Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Co sądzicie o liście zadań poniedziałek sobota. Czy ktoś pracuję z tą listą?

polik21254

U nas na markecie informację i zadania staramy robić się na bieżąco Ale nie zawsze to wyjdzie Moim zdaniem jak magazyn jest zawalony dostawą to nie warto tracić czasu na te pierdoły

Klient Strączno

Czy ktoś zacznie w końcu kontrolować jakość sprzedawanych warzyw i owoców w sklepie ,to porażka jak się patrzy na ogórki które pokryte są pleśnią albo mają żółty kolor nienadające się do jedzenia ,na owocach pełno muszek ,a obsluga spaceruje po sklepie jak modelki na wybiegu z minami pozal się panie ,strach podejść,trzeba trafić na chumor

Odważna

Nie polecam nikomu tej pracy. Traktują pracowników jak (usunięte przez administratora) wymagania takie, a zero wdzięczności. W dodatku człowiek się starał jak może, a tu z dnia na dzień zostaje zwolniony. Teraz prace można dostac dzięki znajomości jak i awanse nie dzięki studiom doświadczeniu. Nikt na to już nie patrzy. Pracownik na pracownika skarży, obraża a kierownictwo jeszcze dopinguje zamiast coś z tym zrobić. Już nie wspomnę o regionalnych że nie reagują bo też nic z tym nie robią. Stawka najgorsza jaka może być za takie wymagania takie grosze. Nie polecam naprawdę nikomu pracy w Dino, najgorsza praca jaka może być jak i pracownicy też nie lepsi.

polik21254

Witam , przychodzę z zapytaniem Jeśli pracuje w Dino i chciała bym iść na inny market też do Dino ale w innej miejscowości to czy będę musiała robić jeszcze raz badania ? Wiem że istnieję możliwość przeniesienia ale nie chce się prości kierowniczki bo się pokłóciliśmy i mnie zwalnia

@polik21254

A na jakiej podstawie chce ciebie zwolnić może wiesz więcej jak ona i pozbywa się po prostu takich ludzi a gdzie są w takiej sytuacji regionalni i liderzy

Niezwykla24
@polik21254

Jeśli Badania są ważne to nie trzeba ich robić od nowa.

Pokłóciłam się z panią kierownik bo zawsze na gazetkę i inwentaryzacje zostajemy 3 a jak ktoś inny prowadzi zmianę to grafik jest układany po 4 osoby mało tego we wtorek prowadząc zmianę dostałam dziewczynę na mięsnym która nigdy tam nie była i wychodziła o 22 bo ma orzeczenie i zawszę wychodzi o 22 Zostałam zgnojona i usłyszałam że jestem najgorszym pracownikiem nic nie robię a jak zapytałam czemu zatrudniła mnie drugi raz skoro jestem najgorsza i do niczego się nie nadaje to nic nie odpowiedziała bo wiedziała że nie ma racji Po czym zadzwoniła do regionalnej a że to kolezaneczki to powiedziała że jestem do końca tygodnia

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Kochani czy możecie mi powiedzieć na czym polegają kontrole naszych regionalnych w sklepach i co jest brane pod uwagę bo byłam świadkiem na sklepie w warminsko mazurskim gdzie regionalną jest Małgorzata Szczepkowska i wchodząc do sklepu przeraził mnie (usunięte przez administratora) przed sklepem i wysypujące się (usunięte przez administratora) że śmietnika robiąc zakupy brakowało cen półki puste na drugi dzień jestem w pracy i czytam raport z tej kontroli i wszystko jest super czysto ceny dostępne pozdrawiam fałszywą panią regionalną jak można napisać tak w raporcie skoro rzeczywistość była inna od czego to zależy od nazwiska czy od trzymania palca w (usunięte przez administratora) gdzie tu sprawiedliwość bo ktoś się stara przez kilka lat i nie dostaje dobrego słowa a tu market działa może dwa lata i takie fałszywe pochwały gdzie tu są liderzy i reszta kontrolujących czy ktoś to wogole czyta te opinie

Emka

Pracowałam w już w Dino dostałam wypowiedzenie umowy po okresie próbnym czy przyjmą mnie ponownie jeśli złoże CV?

Byłapracownicadino
@Emka

@Emka ja próbowałam ponownie i nie chcieli przyjąć tylko, że do innego sklepu. Oczywiście zależało to od opinii byłej kierowniczki i dlatego między innymi się nie dostałam..Pracowałam dobrze, starałam się jak mogłam ale nie bo wiecznie źle wszystko. Moja koleżanka też pracuje, nie dawno się przyjęła już chce zrezygnować, bo tak tam traktują ludzi właśnie jak (usunięte przez administratora) Szkoda nerwów i słów na ten sklep...

Xx3

Czy u Was w Dino też CODZIENNIE pracujecie po 10-11 godzin dziennie? U mnie tak jest,że się po tyle godzin pracuje i co najlepsze będąc na kasie nikt się nie pyta czy zostanę dłużej w pracy tylko oni z góry zakładają że zostanę i nikt mnie nie zmienia na kasie do godziny 15 od rana.

Nika
@Xx3

Tak. To normalne w Dino. Druga zmiana ma grafik od np. 14:45... Więc ciężko, żeby pierwsza zmiana wyszła po 8h o 13:30.

Cien85
@Xx3

Pracuje w dino od 05:30 do czternastej, i od 14.00 do 22:30. Nikt nikogo nie zmusza do siedzenia, jeśli chce kto to może zostać te dwie godziny i dorobić, bez zmuszania. Pracy jest dużo to wiadomo, jak w każdym sklepie. Jeśli ktoś ogarnięty to da se radę ???? trzeba chęci do pracy , nie tylko w dino.

CzarnaBeza

Na pierwszym rzucie rozmowa (stanowisko biurowe): rekruterka nie ma pojęcia na czym polega dana praca, okej, ale po co zmyślać na temat specyfikacji danej posady? Drugi rzut: wyplata. Śmiechu warte! Stanowisko „kierownik”, „specjalista”, „koordynator”, a zarabia mniej niż kasjer w biedronce. Parodia. Po trzecie: praca nie pokrywa się ani ze specyfikacją pracy, ani z tym co mówi paniusia z hr, ani tym bardziej z ogłoszeniem, czy umową. Po czwarte: kierownicy działów nie znają się na swojej pracy, a malutką wypłatę odreagowują na pracownikach. Po piąte: wymuszanie dodatkowych obowiązków, straszenie nieprzedłużeniem umowy, faworyzowanie wazeliniarzy i dogryzki. Wszyscy w garniturkach z lumpa, bo za najniższą krajową ciężko sie utrzymać, a co dopiero ubrać, ale skoro wymagają dress code jak z amerykańskich seriali… tylko sie laski nie pozabijajcie na tych szpilkach :) Pół roku zmarnowanego czasu, obiecanki wyższej płacy, wielkiej kariery. Kpicie sobie z ludzi.

simply the best change
@CzarnaBeza

Zwierzęta w rzeźni są lepiej traktowane niż ludzie tam pracujący, mówię nie tylko o centrali ale również o sklepach. Z kim się nie rozmawia o DiNO to zawsze : 1) najniższa krajowa 2) (usunięte przez administratora). Gdyby państwo nie zwiększało płacy minimalnej co roku lub co pół roku to ludzie zarabialiby tam max po 100 zł.

A.

Chyba śmieszna jesteś, na okresie próbnym powinni już dawać więcej niż tylko minimalna za te ich chore wymagania .. i jeszcze siedzenie po godzinach za darmo

Xxxxxx
@A.

Ale jakie za darmo? To już Pani wina że wpisuje sobie Pani inna godzinę niż ta o której wychodzi. U nas Pani kierownik wręcz zaleca wpisywanie godzin o której kończy się pracę.

A.
@Xxxxxx

Na jakim dziale pracujesz ? Bo na pewno nie w księgowości :)

Dingo

Czy jeżeli moja pensja wynosi 3 600 bo jestem młodym pracownikiem i nie place podatku a dostałam tylko lekko ponad 3000, to czy to jest normalne? Czy mam gdzieś zgłosić?

D
@Dingo

Jeśli pracuje pan/pani na umowie o pracę a nie na zlecenie to owczem, jest to normalne i zapewne do 3600 brutto doszła jeszcze jakaś premia, bo bez niej kwota do wypłat wynosiłaby poniżej 2900

Nie polecam pracy w dino, jako argument do nie przedłużenia umowy powiedzieli mi ze są zadowoleni z mojej pracy na kasie ale nie mogą mnie tylko na nią dac gdzie inne osoby tak mogły ???? śmiech na sali, prace na stanowisku mięsnym wykonywałam również sumiennie gdzie nikt nie dał mi czasu na wdrożenie.

Wkurzona

Dlaczego jedni pracownicy pracują dużo a zastępca tylko chodzi po sklepie i nic nie robi?

Chyba u Ciebie .
@Wkurzona

u nas jest tak ,ze to zastępca zasuwa i to konkretnie a reszta patrzy na niego jak na (usunięte przez administratora)

Mikolaj

Jak to wygląda z urlopem z siły wyższej i dodatkowymi 5 dniami opieki bezpłatnej ? Kodeks pracy mówi że przysługuje każdej osobie a czy uwzględniane to jest w sklepie Dino ?

Ala

Ja to powiem jedno pan Borys to jest ślepy nie widzi co się dzieje na jego regionach co robi regionalna A nie mówię o kierownikach nie szanują pracowników za to co dla nich robi pracownik regionalna nie doceni nie umie regionalna sama nic szczególnie na jednym rejonie na marketach też robią co chcą ale jak regionalna lubi market nic nie mówię wynoszą kradną , mięso po terminie sprzedają szok na początku firma była ok teraz kwalifikuje się do Zamknięcia co oni wyprawiają ludzi mają za zwierzę , stworzenie ma lepiej niż człowiek u nich ludzie uciekajcie bo to więzienie A nie zakład pracy . A regionalna szczególnie jedną niech niech sie nauczy zamykania sklepu A później niech idzie na stołek powodzenia tym co się podoba ale pamiętajcie do czasu .

Zielonooka 27

Czyżby mowa o Uli P ?

Spotkałam ją kiedys

Oj Pani Urszula lK. ider (jestem najładniejsza i najmądrzejsza) wplątana była już w tyle afer ,że ten handel kradzionym w DINO mięsem to pikuś. Ale co wyjazd do Krotoszyna na weekend i Borysek wszystko załatwi i jeszcze dostanie premię! Jeśl onai zarabia 4x tyle co kasjerka robiąc tylko dobre wrażenie (nie licząc rozkładania nóg gdzie popadnie) to mogła by się przestać ubierać jak wieśniara.

Emily59
@Ala

Wszystko to pokrywa się z moimi spostrzeżeniami. Karastrofa, też pracowałam w sieci, ale tam było normalnie. Te sklepy powinni zamknąć ze względu na totalny wyzysk i (usunięte przez administratora). Spędzamy w pracy sporo czasu i tak nie powinno być a pracodawca Polak, powinien się pod ziemię zapaść ze wstydu. @

Miki

Czy jeżeli w czerwcu sklep mial przyznana premie to dostanie się ja z wypłatą za czerwiec czy za lipiec

Zwolenienie

Jeśli jestem zatrudniona na okres próbny 2 miesiące i po przepracowanym miesiącu chciałabym odejść ale jestem wpisana w grafik na sierpień to zwolnią mnie dyscyplinarnie czy uda się za porozumieniem stron?

X
@Zwolenienie

Obowiązuje Cię 2 tygodniowe wypowiedzenie

Natalia
@Zwolenienie

Nie obowiązuje wypowiedzenie na okresie próbnym. Możesz na spokojnie odejść z dnia na dzień.

Xx

Wie ktoś którego będzie w sierpniu wypłata ?

Oki

Zula
@Kkkkk

Będą w piątek 13

Aaaaaaaaaaaaąaaa

Naprwno w Umowie pracowników Jest określone że do 10 stego każdego miesiąca i tak też powinno być , A po drugie zakład powinien zostać poinformowany ,że są jakieś pracę i przekazać Pracownikowi ,co najmniej dwa dni a nie wszystko na ostania chwilę

KrysiaRysia

Pracuję w Dino już 6 rok. Na początku było bardzo ciężko-kierowniczka bardzo mnie nie lubiła wręcz szydziła że mnie głównie dlatego że czuła się zagrożona(w poprzedniej pracy byłam kierownikiem działu sprzedaży) ale ze względu na sytuację byłam zmuszona pozostać w tej pracy.Po roku ona zaciążyła więc szkolili na innym markecie kolejną .Po dwóch miesiącach nie potrafiła zrobić ceny a po dwóch dniach pracy z nami poszła na L4...To sporo mówi o systemie szkoleń a właściwie jego braku.Teraz mamy naprawdę fajną kierowniczkę.Pracuje z nami i zawsze nam pomoże.Co innego regionalna i liderka...Cokolwiek zrobisz zawsze jest źle,zawsze za mało ,zawsze kierownik i pracownik winny.Kontrole to samo,choćby było wyliczane będą tak długo szukać aż coś znajdą,potrafią przerzucić cały warzywniak aby coś znaleźć...A jak nie to np.źle że klient zostawił peta na śmietniku a ty go nie wyrzuciłaś...Robimy wszystko-obsługujemy,towarujemy,przebieramy,pieczemy,sprzątamy często po kolanach a podłogi myjemy mopem bo maszyna ciągle się psuje,zamiatamy parking,zbieramy (usunięte przez administratora) po żulach i tych którzy śmietnika nie widzą aż się nie potkną o niego... Pan Borys to częściej powinien sklepy odwiedzać i pytać o opinie o przełożonych.Jeśli chodzi o kasę to u nas sklep wysokoobrotowy ,wypłata +premia potrafi wynieść prawie 4tyś .Wiem że wielu nie uwierzy ale tak u nas jest.

Martyna
@KrysiaRysia

Ja z druga funkcyjna bierzemy koło 6 do ręki, Ty dopiero nie uwierzysz hehe

Ona

Wypłaty wychodzą jutro więc wypłata będzie 10

Kadry
@Ona

Wypłaty wyjdą dopiero 11 bo som jakieś pracę konserwatora w banku.

Ona

Nie jutro wychodzą wypłaty więc będę popołudniu

SsS

Czy ktoś miał styczność z otwieraniem dino jak to wygląda i co się robi?

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2044.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1742, z czego 198 to opinie pozytywne, 638 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.