Opinie o Element Zone Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Element Zone Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Element Zone Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Element Zone Sp. z o.o. w Rzeszów

Czy w Element Zone Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

tej firmy juz nie ma

Jaki jest wkład kierownictwa Element Zone Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Team

Firma niefunkcjonuje, nie prowadzi aktywnej dzialalnosci. Prosze o nie spamowanie.

Karolina Nowy wpis
@Team

Od dawna?

Team Nowy wpis
@Karolina

od 5 miesięcy

Jak dużo osób pracuje w Element Zone Sp. z o.o.?

Team

Firma zawiesiła swoja działalność.

@Team

skąd wiesz? dawno to się stało? i dlaczego?

Izabela

Czy Element Zone prowadzi aktualnie rekrutacje na stanowisko programisty PHP? Jeśli tak, to kto prowadzi rozmowy kwalifikacyjne? Jakie pytania są najczęściej zadawane podczas rekrutacji? I czy zawsze dostajemy informację zwrotną, nawet w przypadku negatywnej decyzji o przyjęciu do pracy?

Anrij
@Izabela

tak, prowadzi otwartą rekrutację na Symfony, ale wszystko part time... Nie chce przyjmować developerów na full time póki co i za to ma u mnie minusa, do pozostałych spraw nie mam zastrzeżeń..:]

Aplikowałeś na stanowisko Konstruktor CAD oferowane przez firmę Element Zone Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Triki z afryki

To już nie jest ten sam nieznający się chłopak który zarządzał spółą w poprzednim roku, biznesowo dla klientów super, z koderami dużo lepiej. Myśle ze nie powinien i nie nadaje się do wchodzenia w jakieś udziały, lubi sobie robić problemy w ten sposób. Pracowałem przy Security..chwile miałem przyjemność poobserwować.

Gal anonim

Robiłem I czasami wciąż współpracuje w UX na zlecenie Szefa, ogólnie to spore oczekiwania mają klienci tej firmy, nie wiem czy jest to zasługa/wina szefa czy na takich trafia...zatrudnia sporo osób i mimo Kilku PMów czasami robi się dość spory chaos.

Misiek

Nie dostałem się na praktyki, otrzymałem test na poziomie mid developera po wysłaniu zamiast odnieść się co zrobiłem nie tak, w odpowiedzi otrzymałem telefon od P. Kamila ze nie chce zatrudniać juniorów, ze ktoś to oceniał i niby źle wyszło, także zapomnijcie jeśli jesteście początkujący ze Was zatrudni..! ;[

Zbyszko

Zlecenie na badania UX dla Fintech, później logotyp dla startupu + księga znaków. +ciekawe portfolio dla mnie, jasne zasady, - paranoiczne uprzedzenia szefa, patrzenie przez ręce... mimo wszystko polecam ;]

Baniells

Do +: + praca zdalna + elastyczność + komunikacja + dobrze dobrany i zgrany zespół przy którym możesz rozwijać swoje kompetencje czego wcześniej nie było + brak biurokracji, luźna atmosfera, +/- stawka rynkowa (ale po moich ostrych negocjacjach) Do -: - pensja w różnych terminach czasowych, mocno nieregularna (czasami na przestrzeni 2 tygodni dostaniesz 2x a czasami raz na 2 miesiące) - brak sensownego sprzętu firmowego, wole pracować już na swoim - zamiast skupić się na jednej firmie, szef próbuje rozwinąć 4 na raz - brak focusu na jednej technologii

Wiecie czy Element Zone Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Spawacz_projektów

Z tego co wiem, każdy pracuje na swoim sprzęcie i wszyscy jesteśmy na b2b.

Spawacz_projektów

Polecam tego Startupowicza :) Realizowałem projekt full stack ecommerce. Brak większych zastrzeżeń.

Niemądry Justice

On nie jest ich szefem matole :D Widać, że próbujesz zgadywać a nic nie wiesz :D Jak pisali komentarz to byli jego wspólnikami.

@Niemądry Justice

Hahaha, no to skoro dał im udziały to jeszcze lepie, piszą opinie o swojej firmie. xD

@Justice

Nie dał im udziałów w EZ. Mają nową spółe Matole :D.

Matix

@@Niemądry Justice

Oczywiście że mają nową. Myślą chyba że da się w ten sposób obejść długi i złe opinie, ale wszyscy będą wiedzieć że smart4team to element zone.

@@Niemądry Justice

Kamil pewnie nie chce samodzielnie nieść odpowiedzialność za zjebane projekty, więc znalazł na kogo to można zepchnąć w razie czego bo "nie jest szefem" :D

Kuba
@Justice

To jakie ma długi Element Zone? proszę o podanie choć jednego zadłużenia? 2. S4T to firma rekrutacyjna nie SH (usunięte przez administratora)

Kamil
@Justice

Firma EZ odżyła. Taki (usunięte przez administratora) jak ty tylko o tym nie wie. Otrzymała dotację UE i zrealizowała pomyślnie nowe projekty a stare przepisała w nowych technologiach pod innymi nazwami. Pozdrowienia

Maja
@Niemądry Justice

Czy firma daje możliwość pracy zdalnej? Będę wdzięczna za informację.

Marecki
@Maja

Teraz wszyscy zdalnie u niego pracują ale raczej rozlicza się z ludźmi od projektów, nałapał kilka większych i zatrudnił do nich kilku PM.

Miły Pan Klient

Ja to widzę tak, młody niedoświadczony szefu zatrudniał niedoświadczonych ludzi którzy robili długi bo nie dowozili projektów. Teraz wywalają frustrację co niektórzy na niego, a sami dawali często ciała, 'ja jem popcorn" i mam bekę z tych osób. Teraz Młody się zreflektował i za to komentarz i łapka w górę, jak to mówią z "kopa "szefa :D haha" wiem ze nie tu powinien wylądować mój kom. ale "krzywego" również nie tu ;D

Minusik
@Miły Pan Klient

Młody niedoświadczony szef miał pełną widzę że brał projekty które młodzi ludzie nie zmogą wyciągnąć. Mógł brać prostrze projekty ale wiesz jak wygląda to podejśćie, jak mocny hajs płynie to trzeba ssać :D Wziął projekt w technologiach, na których młodzi ludzie w ogóle się nie znali i myślał że "to jakoś samo się rozwiąży", otrzymał zaliczkę, na to wziął samochód w leasing i pojechał nad morze z żoną zamiast hajs wypłacić pracownikom.

@Kamil
@Minusik

Co do pierwszego zdania to masz rację z tym, że nie był to "mocny hajs" a poniżej rynkowej za godzinę, ludzi zatrudniałem słabych. Pieniędzy nie było, nie wiem skąd masz taką wiedzę ale jest nieprawdziwa, w tamtym okresie nie zapłacił Nam klient za wykonaną pracę wiec pojawiły się problemy. Piszesz nieprawdę w kwestii Leasingu ponieważ był bez wkładu własnego. Do urlopu szef ma takie samo prawo jak ty. Sprzedałem swój poprzedni samochód aby za 20% wkładu wyruszyć na wymarzoną wycieczkę pierwszy raz w swoim życiu nad morze, a pozostałą część zapłacić swoim obecnym pracownikom. Pieniędzy w tamtym czasie nie było, w firmie jeszcze raz powtarzam i zaczęły się robić schody.

Element Zone Sp. z o.o.

Pragnę przeprosić byłych podwykonawców z którymi współpracowałem przez dłuższy czas. Spółka jest młoda, została założona początkiem 2019 roku i skrupulatnie zbiera doświadczenia te pozytywne i te negatywne. Za rozczarowania ze względu na nieodpowiednie warunki pracy gorąco przepraszam tych których szczególnie to dotknęło. Element Zone Sp. z o.o. wyciąga wnioski i będzie próbowała wystrzec się wielu błędów które pojawiały się w tym 2019 roku. W związku z Nadchodzącym 2020 rokiem chciałbym złożyć najserdeczniejsze życzenia w nadchodzącym Nowym Roku, powodzenia w życiu osobistym i zawodowym oraz samych sukcesów zawodowych. Pozdrowienia dla obecnych i byłych współpracowników którzy to czytają lub lub mają szansę przeczytać. Krytykę przyjmujemy z pokorą, po to jest serwis Gowork.

Negro
@Element Zone Sp. z o.o.

Ciekawe czy w takim razie odda wszystkim byłym pracownikom dłużne wynagrodzenia ????

Matix

Pracuje na kontrakcie dla EZ, realizuje projekt w Php dla klienta. Kamil zlecił projekt którym muszę opiekować się tylko wyłącznie ja. Na warunki finansowe nie narzekam ale to dobra fucha ale raczej tylko dla freelancerów którzy są wstanie dowieść jego projekty. SH to raczej nie jest, ale przynajmniej nie stawia już na sfrustrowanych juniorów po których musze ciągle poprawiać(usunięte przez administratora)

Rafał

Firma Element Zone od samego początku podchodzi profesjonalnie do kwestii rekrutacyjnych. Bardzo dobry kontakt ze strony osoby HR, który umawia spotkanie i dodatkowo wysyła e-mailem zaproszenie. Biuro jest bardzo przyjemnie, czyste i zadbane. Rozmowa rekrutacyjna przebiegła w bardzo miłej atmosferze bez stresu. Pytania były konkretne, profesjonalne podejście do potencjalnego kandydata. Pracowałem w tej firmie na stanowisku Project managera i nie mam jakichkolwiek zastrzeżeń do pracodawcy. Wszystko było realizowane na czas jak zakładał harmonogram. Pozdrawiam serdecznie.

@Rafał

Musiałeś wskazać że dział Marketing a nie IT :)

Radosław

Pracowałem w Element Zone długi okres czasu. Jeżeli chodzi o wypłacanie pensji, to zawsze otrzymywałem na czas. Bardzo dobry kontakt z szefem. Firma przekształciła się ze stacjonarnego SH na zdalny. Każdy programista w chwili obecnej pracuje z domu , dlatego sprzęt to już indywidualna sprawa.

@Radosław

Długi okres czasu to 2 mies? xD

Bogdan

Pracowałem dla EZ na kontrakcie dla zew. firmy przez ponad 4 miesiące. Z klienta z którym deal miał EZ nie jestem zadowolony natomiast z kontaktu z szefem z EZ już jak tak. Na + kasa się zgadza, forma - umowa śmieciowa później b2b/ praca home office. Ogólnie do współpracy spoko.

Mykhola

Zlecenia są ok, warunków pracy stacjonarnej nie znam bo pracuje zdalnie. Rozliczam się z szefem za przepracowany czas z wysyłanych raportów. Polecam dla osób które chcą sobie dorobić przy projektach.

W skrócie: - Stary, słaby sprzęt - Brak wypłat na czas (niektórym pracownikom zaległości sięgały kilku miesięcy) - Biuro jak na warunki IT nie za dobrze wyposażone (używana lodówka z olx, brak mikrofali, brak sztućców, zamiast wody w butelkach filtr z wkładem wymienianym raz na trzy miesiące, o braku papieru w toalecie przez tydzień nie wspomnę) - Brak zarządzania projektami - CEO nie ma pojęcia o tej branży. Co więcej, nie wie w jakich technologiach pracują jego pracownicy (Zdarzyło się, że DevOps wyceniał projekt na WordPress) Szkoda nerwów, nie polecam.

Coś mało osób zabiera tu ostatnio głos, więc tym bardziej wypadałoby Ci podziękować za ten wpis. Kilkumiesięczne opóźnienia w wypłacaniu wynagrodzenia to już sporo. A co do starego sprzętu: co na to sam Dyrektor Element Zone? Nie przymierza się do jego wymiany?

Zostaw merytoryczną opinię o Element Zone Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Element Zone Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Element Zone Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Element Zone Sp. z o.o.?

Element Zone Sp. z o.o.
4.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Fryderyka Szopena 59 lok. 3
    35-055 Rzeszów