Opinie o Tarnwell Polska Sp. z o.o. w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tarnwell Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tarnwell Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tarnwell Polska Sp. z o.o. w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

manka

Widze nowe opinie oczywiście trafione czekam tylko na ulubieńców obrońców firmy :) praca ok, można się przyzwyczaić niestety ludzie ja utrudniają i to strasznie. Szkoda słów! Na szczęście pracuje na maszynach z dala od tych "dorosłych" ludzi którzy bawią się w plotki i kablowanie jak dzieci :))

M
@manka

Maszyny super masz racje jak mi koledzy i koleżanki opowiadają co się dzieje na linii miedzy ludźmi to szczerze w życiu bym tam nie poszła:D

Krys
@manka

Nie obrońców tylko obiektywnie piszących o frustratach takich jak ty????

Krys
@M

Za relacje odpowiadają ludzie ....a to jacy są to już chyba kwestia złożona.....

Aniula
@Krys

Frustrat? Sama prawda. Skoro jesteś osobą z tego towarzystwa to (usunięte przez administratora)to nie dotyczy bo to ty jesteś osobą która buntuje na innych i robi zamieszanie. A jak ktoś się wam postawi yo jest zły:))karma wraca dorosłe dzieciaki.

Haha

Kierownik wie co się dzieje wtedy kiedy jest a resztę informacji podaja mu osoby które są do tego wyznaczone w każdej grupie także lepiej im nie podpadajcie bo na was nagada i wylecicie. Taka polityka. Nic się nie odzywamy bo wiadomo jak to się może skończyć. Na razie nas nie wywalili, do czasu. Roboty mało a ludzi za dużo dlatego jest selekcja na osoby które lubią, tolerują i nie lubią. Ludzie z ostatniej grupy sie pozbywają, czekam kiedy będzie moja kolej bo ostatnio odmówiłem robic za dwie osoby kiedy pewien pan biegał po całej hali żeby pucować się do wyzej postawionych przez co opóźniał robotę. Pzdr!

Ptyś
@Haha

To się zwolnij ludzi na twoje miejsce jest mnóstwo ????

Tytus
@Haha

Skoro tak źle to po co tam pracujesz? Ah bo nigdzie indziej cię nie chcieli no proste????

X
@Tytus

Widać po stylu pisania ze komentarze pisze ta sama osoba, haha zapewne ulubieniec?:) chcieli, tylko pisze jaka jest tu sytuacja :)

Biurokraci w tej firmie przebeszczelni. Normy nie ziemskie, tania siła robocza. Kierowniczka zmianowa ma swoich pupilków, oni mogą wszystko nawet papieroski z nią palić. Najgorsza firma jaką spotkałam na swojej drodze, jedno drugiego obgaduje i tak w kółko, nie polecam!

xyz

i znowu...... praca nie dla dzieci ....tylko dla ludzi poważnych...... niedoróbki edukacyjne widać tylko " nie ziemnie" raczej "nieziemskie" :) proponuję do szkoły się wrócić......

Ptyś

To się zwolnij ????????

Tytus

Idź się rozpłacz????

Co wchodzi w socjal Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Zbigniew

Nic nie wchodzi ,najniższa krajowa i tyle , praca ciągła na trzy zmiany światek piątek i niedziela. No i smród plastiku .

Nowy ?
@Zbigniew

Czy jest dodatkowe ubezpieczenie jak Medicover ?

Abc
@Zbigniew

Czy warto czy polecasz ? Jaka atmosfera, kierownictwo ?

DEF
@Abc

Atmosfera tragiczna. Zmianowi nie maja w ogóle pojęcia o współpracy z ludzmi. Jak masz dobry kontakt ze zmianowymi to Cie faworyzują i dostajesz spoko robotę jak się postawisz to zapomnij. Kierownik w ogóle nie interesuje się tą sytuacją. Brak słów. Ale robimy dalej.

Tar
@DEF

Potwierdzam ,ulubieńcy zmianowych praca siedząca i najlżejsza i tak na każdej zmianie wszędzie kolesiostwo !!!

Lwica
@Tar

Czy na stojąco czy na siedząco to na pewno liczy sie szybkosc i wykonanie normy. Wg tego nas rozdzielają, co chwile mierzą czasy. Ja wole pracowac przy linii na stojaco, szczególnie nocki, ale kto co lubi. Najbardziej chciała bym mieć wszystkie niedziele wolne. Ale nie tutaj.

@Lwica

Czyli na Eldomie. Do puki Cie jakiś pupilek zmianowych nie wygryzie. A to tu normalka.

@...

proponuję sfrustrowanym się zwolnić bo to nie (usunięte przez administratora) :)a najlepsze jest ze wypowiadają sie osoby pracujące od miesiąca :D ŻENADA!!!! PS i nawet nie wiece czy socjal jest czy nie hahahahahhahahahha

lelum polelum
@Zbigniew

to się zwolnij jak ci smierdzi i już.:).....trzeba było się uczyć to byś może zarobił więcej a nie najniższą ? NAUKA.....

ree
@DEF

ale bzdury wypisujesz.... rozumiem ze podpadziocha była u kierownika bo wypisujesz te brednie ....a idze idze......wstyd.....

bum
@Tar

no to sie zwolnić trzeba i juz po klopocie

Mruczek
@DEF

Spójrz na dół strony - prosimy o rzetelne opinie na temat pracodawców! Nie pisz bredni.

Kierownik

Po socjal to do MOPSu

bieniu

nic nie wchodzi doatajesz umowe zlecenie nie placa ci za niedziele 100 % bo oni niechca a po drugie robisz na wszystkich miejsca albo zmieniasz sie z innymi nawet jak dostaniesz wyplate to niewiesz dokladnie ile zarobiles a ile i ci pobrali na skladki itd zero kwitku z wyplaty

Tamta dziewczyna
@bieniu

Co Ty za bzdury wypisujesz? Widać że krótko pracujesz i już narzekasz. Kwitki z wypłat są. Owszem pracuje się wszędzie i jak trzeba to zamiana też czasami jest. Ale pamiętaj jak coś Ci nie pasuje to wiesz gdzie są drzwi.

tyciomycio

ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna ma wejść w życie w najbliższych tygodniach... oferta już krąży.

tyciomycio
@bieniu

czemu kłamiesz. Kwitki z wypłatami są. Do każdej godziny weekendowej jest ekstra kasa.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tarnwell Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Gremi Personal Sp. z o.o.
Dramat

Jednego dnia Cię chwalą, że super robisz i są zadowoleni a później sie okazuje, że jednak jesteś złym pracownikiem bo ktoś nie chce z Toba pracować:)) pozdrawiamy!

xyz

a kiedy była na 1 grupa zwolniona? praca to nie przedszkole ani złobek, że przychodzę kiedy mam ochotę......to praca dla dorsłych ludzi a nie dla dzieci......

Biuro

Drodzy pracownicy my widzimy kto jest wydajny a kto się obija i w każdym miesiącu będą osoby z którymi się rozstaniemy .

@Biuro

Taka opinia na pewno zachęci przyszłych kandydatów do składania CV

@Biuro

Aż w końcu zejdziecie na dół na produkcję bo nie będzie miał kto pracować, bo przecież Wy tacy jesteście pracowici i wydajni.

@.

Czy któryś zakład w Tarnowie upadł przez brak pracowników ,chyba nie a są firmy co gorzej płacą także proszę się nie martwić brakiem zasobów ludzkich .

@Biuro

Z tego co można już wyczytać na forum płacicie najniższą krajową to już się gorzej płacić nie da.

Jula
@xyz

Najniższa krajowa w stawce godzinowej jest przy umowie zleceniu ( 3 miesiące) wychodzi parę groszy wiecej bo wyjdzie dni wiecej niż w systemie tygodniowy. Stawka na umowę o pracę inna + premia uznaniowa + dodatek zmianowy.

@xyz

Większość osób pracujących styczniową wypłatę uważa za przyzwoitą ,są tacy co im zawsze mało i mimo ze pracowali już u każdego w okolicy ciagle tylko narzekają .

Tamta dziewczyna
@xyz

Ale po co trzymać osoby którym się pracować nie chce? Każdy chciałby tylko siedziec i nic nie robić, ale nie tutaj. I zgadzam się z tym że takie osoby powinny niestety się pożegnać z pracą

zyta
@Biuro

ludzie błagam ogarnijcie się. zacznijcie naprawdę być za pracodawcą. róbcie co do was należy a będzie naprawdę ok

Aga

Już robią segregację w Tarn ,powolnych zwalniają tak ze nie znasz dnia ani godziny jak wylecisz :)

pysio
@Aga

no i prawidłowo .....wolni to nie tutaj hehehhehehehehehh....wiec uważaj

@pysio

Co do Agi to teafione w 100 %.

Lola

Nie ma co dramatyzować. Powoli chaos zaczyna być ogarniany. Jak nie patrzeć to dalej trwa rozruch zakładu. Atmosfera nie jest sztywna. Ludziska różniste, jedni zapiepszają na innych, inni obgadują resztę ... co do zmianowych to nawet tam widać rotacja jest. Niech tylko zostanie wprowadzony normalny system premiowy, bo nie mam ochoty pracować na innych (usunięte przez administratora)

Ewelina
@Lola

A dobrze Ci ? A jak tam pajace z linii :) pajacykują se a to gora a to doł ? A to miasto a to wieś ? A u was wali (usunięte przez administratora)z rur !!!

Tania

Polaki narzekają to my z Ukrainy gotowe żeby was zastąpić w Myślenicach my nauczone dobrze pracować to Tarnow przejmiemy .

@Tania

Wszystko w swoim czasie. W Polplaście są pracownicy z Ukrainy pewnie w Tarnwellu też tak będzie, ale kiedy? Ciężko powiedzieć-raz są spore opóźnienia a nieraz jest decyzja z dnia na dzień.

krzyniu

ja też uważam, że praca jest świetna, ...a Kierownik jest the best!!! oby tacy kierownicy byli wszedzie......praca w przyjaznych warunkach... ja też pracuje i nie narzekam......peace!

@krzyniu

Łubu dubu łubu dubu niech żyje kierownik naszego klubu niech żyje nam :) jarząbek

Narka

Jak wyglada praca jako Ślusarz, chodzi mi bardziej od strony czy uznawane sa jakieś premie, nadgodziny czy są wypłacane i czy jest jakikolwiek pakiet socjalny?

@Narka

Premia jest jak kierownik uzna że ci się należy, nadgodziny są zazwyczaj do odebrania, socjalu póki co nie ma

tysiu

no i prawidłowo !!!!!!!! hahahhaha

Bamboleo

Patrząc na tarnowski rynek pracy, i biorąc pod uwagę fakt ze firma Tarnwell jest dopiero na etapie rozkręcania produkcji,uważam że warto dać im kredyt zaufania i prędzej czy później będzie to naprawdę fajne miejsce pracy. Póki co może i nie wygląda to tak jakby się chciało,ale mimo wszystko myślę że jest to tylko kwestia czasu.... A poza tym to nie jest agencja towarzyska zeby musieli każdemu dogodzić.....

O.N.A
@Bamboleo

Kierownik mógłby....

@O.N.A

Nigdy tak nie będzie. Dał chyba wolną rękę zmianowym a Ci obsadzają normalne stanowiska swoimi ( no bo jak nie dać komuś fajnego stanowiska jak się ktoś dokłada do benzyny czy mieszka w kolo siebie) Kierownik widzi z balkonu to co chce widzieć . Resztę kto robi to widzi jak jest.

@Bamboleo

Andżelika dziekujemy ci za twoja opinię.......

@...

dziękujemy za opinię .......

rrrr
@...

bo Kierownik ma dobry wzok ...wiec badz na baczności A........ :Doczy są wszędzie........buuuuuuuu

Kierownik
@...

Miesiąc pracujesz i już tak narzekasz? gratuluje. Jeszcze pierwszej wypłaty nie było ale już jesteś dyskryminowana... eht. Dla nie wtajemniczonych Zakład ruszył 1 stycznia na pełną obecna produkcję. Pani która to napisała ma piękne imię na literę A. Szkoda że opinie na tym portalu piszą osoby które maja wiecznie focha i nic im w pracy nie pasuje.

Misiek

a ja uważam, że praca jest świetna..... a te opinie tutaj to frustraci, którzy zostali zwolnieni z różnych powodów....praca jest fajna, jest miło , sympatycznie, zarobić się da.....jak ktoś chce pracować....a jak komuś sie pracować nie chce..... to tu siedzi i miauczy..... ja pracuje i jest super, polecam innym chcącym pracować.......

Gunmaker

Podobno jest rekrutacja na ślusarzy narzędziowych. Przuczają do serwisowania form wtryskowych. Fajny zakład się wybudował z mojego punktu widzenia. Bylem na rozmowie na operatora cnc, ale potrzebują dopiero za parę miesiecy. Jakpotwierdzą to przechodzę do nich.

Maciek

Ile robicie godzin miesięcznie

Tar
@Maciek

160 do 192 godzin to zależy od dni w miesiącu

NOWY

Witam czy ktoś z tutaj obecnych na forum pracuje w Tarnowie , bo z tego co słyszałem to produkcja ruszyła a rekrutują cały czas , dają umowy zlecenia na 3miesiące na początek.Ktoś wypowie się jak to wygląda w tym Tarnowie i czy faktycznie jeśli chodzi o ten smród tego plastiku jest nie do zniesienia?a jeśli nie z Tarnowa to niech ktoś wypowie się nie żeby zniechęcić tylko może jakieś pozytywy to praca to wiadomo że coś robić trzeba.Z góry dzięki

Tarnowiak
@NOWY

Po 3 miesiącach umowa o pracę ,robota na 3 zmiany sobota niedziela i czasami w święta ,smrodu wielkiego nie ma , czasami nic nie śmierdzi ,płatne na godziny średnio 180 godzin po ok.14 zł na rękę ,na umówię zleceniu brak premii dopiero na umówię o prace możliwa premia za wydajność pracownika , Coraz wyższe normy wydajności trzeba być szybkim manualnie i spostrzegawczym bo dużo komponentów jest wadliwych .stanowiska pracy są zmienne jak coś już opanujesz to idziesz na coś innego tak ze nie wiesz co w dany dzień będziesz robił .

@Tarnowiak

Tak pomocna:)dzięki za odpowiedz...będę składał papiery i na produkcje i na montaż bo takie oferty pracy się pojawiają z tym że nie wiem gdzie jest lepiej na początek ...jeśli można to jeszcze o taką opinie bym prosił czy wogule montaż wchodzi w grę jeśli chodzi o facetów...dzięki pozdrawiam

@Nowy

Teraz to wszystko jedni i to samo. Pewnie będziesz przez 3 miesiące na zleceniówce wszędzie jak my wszyscy. Płeć akurat w tym zakładzie nie ma znaczenia. Natomiast ma(usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora) zmianowym co się da zauważyć. Ustawiają jak chcą i gdzie chcą i kogo chcą. Haos totalny.

@...

Pomocna:)czyli jak chaos to znaczy że przez te 3 miesiące trzeba być wszędzie:) i gdzie najlepiej się będzie pracowało tam zostawią..pytań jest pewnie i wiele ale tak na forum to nie wszystko wyjdzie w praniu ....czekać trzeba na telefon i przekonać się na własnej skórze...

@Nowy

Są 4 zmiany. Nerwy musisz mieć openowane bo nie wiadomo gdzie Cię ... rzuci. Są wtryskarki i montarz. Dużo cierpliwości ???? Kierownik spoko .

TAR
@Nowy

Nie ważne gdzie składasz CV czy na montaż czy na produkcję i tak robisz i tu i tu jesteś od wszystkiego jak na tą chwile

Były

#Tarnów Jaka to jest uczciwość firmy ? Tak wielka korporacja , wszędzie gdzie się da na wszystkich stronach internetowych są oferty o pracę nawet na bezrobociu wszędzie gwarantują umowę o prace natomiast dają zwykłe śmieciówki na 3 miesiące zamiast umowy na okres próbny który deklarują. Ludzie przychodzą i odchodzą bo nie są wiarygodni skoro kłamią otwarcie.

Polplast

Szukasz opini ?to szukaj na Polplast Myślenice bo Tarnwell Tarnów czy Myślenice to nowa nazwa firmy .

Tarnow

Umowa zlecenie min 3 miesiące ,płatne na godziny w miesiącu od 160 do 190 godzin .praca dla ludzi bez doświadczenia .

Zostaw merytoryczną opinię o Tarnwell Polska Sp. z o.o. - Myślenice

• Jak się pracuje w Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarnwell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 21 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tarnwell Polska Sp. z o.o.