Opinie o Tarnwell Polska Sp. z o.o. w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tarnwell Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Tarnwell Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tarnwell Polska Sp. z o.o. w Myślenice Burmistrza Andrzeja Marka 8

Doremi

Jak tak teraz wygląda sytuacja z wynagrodzeniem na tarnwellu ?

Poważne sprawy...poważni ludzi
@Doremi

18 zl / h + 400 premii + dodatek nocny 3.94zl + dodatek weekendowy 12.50zl. Ot... czarno na bialym.

Doremi
@Poważne sprawy...poważni ludzi

Czyli nic nie idzie tam ku poprawie ????

@Doremi

A co, od dłuższego czasu tak samo jest?

Czy Tarnwell Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Hehe

Najpierw dostajesz umowę zlecenie a następnie umowę o pracę

Adrian
@Hehe

Czyli pewnie umowa zlecenie na okres próbny jest zawierana. A ta umowa o pracę to na jaki okres jest podpisywana?

hehe
@Adrian

Umowa zlecenie 3 miesiące po tym okresie umowa o pracę

hehe
@Adrian

Umowa o pracę na 2,5/3 lata potem na czas nieokreślony

PIP

Wynagrodzenie po terminie – jakie są konsekwencje nieterminowej wypłaty pensji? Pierwszą negatywną konsekwencją, która wiąże się z opóźnieniem zapłaty wynagrodzenia są odsetki, które pracodawca musi zapłacić pracownikom z tego tytułu. Ich wypłata przysługuje pracownikowi również w sytuacji, gdy pracodawca nie miał wpływu na powstałe opóźnienie, a także wtedy, gdy nieterminowa wypłata wynagrodzenia nie przyniosła szkody pracownikowi. Odsetki za opóźnienie w wypłacie wynagrodzenie należą się w wysokości odsetek ustawowych.

Prawda boli
@PIP

Taaaa.. wszyscy tacy cwani a nie pójdziecie wszyscy i nie zrobicie coś z tym ... nawet zebrać się wszyscy na jadalni i powiedzieć co i jak co komu leży na sercu vo maja do kadrowych jakie błędy popełniają..jo nikt tego nie widzi albo udaje ze nie widzi ..a nie ze jak przyjdzie co do czego to nikt się słowem nie odezwie na forum tylko się wyslugujecie goworkiem. ...fakt tak najprościej.... chyba nam się należą jakieś słowa wyjaśnienia kierowniku ludzie też mają zobowiązania kredyty ... pracujemy na to ..oczekujecie norm maseczek wasz wymysł i pieron wie jeszcze czego..a sami nie potraficie przelać kasy żeby było to tego 10 tego jak w umowie ! ..jak to wasz wymysł to chociaż zapewnijcie ludzia te maseczki ! Duzo by wymieniać... ale szkoda czasu na to wszystko bo wy zrobicie i tak co chcecie... ! Porażka

Dokładnie
@Prawda boli

Zgadzam się z tobą czy to tak trudno zrobić przelewy 9tego żeby ludzie dostali wypłatę na 10tego to już nie pierwszy raz kiedy jest taka sytuacja.Ciekawe kiedy to się zmieni oczekiwania są okay ale niech to działa w dwie strony.Góra oczekuje norm i dobrze wykonanej pracy a my oczekujemy wypłat na czas

Lolek
@Prawda boli

To dlaczego nie odezwał się kiedyś nikt na zebraniu jak było z kierownikiem? Przecież kierownik pytał was wszystkich czy macie jakieś pytania żeby nie było później jakiegoś (usunięte przez administratora) Nawet było dwie zmiany i nikt nie potrafił normalnie porozmawiać a teraz wszyscy że to kierownika wina. Ludzie może jednak kierownik jest za dobry dla was skoro go tak napierdala....na forum. Szacunek dla kierownika że ma jeszcze nerwy do tego wszystkiego.

XD
@Lolek

Jacy Wy wszyscy mądrzy jesteście anonimowo. Forum nie jest do wylewania swoich żali. Iść do góry i zapytać czemu wypłata ma opóźnienie.. Tak samo z aneksami do umowy...było wiadome że podwyżki będą to najwięcej do powiedzenia miały między sobą,ale nikt nie podszedł do kierownika i nie zapytał...ludzie w tej firmie schodzą na ....

@XD

Tak? to do czego jest to forum? Do słodzenia???? durniu

Ktos

Normalnie zwykle (usunięte przez administratora) z wypłatami nie dość że płacą tyle co kot napłakał to nie wypłacają na czas jedynie kto ma dobrą wypłatę to ci co w (usunięte przez administratora) wchodzą kierownikowi nie chce pisać która grupa bo myślę że kqzdy wie o kogo chodzi a co do wyplat to zgłaszać do pipu bo to jest już przegięcie

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Tarnwell Polska Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
PIP

Niewypłacenie pensji w terminie – gdzie zgłosić? Jak już wspomniano, wynagrodzenie za pracę powinno być wypłacone przynajmniej raz w miesiącu w stałym terminie. Co się jednak dzieje, kiedy mija termin wypłaty, a wynagrodzenie nie pojawi się na koncie? Pracodawca zalegający z wypłatami musi liczyć się z konsekwencjami. Pracownik, który nie otrzyma pensji, ma bowiem prawo do: zgłoszenia sprawy do Państwowej Inspekcji Pracy; złożenia pozwu do sądu pracy. Niewypłacenie pensji stanowi wykroczenie, ponieważ pracodawca narusza swój podstawowy obowiązek względem pracownika. To, że pracodawca popełnia przestępstwo, wynika wprost z art. 218 Kodeksu karnego: „Kto, wykonując czynności w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, złośliwie lub uporczywie narusza prawa pracownika wynikające ze stosunku pracy lub ubezpieczenia społecznego, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2”. Jeśli więc pracodawca z różnych przyczyn nie realizuje podstawowego obowiązku względem pracownika i nie wypłaca mu pensji lub robi to nieprawidłowo, wówczas popełnia przestępstwo. W takiej sytuacji pracownik ma prawo do reakcji, w tym do złożenia skargi do PIP. Zobacz więcej: https://poradnikpracownika.pl/-niewyplacenie-pensji-w-terminie-konsekwencje-prawne

Wkurzona

Bez jaj! To nie jest pierwszy raz. Ciekawe co teraz, znów hakerzy włamali się na konto? Każdy ma swoje zobowiązania. Naprawdę wypadałoby to gdzieś zgłosić

@Wkurzona

Znam pare osób ktore nie posiadają kart, wiec nie wyplaca jutro pieniedzy po 15 godzinie. Ale najwyraźniej cesarzowa ma to gdzieś

Co jest?

Dzisiaj jest 10 a nadal nie mam wyplaty na kącie. Ksiegowa jest po prostu... Szkoda słów!!!!! Kto to widzial???? Robilam w wielu firmach i kasa byla wcześniej niz 10 a jak 10 wypadał w weekend to byla kasa juz w czwartek!

Minus dla Tarnwellu
@Co jest?

Pracodawcą ma jeden (usunięte przez administratora) obowiązek wypłacić wynagrodzenia do 10. Nawet tyle nie potrafi!!!! Chciałem przypomnieć ze czasy (usunięte przez administratora) już dawno się skończyły!!!!

@Minus dla Tarnwellu

Takie anomalie zdarzają sie tutaj notorycznoe jak nie tdzeba latać bo coś sie z wyolata nie zgadza to znowu opoznienie z wyplata i to aroganckie zachowanie w biurze.. To nadJe sie do PIPu

Ciekawa

Wiadomo coś o anexach do umowy? Które obiecują juz kilka miesięcy?

XyZ
@Ciekawa

Z zdolnościami tej firmy zapewne możemy pomarzyć o aneksach. Tak jak o wszystkim o socjalu, podwyżkach i czym kolwiek na naszą korzyść.

@XyZ

Jest po 16 a nadal nie ma wypłaty. Ciemawa jestem czy w jutro bd ksiegowa w pracy czy wezmie wolne jak zwykle.. Znowu sie jej haker wbił na konto?

Mile zaskoczeni

Wczoraj pierwszy dzień z nową zmianową Dominiką, super kobitka, pomagała we wszystkim i każdemu. A już największy szok jak stanęła na wtrysku w zastępstwie podczas przerwy. Nie ma takiej drugiej na zakładzie.

Luna
@Mile zaskoczeni

Proste że nie ma. Szkoda tylko że dobrzy ludzie nie są doceniani. A fałszywi są wystawiani na piedestały

@Mile zaskoczeni

Jest super my to wiemy jest mega ogarnięta więc się nie przyzwyczajać bo za miesiąc wraca na swoją grupę której bardzo jej brakuje. Wracaj szybko czekamy na ciebie Dominika!

Były pracownik z A zmiany

Ogarnięta? Niby w czym. ?

@Mile zaskoczeni

Ciekawe czy tak stała. Bo jak ja tam pracowałam to potrafiła tylko żuć gumy .i nic więcej. Może w końcu kierownik zrozumie że nie jest taka wspaniała

Blaaąaaas
@Mile zaskoczeni

Dominika nie pisz sama o sobie bo to trochę niesmaczne jest hahaha

@Były pracownik z A zmiany

Papiery , karty pracy zawsze przygotowane co niestety nie wszyscy potrafią zrobić

Były pracownik z A zmiany

Ty mi nie będziesz mówić co ja mogę a co nie. Byłam .i wiem jak jest na zmianie A

Były pracownik z A zmiany

Widać że komentuje tylko zmiana A . Same z siebie robicie (usunięte przez administratora) A kierownictwo zostawcie w spokoju.

Pi
@Były pracownik z A zmiany

A czy ja w komentarzu napisałem coś w stylu TO MOŻESZ A TEGO NIE MOŻESZ?? Chyba czytanie ze zrozumieniem się kłania. Albo jakieś dokształcenie się w kierunku czytania?? Czy to jednak za trudne?

Agata

Każdy nie ma zamiaru się przyzwyczajać :)

Niby dlaczego? Sam Pan Dyrektor powiedział że to jest próba i to na miesiąc czyżbyś podważała jego decyzję?

Byly pracownik grup.A

A umiesz czytać ze zrozumieniem ? Bo chyba nie bardzo ...

Postawa nowej zmianowej na grupie A pokazała że moja opinia była błędem za co należą się jej przeprosiny niektóre osoby powiedziały to i owo i moją pomyłką było wykorzystanie tego na forum nie zasłużyłaś na to. Zmianowa wyjaśniła sprawę że zdjęciami za co dziękuje

Ogarnijcie się

Zmiano " A" nie ładnie tak pisać o Zmianowych źle ta osoba nic złego Wam nie zrobiła a Wy od razu ją komentujecie ... Może popatrzcie co wasza zmianowa robi źle a nie atakujecie innych , Wam to nawet zwrócić uwagi nie można . Ludzie pracujecie razem do jednego kartonu a zachowujecie się jak dzieci ... Szczyt żenady ....

Mordeczko
@Ogarnijcie się

(usunięte przez administratora) burza z niczego ... buntujecie się jak by Wam jakieś trofeum wzięli... ludzie zachowanie gorzej niż przedszkolak...do zamiany doprowadziły one same więc nie wiem.po co to gadanie, ...więc chyba nie są takie idealne ... jedna na drugą gada i ocenia niech jedna i druga spojrzy na siebie ..Góra tak robi żeby ludzie między sobą sie żarli a później pretensje h...wi do kogo.. ogarnijcie się ludzie ! Każdy taki xwany na forum a w oczy nie powie i udaje wielkiego kolegę na hali śmiech .... jak dalej będą się żarły między sobą to żadna nie wroci do swojej brygady ... a wy ludzie ogarnijcie się bo przez takie (usunięte przez administratora) burze doprowadzcie ze nas wkoncu wymieszają! I grupa A znow szuka afery jak to ona ... pozdrowienia mordy

Ona
@Mordeczko

Z tego co wiem to problem jest z jedną zmianowa a nie wszystkimi .... Ludzie tak oceniają je a sami nie wiedzą jak to faktycznie jest

@Ona

Ciekawe która to zmianowa

Xd
@Ona

To dlaczego przez jedną zmianowa maja cierpieć inne grupy ... to niech się ogarnie ! Co za duża buzię I... Jak jej nie pasuje to wypad z baru ...

Pierwszy dzień z nową zmianową i robi się nie ciekawie zobaczymy jak to będzie dalej , robienie zdjęć papierom nie wiadomo komu i po co, chociaż nie wierzymy w cuda się to zmieni ,niech góra w końcu przejrzy na oczy

Chodzi o zmianową która była na D później na B a teraz jest na A.

Były pracownik z A zmiany

Pracowalam na początku że zmianowa z D a teraz z B i jest naprawdę super

Dubaj

Nie warto zająć się własną pracą i swoimi obowiązkami? Innych się widzi a na siebie się nie spojrzy....mentalność ludzka Idziesz do pracy,robisz swoje i tyle Cię powinno interesować- skończyć pracę i do domu...(świetlana perspektywa nieprawdaż?) Jakby nikt prywatnych problemów nie miał...ważne żeby wywołać g*** burzę.

Julian_Nazbyt_Śmiały

Cześć, może ktoś z Pracowników napisać w skrócie jak wygląda zatrudnianie osób z orzeczeniami o niepełnosprawności? Mam na myśli stopień umiarkowany. Chodzi o np. 7 godzin pracy, etc. Na jakich umowach i orientacyjnie jakie wynagrodzenie? Miłego popołudnia, ptysie kochane ????☺️????

@Julian_Nazbyt_Śmiały

Poważnie? W tej firmie zatrudnieni są sami PEŁNOSPRAWNI? :) czy to może zmowa milczenia i układy są przyczyną braku jakiejkolwiek odpowiedzi? Hej PRACOWNICY? Jesteście osobami "jeszcze czującymi" czy manekinami?

Julian_Nazbyt_Śmiały

Oooo a to dopiero Nnnnyyyjjjuuusss ;) mówi Pan/Pani że odpuścić warto i nawet trzeba? Zakład powiadacie :) a może zostanie przekształcony w Oddział Zamknięty? No bardzo interesująca ta swoista zmowa milczenia aby nie powiedzieć SWOJSKA :) strach się bać.

@Julian_Nazbyt_Śmiały

Tutaj nie ma się z czego śmiać proszę pana.Ludzie pracują, starają się, a są ciągle w (usunięte przez administratora)robieni, a jak przyjdzie wynagrodzenie miesięczne i dostaniesz ochłapy to ci pani księgowa wyliczy i powie że znowu rozliczenie było i tak wyszło :))))))))))) Ps. Wariatów robią z pracowników- całe to towarzystwo z góry. Tam pasowałoby rozliczenie zrobić. Już by tam dawno nikogo nie było :D :D :D :D :D

@***** ***

A kto tu pisze o śmiechu czy drwinie? Blisko miesiąc czekać na odpowiedź na dość proste pytanie? To troszkę dziwne bo firma/filia nie ma jeszcze roku a tu się człowiek dowiaduje informacji że to raczej miejsce dla znajomków i przypuszczalnie bliższej lub dalszej rodzinki a nie nowa, rozkręcająca się ale być może w przyszłości prężnie działająca fabryka? A może Pan napisać coś więcej o pracy na produkcji (bo rozumiem że to jest z magazynem jedna całośc na tej nowej hali)? Chodzi mi o park maszyn też. Jak wygląda praca np. przy wtryskarkach, prasach czy obrabiarkach CNC? Jest przy czym pracować i wyspecjalizować się, czy jak w większości przypadków jedna osoba obsługuje po kilka maszyn na zmianie?

@Julian_Nazbyt_Śmiały

No i brawo.Na większość pytań sam sobie pan już odpowiedział.Nikt tam nie jest z tego zakładu zadowolony podejrzewam. Pracują bo muszą.Moja rada.Pan niech szuka pracy gdzie indziej, tego bagna proszę sobie darować i omijać baaaardzo szerokim łukiem ;)

była pracownik
@Julian_Nazbyt_Śmiały

Proszę zadzwonić, porozmawiać ew. umówić się na spotkanie. Nikt Panu o kwotach na forum nie napisze :) W moim przypadku tak było. Pracowałam na montażu, na kilku liniach, w zależności od potrzeby. Nie miałam z tym problemu. Wszystko zależy co się chce. Była także możliwość pracy przy wtryskarkach przy odbieraniu detali, kontroli i pakowaniu. Finanse, raz miałam wątpliwość, ale pani z kadr i kierownik wyjaśnili to ze mną bez problemu. Odeszłam z powodów prywatnych, jeśli nie to wciąż bym tam pracowała, choć kokosów nie było. Co jakiś czas były spotkania kierownictwa z nami, jakoś bardzo mało kto zadawał pytania... anonimowo to fajnie kogoś błotem obrzucać... Ludzie, skąd w Was tyle jadu? Mam rozumieć, że niektórzy niezadowoleni tutaj byli przywiązani łańcuchami do maszyn? Pozdrawiam wszystkich tutaj i więcej dystansu życzę.

@była pracownik

Ciekawe. Jednym się daje widzę prawo wyboru drugimi się dziury zatyka. U mnie niestety nie było możliwe popróbowania bo pupilki zmiankwych były do stołka przyklejone. Reszta o zakładzie w innych relacjach ludzi.

@była pracownik

A o jakim jadzie mowa? Jadzi się pani coś? Zadawanie pytań czy wymiana poglądów to jad? Może pani zimno wyszło? Można posmarować lub przykryć maseczką, nawet taką z czerwoną błyskawicą? No ciekawe ciekawe, kandydat który zastanawia się czy aplikować ma zarzuty JADOWITOŚCI :) a może o nieszczęsne maseczki chodzi? Pracuje się w maseczkach? Może pani jad zatrzymywała i złapała pani oddech i teraz jadzi na gowork.pl?

Ciekawe...
@była pracownik

Ja jakoś na grupie nie miałam takiego wyboru. Widzę że to zależy jak leży...

Prawda

Wolę być po technikum jak mieć po dwa fakultety i być takim bucem jak ty i ubliżać ludziom od wieśniaków trzeba mieć (usunięte przez administratora)pod czachą

Dundee

Tak czytam i czytam.. Wiadomo ile ludzi tyle opinii. Duzo ludzi ma problem zauważyłam apropo wypłat. Wypowiadam się tylko w swoim imieniu. Nie interesują mnie inni. Kiedy byłam m przyjmowana do tarnwell'u, przy pierwszej rozmowie, była obecna bardzo sympatyczna młoda kobieta w okularach, oraz Pani od BHP. Rozmowa była bardzo luźna, tzw" po ludzku" panie wytłumaczyły mi wszystko apropo zmian, wyjazdów jeszcze wtedy do Myślenic, wypłat, godziny prac, zasad BHP. Bardzo mnie dziwi, jak ktoś wypisuje bądź wygaduje że " nikt nic mu nie powiedział"., " ja nie mam pojęcia". Moje pytanie brzmi.. A czy, kiedy podczas rozmowy padło pytanie " Czy wszystko jasne zrozumiałe? Jakieś pytania? Nie dopytaliscie sie o najważniejsze kwestie, wyplat, urlopu, jak wyglądają stawki czy mozna je negocjowac? Z moich rozmów, z pracownikami duzo słyszę" to w ich obowiązku, żeby mi powiedzieć. Ludzie nie zachowujcie sie jak typowe BABY KARYNY, ktore na pytanie odpowiadają" domyśl się " nie, nikt nie bedzie sie domyślał. Skoro decydujesz się narozmowe o pracę, radzę przemyśleć jakie pytania zadać i co dokładnie was interesuje. A nie później jedna z drugim macie pretensje, że wam coś nie pasuje. Jeżeli chodzi o wypłacanie wypłat, to Pani kadrowa, zachowuje się jak by czekała na "zachętę" aby wogole te wypłaty zrobić ale, co zrobisz jak nic nie zrobisz. Pracuję juz chwilę i owszem jest przemiał ludzi, ale litości.. Nie dziwcie się, że tak jest skoro część podchodzi do pracy w sposob " a wyj***ne mam" są określone standardy, normy etc. Ktore nalezy przestrzegać i pilnować a uwierzcie mi, że zakład to widzi i docenia. Chodząc do pracy jak i kiedy wam pasuje, skutkuje mniejsza ilością godzin oraz obniżaniem premii co bylo mówione nie jedno krotnie. Tak samo, przychodzeniem do prscy w stanie " wczorajszym" co tez było mówione, ze jest to karane zwolnieniem, a pozniej, zeby nie wyjść na tego złego, krytykuje sie firmę co za tym idzie zła opinia. I tak wam poszli na rękę, nie wpisujac wyniku z alkomatu w papierach. Abstrahując, mała dygresja na koniec. Cytując nie jedną mamę "(...) bo trzeba myśleć, co sie robi (...)"

.....
@Dundee

Bez urazy ale, nie masz racji we wszystkich kwestiach. Kadry i BHP pozostawiają dużo do myślenia. Ciągłe pomyłki, po wypłatach ludzie muszą chodzić do biura i dopominać się o swoje!. Jeżeli ktoś przepracował cały miesiąc, bez urlopu czy zwolnienia L4 na kwitku z wypłaty dostaje np. 500 zł mniej niż w poprzednim. Rzecz jasna, system się zawiesil. Słyszało to już sporo osób. Nie ma miesiąca bez pomyłek. Kiedy my się mylimy chuczy o tym cała hala. Oni według swoich sugestii mają do tego prawo (śmiech) Wytłumacz mi dlaczego co wypłatę jest tyle błędów i niedociągnięć z ich strony??? Dlaczego nie szanują DOBRYCH pracowników, przecież w tej firmie też tacy są!!! Ze strony dyrekcji i kierownictwa ,nie ma szacunku (chyba że, nadskakujesz z każdej możliwej strony) cicha osoba nie jest doceniona. Trzeba mieć duża BUZIE!!! Więc ludzie, nie dajmy sobie, mamy też swoje prawa!

akuku
@.....

naprawdę.... idź się rozpłacz..... trzeba było sie uczyć to byś nie narzekał :D

Były

Ciągła rotacja ludzie przychodzą i po 3-4 miesiącach odchodzą bo zarobki jak na system 4 brygadowy tragiczne bo z nocami i weekendami wychodzi ok 2600 na rękę

lol
@Były

" 2600 zł z nocami i weekendami ", czyli ile tychgodzin w sumie jest ? Dla przykładu w firmie ktora robi wtarnowie grube konstrukcje stalowe na hute zarobki sa 16 zł netto / h , za 168 h wychodzo nieco ponad 2600 zł (monter / spawacz) co uwazam za kpine. Porownujac to na przyklad do pracownika dzialu w Castoramie w Tarnowie gdzie za doraczanie klientom "ktory pedzel wybrac do..." wyplata netto to tez 2700 zł netto miesiecznie + 500 zł premii co 3 miesiace.

Wwo

Czy idzie już w tarnwell zarobić ponad 3500 na rękę ?

Prawda
@Wwo

Tak w dwie osoby.

Halyna

Czy orientuje się ktoś w temacie bonów świątecznych?

Zxq
@Halyna

Jaki widać wyżej...jest napisane ...ze NIE BEDZIE

Gdzie BONY

I jak tam.nasze wspaniałe bony na święta hahaha śmiech na sali ... oczekują norm i dyscypliny i wg a im szkoda dać jakas paczkę świąteczna a nie wspominam o bonie ...mówią że nie będzie bo firma się rozwija .. tylko że ta firma to pod pododdział firmy z Myślenic ... grund ze góra i brygadzista będą mieć wigilię i bony .. a pracowników traktują jak tania siłę roboczą... poczekajcie jak tak dalej będzie nie będzie miał wam kto pracować

Brylant
@Gdzie BONY

Piszesz o bonach?Podobno już ktoś bon świąteczny dostał tak przynajmniej się mówi na grupach

Jadwiga
@Gdzie BONY

Dokladnie ... najpierw ze nie ma bonów później ze paczki dla dzieci będą... a na sam koniec ze nie będzie bo po podliczeniu wyszło za dużo dzieci hahaha ... ze bankrutami zostaniecie ...czy jak ? Bo tak wyszło z Waszej strony .

***** ***

Kolejna śmieszna wypłata z (usunięte przez administratora)

$$$
@***** ***

Ciekawe jak to jest co miesięc piszecie że mała wypłata ale dalej pracujecie jak to jest albo jesteś zadowolony z wypłaty i pracujesz albo nie.

@$$$

Pisze ogólnie żeby ci którzy chcieliby się wybrać tu do pracy byli świadomi że będą tanią siłą roboczą za śmieszne pieniądze a na rozmowie wstępnej gruszki na wierzbie obiecują pfffffff

Ciekawy
@***** ***

Mozesz konkretniej o tych gruszkach o jakich Ci naopowiadali? Cos z umową co podpisales jest niezgodnie?

Różne rzeczy można tej firmie zarzucić ale brak kompetencji księgowej to jest szczyt wszystkiego. Co miesiąc mam latać do niej i "wyjaśniać sytuację" ? Naprawdę oni tego nie widzą że to ogromny problem zakładu? Żeby dla naszych pomyłek byli aż tak wyrozumiali..

Hmm, to od kiedy tak się dzieje? Szef nie widzi że co chwilę coś nie gra? Czy nie wyjaśniałeś tego z nim?

N

Ona kierownik kadrowa to grupka znajomych jeden drugiego chroni ,na układy nie ma rady

***** ***

Księgowa siedzi tam po znajomości a raczej przez pomyłkę.A to całe kierownictwo to istna żenada

Zostaw merytoryczną opinię o Tarnwell Polska Sp. z o.o. - Myślenice

• Jak się pracuje w Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarnwell Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 120.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarnwell Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 21 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tarnwell Polska Sp. z o.o.

Tarnwell Polska Sp. z o.o.