Opinie o Tarnwell Polska Sp. z o.o. w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tarnwell Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tarnwell Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tarnwell Polska Sp. z o.o. w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Bida

Pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie ja po 1 miesiącu pracy z nocami weekendami zarobiłam 2380 zł na rękę za cały miesiąc czerwiec , brak pewności dalszego zatrudnienia ludzi ciagle wymieniają - praca na chwilę szukam innej

Baks

Firma nie wypłaciła mi pieniędzy do 10 dnia miesiąca, jest już poniedziałek 12 lipca a pieniędzy dalej nie ma . Kadrowa powiedziała że to wina hakerów

T
@Baks

Taka prawda ze bank w którym trzymaja pieniądze przez weekend mieli dobre oprocentowanie ...ważne żeby oni mieli ciul z nami...oczekują nie wiadomo co jakich norm a wypłat nie ma ... chore ...

R
@Baks

Żartownisia z tej kadrowej.

Bodzio

Jak wygląda system zmianowy w tej firmie na przestrzeni tygodni i ilu godzinowy ? Czy stawek można negocjować przy rozmowie czy tylko to idzie już jak ma znajomości u kierownika . Będę wdzięczny za odpowiedzi

@Bodzio

3 zmiany ,4 brygady godziny ok 170 miesięcznie a stawka to najniższa krajowa plus za godziny nocne i za dni weekendowe plus 250 brutto za nie chorowanie ,no i pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie i po 3 miesiącach jak nie będziesz lizusem wylecisz bo kierownik lubi zwalniać

@.

A te zmiany wychodzą wychodzą pod dwa dni czy tydzień po tygodniu ?

@Bodzio

4 dni robocze 1 wolny chyba ze po nocach to 2 dni wolne i znów 4 robocze ale jak masz wybór to nie polecam tego zakładu ja już myśle o innej pracy

@.

Dzięki za informację bardzo przydatne dla mnie . Jeszcze pytanie czy praca z gatunku ciężkich fizycznie czy tak sobie i najlepiej gdzie celować jak jest możliwość na taśmę czy jakieś maszyny ?

@Bodzio

Ty nie ustalasz gdzie będziesz pracował,to zależy od kaprysu zmianowej czasami codziennie będziesz na czymś innym

@.

A w jakich godzinach się zaczynają zmiany . I czy są jakieś beniffity?

@666

Benefity to oni od ciebie oczekują ,tylko myślą żeby za coś potrącić

Brakło kasy dla Tarnowa ,bo tu się pracuje dla idei .

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tarnwell Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki

Czyli dzisiaj wypłaty nie będzie...

Jak taka odważna to na grupę B

Żal
@.

Na Gr.B faktycznie nawet odrazu 2 osoby zmianowe bo coś narazie im nie idzie co jakiś czas każdy rezygnuje.Ciekawe dlaczego

@.

A może trzeba było samemu się zgłosić i iść na zmianę B? Zostaje na tej grupie ponieważ tutaj zna ludzi i wie kto gdzie pracuje. Czasami zastanówcie się zanim osadzicie kogoś. Nie wiecie jaka będzie nowa zmianowa więc dajcie jej szansę.

Hmmm
@..

Do osądzania ludzi to piersi ale dlaczego po co?Przecież każdy mógł się zgłosić ale nie po co do takiej pracy trzeba się nadawać a tym tu brakuje odwagi dlatego wypisują tutaj

Bell
@Żal

Grupa B to fajni ludzie . Potrafia się zorganizować i dobrze pracować. Choć nie wszyscy....pewne osoby dążą do niewiadomo czego. Atmosfera robi się przez to nieciekawa. Ponoć druga osoba ma tam pieczątkę na eldo A dziewczynę która jest tam od początku i dostała ja wcześniej chcą wysiudac (usunięte przez administratora) Ciekawe kto maczał w tym palce żeby tam trafila.....

Hmmm
@Bell

Czemu twierdzisz że atmosfera jest nie ciekawa zmieniając ich nie widać żeby było coś nie tak A co do Uli to faktycznie krzywa akcja

Bell
@Hmmm

Co do atmosfery nie wypowiadam się. Są osoby którym nie wszystko jest na rękę. Co do dziewczyny hm wydaje mi się że jest dobrym pracownikiem i daje z siebie dużo chyba że się myślę ale sprawia wrażenie że jest w porządku A to co się odpieprzylo co do jej osoby to według mnie krzywdzące w stosunku do niej ......

Tomasz

Przez 3 miesiące umowa zlecenie ,po 3 miesiącach większość osób do wymiany bo mało wydajni ,człowiek tu się nie liczy tylko wyniki . I tylko zastraszanie zwolnieniem .

GrD

Jeżeli ktoś zostawił bałagan zgłoś zmianowej grupy D albo Dorocie ,z nowymi pracownikami tak bywa ze coś źle zrobią .

Domi
@GrD

Masz racje jeżeli jest coś nie tak na stanowisku pracy to takie rzeczy się zgłasza zmianowemu lub zwraca się uwagę osobie,którą się zmienia a nie wypisuje na goworku ktoś tu chyba nie wie do czego jest ta stronka stworzona

Nieznajomy

Dziewczyna w ciemnych włosach sprawdzająca puszki z grupy D powinna się w końcu ogarnąć albo zmienić pracę! Kończąc zmianę zostawia po sobie śmieci i nie wynosi odpadów a dobre puszki dajedo odpadów... Przesada!

A
@Nieznajomy

Najwidoczniej nie masz na tyle odwagi i przyjść i powiedzieć prosto w oczy ...tylko wysługujesz się portalem .... (usunięte przez administratora) totalne ... dobrze że Wy wszyscy jesteście idealnie i syfu nie zostawiacie ! Dobrze ze Ty jesteś idealna !

Jasne
@Nieznajomy

Wiesz co nieznajomy jesteś żałosny pisać to potrafisz zamiast powiedzieć dziewczynie z grupy D i to jeszcze czarnej .....podaj nam swój opis i grupę to może się okazać że wcale nie jesteś taki/taka idealna skoro piszesz tu o innych.....No to dawaj czekamy na szczegóły z twojej kariery.Pozdrawiam życzę miłego dnia????

Lubiani

Osoby że zlecenia podobno idą do zwolnienia już jest nowa lista

@Lubiani

Kup sobie lepiej słownik ortograficzny bo Ci nawet pisanie nie wychodzi bez błędów ????????????

Ulubiona grupa

Lubimy naszą pracę

Nieznajomy

Firma spoko! Ale niektórzy ludzie powinni się ogarnąć i wziąść się w garść!

Odchodzący

Wielu nie będzie z jaśnie Panami i Paniami gadać skoro doceniają tylko swoich ,będziemy odchodzić a oni niech szkolą od nowa innych co po 3 miesiącach też porzucą pracę ,skoro dla jednych 2,3 tys a inni ponad 3 tys. mają ,mimo ze pracują jeden koło drugiego na tej samej lini i na tej samej zmianie

Wypłaty różne bo wybrańcy mimo ze kiepsko pracują dostają premię i mają wyższą stawkę godzinową a ktoś mimo ze się stara to nic nie dostanie

Zmianowa

Bycie zmianowym to kiepski interes przychodzisz ok godzinę przed pracą i zostajesz po pracy ,20 dni po 2 godziny to 40 godzin w skali miesiąca za które nie ma zapłaty. Dodatek za bycie zmianowym nawet nie pokrywa straconych godzin,

Oj

Na eldomie to nie miała siły pracować tylko na krzesełku zawsze ale to na pewno przypadek ,nie prywatne relacje ze zmianową

Kkkkk
@Oj

Z tego co piszesz wychodzi na to że jesteś w tej samej brygadzie co nowa zmianowa i zazdrościsz że ma przysłowiowe jaja żeby spróbować swoich sił.A ty piszesz jakieś pierdoły weź się zastanów bo chyba coś masz nie tak pod kopułą.Żenada

Llll
@Kkkkk

(usunięte przez administratora) ściska ! Dobrze napisane !

B....
@Kkkkk

Ja to się zastanawiam po co jest to forum wydaje się że po to aby ludzie wyrażali swoje opinie na temat pracy a nie obsmarowywali ludzi.Jeśli masz odwagę pisać takie rzeczy to miej odwagę powiedzieć komuś prosto w twarz że coś Ci nie pasuje......Chyba że jesteś cwany/cwana tylko w sieci

Wybrali nową zmianową co pojęcia nie ma o niczym ,tylko by siedziała

LUZ
@.

Po czym tak sądzisz? Z tego co się orientuję, nowa zmianowa zaczyna pełnić funkcję od za tydzień. Teraz się szkoli. Poczekajmy. Były szanse, trzeba się było zgłosić jak o wszystkim masz pojęcie... aha, odwagi brakło...

Takie tam
@.

Hehe twoj wpis jest tak śmieszny ze aż żałosny ;) Jak jesteś taki/taka madra to mogłeś/aś się zgłosić na zmianowego ;) podejrzewam ze Ta osoba co napisała ten wpis nawet by nie umiala dodać jeden do dwóch a co dopiero ogarnąć zmianę ;) i wypełnić obowiązki zmianowego :) pozdrawiam

@.

Po miesiącu ocenimy ,szkoda ze na naszą zmianę B nie miała odwagi przyjść nyguska jedna

..........
@…

Nowa zmianowa jest odważniejsza niz Ty. Bo się nawet nie zgłosiłeś/as

@..........

Parówa odważna chyba kpisz

..........

Bardziej niż Ty.

B....
@.

Ja to się zastanawiam skąd w ludziach tyle zawiści żeby obrażać ludzi i wymyślać od Parów-serio czy to piszę osoba dorosła bo raczej nie.Jak zazdrościsz to czemu sam się nie zgłosiłeś/łaś na zmianową tylko teraz tutaj wylewasz swoją frustrację.Żal ci to idź do kierownika i zgłoś swoją kandydaturę i zostaniesz zmianowym/wą i tyle.

Kabanos
@.

Widać, że nowa zmianowa ma więcej ikry niż wszyscy razem tu plujący na nią. Wy sukcesu nigdy nie odniesiecie bo nawet nie macie odwagi spróbować. Jedyne co potraficie to kłody rzucać jak ktoś chce coś więcej osiągnąć . Życzymy wytrwałości i powodzenia dla nowej i obecnych zmianowych

Obserwator

Dziś pojawiła się oferta pracy w urzędzie pracy czyżby mało chętnych było ? Pewnie T. nytko ma upatrzonych do wywalenia bo za wolno pracują już chyba pora na Ukraińców

Pracujaca

Super praca kadra tez

Q
@Pracujaca

Dla baby wsiowej zawsze jest super

...
@Q

Serio? Jeśli Ci nie pasuje to tutaj nie pracuj. Chyba że musisz bo Ci zabrali 500+ to głupio nie komentuj mieszczuchu

@Q

A miastowemu zawsze zle...

Nawet na nadgodzinach was kantują

Różnica
@.

Jak się coś nie zgadza, można iść do kadr. Sam byłem i wyjaśniałem bo miałem wątpliwości.

@Różnica

Byłam w inspekcji pracy z kwitkiem za marzec ,nadgodziny powinny być opisane a nie przerobione na premie !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Tarnwell Polska Sp. z o.o. - Myślenice

• Jak się pracuje w Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarnwell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 21 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tarnwell Polska Sp. z o.o.

Tarnwell Polska Sp. z o.o.