Opinie o Wiedeman Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wiedeman Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wiedeman Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wiedeman Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Czy tutaj Kierowcy są jeszcze przyjmowani? zauważyłem, że w tym przypadku komentarze nie pojawiają się już od dwóch lat, to samo jest z postami na FB. Szukam pracy po Stalowej za kółkiem tutaj nie wiem czy jest ona jeszcze możliwa? Jest ktoś na bieżąco z firmą?

Marta Nowy wpis

Piszą tutaj o jakiś problemach z płatnościami ktoś podkreślał terminy i premie. Zastanawiam się czy do dziś występują tu jakieś opóźnienia i czy taki problem dotykał każdego stanowiska firmie? Mimo potencjalnych opóźnień jak prezentują się tutaj aktualne zarobki?

Ja Nowy wpis
@Marta

Nie polecam Mimo rozwiązania umowy za porozumieniem wypłatę za przepracowany czas brak 3/4 odchodzących pracowników obciążonych Nie jednokrotnie brka kasy na paliwo Dzielenie się paliw 300l na 4 auta Firma kompletnie nieodpowiedzialna

Omijać firmę szerokim łukiem Nowy wpis

Jako były pracownik powiem, że gorszej firmy w życiu nie widziałem, od początku same problemy, obciążenia, problemy z płatnościami (usunięte przez administratora) samochody naprawiane są przez pracowników w lesie podczas pauzy a w całej tej sytuacji panuje potężne zamieszanie, jedziesz umówiony na system 2/2 po czym okazuje się, że musisz zostać jeszcze tydzien, bo nie ma ludzi do pracy (wszyscy po kolei uciekają), dużo by tu dodać , ale brakło by miejsca żeby opisać to co dzieje się w tej firmie, największemu wrogowi odradzam podjęcie zatrudnienia w tej firmie.

Jojo

Pracowałem, ale drewno nie mój klimat i poszedłem dalej . Kasę dostałem jak trzeba. Z każdym można się rozejść normalnie jak się chce Pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Wiedeman Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jak wygląda praca u nich w przedsiębiorstwie Wiedeman Sp. z o.o. w mieście Stalowa Wola? Są jakieś nowe miejsca? Czekamy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Chętny do pracy

A jak wygląda sytuacja z pieniędzmi? Czy wynagrodzenie tak jak było ustalone i czy w terminie?

On
@Chętny do pracy

Termin + Premie

Lewy

Przepraszam ale nie rozumiem co niekturej opinii jeżeli przyjmuje sie do Firmy za kierowce która zbiera śmieci i musze tez pomoc bo z jakiegosśprzypadku na przykład choroby jest za malo ludzi i musze pomoc przy zbieraniu tych wiaderk to nazwy taka Firme porazka? Albo jako strazak musze przejac inne obowiazki nizeli te ktore mam robic jest taka Firma Porazka? Porazka nazwe takich Pracownikow ktorzy ürzyjmujac soe do jakiej kolwiek Firmy czy transportowej czy lesnej i musza pomóc w innych Pracach i nie chca tego robic takich ludzi nazywa sie leniwcami i wspolczuje nastepnemu pracodawcy ktory taka osobę przyjmie do Pracy ktora nie jest gotowa na żadną pomoc tylko myśli o sobie

Zostaw merytoryczną opinię o Wiedeman Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Wiedeman Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wiedeman Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Wiedeman Sp. z o.o.
  • Al. Jana Pawła II 25A lok.904