Opinie o Trend Hair Cosmetic Poland R. D. Duda sp.j. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Trend Hair Cosmetic Poland R. D. Duda sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Trend Hair Cosmetic Poland R. D. Duda sp.j. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trend Hair Cosmetic Poland R. D. Duda sp.j. w Warszawa

Gosia Nowy wpis

Myślicie, że do dziś z atmosferą jest już lepiej, skoro w tym roku nikt już jakoś specjalnie się do niej nie odnosił? Jestem tu z zeszłoroczną ofertą dla pracownika konfekcji. Mam już doświadczenie z podobnego stanowiska. praca zmianowa by mi odpowiadała, pytanko tylko czy nadgodziny często się zdarzają?

Olka Nowy wpis

Przed końcem roku ktoś oceniał atmosferę jako słabą i na tym w zasadzie opinie się zakończyły. Z czego to wynika? opisze mi ktoś warunki z tego roku? trochę czasu minęło, były większe rotacje? Jak przyjmowanie osób nowych teraz wygląda? Jest tez szansa na odniesienie się do średnich zarobków?

Natalia123 Nowy wpis
@Olka

Jest fatalna w dalszym ciągu Kierownik do zwolnienia i wszystkie problemy z uciekającymi pracownikami znikną

Jaka atmosfera jest między działami w Trend Hair Cosmetic Poland R. (usunięte przez administratora) Duda sp.j.?

Anonimus

Co do pracy to normalna, jak na produkcji, co do atmosfery, to fatalna pod każdym względem. Pracownicy uważają się za "bogów" i od pierwszego dnia masz wiedzieć wszystko gdzie co leży. Maszyny zapierdzielają rozumiem pośpiech ale jak nowa osoba stoi na zakręcaniu to można byłoby poprostu podejść i powiedzieć to zrób tak żeby było lepiej. Prawda odciski są masakryczne. wszyscy pracownicy obgadują zazwyczaj nową osobę, czy myślicie że ci ludzie nie słyszą i nie wiedzą że ich obgadujecie. Nawet powiedziałabym że mobinguja osoby współpracujące.

Anonimus2
@Anonimus

Tak zawsze tam było i chyba będzie ) Trzeba połowę wygonić stąd i będzie lepiej Tę „wyższe osoby” - pracują tam tak długo bo już ni do czego i nie do jakiejś innej pracę nie nadają się )))))) Chyba z swojem honorem będą siedzieć w Belisso do emeryturę - bo kto zatrudnię takich poj*ebanych osób ))))))

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Trend Hair Cosmetic Poland R. D. Duda sp.j. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Wstmw

Wyśmiewanie nowych pracowników, kiedy popełnią błąd, są wykluczani, wyszydzani. Krzyczenie na nich jest normą i codziennością. Obrażanie również. Pracując tam czułam silny stres. Nie poinstruowano mnie wystarczająco, większości rzeczy musiałam się domyślać. Nie przydzielają często zadań i trzeba wtedy jak najszybciej znaleźć sobie zajęcie i to takie jakiego oczekują bo inaczej będziesz miał problem.. Kierownik ma bardzo przyjazne stosunki ze starszymi pracownikami i pracownicy powołani przez agencje i nowi mają przechlapane, nie miałam siły sie im postawić, to walka z wiatrakami, ludzie jak chcecie byc traktowani humanitarnie to nie idźcie tam pracować.

Dddd
@Wstmw

Nie pracuję tam już w prawie rok i widzę że nic tam się nie zmieniło ((( Trzeba tam wywalić kierownika i dwóch bab i będzie tam dobra atmosfera ))))

Wstmw
@Dddd

Wyszłam stamtąd z płaczem i postanowiłam tam więcej nie wracać ale szkoda mi tych którzy tam zostali. Trzeba coś z tym wreszcie zrobić :c Zastanawiam się jeszcze co

Ddddd
@Wstmw

Te ideotki i ten kierownik- to ludzie jakie nic nie mają oprócz prace - ich życie to tylko praca (

@Wstmw

No nie wiem, może zgłosić w odpowiednie miejsce?

Czy firma Trend Hair Cosmetic Poland R. (usunięte przez administratora) Duda sp.j. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Оооо

Nie ( żadnych benefitów

Barbara
@Оооо

A wynagrodzenie to chociaż rekompensuje? :D

Czy w Trend Hair Cosmetic Poland R. (usunięte przez administratora) Duda sp.j. zatrudniani są obcokrajowcy?

Irina

Nie(

@Irina

Jesteś pewna, że nie? Bo widzę jakiś komentarz też od Iriny i ewidentnie jest zza granicy a chyba właśnie opisuje pracę tutaj w firmie.

Irina)

Witam) (pracowałam w Belisso ok. 8 miesiące) Praca jest spoko.) Ale sama atmosfera jest bardzo negatywną Niektórzy ludzie byli bardzo nieprzyjemni. Te „ludzi” zawsze zachowywali się tak, jakby byli tam prezesami firmy, a nie magazynierami)))) I te „ludzi” - na jednym stanowisku magazyniera - pracują od 4-7 lat) Ich zadanie: składanie pudełek, zakręcanie nakrętkę , foliowanie palet, wyrzucenie (usunięte przez administratora) i czyszczenie toalety- i robią to od wielu lat- myślę, że gdyby byli tak mądrzy, jak się zachowują- wtedy nie pracowali na takich niskich stanowiskach tak długo ))))))))) WSTYD)))) Zawsze nie ma szacunku i cierpliwości do nowych ludzi!!! nie polecam takiej pracy z takimi osobami((((( (p.s. jeśli będą są komentarze w moją stronę - powiem szczerze mnie to do (usunięte przez administratora)

Z

Witam. Mam pytanie. Jak pracuję się na produkcji? Czy firma oferuje wczasy pod gruszą, pakiet medyczny, paczki na święta, lub bony? Czy dodatkowo jest jakaś premia miesięczna?

Jaki jest wkład kierownictwa Trend Hair Cosmetic Poland R. D. Duda sp.j. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

gatik

Chiba zero) ten kierownik paweł jest taki jak jego pracowniki: zero powagi do innych

J. Polski
@gatik

Radzę wrócić do szkoły i się skupić nad pisownią zanim się znów podejmiesz umieszczenia kolejnego żenującego wpisu. Pozdrawiam Cię Doroto????

@gatik

Wcale się nie ma co dziwić tym ludziom, że brak im rzekomej według Ciebie "Powagi" Jak Ty pracowałeś/aś tak samo, jak tu piszesz to szkoda nawet tracić czas, by to komentować. Nie kompromituj się lepiej już więcej.

@J. Polski

Radzę czytać dokładnie co jest i od kogo napisane !!!

ANONIM

Proszę poczytać to się dowiesz jaka jest opnia.

ANONIM

Do krzykaczy z firmy Trend Hair !!! Wpierw nauczcie się przyjąć KRYTYKĘ, wyciągnijcie wnioski i poprawcie jeśli chcecie mieć zgrany zespół a potem piszcie swoje opnie. Każdy ma prawo do swojego zdania, zarówno pozytywnego jak i negatywnego. Obecna strona ( jak sama nazwa wskazuje ) jest przeznaczona do wyrażania opinii w temacie danego pracodawcy. Czy w opinii jest prawda lub fałsz to zostawiam piszącym jak i czytającym. Ocena krytyki jest po to by przyjrzeć się temu dlaczego jest tak a nie inna ocena. Z koro nie którzy nie potrafią albo nie chcą przyjąć do wiadomości krytyki sytuacji panującej w owej firmie i wypisują ( podając dane jakieś osoby gdzie nie są do tego upoważnieni-RODO tyczy się każdego z nas ) to niestety świadczy to o tych osobach i niestety braku kultury osobistej.

1. brak socjalnego 2.Atmosfera w pracy bardzo niemiła, krzyczą, nie mówią co masz robić, ciagle trzeba się pytać, odpowiadają z łaską 3.Brak zakręcarki do dużych pojemności przez co są odciski na rękach, 4.Brak sztućców - a jak się weźmie kogoś to już zwracana jest uwaga 5.Bałagan na magazynie zarówno przy kartonach jak i nakrętkach, 6.Brak butów oraz odzieży, 7.Zimno na hali- nic nie jest ogrzewane, 8.Nie uczą nowych pracowników, 9.Każdy w swoim zespole obgaduje drugi, 10.Ludzie tam pracujący nie wiedza co to zespół, 11.Brak pakietu medycznego, 12.W toalecie dziura w suficie, 13. Pośpiech w robieniu danego produktu a paleta stoi na magazynie przez kilka miesięcy, 14.Brak szkolenia przeciwpożarowego, a w miejscu ewakuacyjnym stoją złożone kartony, 15.Wywyższanie się osób z wieloletnim stażem pracy 16.Na święta żadnych bonów oraz paczek,

nick
@Anonim

Atmosfera w Beliso bardzo nie miła Najgorsza praca

Widelec albo łyżka
@Anonim

4. Od kiedy to firma ma obowiązek zapewnić pracownikom sztućce ? Totalna bzdura. Ja sam też bym nie chciał, by ktoś korzystał z moich sztyccy, to nie higieniczne i mało odpowiedzialne zwłaszcza teraz w czasie pandemii. 5. Skoro był bałagan, a Ty byłeś/aś w obecnym czasie pracownikiem tej firmy, to trzeba było posprzątać, to też zapewne należało do Twoich obowiązków. By był jeden podpunkt mniej ... 7. Z tego co się orientuję ogrzewanie jest sezonowe i zapewnia je TDP, a jak wiadomo okres grzewczy się jeszcze nie wszędzie rozpoczął, więc co tu dużo pisać.

Rozczarowana.

Nie wielki zakład w Piasecznie w którym są dwie zmiany ludzi którzy są wredni i złośliwi. Tylko dwie osoby są jeszcze nie zmanierowane przez resztę ludzi tam pracujących. Duże wymagania, ciągłe pretensje, brak organizacji w typowych sprawach takich jak umieszczenie palet z komponetami do produkcji, musisz wszystko wiedzieć i sam organizować sobie pracę. Brak standaryzacji, ciuchów i butów roboczych, brak cierpliwości do nowej osoby przez obydwa zespoły. Wieczny stres i wieczne nie zadowolenie od każdego pracownika. Nie polecam chociaż by dlatego że nie żadnego socjalu. Praca ma być nauczona według mniemania pracowników bez możliwości wykazania się.

Zawiedziona

Podobno pracuje tam miły,dobrze zorganizowany zespół ludzi.Wątpię,czy pracjące tam osoby znają te określenia i wiedzą co znaczy praca zespołowa.Jeden drugiego utopił by w łyżce wody ŻENADA.Z daleka od takich osób.

Zostaw merytoryczną opinię o Trend Hair Cosmetic Poland R. D. Duda sp.j. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trend Hair Cosmetic Poland R. D. Duda sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Trend Hair Cosmetic Poland R. D. Duda sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Trend Hair Cosmetic Poland R. D. Duda sp.j.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Kosmatki 16
    03-982 Warszawa
  • NIP: 9520013686 REGON: 010984402 KRS: 0000117083

Trend Hair Cosmetic Poland R. D. Duda sp.j.