Opinie o MK Job Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie MK Job Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MK Job Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Job Sp. z o.o. w Kraków

Klaudia Nowy wpis

Jestem zadowolona z całego procesu rekrutacyjnego. Agencję oceniam bardzo pozytywnie .

Pracuje w firmie MK JOB na Słowacji już od 6 miesięcy i mogę wszystkim polecić, warunki pracy oraz wynagrodzenie jest na wysokim poziomie oraz dodatki do dojazdu naprawdę pomagają w tych czasach.

Pytający Nowy wpis

Jak wygląda sprawa finansowa. Wypłaty mieszkanie praca? Co więcej szczegółów???

Widzę, że jedna Pani już się interesowała praca w strukturze. Po tej opinii od kandydata ciekaw jestem jak pracę od środka mają tu zorganizowaną skoro nie każdy feedback trafia z powrotem. Czy ktoś jeszcze miał podobnie? Zwróciłem na firmę uwagę bo była oferta na produkcję na LinkedIn z tym, że nikt się nie zgłosił

Były kandydat Nowy wpis

Firma zapowiadała się super, więc wysłałem swoje CV. Co więcej, zostało ono rozpatrzone pozytywnie, bo dostałem do wykonania zadania rekrutacyjne. Przygotowałem dość gruntowną analizę pod kątem strony internetowej i social mediów. Uwzględniłem kwestię SEO, a także pewne wizualne elementy strony. Generalnie przygotowałem całkiem rozbudowaną prezentację, którą można przeczytać i samemu ją zrozumieć, a także można omówić ją podczas rozmowy, żeby zgłębić poszczególne zagadnienia w większym stopniu. Niestety, odpowiedzi ani po tygodniu, ani po dwóch... ani po miesiącu. Zostałem całkowicie zignorowany. Nie mówię, że powinienem dostać tę pracę, ale kompletne olanie kandydata przy, nieskromnie powiem, dość dużym zaangażowaniu jest co najmniej nietaktowne. Nie rozumiem jak firma chce pomóc w szukaniu pracy, skoro jako @pracodawca sama olewa angażujących się kandydatów.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MK Job Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Laura

Widziałam teraz z ponad 20 ofert na takim portalu od agencji. A do niej samej to gdzie dodane są jakieś oferty? Ta opinia na form jest od klienta? Pytam, bo mam doświadczenie z pracy o podobnym charakterze i chce zweryfikować potencjalne warunki. jakie są średnie zarobki?

Zostaw merytoryczną opinię o MK Job Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w MK Job Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MK Job Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MK Job Sp. z o.o.?

MK Job Sp. z o.o.
  • ul. Wiekicka 250