Opinie o Job4You PL Sp. z o.o. w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Job4You PL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Job4You PL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Job4You PL Sp. z o.o. w Opole

Widzieliście te ofertę dla „operatorki maszyny pakującej? Przy kosmetykach już pracowałam a tu nie piszą by doświadczenie było wymagane, mimo wszystko są widełki od 4 250 do 6 000 zł. czy wiecie co ma na nie decydujący wpływ?

Dawno nikt o współpracy nie pisał? Jak teraz oceniacie współpracę? Wcześniej cos pisali, że mieli jakieś problemy w wypłacie, a do dziś cisza pod tym względem… już nic takiego nie występowało? Chce iść na te ofertę dla montera, która maja wystawioną, czy możecie polecić?

nugat Nowy wpis

Do jakiej firmy ta oferta do utrzymania ruchu?

Bambi Nowy wpis

Firma okey, ale ludzie tam tragiczni. Nie dość że dyrektor to jakiś ofuczały człowiek to do tego część ludzi tam pracujących na jednej ze zmian to obrabiają (usunięte przez administratora) każdemu, mają problemy do wszystkiego co się pytasz. Naprawdę nie polecam, lepiej już nie pracować niż być tam.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Job4You PL Sp. z o.o. na stanowisko Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych - bez doświadczenia? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
luzia

job4you ta firma jest daremno ciulają na wypłatach nie polecam tej firmy

Piter
@luzia

Ja nigdy nie zostałem ,,(usunięte przez administratora)" na wypłacie pracuje i dostaje tyle ile mi się należy ile przepracowałem jeśli nie chodzisz do roboty i myślisz że dostaniesz za siedzenie w domu 4000zł to się obudź ze snu pozdrowienia :)

Zofia
@Piter

czyli widzisz Ty swój nakład pracy uważasz za jak najbardziej adekwatny? Pytanie tylko jaką konkretnie robotę mamy teraz tutaj na myśli? Opowiesz dla jasności?

Bodzio

robisz na okresie próbnym są takie dni co robisz po 12 godz a po okresie próbnym nie dają ci umowy wypłaty to są grosze i potem kopną ci do D (usunięte przez administratora) ta firma jest do (usunięte przez administratora) na prawde nie polecam tej firmy JOB4YOU omijajcie ją wielkim krokiem nie polecam

Zofia
@Bodzio

To zostało napisane jako własne doświadczenie, tak? Nie rozumiem na jakiej zasadzie mogliby nie dać umowy... Chyba, że się próbnego jednak nie przeszło? Czego tak konkretnie wymagają, że mogą kogoś nie przyjąć po tym okresie?

Zostaw merytoryczną opinię o Job4You PL Sp. z o.o. - Opole

• Jak się pracuje w Job4You PL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Job4You PL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Job4You PL Sp. z o.o.

Job4You PL Sp. z o.o.