Opinie o Tarnwell Polska Sp. z o.o. w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tarnwell Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tarnwell Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tarnwell Polska Sp. z o.o. w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Hehe

Nowiutki magazyn, nieźle prosperująca firma a okazuje się że na okres próbny proponowana jest umowa zlecenie zarówno na magazyniera jak i na produkcje. Serio w 21 wieku ktoś jeszcze proponuję cos takiego? Poprostu kpina. Jeśli zarządzający firmą liczą, że na takich 'zasadach' znajdzie sie ogarnięty magazynier obsługujący w dodatku tak odpowiedzialne zajęcie jak wysoki skład to sie przeliczycie drodzy państwo tymbardziej za takie grosze. Pisze jako przestroga dla przyszłych chętnych bo to wyglada jak jakiś żart.

Kaizen
@Apollo

Jeżeli będziecie produkować buble to zakład w ogóle przestanie zarabiać i nie będzie wypłat. Pracujecie po to żeby wytwarzać prawidłowe produkty o najwyżej jakości, jeżeli tego nie robicie to wasza praca jest nic nie warta i działacie na szkodę zakładu. Waszym obowiązkiem jest wytwarzać produkty zgodnie z wytycznymi, po to zostaliście zatrudnieni, nie zostaliście zatrudnieni po to tylko żeby stawiać się codziennie do pracy a potem to już nieistotne. Działanie na niekorzyść pracodawcy, ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych - to chyba dyscyplinarka. A musicie zrozumieć że jak działacie na szkodę zakładu pracy w którym pracujecie to działacie również na swoją szkodę niestety.

Kore

Czy można prosić żeby pani Aga ze zmiany B przestała komentować czy od kogoś pachnie źle czy dobrze bo jest to niepotrzebne?

Miła

Dokładnie wystarczy zadbać o higienę, pracujemy w grupie i takie zapachy są naprawdę uciążliwe. Idzie lato na hali jest naprawdę ciepło, i sytuacja z tym zapachem staje się nie do zniesienia.

Zainteresowana

Jak teraz wyglada sytuacja na tarnwellu? Szukają do pracy? Jaka kasa i czy na czas?

Leo.
@Emilia

Emilia niby dlaczego za ubrania robocze ma być odtrącane z wypłaty?... Ubezpieczenie grupowe i Medicover jest. Karta MultiSport też. Przepraszam bardzo szansa pracy tylko na jedną zmiane . Ponieważ co??? Praca na 3 zmiany 4 brygady. Jak Ci zależy na pracy , pracujesz.

Tobi
@Hehe

Zlecenie na cały czas trwania umowy? Nie można po okresie próbnym przejść na bardziej stabilną uop? Napisałeś że obsługuje się wysokie składownie. To uprawnienia na wózki też są potrzebne?

@Tobi

Umowa zlecenie na 3 miesiące później dopiero jest szansa na normalną umowe ale która finansowo nie powala na kolana. Uprawnienia udt konieczne

@Tobi

Na produkcji 20zł brutto/godzina plus dodatki, a na magazynie 25zł brutto/ godzina plus stówka premii

Lulu
@:)

A to już premia na magazynie wróciła? Długo jej nie było. Z resztą oni lubią sobie " ratować" ścinaniem premii budżet tej pożal się Boże firmy

Bek.

Na 4 brygadówce stówka premii? Nooooo, można zwariować od tej kasy

@:)

Mogę cię prosić o więcej info na temat godzin pracy ? Jak 4 brygady to chodzi o 12h prace. Wiec nocki tez. A jak nocki to lepiej płacone? A w jakim systemie ? Dwa dni pracy na dwa wolne? Można liczyć na jakieś weekendy wolne ? Premie są tez dla nowych pracowników czy nie mam co na to liczyć ?

Pfffd

4 bragadiwka czyli 4 brygady a,b,c,d praca po 8h nocka 4dni( dwa dni wolnego) popołudnie (jeden dzień wolnego) rano (2 dni wolnego, drugiego dnia na nockę)

@Pfffd

W sumie meczący system zmian z tego co piszesz. Wolne zwykle wypada w tygodniu czy zdarza się że jest wolny weekend żeby pobyć z rodziną. Bo głównie o to mi chodzi.

heh

Wolny weekend przy dobrych lotach (czyt. schodzisz w piątek po 1 zm i idziesz w niedzielę na nockę) zdarza się rzadko może 2/3 razy w roku. Szału nie ma, częściej są to dni wolne w tygodniu bądź wolna tylko sobota albo tylko niedziela.

@heh

Za soboty i niedziele jak wypada praca to stawka godzinowa jest wyższa? Za nocki jest dodatek?

Pfffd

Masz dodatek weekendowy i nocny

@Pfffd

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem kadr pod nr 14 696 86 95 w godzinach od 8-00 do 16-00. Jesteśmy do państwa dyspozycji – zapraszamy.

Gosia
@:)

A co to za dodatki można otrzymać pracując na produkcji? :) I w jakiej wysokości? I jeśli chodzi o premię na magazynie, to jakie warunki trzeba spełnić, aby dostać chociaż tę stówkę? :)

@Gosia

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem kadr pod nr 14 696 86 95. Jesteśmy do państwa dyspozycji. Udzielimy wszelkich informacji. Zapraszamy również do Naszej siedziby przy ul. Wiesława Wody 26.

@:)

Dobra i stówka tej premii... Piechotą nie chodzi. :) W ogóle to każdy ją dostaje? Czy trzeba spełniać jakieś określone warunki/wytyczne? :)

@Hehe

Kochany Dyrektorze robicie sobie chyba kpiny z pracowników PODWYŻKI 1.5 zł na godzinę co za to kupić ? Bo na kawę a nawet zwykłą wodę mineralną na jadalni nie wystarczy .Pytanie czy wy tam u góry też dostaliście taką podwyżkę?, Żadnego szacunku dla pracownika,tylko norma ,norma . Obudźcie się bo tyłu dobrych ludzi odeszło i dalej będą odchodzić,a po takich opiniach już niedługo nikt nie będzie chciał pracować. Zastanówcie się co robicie źle . Jak można było w tak krótkim czasie tak zniszczyć taką firmę.

Tarnwell Polska sp. z o.o.

Dziękuję za twoją opinię. Jest ona dla nas ważna w ciągłym procesie doskonalenia. Ponieważ zaznaczyłeś "mój status" - opcję "kandydat". Zachęcamy do kontaktu z naszym działem kadr pod nr 14 696 86 95. Jesteśmy do państwa dyspozycji. Udzielimy wszelkich informacji. Zapraszamy również do odwiedzin Naszej siedziby przy ul. Wiesława Wody 26. Z przyjemnością pokażemy Ci zakład, oraz jak pracujemy. Jeżeli interesują Cię kwestie finansowe - również omówimy je ze szczegółami. Poznasz dokładnie każdy aspekt oraz składnik które wchodzą w skład wynagrodzenia. Zapraszamy Zespół Tarnwell Polska sp. z o.o.

Mini Nowy wpis

Na górze czyli osoby które nie pracują w 4 barygadowce dostały podwyżki 2-4zl coś przeskrobiecie to Stasiu obetnie to wam z premii 50% obgadywanie normalka jeszcze chwila i sami Ukraińcy i noemyci bulgarzy będą tam pracować po których szatnia maska jest otwarta i smród wynosi się na korytarz. Ale mimo to wcześniej kierownictwo kupowało im jedzenie na zakład. (usunięte przez administratora) mało powiedziana kto jest wyzej ten robi z ludźmi co chce. Pytacie o benefity ktoś wystarczy że raz w roku będzie na chorobowym dostanie nic. Żadnych bonów czy coś macie być pieskami którzy robią to co kierownictwo wam da choć włos wam z głowy spadnie to będą mandaty czy obrypanoie z premii mimo że nie z waszej winy tłumacz się czy coś to cie pogorszy góra będzie rządziła.

Pracownik Nowy wpis
@Mini

To kolejna nieprawda na tej stronie. Gowork.pl służy do opiniowania pracodawcy. Ale opinie winne być rzetelne. A jie półprawdy, domysły czy konfabulacje. Strona ta nie służy też do obrażania innych osób. Dyskryminacji ze względu na pochodzenie. Szczególnie że my też nie rzadko ekigrujemy za pracą. I tak chcemy być traktowani? Podwyżki we wszystkich działach wyniosły 8%. Pracodawca co roku podnosi wynagrodzenie. W ubiegłym roku to też podwyżki wyniosły 8%. Insunuacje na temat różnic nie mają uzasadnienie w rzeczywistości. Na produkcji to 8 % przełożyło sie na wzrost stawki godziniwej i dodatku za prace w godzinach weekendowych. To fakt. Rządna też tajemnica. Kierownictwo przekazało to dość czytelnie. Pracownicy z innych krajów przybywają do nas z różnych powodów: uciekają przed wojną, chcą poprawić swój byt, mieć być może szanse na lepsze życie. Pracują w Naszym kraju uczciwie. Nie powonni być za to oczerniani na tej stronie. Tyle - dziękuję.

Apollo Nowy wpis

A my co mamy robić za (usunięte przez administratora)?jaka podwyżka ja się pytam bo z ostatniej zabrali z premi i dołożyli do stawki godzinowej zarabiamy mniej jak zeszłego roku a(usunięte przez administratora). Y za 2 osoby dlatego teraz będą same reklamacje bo nikt już nie patrzy na części bo i tak(usunięte przez administratora)z tego

Kaizen Nowy wpis
@Apollo

Ona

Jak wygląda praca na kontroli jakości? Pracują tam same dziewczyny, są zgodne między sobą czy podkopują pod sobą dołki? Czy praca na kontroli jest nudna typu: ma rysę, nie ma rysy, ma zagięcie, nie ma zagięcia.. i jak kierowniczka kontroli, jest spoko? W jakim wieku, młody szkut, czy poważniejsza osoba?

@Ona

Praca w jakości spoko, wiadomo jak w każdej pracy trzeba pracować ale nie jest to monotonna praca, nowe doświadczenie, nowe produkcje itd. kontrola jakości między sobą jest zgodna i wzajemnie sobie pomaga jeżeli jest tego potrzeba. Nikt z kontroli nie kopie sobie dołków. Kierowniczka też jest spoko, raczej poważna osóbka????

@Sii

Dzieki. A to jest praca na jedną, dwie czy na trzy zmiany? Bo w ogłoszeniach nie widzę info na ten temat

@Ona

To masz 4 brygadówke czyli 3 zmiany rano od 6 do 14 od 14 do 22 i od 22 do 6 rano, 4 dni pracujesz na dniówki, popołudniówki i nocki, czyli masz 4 dni na rano 1 dzień wolnego, 4dni na popołudnie 1 dzień wolnego 4 dni nocki 2 dni wolnego. System męczący ale da się przyzwyczaić. Praca na kontroli spoko, także polecam. Zresztą nie ma co się rozpisywać, najlepiej samemu się przekonać co do pracy.

@Sii

Nigdy jeszcze na innych zmianach niż jedna nie pracowałam, dobrze wytłumaczyłaś, dzięki :) Gdyby tylko nie była to niestabilna praca brygadowa, szczegolnie na nocki, to nie zastanawiałabym się, a tak, to będę myslec. Do wiadomosci @Pracodawca niech wybuduje dwie hale i zrobi jedna max dwie zmiany zamiast męczyć ludzi, żeby nie mieli życia prywatnego i rozwalony zegar biologiczny przez takie zmiany. O ludzi trzeba dbać, zadowolony i WYPOCZETY pracownik jest lojalny i świetnie pracuje

@Ona

Powiem Ci tak, spróbuj a przekonasz się że nawet te zmiany nie są takie straszne jak się wydaje.. Jeżeli komuś zależy na pracy to się nie zastanawia czy to są zmiany czy tylko jedna zmiana. Takie podejście i gdybanie nic Ci nie da. :)

Renata

Pierwsze trzy miesiące umowa zlecenie 3500 na rękę za pracę na trzy zmiany-dziwny system bo zmiana co cztery dni-również w weekend, w warunkach szkodliwych przy farbach i rozpuszczalnikach, za co nie ma szkodliwego w tej firmie. Najwyższa pora, żeby ktoś się tym zainteresował. Kadra zarządzająca niemiła. Ludzie z Ukrainy na lepszych warunkach płacowych. Odradzam, bo praca i system zmianowy uciążliwy a pieniądze marne, nieco powyżej pensji minimalnej. Bardzo rzadko wolny weekend, za te pieniądze nie warto.

@Renata

Na zleceniowce to średnio wychodzi 3200. Na normalnej umowie doliczając weekendy dodatek nocny i premie przy dobrych wiatrach 3600 na rękę spędzając praktycznie każdy weekend w pracy....

Fikumiku
@Kik

Masz strasznie nie aktualne dane Kik. Chyba dawno tu nie pracujesz. 168h x 27.70 + dodatek nocny ok. 260 to wychodzi ok 3500 na reke.

@Fikumiku

Tak a jak przechodzisz na normalna umowę dostajesz stawkę 20 na reke i wyrównanie w premi, która zawsze mogą obciąć

@Pfffd

Dokładnie z premią ,dodatkiem nocnym i weekendowym normalny pracownik dostaje 3600 na rękę.

Jak wygląda sprawa grafiku w Tarnwell Polska Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Tarnwell Polska sp. z o.o.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem kadr pod nr 14 696 86 95. Jesteśmy do państwa dyspozycji – zapraszamy, również w kwestii grafiku pracy i innych nurtujących Was tematów. Zachęcamy również do odwiedzin naszego zakładu. Przekonacie się sami jak on wygląda i jak u nas się pracuję. Do zobaczenia!

Wkurzony
@Tarnwell Polska sp. z o.o.

Przecież tu pisze wszystko. Na co dział kadr jak tu wyraźnie piszą że ludzie was nic nie obchodzą. Fajnie że to czytacie, szkoda że nic sobie z tego nie robicie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tarnwell Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Tarnwell Polska sp. z o.o.

Dziękujemy za twój głos. Jest on ważny w procesie ciągłego doskonalenia i rozwoju. Pamiętaj że nie tylko na tym forum możesz zgłaszać pomysły, uwagi, wnioski czy krytykę. Kierownictwo zawsze było i jest otwarte na dialog załogą. Więc zachęcamy do rozmów i dyskusji. Pozdrawiamy - zespół Tarnwell

X

Witam PAN DYREKTOR POWINIEN BARDZIEJ BYĆ ZA PRACOWNIKAMI I WYSŁUCHAC ICH BO FIRMA STRACI DŁUZO WARTOSCIOWYCH I PRACOWITYCH LUDZI ZTESZTA WIDAĆ

Kik
@Tarnwell Polska sp. z o.o.

Niestety nie ma mowy o żadnym dialogu w tej firmie jedynie tu wystepuje tylko monolog ze strony kierownictwa, a my mamy robić wszystko co zostaję nam powiedziane... jak to ostatnio przez koordynatora uslyszeliśmy "bez dyskusji".

Max
@X

Niestety tak to nie działa. Pan dyrektor sprawdzą tylko wyniki i czy wysyłki sa na czas nic więcej go nie interesuje. Doświadczeni pracownicy odchodzą, przychodzą nowi popracują tydzień, dwa i odchodzą teraz liczy się pracownik zza wschodniej granicy...

@Kik

Ponownie dziękujemy za twój głos. Jest on ważny w procesie ciągłego doskonalenia i rozwoju - zespół Tarnwell.

Y
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

A czy przedstawiciel pracowników ma wreszcie zamiar odnieść się jakoś do tych wszystkich komentarzy i zareagować , czy nadal będzie udawać, ze nic się nie dzieje ?

Kosmos

Nie polecam jeśli ktoś musi pracować będzie pracował ale każdy widzi jak traktuje się w tej firmie pracowników więc praktycznie nikt już się nie stara bo i po co. Wymagania z dnia na dzień rosną pracownicy mają coraz więcej obowiązków.Praca wygląda tak że kilka osób musi pracować wszędzie i na najcięższych pracach a kilka osób ze zmiany spaceruje i wiecznie jest na tych samych pozycjach(np. sypanki i sa tak zajeci że nie maja czasu żeby komukolwiek pomóc np.wyzwiezc palete) a dostają te same pieniądze...Także kto musi pracować to musi kto się podlizuje,płacze itp ma ciepła siedzącą posadkę lub najlżejsze prace...A na zmianie jest kilkanaście osób i każdy powinien pracować na każdym stanowisku żeby ludzie się wymieniali.

@Kosmos

W jakim sensie odmawiacie stanowiska, że nie wykonujecie obowiązków? Ciekawe czy są jakieś kary bo ja tak miałem w innej firmie, że odejmowali z pensji w razie problemów, nie chciałbym tego powtarzać. Jest coś takiego?

Plotkolandia.

Bardzo nie przyjaźni ludzie. Starsi pracownicy wymyślają kłamstwa na nowych na bierząco, a potem się z tego cieszą. Pracodawca uczciwy ale atmosfera jest bardzo dziwna.

Zatroskany
@Plotkolandia.

Atmosfera jest bardzo dziwna po tym jak jaśnie pan został dyrektorem nie ogarnia nic zero pojęcia o firmie bałagan jest wszędzie otacza się ludźmi którzy nie mają pojęcia gdzie są i co robią. Jeśli chodzi o starych pracowników to za dużo jest tych którzy nie zajmują się praca tylko plotkami i donoszeniem do jaśnie pana i tak właśnie powstaje że źli ludzie tu pracują lepiej by było tych właśnie wchodzących w cztery litery się pozbyć i może wtedy by atmosfera była inna zero wtedy kłamstw i odgadywania i robota by lepiej szła. Pozdrawiam pracowników tej że firmy prócz p.o. dyrektora

Skiba

Nie zpomnijmy jeszcze o osobach które normy zawyżają na poszczególnych zmianach i później dyrektor oczekuje ze każdy będzie takie normy robił za te same pieniądze.Brawo Wy że za darmo sami dokładacie sobie pracy!Śmiech na sali!

Kiba
@Skiba

Ktoś tu chyba jest bardzo zazdrosny... Bzdury piszesz, pan dyrektor uczciwie traktuje wszystkich. Jak efektywnie pracujesz, tak efektywnie zarabiasz. Zamiast siać kłamstwa weź się do uczciwej pracy a i Twoje zarobki będą bardzo ładne. Nic nie ma za darmo.

Skiba
@Kiba

Chyba trzeba dopisać tych którzy się przymilają...a co do mojej pracy norma zawsze jest zrobiona a zazdrosny o (usunięte przez administratora)nie zamierzam być ale ty jak widać możesz się tym pochwalić ciekawe dlaczego 3/4calej firmy narzeka na zarobki i pracę skoro dyrektor jest tak super i wszystkich równo traktuje a plece są adekwatne do ustalanych norm pracy na danym stanowisku

Tarnwell Polska sp. z o.o.

Uprzejmie informujemy, że znajdują się Państwo na stronie firmy Tarnwell Polska sp. z o.o. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek uwagi, sugestie lub pytania, zapraszamy serdecznie do naszej siedziby przy ul Wiesława Wody 26. Po treści wiadomości jednak wnioskuję, że do szło do pomyłki firmy. Serdecznie pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku !

Rita

Zgadzam sie 100% z nierownym traktowaniem pracownikow ale nie tylko przez pana dyrektora ale rowniez nowego koordynatora oraz zmianowych!Może Pan dyrektor powinien porozmawiać z pracownikami osobiście 1÷1 i posłuchać co mają do powiedzenia bo zamiast lepszej atmosfery robi się coraz gorzej i nie będzie widać efektów pracy bo pracownicy nie będą się starać bo i po co?

Ala
@Rita

To jak zachowuje się koordynator i zmianowi w stosunku do pracownika? W czym przejawia się w takim razie to nierówne traktowanie? Szukam pracy, zastanawiam się nad aplikacją, więc wolę się dopytać.

Nowa

Co do koordynatora to nie mam nic, ale co do zmianowej "M" pozostaje wiele do rozmowy. Niestety nie nadaje się na zmianową. Nie ma szacunku do ludzi, nie umie zarządzać zmiana. Panie Dyrektorze może czas na zmiany od nowego roku?

hejo.
@Nowa

Tu ponad połowa pracowników nie ma szacunku do drugiego pracownika, tylko człowiek zdązyl sie przyzwyczaić że flustracje i nie powodzenia są odbijane na nie ktorych pracownikach (ba czasami nawwt na większości) i nie mam tu na myśli zmianowej "M" żeby pózniej dramy i afery nie bylo. To tak z czystej obserwacji. Zatrudnieni po znajomości też mają "przywileje" i tak zgodzę się z twierdzeniem innego wpisowicza że pracownicy nie są równo traktowani(pod każdym aspektem oprócz wypłat( nie od nas zależy gdzie zostaniemy przypisani))

@Nowa

Nowa , zawsze możesz zgłosić swoją kandydaturę na stanowisko zmianowej .

@.

Faktycznie szukają czy tak tylko ironizujesz? Ja bym może i poszła, zawsze większe pieniądze. Chyba znaczy, ciekawe czy dużo więcej mają od szeregowego pracownika w sumie?

@hejo.

To w jakich kwestiach pracownicy nie są równo traktowani? Co dokładnie masz na myśli? Czyli rozumiem, że wypłaty są okej i dostaje się adekwatne wynagrodzenie, co do wykonywanych obowiązków? Skoro mowa o wypłacie, to można liczyć na zapoznanie się z widełkami? :)

Tarnwell Polska sp. z oo.

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem kadr pod nr 14 696 86 95. Jesteśmy do państwa dyspozycji – zapraszamy. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Z tego co się orientuje socjal powinni nam oddać to są nasze pieniądze poza tym nie było integracji prawnie musi oddać poza tym gdzie te premie co miały być w zamian za bony bo nic nie widać

Pfffd

Social został wycofany więc nie ma co oddać. Już nie zbieramy socialu dobrze ponad rok.

Zainteresowany pracą

Witam, czy w firmie tarnwell jest jakaś premia swiateczna w postaci bonów lub gotówki wypłacana w okolicy świat Bożego Narodzenia.

@Zainteresowany pracą

Na jakie benefity można liczyć w Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Kkkk

Stwierdzam fakt że praca jest ok, w każdej trzeba pracować, ale ludzie nie mają życia prywatnego i zajmują się głupotami, wymyślaniem niestworzonych historii, zamiast zająć się pracą i zrobić to co do nich należy. Co poniektórzy to gorzej się zachowują niż dzieciaki w przedszkolu. BRAK KULTURY OSOBISTEJ!!! Dążą tymi bzdurami tylko do tego żeby kogoś zgnoić, poniżyć, bo ktoś wywiązuje się z swoich obowiązków i już nie pasuje. Bo jak to jest mówione co góra nie wie na dole jest spokój, jak góra będzie wiedziała to będzie gównoburza i tak właśnie tworzy się plotkowanie i obwinianie niewinnych ludzi. Stwierdzam fakt że ludzie pracujący większości zachowuje się jak (usunięte przez administratora) wypuszczone z klatki na wolność. Nie pozdrawiam fałszywych.

Edyta

Praca jest spoko na niektórych stanowiskach norma jest zawyżona zdecydowanie... Pieniądze są jakie są jak za pracę w 4 brygadowce słabe... Na zmianie A "starzy" pracownicy obgadują samych siebie ???? a później w kółku wzajemnej adoracji obgadują "nowych" ????dawno nie spotkałam tak nie szczerych ludzi... Także jak ktoś szuka pracy na chwilę jest ok na dłuższy czas nie polecam!

Dora

Żmije i plotkary są na każdej zmianie z taśmy się sypie a operatorki (usunięte przez administratora) obrabiają koleżankom ????

Buba

Nigdzie nie jest idealnie, ale na zmianie A jest tragedia. Szkoda nowych ludzi bo są na prawdę sympatyczni, pracowici.

Agnieszka
@Edyta

Czyli nowy pracownik ma tu ciężko? Chciałabym aplikować na produkcję, ale liczyłam, chociaż na neutralne przyjęcie... w mojej poprzedniej pracy była gęsta atmosfera, i średnio to wyglądało. Na których stanowiskach norma jest zawyżona? Za jej wyrobienie pracownik dostaje jakieś dodatkowe pieniądze do podstawy?

...
@Agnieszka

Jeżeli Ci nie przeszkadza że Cię współpracownicy codziennie obgadują i poniżają to na pewno sie odnajdziesz.

.,.
@...

to co czytam, normalnie odstrasza mnie aby aplikować, w jaki sposób poniżają pracowników?

Edyta
@Agnieszka

Z poniżaniem już bym nie przesadzała na jakieś specjalne przyjęcie też bym nie liczyła będziesz ta "nowa" na początek później sama zobaczysz kto jest fałszywy a kto jest spoko nie wszyscy obgadują najwięcej robią to starzy pracownicy raz że między sobą samych siebie myśląc że są "kolezankami/kolegami" a potem grupki między sobą co jest naprawdę słabe.

K

Może i pomagają ale nie na wszystkich zmianach na jednej pomagają np tylko na paskach do lampek...

Krystyna
@K

To niedobrze, a wiesz czemu akurat taką zmianę sobie wybrali? Bo nie rozumiem, na jakiej zasadzie ta pomoc działa w takim razie?

Daga

Nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka - obgadywanie jest wszędzie i na każdej zmianie akurat na zmianie A jest kilka osób które się tym zajmuje nie wszyscy pracownicy nie mają ciekawszych rzeczy do roboty niż obgadywanie innych takie życie!

Ile jest zmian w Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Kandydatka

Hej, znalazłam do nich ogłoszenie na Kontrolera Jakości. Rzeczywiście płacą 8000? Pytanie czy to jest stawka netto czy brutto? Sporo piszecie o pracy, a ktoś napisałby jakie dają benefity i czy system premiowy u nich działa?

ABCD
@Kandydatka

Cześć, jest to pomyłka. Ogłoszenie widnieje na KIEROWNIKA DZIAŁU JAKOŚCI, nie kontrolera. Podane wynagrodzenie jest do tego stanowiska, https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?6afb0988d91dc7f126a4db0bf59f2a0c

Ed yta

Pracuję od nie dawna, pracodawca narazie można powiedzieć że jest ok, natomiast pracownicy działu produkcji zachowują się jak dzicz w większości. Dobrze by było gdyby ktoś zwrócił uwagę na to że wypadało by czasami zachować troche kultury osobistej, a nie zachowywać się jak skrajna (usunięte przez administratora) Nikt nie panuje nad tymi osobami, pani koordynator produkcji powinna wprowadzić trochę dyscypliny bo towarzystwo bardzo rozpieszczone.

@Ed yta

Wszyscy pracownicy tak się zachowują? Tylko tobie to przeszkadza? Wiadomo że dobrze by było pracować z samymi kulturalnymi ludźmi ale w pracy się nie wybiera i można trafić na różne charaktery. Zrządza tylko koordnator czy jest też jakiś kierownik?

Pitupitu
@Ed yta

Mi osobiście, nie przeszkadzają wygłupy, czy głośniej wypowiedziane słowa/ zdania na grupie- jest wesoło, można się pośmiać. Przynajmniej u mnie na grupie, ludzie znają się na żartach i mają dystans do siebie. Wolę to, niż ciągle kłótnie, czy grupki księżniczek czy innych samozwańczych przywódczyń grup, które wcześniej wykręcały oczy jedna na drugą a teraz darzą się wszechobecną sympatią i miłością.. Pff.. Bardziej EDY TA od tej, jak nazwała DZICZY wkur..wia mnie fakt, iż osoby, które przyszły do firmy z urzędu, bądź po " znajomości" ( nie wiem więc nie wnikam) są wysyłane na stanowiska, gdzie nie obowiązują ich normy, a jak się też okazuje, nie obowiązują ich godziny pracy, ponieważ z zakładu wychodzą wcześniej / kończą pracę dużo wcześniej przy stanowisku, bądź robią sobie przerwy na pogaduchy przez telefon kiedy chcą. I nie są wysyłane, na takie stanowiska, ponieważ zmianowa / wy sobie tak umyslala, ale po prostu dlatego że się do norm nie nadają, albo można tłumaczyć po 500 razy a i tak nie zalapia o co chodzi i robią odwrotnie. Jęczenie, że się komuś nie chce albo nie ma siły jest po prostu nie na miejscu. Nie twierdzę, że nie wolno tak mówić, ale w pracy, przy stanowisku bez normy, gdzie są po prostu na siłę przypisywane, dla danej osoby bo nie ogarnia to trochę slabo. Bo co mają powiedzieć osoby które pracują przy maszynach gdzie trzeba skrupulatnie robić swoją robotę, stanie 8 godzin i pilnować, żeby wszystko było tak jak ma być, czy przy stanowiskach wtryskarek z montażem, gdzie montowane są elementy na tzw wcisk ( po 1 godz czasem palce mają dość) pilnowania papierów, komponentów i innych rzeczy i dają radę i mają siłę na żartowanie, nawet POMOC między czasie innym. Podejrzewam, że nie tylko mi, ciąży fakt, iż osoby te są na umowie zlecenie i nie dostają mandatów czy innych kar, za pomyłkę bądź źle zmontowanie bo zapinać papierki na gumkach to przedszkolak potrafi. Do tego dobijające jest to, że jeden ma pozwalanie na WIELE i przymyka się na jego/ jej występki a czasami karygodnym zachowaniem, cichutkim upomnieniem i zamiecieniem sprawy pod dywan, BA twierdzeniem a nawet oczywistą sprawą, że przecież mogłeś / mogłaś nie prowokować, lub nie reagować na zaczepki to by był spokój.

Fikumiku

Bzdura... rozumiem że można kogoś nie lubić... ale jak tak bardzo chcesz to idź i naucz się pracy "wydajnej" na k-line i go wygryziesz. Pracuje już długo w Tarnwell i z tego co wiem to nikt na tej linii nie chciał pracować ... bo tam same awarię i trzeba caly czas wokół biegać. Nie jestem fanką Roberta... ale wg mnie robi swoje i pracuje wydajnie. Moze mieć uwagi do jego charakteru. Ale facet podobnie jak ja zasuwa. Robi swoje. Poprostu robi swoje. Ja za to widzę że wiele nowych osób rzeczywiście przychodzi jak na wakacje. Ale to oni będą płakać jak im umowy nie przedłuża.

Loko
@Fikumiku

Tak pracuje wydajnie, że później przy nitowaniu na paletę puszek, może uzbierały się z 3 pełne kartony bez " defektu" i kary nie było. A zgłaszane do wyższej instancji bylo.

Xyz
@Loko

Czemu nikt mu tego nie powie wprost ? Tylko każdy potrafi wypisywać tu. Bardziej obłudnych ludzi niż w tej firmie nigdzie się nie spotka.

@Pitupitu

Z tymi przyzwoleniami na WIELE się zgodzę w 1000 procentach, albo jest udawane że się nie widzi....mam nadzieję że trafi kiedyś kosa na kamień i się skończy.

Zostaw merytoryczną opinię o Tarnwell Polska Sp. z o.o. - Myślenice

• Jak się pracuje w Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarnwell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 21 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tarnwell Polska Sp. z o.o.