

@Kierowca

Atmosfera w pracy jest dobra, ale jezeli chodzi o zarobki to jest istna tragedia. Kierownik ucina premie za byle co. Brak jakiejkolwiek organizacji. Co chwile dzwonia do ciebie zebys jechal tam potem tam, a jak krecisz pauze to sa zdziwieni po co to robie

Robert Micula

Fatalna firma, beznadziejnie zarządzana. Na dostawę małego kontenera czekałem 5 dni, każdego dnia dyspozytor bezczelnie informował mnie, że dzisiaj na pewno będzie podstawiony. Oczywiście tak się nie stało. Zrezygnowałem z usług tej firmy i nie polecam jej nikomu, kto ceni sobie rzetelność i terminowość usług. Jeszcze raz - FATALNA FIRMA USŁUGOWA!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Koma Białystok Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Koma Białystok Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koma Białystok Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koma Białystok Sp. z o.o.?

Koma Białystok Sp. z o.o.

Koma Białystok Sp. z o.o.