Opinie o Gamefound Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Gamefound Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gamefound Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gamefound Sp. z o.o. w Wrocław

Cześć, więcej osób tak miało jak poprzedniczka ze oferta nie pokrywała się ze stanowiskiem? Planuje iść na Junior Business Assistant’a, od dwóch tygodni jest już wystawiona oferta, zastanawiam się więc czy jest tu ktoś po rozmowie? jak się do niej polecacie przygotować?

Katarzyna Nowy wpis

Zaaplikowałam na stanowisko, następnego już dnia dostałam zadanie rekrutacyjne. Dzień po odesłaniu zaprosili mnie na rozmowę online - wszystko pięknie. Na rozmowie wyszło, że ogłoszenie nijak pokrywa się z realnym stanowiskiem. Ogólnie wielkie rozczarowanie. Same rekruterki bardzo miłe i pozytywne, Oczywiście wiadomości zwrotnej z odmową nie otrzymałam.

Administrator Nowy wpis

Gamefound Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Wrocław. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Alek Nowy wpis

Przewaga negatywnych doświadczeń na forum w zakresie procesu rekrutacyjnego. W sensie, że jest to kilku-etapowy proces, w którym wymaga się wykonania zadania / zadań, by w ostateczności nie doczekać się odpowiedzi za strony osoby, zawiadującej rekrutacją. A jak z kulturą organizacyjną po zatrudnieniu? Na ile dotrzymywane są ustalenia, co do zarobków i zakresu obowiązków? Firma ma na swej stronie ofertę pracy dla Financial and Tax Analyst. Są wymagania odnośnie sprawnego posługiwania się Excelem oraz co najmniej 2 lat doświadczenia na analogicznym stanowisku. Jaka kwota pensji zasadniczej równoważy czas, który poświęcałbym im, zatrudniając się u nich?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Gamefound Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Analityk finansowy. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Boomi Integration Specialist
Equinix Poland Sp. z o.o.
Emka

Hej, Czy ktoś mógłby wypisać dokładnie wszelkie benefity dla pracowników etatowych (nie dla kontraktorów). W kwotach lub procentach, bardzo ślicznie proszę. Próbuję przekalkulować opłacalność normalnej umowy vs kontraktu B2B. Z góry dziękuję.

Stefan

Brałem udział w rekrutacji w tej firmie i mogę powiedzieć, że jest bardzo źle. Odbyłem z rekruterką przynajmniej 2-3 rozmowy telefoniczne, wykonałem zadanie do rekrutacji (informację zwrotnej na temat jakości mojego rozwiązania nigdy nie otrzymałem). Sama rozmowa spoko, on line. Natomiast w jej toku podkreśliłem kilkukrotnie, że bardzo ważna dla mnie jest informacja zwrotna na temat procesu rekrutacyjnego. Rekruterka kiwała głową i zapewniała mnie, że taką dostanę absolutnie - oczywiście się tak nie stało. Bardzo nieprofesjonalne podejście.

Grażyna
@Stefan

To słabo, że tak się stało. A można wiedziec jakiego rodzaju zadanie miałeś do wykonania?

Angua
@Stefan

Brałam udział w dwóch rekrutacjach. Najpierw na Community Managera. Pani Małgosia bardzo miła i profesjonalna. Była rozmowa telefoniczna, zadanie rekrutacyjne i rozmowa wideo z kilkoma osobami. Po rekrutacji konkretny feedback. Ostatnia rekrutacja na UX/Copywritera na początku sierpnia z Panem Jakubem, który jest nowy u nich w HR. Przesłał zadanie. Wykonałam je szybko. Dopytałam tylko co mieli na myśli w jednym pytaniu. Ok, była odpowiedź. Moje pytanie o feedback co do zadania i kolejne etapy zostało 3-krotnie zignorowane. W końcu na mail, że rozumiem, że rekrutacja już nieaktualna i czy mogę uzyskać feedback do zadania, mam odpowiedź zniechęcającą do firmy. Szkoda, że tak się zmieniło.

Danuta
@Angua

Napiszesz dokładniej na czym polegały te zadania rekrutacyjne? :)

Mariusz

Jak wygląda procesor rekrutacji w Gamefound?

Zostaw merytoryczną opinię o Gamefound Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Gamefound Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gamefound Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Gamefound Sp. z o.o.
  • Św. Mikołaja 58