Opinie o Vigostyn Sp. z o.o. w Pruszcz Gdański

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Vigostyn Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Vigostyn Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vigostyn Sp. z o.o. w Pruszcz Gdański

Czy pracownicy Vigostyn Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Czy w Vigostyn Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

xyz Nowy wpis

w Vigostyn nic nie wypłacają, zalegają z płatnościami pracownikom i firmom, oszuści

Grzegorz

Również ostrzegam przed firmą vigostyn. Od września 2021 czekaliśmy na uregulowanie płatności za faktury na kilkadziesiąt tysięcy. Jakiekolwiek próby kontaktu, kończyły się na pustych obietnicach albo zwyczajnie nikt nie odbierał. Mogliście nam zapłacić w terminie, to uniknęlibyśmy wszystkich nieprzyjemności. Jeżeli ktoś w dalszym czasie nie odzyskał środków, zostawiam kontakt do osoby 573985388, która nam pomogła

Pracownik Nowy wpis
@Grzegorz

(usunięte przez administratora) Również czekam na pieniądze z "firmy Vigostyn".

Gosia

Ostrzegam przed współpracą z fimą i Panią która ją reprezentuje, miałem kilka zleceń i potwierdzam, brak rzetelności, oszukiwanie na każdym kroku, nie wykonywanie prac, (usunięte przez administratora)na zamontowanym materiale itd. Prace prowadzone bez żadnej organizacji i BHP. Zastanówcie się bardzo mocno zanim podejmiecie jakąkolwiek współpracę.

@Gosia

Firma nieuczciwa! Wykorzystuje i (usunięte przez administratora) ludzi. Pani prezes Jadwiga ciagle płacze ze nie ma pieniędzy a nic nie robi żeby je mieć nie interesuje się firma to pracownicy maja sobie załatwić roboty, zrobić swoimi narzędziami i nie chcieć wypłaty.

Wanda

Rozumiem Twoje niezadowolenie, ale w razie czego nie wymieniaj nikogo tak bezpośrednio z imienia, bo widziałam kiedyś akcję, że ktoś kogoś za to pozwał, więc na necie trzeba uważać. :/ Te dwa warianty z załatwianiem roboty z własnymi narzędziami to akurat akceptowalne według mnie, bo samodzielni jesteście, ale z wypłatą przegięcie. Ale skoro tacy zaradni są tu ludzie, że tak ogarniają to wielu z tych, którzy odeszli może otworzyli własne biznesy w tej branży? Wiesz coś o tym?

Pracownik byly
@Wanda

Nie otworzyli własnych działalności. Odeszli ze względu na brak wypłat. Firma rodzinna nie posiada zabezpieczenia finansowego. Żyła z dnia na dzień. Prace wykonywane na terenie całej Polski i jeden samochód służbowy.

PW
@Pracownik byly

Potwierdzam wszystkie komentarze oraz zarzuty, można by porównać do postawy krokodylka, małe rączki do pracy i duża paszcza do jedzenia :). Jak ma płacić pani J.. wynagrodzenia skoro jej wszystkiego ciągle mało?

Wanda
@Pracownik byly

Kurcze szkoda z tymi działalnościami, bo jak masz know how i potencjał to nie wolno tego zmarnować. No ale przy dzisiejszych warunkach rynkowych sama bym się wstrzymała na rok / dwa. A w czym, jakbyś miał szansę wybrać, trzymałbyś na ich miejscu zabezpieczenie finansowe? Nieruchomości? Ile oni tak właściwie na rynku działają?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Vigostyn Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Bogdan

Nie polecam tej firmy, praca na umowę o dzieło, którą otrzymuje się po kilku tygodniach, praca po 10-12 jak mają zajęcie a potem kilka - kilkanaście dni przestoju.... Płacą jak chcą, straszą wyimaginowanymi karami. Pracowników często zmieniają i zwalniają za pomocą SMS.

Oleg
@Bogdan

Pracują ludzie z Ukrainy pracują na godzinę i ile chcą pracować

@Oleg

Pracują ludzie /pracowali ludzie z UKRINY i nie otrzymali wynagrodzeń.

Jacek

To firma prowadzona przez kadrową, która nie ma pojęcia o robocie, której się podejmuje, wysyła ludzi do pracy, tak naprawdę nie wiedząc co mają robić. Szefowa tez nie wie ale umowy podpisuje i udaje ze coś robi. Ludzie zatrudniani spod budki z piwem i wysyła roboty jaki fachowców, kpina i nic więcej. Dodatkowo nie płaci nikomu!!!!

@Jacek

To na jakie umowy można liczyć w tej firmie? O pracę ?

@Jacek

To kto uświadamia pracowników co tak naprawdę mają robić skoro nikt nic z "ważniejszych" osób nie wie? :D

IVAN
@Jacek

Ludzie są jak inny pracownicy maja pracę i chcą zarobić są fachowcami w swoim fachu. Mamy brygadzistów znających sie na swojej robocie dlatego pozdrawiam

Oleg
@Ewa

sa brygadziści

Natalia
@Oleg

no podobno nie :D tak wnioskuje po powyższym komentarzu....

Firma bida z nędzą, podejmują się robot o których nie maja pojęcia, zarząd oderwany od rzeczywistości, gburowaty i chamski. Każe swoich pracowników za wszystko, nawet za brak roboczego obuwia, którego nigdy nikomu nie kupili. Ostrzegam przed takimi osobami, pracy nie brakuje wiec szukajcie gdzie indziej.

Barbara

jak duzo czasu tam byles? bardzo słabe to niezapewnianie ciuchow roboczych zwlaszcza w takiej branzy gdzie nie powinien byc jeden ale wrecz pare kompletow dla kazdego by nie musial sie przejmowac codziennym praniem

Ivan
@Barbara

sa wydawane ubrania zgodnie z tabelą BHP

Natalia
@Ivan

to co ten wyżej pisze że obuwia nigdy nikomu nie kupili??

Pan(i)

Firma - masakrycznie nieuczciwa. Szukają frajerów i naciągają ludzi (przynajmniej w moim przypadku). Ale karma wróci

Firma Vigostyn Sp. z o.o. dodała nową ofertę pracy na stanowisko Ślusarz. Czy ktoś o tym słyszał? Co powiecie o zatrudnieniu u tego pracodawcy?

Pracownik byly

Jak chcesz czekać na wyplate to idz. Nie placa wyplaty na piniadze czekasz na czesci. Ubranie do roboty musisz mieć swoje i narzedzia.

Vigostyn Sp. z o.o. prowadzi aktualnie rekrutację na stanowisko Monter. Jesteś osobą, która odpowiedziała na ofertę? Napisz, co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla użytkowników rozważających pracę w firmie.

Nie dajcie się zwieść i uciekajcie daleko od tej firmy. Brak wypłat, brak ubrań, szczucie, krzyki i karanie za wszystko. Oczywiście składek ZUS tez nie zapłacą bo nie muszą.

Były Pracownik

To kompletne bankrutki ta cała firma Vigostyn. Nie polecam tej firmy, bo będziesz pracował za darmo a umowy i tak nie dostaniesz. Nie ma ubrań niema niczego, tylko pretensje o wszsytko. Wstyd !!!!!

Były Pracownik

Potwierdzam słowa przedmówcy i również nie polecam tej firmy, a zwłaszcza współpracy z dwiema bardzo wrednymi, nieuczciwymi, pulchnymi Paniami. Ich podejście do ludzi, jest nadzwyczaj chamskie i nieuczciwa. Nic nie zapewniają, a wymagania olbrzymie. Uciekać od takich z daleka ...............

Vigostyn

Szanowny Panie, Bardzo proszę nie oczerniać firmy, ponieważ wszystkie informacje, które Pan przedstawił są nieprawdziwe. Od początku działalności firmy VIGOSTYN siedziba oraz biuro znajduje się w Pruszczu Gdańskim ul.Polskich Kolejarzy 5. Nigdy firma nie miała siedziby oraz biura w Starogardzie Gdańskim. Ponadto na stronie internetowej jest podana informacja, że biuro jest czynne od 9.00 do 18.00 od pon do pt dlatego w tych godzinach zawsze można przyjść. Z wyrazami szacunku. Zarząd Spółki.

Zostaw merytoryczną opinię o Vigostyn Sp. z o.o. - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Vigostyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vigostyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vigostyn Sp. z o.o.?

Vigostyn Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Polskich Kolejarzy 5
    83-000 Pruszcz Gdański