Opinie o Block Solutions Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Block Solutions Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Block Solutions Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Block Solutions Sp. z o.o. w Łódź

Na jakie wsparcie w Block Solutions Sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Block Solutions Sp. z o.o. Nowy wpis

Tak, oczywiście, wszyscy Pracownicy Block Solutions korzystają w pełni z zagwarantowanych przez Kodeks Pracy uprawnień oraz dodatkowych benefitów zaoferowanych przez samą firmę. Zachęcamy wszystkie kobiety do aplikowania na nasze stanowiska :) Jednocześnie też ostrzegamy przed opisanymi niżej sytuacjami podszywania się pod naszą firmę, w których nieznani (usunięte przez administratora) wymagają wprowadzenia opłat za udział w procesie rekrutacyjnym. W żadnym wypadku proszę nigdy nie ponosić żadnych opłat ani nie podawać kluczowych danych personalnych czy finansowych, takich jak dane kart płaniczych. Nasze ogłoszenia znaleźć można w serwisach takich jak InHire.io, NoFluffJobs.com czy JustJoin.it. Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa pod adresem info [małpa] blockhunters.io

Block Solutions Sp. z o.o. Nowy wpis

Zwracamy uwagę na ostrożność w sytuacjach jakie zostały opisane w tym wątku. Żadna z opinii nie dotyczy firmy Block Solutions Sp. z o.o. a podszywającego się pod nas kantoru jak udało nam się ustalić. Potwierdzamy, że żadna z opisanych praktyk nie dotyczy procesu rekrutacji w naszej firmie i jeśli trafią Państwo na takie wymagania, prosimy na nie nie odpowiadać. Rekrutacja na stanowiska w naszej firmie odbywa się za pośrednictwem rzetelnych portali rekrutacyjnych. Prosimy o ewentualne umieszczanie w komentarzach poniżej domen adresów mailowych, z których został nawiązany kontakt z próbą wymuszenia opłaty za rekrutację. Administratorów proszę również o moderację pojawiających się treści w przyszłości, w razie potrzeby jesteśmy gotowi do każdej formalnej weryfikacji.

Kandydat na blockchain deva Nowy wpis
@Block Solutions Sp. z o.o.

Potwierdzam, do ogłoszeń na blockchain developera nikt nie prosił mnie o żadne wpłaty, zwykła 2-etapowa rozmowa o pracę

Uwaga!

Uważajcie, ogłoszenia spod szyldu tej firmy to jedno wielkie (usunięte przez administratora) Zbyt atrakcyjne warunki, zbyt proste zasady dla tej niejasnej pracy. Nigdy- przenigdy nie dajcie się nabrać na nawet najmniejszą opłatę (usunięte przez administratora)

Dominika

Obstawiam, że firma, której dane są podane w tych ogłoszeniach została wrobiona w to wszystko. Może jeszcze nawet o tym nie wiedzą. Dostałam dzisiaj drugiego mail'a-niby odpowiedź na moje zgłoszenie. Podpisane - rekruter Kamil Prawucki (pewnie taka osoba w ogóle nie istnieje). Co ciekawe, to już drugi mail o mniej więcej tej samej treści, podpisany przez tego samego człowieka (najwyraźniej ma (usunięte przez administratora) w papierach). Pierwszy otrzymałam 20 stycznia 2021 i, niestety, naiwnie wpłaciłam te 45 zł. W dzisiejszym mailu było to 30 zł. Drugą różnicą jest firma, która rzekomo jest administratorem naszych danych - w pierwszym było to: Blockchain Spz.o.o. Sąd Rejonowy m.st. Opole, VIII wydział gospodarczy krajowego rejestru sądowego. pod numerem KRS: 0000783919 Siedziba: ul. Bronisława Koraszewskiego 8-16/417 45-011 Opole POLAND Skontaktowałam się z nimi, wiedzą, że ktoś się pod nich podszywa, nawet na swojej stronie umieścili ostrzeżenie i, z tego, co napisali, policja się już tym zajmuje. Także nie wieszajcie psów na tej firmie, bo podejrzewam, że ona też padła ofiarą oszusta.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Web3 / Crypto Data Analyst w firmie Block Solutions Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
ania

Jedna wielka ściema. Było też ogłoszenie do sklepu kosmetycznego i do firmy sprzątającej. Ta sama procedura po wysłaniu cv jest mail ze chcą współpracować itd i zeby wpłacić kasę. No śmiech na sali. Jeśli ktoś się nabrał to znaczy że nie myśli. Który pracodawca chce od kogoś pieniądze na dzień dobry. Myślałam o tym żeby to gdzieś zgłosić bo takich ofert jest coraz więcej.

Potencjalny pracownik

(usunięte przez administratora) Niestety dałam się złapać na ten chwyt, bo oferta była naprawdę kusząca i zadbano o najmniejsze szczegóły żeby była wiarygodna. Kontakt z rekruterem utrzymywał się do momentu wpłaty pieniążków, potem nie było żadnego kontaktu. (usunięte przez administratora)! W każdym razie na moim przykładzie przestroga dla innych żeby wcześniej niczego nie wpłacać.

aneta
@Potencjalny pracownik

to bardzo przykre co piszesz. dzięki za informację. dzięki za przestrogę. już miałam się skusić, ale coś mnie popchnęło ku sprawdzeniu. mail jest skonstruowany w taki sposób, że da się uwierzyć, że to nie są (usunięte przez administratora) + krs w porządku. podane wiele danych. masakraaa. nadal się do Ciebie nie odezwali? nie do wiary... daj znać jak się może jednak odezwą. naiwność i nadzieja umierają ostatnie.

Ja też zgłosiłam chęć pracy u Nich dostałam też długiego maila, którego niezbyt zrozumiałam. Ta opłata 45 zł podejrzana - a po co Im te 45 zł? Czy ktoś u Nich już pracował?

Podejrzana sprawa. Warunki bardzo atrakcyjne nawet z opłatą 45 PLN. Podejrzanym jest fakt, że nie udostępniają linku do serwisu Coincher za pomocą którego dokonuje się rejestracji.

Niedoszly pracownik

Widac ze (usunięte przez administratora) zaden pracodawca nie bedzie chcial pieniedzy od pracownikka na poczatku wspolpracy...

Potencjalny kandydat
@Niedoszly pracownik

No właśnie ta potrzeba wpłacenia 45 zł (z których ponoć 34 zł jest zwracane wraz z pierwszą wypłatą zaś 11 zł to rzekome koszty administracyjne) mnie mocno uczuliła bo ponoć nikt nie ma prawa żądać od kandydata pieniędzy za pośrednictwo czy zatrudnienie.

Przedstawiam zaproponowane mi warunki współpracy. Praktyki firmy zostają zgłoszone do PIP, UOKiK oraz do prokuratury. Nikt nie ma prawa żądać od Ciebie żadnych opłat administracyjnych poza: 1. należnością za pomoc w tłumaczeniu dokumentów przez tłumaczy przysięgłych, niezbędnych do procesu rekrutacji. 2. pomoc w zakwaterowaniu 3. pomoc w relokacji/podróży 4. wyżywienie 5. zakwaterowanie. (usunięte przez administratora)

Niedoszły pracownik

Na dziendobry, po wysłaniu CV wysyłają dlugaśnego maila, którego zwykły człowiek nie zrozumie. Do tego żądają 45 zł w ramach weryfikacji. Nie dajcie się naciągnąć

Zostaw merytoryczną opinię o Block Solutions Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Block Solutions Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Block Solutions Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Block Solutions Sp. z o.o.?

Block Solutions Sp. z o.o.
  • Henryka Sienkiewicza 72 lok. 1 PIĘTRO
    90-318 Łódź
  • NIP: 7252284130 REGON: 381666258 KRS: 0000752060

Block Solutions Sp. z o.o.