Opinie o Eqron Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Eqron Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eqron Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eqron Sp. z o.o. w Łódź

Polecam omijać tę firmę szerokim łukiem. Zero poszanowania pracowników, (usunięte przez administratora), wynagrodzenia z dużym opóźnieniem, ciągłe kłamstwa, że wynagrodzenie będzie już a przez miesiąc nie widać. Firma z bardzo dużym zadłużeniem finansowym w ZUS, Urzędzie Skarbowym, kontrahentów, o pracownikach nie wspominając. Nie dajcie się złapać na obietnicach o wynagrodzeniu na czas itd bo się rozczarujecie. Nie polecam.

Wzięli już człowieka na to co było ogłoszenie 2 mies temu? Ustawiacz maszyn wtryskowych O to mi chodzi stanowisko. Jak nie ma już tego wakatu, bo coś tu się pokazuje, że wygasło wtedy, to dajcie znać chociaż, czy warto czekać na nowe oferty, jaka tam atmosfera? Stawki konkurencyjne ?

Były pracownik Nowy wpis

zainteresowany Nowy wpis

Niestety firma jest na skraju upadku bo szwagry z wąsami nie potrafią zarządzać biznesem. Jak można zatrudniać osoby na stanowiska kierownicze które nic w życiu nie osiągnęły? I nagle miałby coś osiągnąć na tym stanowisku?

Nie polecam , wypłata raz jest raz jej nie ma czyli tak samo jak tworzywo na wtryskarkach. Siedzimy udajemy że robimy. Szef i szefowa no okrutni okłamywacze nie płacą w całości Zusu a także nie opłacają skarbówki. Za zaległe wypłaty nie wypłacają odsetek. Trzymajcie się z daleka

Marzena

No to słabo jak nie wiadomo jak jest z tą wypłatą.A planowaliście to gdzieś zgłosić czy coś skoro nie możecie odzyskać własnych pieniędzy?

Rafał Stu....

Mariusz ty się nie łam , przychodź do nas do żyletki. Wszystkiego cię chłopaki nauczą. Tam nie dajesz rady bo mało umiesz a w zasadzie to nic. Tatuażami nie zaimponujesz tylko widzą Zawodowego Operatora Ustawiacza. Ty kompletnie nie masz pojęcia robisz po omacku albo się uda albo nie. Janusz ma tak samo zerowe pojęcie i tak to wygląda. Arek tam jeszcze trzymał poziom i jest to człowiek ,który może coś osiągnąć. Ty zostaw to i chodź na lekcje

Natalia

Jak to siedzicie i udajecie że robicie? Czyli czasami tego tworzywa do pracy nie ma? Czyli nie ma na czym pracować, dobrze rozumiem?

Renek

Ile tam robiłeś? Czy wypłacili ci zaległą pensje?

Remek
@Rafał Stu....

Czy to prawda, że płacą tam połowę pensje do reki, a reszta na przelew?

Wiktoria Nowy wpis
@Remek

I co, dowiedziałeś się może ostatecznie z innego miejsca? Bo tu faktycznie chyba nikt nie zaglądał ostatnio i stąd ta cisza?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Eqron Sp. z o.o. na stanowisko Technolog? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Blenda

To żenujące że portal usuwa rzeczowe i prawdziwe komentarze dotyczące tak nisko kroczącym i żerującym na cudzej krzywdzie firmom . Okiem kobiety brud , smród i brak poszanowania dla drugiego człowieka i dla praw pracowniczych . Szeroko zakrojone kumoterstwo w gronie kierowniczym i brak profesjonalizmu zarządzającego. Ciągłe spóźnione wypłaty i zaległości względem instytucji Ubezpieczeń Społecznych oraz wieczny balans na pograniczu absurdu względem wewnętrznego przestrzegania przepisów BHP oraz nadzoru Technicznego przez niekompetentnych , nierzetelnych przełożonych (przypadek M.M)

Kaskader Mariuszek

Hej to znowu ja tak zwana MEN-D'A , hipis od urodzenia , Pod'Pierre Da Lacz bez wykształcenia. Turbo wtryskiwacz , H'AM i pomywacz. OMIJAĆ TO MIEJSCE ŁUKIEM SZEROKIM , Nie płacą ZUSU ni wypłat na czas , sprzedali Gliwice i na Kujawską przyjdzie czas.

Mateusz Buczkowski

Uwaga: firma nie wypłaca pracownikom wynagrodzeń w odpowiedniej kwocie i terminie. Chcesz wysłać tu CV? Nie rób tego i nie trać potem czasu na sądy i zgłoszenia do inspekcji pracy.

Zofia
@Mateusz Buczkowski

To na czym obcinane są pensje pracowników że nie dostajecie ich w całości? A terminy - bardzo odległe od tych, które mają być według umowy?

@Mateusz Buczkowski

Ile tam pracowałeś? Co z pensjami?

Natalia
@Mateusz Buczkowski

A finalnie otrzymałeś całą pensję? Nadal tam pracujesz i to nadal trwa?

Sejsej

Masz ja'ja ale i masz w pełni racje. Zus nadal wisi nie opłacony. Marzec zaległy a jest Czerwiec

Wiktoria
@Sejsej

Co Ty opowiadasz, naprawdę? :o I w sumie co teraz z tym, to można z takim opóźnieniem na luzie bez konsekwencji opłacić? I dlaczego tu jest tak okropnie brudno jak ona opisuje, to tragedia jakaś jeśli serio takie warunki panują. :(

Servus
@Wiktoria

Dokładnie starzy odchodzą masowo a zatrudniają naiwnych po rozpadzie ABB DĄBROWA, czas jest policzony."dobre miejsce dla naiwnych" cytując klasyka na koniec wypowiedzenie (art. 55 §11) i "dobranoc , do widzenia,spadamy" to kolejny klasyczny klasyk

Wiktoria
@Servus

A te warunki typu brud itp to skąd się bierze? Czemu nikt tego nie ogarnie?

@Servus

To źle czy dobrze ze, że tam są ludzie z dawnego ABB? Podpierdalacze?

Remek z krainy Kredek

Ludzie,tam jeszcze ktoś robi? Nie płacą w całości i zatrudniają ludzi? Może wypowie się tu ktoś kto tam pracuje i rzeczywiście powie jak jest.

Arek

Hej!! Czy atmosfera jest spokojna w miarę czy dużo stresów?

Wolf
@Arek

Od dłuższego czasu lipa, wymagania z sufitu a kasy brak. Szeroko pojęta niekompetencja i chamstwo kierownictwa.

Pracowik
@Wolf

Masz rację, potwierdzam (usunięte przez administratora) kierownictwa na potęgę, nie liczą się z pracownikiem w ogóle, sanitariaty (usunięte przez administratora) każą myć pracownikom,, kierownik niezna się na niczym tylko na poniżaniu pracowników i na bluzgać. Nie polecam zakładu

Joanna
@Wolf

Cześć, z czego wynikają tak duże wymagania, o których wspominasz? Doszło więcej obowiązków bo są jakieś braki kadrowe czy jak? Czym to wszystko jest spowodowane? Pandemią?

Fallownik
@Joanna

Nie wiadomo kto i nie wiadomo po co to pisze. Takich co narzekają a nic nie robią tu nie brakuje. Na szczęście z nygusami nowy gabinet robi porządek a leśne dziadki kończą swoją przygodę (65na karku) a takich tu nie brakuje) Najlepiej narzekać, udawać fachowca i krytykować innych. Idą zmiany.

siwy

Potwierdzam to, co napisał był Wolf. Od siebie dodam, że warunki sanitarne w firmie są katastrofalne. Do kibla lepiej nie wchodzić, bo można zarazić się syfem.

Zostaw merytoryczną opinię o Eqron Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Eqron Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eqron Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eqron Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Eqron Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Kujawska 4
    91-230 Łódź