Opinie o Lifemed Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Lifemed Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lifemed Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lifemed Sp. z o.o. w Poznań

ga Nowy wpis

12.02.2020 pokaz w W-wie. Ws. bonu w hotelu - zgadzam się z panią :Borówką" - w SMS mam obiecane 3 dni - na bonie są 2 dnia, ale najważniejsze - w rozmowie telef miały być darmowe zabiegi SPA itp. Niestety dałam się namówić na Umowę kupna - już żałuję, po powrocie zerknęłam do internetu na ceny ich produktów - Podpisałam Ogólne warunki umowy (mały druczek), ale nie otrzymałam tego egzemplarza, za to inny, nie podpisany przeze mnie, nie wiem jak odstąpić od umowy i odzyskać wpłacone pieniądze. Proszę o pomoc: kr_em@interia.pl

Borówka Nowy wpis
@ga

Po pierwsze umowa kupna została zawarta poza siedzibą firmy . To jest podstawa do zerwania umowy kupna. Jest Fundacja która za niewielką opłatą jest bardzo pomocna w odzyskaniu pieniedzy. FUNDACJA DAJĘ SIEBIE. tel proszę szukać w necie Ważne proszę w przypadku braku otrzymania paragonu lub faktury za zakupiony towar powiadomić URZĄD SKARBOWY POZNAŃ JEŻYCE . Ten urząd jest urzędem w którym rozlicza się Firma Life Med. Brak paragonu jest oszustwem podatkowym. Można domniemywać ,że Life nie odprowadza podatków -dochodowego oraz VAT a to już jest przestępstwo

Borówka Nowy wpis

16.01.2020 byłam na pokazie , który miał dotyczyć rekreacji i wypoczynku. na miejscu okazało się, że to zwykła sprzedaż i naciąganie ludzi.Bon pobytowy w hotelu Concordia to zwykłe (usunięte przez administratora) Sprawdziłam u źródeł tzn na stronie hotelu i w rozmowie z przedstawicielem hotelu, że bon to niby zniżka, a za pobyt należy zapłacić po 120 zł za osobę za 1 dobę. Na Bookingu jest identyczna cena za nocleg. a zatem za pobyt 2 osób za 2 noce z bonem wynosi 480 zł a przy rezerwacji przez Booking 484 zł. W poniedziałek 20.01.2020 r. zgłaszam sprawę do prokuratury. Na dowód mam nagranie z pokazu oraz paragon za zakupiony krem. Internet to też potęga i oręż w walce z nieuczciwymi sprzedawcami Podaję swoje dane Małgorzata Woźniak tel 792040559 Czekam na odzew

jagoda Nowy wpis

byłam na spotkaniu12.012020 - to (usunięte przez administratora) biednych i starszych emerytów tak mam esemesy po kilka dziennie zapraszanie na spotkanie, kusząc bonem pobytowym [ dwie osoby ] za darmo hotel Concordia Podgórzyn. Bon rozdawany wszystkim uczestnikom bez podpisu i pieczątki

jagoda

napiszę jednym słowem >(usunięte przez administratora)

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Lifemed Sp. z o.o.? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf