Opinie o RDB Group Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy RDB Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w RDB Group Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RDB Group Sp. z o.o. w Gdańsk

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie RDB Group Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Były pracownik Nowy wpis

Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny. Ba, jak zapomnisz czegoś zalogować w systemie - nikt Ci czasu nie dopisze pomimo obietnic i potem na koniec miesiąca pieniędzy nie zobaczysz. Ze szczerego serca odradzam - dla własnego spokoju poszukaj czegoś gdzieś indziej. Wiem, że na dzień dobry usłyszysz obietnice jak to będzie zarąbiście i pięknie - niestety bardzo szybko się rozczarujesz... (usunięte przez administratora)

Iza

Chyba nie załapałam kwestii tego wspomnianego biurka przy pracy na pół etatu.. Do jakiś konkretnych warunków było to odniesienie? Mógłby mi ktoś proszę napisać jak aktualnie praca w reklamie tu w firmie wygląda? Rozglądam się za czymś w marketingu a tu opinii aktualnych dość dawno nie było. Czy obecnie istnieje tutaj opcja na nawiązanie współpracy zdanej? Są prowadzone jakieś ciekawe projekty?

Szczera prawda Nowy wpis
@Iza

Nie warto. Kwestia biurka jest taka, że pracownicy dostawali umowy na sprzedaż krzesła lub biurka zamiast umowy zlecenie/dzieło/pracę.

Klientka

Ja tak bardziej z perspektywy klienta niż pracownika, ale miałam przyjemność porozmawiać z ludźmi jak zaczęły nam się spóźniać projekty zamówione w tej firmie. Skarżyli się na ogrom pracy nieadekwatny do zarobków, a jedna Pani nawet nam powiedziała, że zarobki są tam wypłacane na podstawie umowy kupna-sprzedaży. Pytam: jak to? A no tak, że pracownik sprzedaje firmie np. krzesło, ona mu za to płaci, a jedyny podatek jaki odprowadza to od czynności cywilno-prawnych i wychodzą na tym nieźle. Nadal w to nie wierzę, bo tak kreatywnego podejścia to nigdy nie spotkałam, ale jeśli to prawda, to jestem w szoku, że ktoś się godzi na takie warunki jako pracownik.

Szczera prawda Nowy wpis
@Klientka

Tak się działo, gdy pracowałam w tej firmie. Głupio potem w CV wpisać, prace w agencji za sprzedaż krzesła.

Czy jest możliwość pracy w RDB Group Sp. z o.o. na część etatu?

lolik

hahaha tak, za 750 zł netto o ile masz na sprzedaż jakieś biurko :DD

Grafik

sporo zadań

lista zadań związana z stnowiskiem

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Halo

Czemu znikają opinie? Czyżby zaczęto je usuwać z premedytacją?!?!

Stolarz

Czy firma oferuje elastyczną formę zatrudnienia? Chodzi mi o możliwość podjęcia współpracy na podstawie umowy o sprzedaż krzesła lub stołu.

chińczyk
@Stolarz

tak, cały czas - niezmiennie :))

Stolarka
@Stolarz

Taka umowa na porządku dziennym

Ajanie

Chyba jednak jest tu ktoś zadowolony z pracy w RDB. Opowiedz trochę

Czy w RDB Group Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Oj nie

Nie

Kujko

Ktoś ma jakąkolwiek dobrą opinię o firmie? Nie może być aż tak źle...

Paweł H
@Kujko

Jest tak źle :) Miałem tą wątpliwą przyjemność pracować w RDB. Gorszych ludzi, którzy widzą tylko czubek własnego nosa ze świecą szukać :) Pracowałem tam jakieś 5 miesięcy. Wszystkie opinie które są niżej wypisane w 100% pokrywają się z prawdą. Gdyby jakakolwiek z tych opinii była totalnie zakłamana to podejrzewam że ktoś z RDB Group w jakikolwiek sposób by zareagował :)) * Przy czym nie mówię tutaj o szeregowych pracownikach a o tych co realnie mają tam cokolwiek do powiedzenia.

Luka
@Kujko

Nawet największemu wrogowi odradziłabym pracę w tym miejscu. Podejmują działania na ślepo - certyfikaty to wszystko, co mają. Skracają czas pracy do 4dniowego, a samej roboty jest na xxx dni. Do tego śmieszne apki do liczenia czasu, wieczne poczucie winy i niespełnienie zawodowe. Wykorzystują młode osoby na podejrzanych umowach, gdybym tu nie pracował, to nie uwierzyłbym, że taka firma istnieje w XXIw XD. Teraz zmieniają lokalizację - pewnie tylko po to by zrobić se nową wizytówkę Google i odciąć się od tych opinii :))

Kujko
@Paweł H

Dzięki po 100kroć dobry człowieku, uchroniłeś mnie przed złożeniem CV. Życzę wzzystkiego dobrego!

pan p
@Kujko

Zdecydowanie - jest tak źle. Potwierdzam wszystko, co wyżej. Wystarczy trafić do pierwszej lepszej innej firmy, by zobaczyć wielką różnicę na plus. W RDB próbują się sprzedać jako nowoczesną firmę 360,a tymczasem są to puste certyfikaty. Do tego duża kontrola działań, działanie na wczoraj, mało ciekawe projekty no i warunki finansowe - naprawdę niegodne. A z ciekawości: na rozmowie rekrutacyjnej dalej pytają jakim zwierzęciem chciałbyś być? XD

Haha
@pan p

Mnie o to nie pytali...

Rzadko dodaje opinie gdziekolwiek ale jakoś czytając poprzednie postanowiłam się podzielić. Bardzo zla atmosfera w firmie, nietolerancja. Klamsta, faworyzowanie niektórych ludzi. Nie polecam bardzo pracowania tam. Wychodzenie z płaczem itp itd. nie można nic samodzielnie zrobić ze strachu. Wyśmiewanie klientów itp

Marysia
@Kasia

Mówisz o stażu, nauczyłaś się od nich czegoś?xd Współczuje doświadczeń, dlatego warto czytać opinie, raczej nie są wyssane z palca, tak z ciekawości - Ile czasu tam wytrzymałaś?

Niedoszły pracownik

Niestety, Pani, która prowadzi rekrutację (usunięte przez administratora)ludzi. Na pierwszej rozmowie została mi przekazana informacja, że mam na 100% zatrudnienie i "to jest pewne". Osoba ta wiedziała, że złożę wypowiedzenie w obecnej pracy, w której pracowałem 3 lata. Nie poinformowała niestety o dalszych etapach rekrutacji. Dopiero przed moim pierwszym dniem pracy owa Pani przekazała, że są jeszcze jakieś zadania do wykonania, które dopiero pokażą czy zatrudniony będę. Generalnie nic do tego nie mam, ale mógłbym zrobić te zadania bez składania wypowiedzenia w poprzedniej pracy, gdyby ktoś mi wcześniej o tym powiedział. Oczywiście finalnie okazało się, że pracy nie dostanę. (usunięte przez administratora) Dla kandydatów- polecam na 100% dowiedzieć się co musicie dokładnie zrobić żeby dostać pracę i najlepiej dostać to na piśmie. (usunięte przez administratora)

Ehh
@Niedoszły pracownik

Nie czytałeś opinii przed złożeniem CV...

pag
@Niedoszły pracownik

Nie potrafię sobie wyobrazić, jaka musiała być ta wcześniejsza praca, skoro chciałeś zostawić ją dla erdebe... Moja rada - spróbuj to odkręcić. To był najgorszy pracodawca, u jakiego pracowałem, nie tyle odradzam co wręcz przestrzegam.

brak słów

"Firma" ktorej nie stać na laptopy dla swoich pracowników i musisz pracować na swoim. O umowie o pracę nie ma mowy i wynagrodzenie za male przy tak duzej ilości zadań i presji. Do tego fatalny klimat w pracy, który psuje głównie jedna osoba

Były
@brak słów

Możesz podać inicjały tej osoby? Jestem ciekaw czy myślimy o tej samej osobie :)

Bez przesady
@Były

To chyba słabe miejsce na takie pytania...

Danio
@Były

Chyba nie trzeba podawać, wiadome o kogo chodzi..;)

Były
@Danio

Czyżby pani o blond włosach? ;)

Cyrcus
@Były

Niestety z doświadczenia wiem ze jedna toksyczna osoba w firmie potrafi psuć nie tylko atmosfere w pracy ale sprawiać że nie chce sie do niej w ogóle przychodzic

mik-l

Bardzo słaba agencja. Wystarczy zobaczyć ich stronę, sociale czy realizacje. Niestety - agencja sprzedająca siebie jako 360 na najwyższym poziomie, ale (to moje zdanie), brakuje ludzi, podstaw, wiedzy i chęci faktycznej nauki. Zapłacić za szkolenie, pokiwać na nim głową i wrócić z certyfikatem - to wciąż za mało. Ale jak ktoś mało obeznany to może się nabrać i zlecić tej agencji cokolwiek. Co osobiście odradzam:)

ADS

Hej, jak wygląda praca na stanowisku spec.od Google Ads? Ilu ma się klientów pod swoimi skrzydłami? I czy na tym stanowisku są jakieś premie lub możliwość awansu?

EX
@ADS

Klientów za dużo, jak na kasę, którą proponują i pracę pod wieczną presją... O premiach lepiej nawet nie marzyć i nie pytać, nie lubią niewygodnych pytań Xd

Helo
@ADS

Jeżeli jesteś specjalista od Google Ads to wszędzie znajdziesz pracę. Nie marnuj czasu na pracę w tej firmie.

Podpinam się
@ADS

Czy specjaliści od Ads zatrudniani są na B2B czy umowa o pracę?

Zapomnij
@Podpinam się

O umowie o prace zapomnij, nie dają nikomu. Wszyscy na smieciowkach, a jeśli chcesz umowe o prace to możesz dostać maksymalnie B2B bo to im się najbardziej opłaca

Potwierdzam
@Zapomnij

Śmieciówka to i tak dobrze jak ją dostaniesz. Wtedy się powinieneś cieszyć^^ niektórzy pracowali tam na baaardzo dziwnych zasadach...

Szafiromussimo

Czy dużo się można nauczyć na stażu? Czy jest to fajny wpis do CV? Pomaga znaleźć lepszą pracę później??

Fikus
@Szafiromussimo

Hm jak agencja, której nikt nie kojarzy i ma tu takie opinie może być fajnym wpisem w CV? Szukaj od razu lepszej pracy, o to chyba nie trudno...

Gustaw
@Szafiromussimo

Absolutnie odradzam!!!! Jakbym miał wskazać najgorsza firme w trojmiescie to RDB Group znalazlo by sie w pierwszej trojce. (usunięte przez administratora)

Oj
@Szafiromussimo

Na stażu nauczysz się dużo jeżeli nauczysz się sam. Z tego co wiem w CV to na tyle fajny wpis że wiele pracowników z rdb znalazło lepszą pracę XD

Mam pytanie

Czy po stażu można dostać tu pracę stałą i czy szybciej niż po 6-9msc można przejść na umowę o pracę?

lol
@Mam pytanie

Nie :)

Szarik

Czy w skład RDB Group wchodzi agencja Reklama Dla Biznesu? I czy to prawda że mieszczą się teraz na al. Grunwaldzkiej 615 w Gdańsku? Ponoć zmienili lokalizacje biura

Dinero

Ciekawski

Jakie na przykład?

Dinero
@Ciekawski

Jakie? Nie będąc złośliwym, każda, która szanuje ludzi i ich pracę XD Z perspektywy klienta już lepiej zgłosić się do miejsc typu "nasi studenci zrobią Ci stronę za darmo" niż tutaj, efekt ten sam, a płacisz słono.. Jak jesteś nowy w Trójmieście, to spytaj kogokolwiek,czy słyszał o @ReklamiedlaBiznesu lub o @RDBgroup, szczerze wątpię :-) Tak jak wcześniej pisali - lepiej być bezrobotnym niż psuć sobie nerwy z ich ego...

matt

Moim zdaniem mało kreatywni, treści "na jedno kopyto", a siłę kampanii PPC doceniłem dopiero wtedy, gdy zleciłem je innej firmie. Nie polecam.

Jak jest z pracą zdalną w tej firmie teraz w trakcie pandemii? I czy dostaliście komputer służbowy do pracy z domu?

dajo
@Kandydat

Laptopa dają ale są dość krytycznie nastawieni co do pracy zdalnej, pomimo oprogramowania śledzącego każde twoje kliknięcie.

Bajo
@Kandydat

@Kandydat czy pracujesz na miejscu czy zdalnie sprzęt musisz mieć swój. Nawet nie biorą go w dzierżawę, także eksplotujesz do maksimum własne urządzenie, które później musisz wymienić/naprawić na własny koszt :))

Zostaw merytoryczną opinię o RDB Group Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w RDB Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RDB Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RDB Group Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RDB Group Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w RDB Group Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RDB Group Sp. z o.o.
  • Leona Droszyńskiego 15A lok. 8