Opinie o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dino Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dino Polska S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dino Polska S.A. w Krotoszyn

Kandydatka

Czy w centrali Dino zatrudniają też na 1/2 etatu?

Kuna

Część ,jak jest u was z urlopami w wakacje bo nam kierowniczka daje tylko tydzień .Czy jest to zgodne z kodeksem pracy .

@Kuna

Urlopy normalnie po 2 tygodnie kazda dziewczyna ma, juz sa u nas zaplanowane w styczniu urlopy letnie, takze bez problemu

@Kuna

Kodeks pracy jasno mówi, że w ciągu roku musisz mieć 2 tygodnie urlopu na raz. Nie jest powiedziane czy taki urlop musi byc latem. Równie dobrze może być zimą czy jesienią. Oczywiście większośc sklepów daje te urlopy latem. U nas też tak jest.

Czarna

Witam jakie są szanse,żeby znów przyjąć się do Dino.Zwolniłam się 5 lat temu sama za porozumieniem stron.

Zaaania

Pytanie z inne. Czy w dino(chodzi o sklep) jest możliwość pracy na 1/2 etatu lub 3/4?

Kasjer

Kierowniczka beznadziejna nawet się nie przedstawiła i nie potrafiła powiedzieć jaka jest najniższa krajowa

Brak pytań ze strony Pani Kierownik siedziała jak słup

Dino- wybudowanie

Ja pracuje w Dino już 1.5 roku jestem zadowolona i z pracy i z zarobków . Czasami zdarza się że jest zapierdziel a są dni że można się opierdzielac .oznaczam że pracuje tylko drugie zmiany jestem kasjerem pracownikiem sklepu i osobą funkcyjną

marek

Kierowniczka dino w Nowinach Wielkich jest bardzo nie przyjemną kobietą. Dzisiaj podczas zakupów w tym markecie byłem świadkiem jak kierowniczka wydzierała się jak mniemam na jedną z pracownic. Atmosfera tam była naprawdę nie przyjemna i aż nie miło się robiło zakupy. Takie sprawy powinno się wyjaśniać w dyskretny sposób na uboczu, a nie na całym forum. Jestem stałym klientem i to nie pierwszy raz jak kierowniczka kogoś się czepia

Lilia

Czy po tygodniowej pracy i wypowiedzeniu dostaje się jakieś pieniądze?

karola
@Lilia

Zapłacą ci za przepracowany czas w sierpniu

Wojteczekkk

Czy dostaliście wypłatę kwartalną czy normalnie?

Księgowość Krotoszyn

Dzień dobry, praca w centrali w Krotoszynie jest straszna. Wiele nadużyć i wieczny (usunięte przez administratora)i krytyka ze strony przełożonych. Zero merytorycznej pomocy i HRowo bardzo słabo. W księgowości atmosfera straszna, zespół bardzo duży i podzielony ale skłócony miedzy sobą. Wszyscy się obgadują. Wieczna praca w nadgodzinach i tragiczny dojazd i parking, wiecznie korek. Nie można wyjść do sklepu pod firmą nawet. Kierowniczka finansów jest wulgarna i nieprzyzwoicie gruba. Toczy się po biurze jak czołgi podczas ofensywy na Ukrainie patrząc tylko kogo się doczepić. Nie można rozmawiać bo jest jej zbyt głośno gdy tylko słyszy szmery na sali. Open office to duszna sala bez możliwości włączenia klimy bo ciagle komuś zimno, HOME OFFICE ZAKAZANY.

Xxx
@Księgowość Krotoszyn

Praca w centrali tragedia. Pracowałem i najgorsza praca. Zero wsparcia od kogoś. Osoba która Cie uczy stosuje mobbing wobec Cb. A kierownik czy koordynator bez odzewu jak coś powiesz. Bo w końcu jesteś nowy to co chcesz od pracownika który pracuje tyle czasu. A sam popełnia błędy więc przyjrzycie się z góry jak to wygląda. Nie polecam i odradzam pracę znajomych. Szkoda nerwów za te pieniądze. Bo to następna kwestia.

pati
@Księgowość Krotoszyn

To prawda. Odeszlam, z tamtad jakiś czas temu. Najlepsza decyzja jaka można podjąć. Ludzie podzieleni na grupki które chodzą razem na przerwy. Rąbia wtedy tylki tym z którymi nie idą żeby później sobie slodzic. roboty dla jednej osoby jak na 5 osób nie wiadomo w co ręce włożyć i ciągle mało, wieczne maile że coś nie zrobione. Kumoterstwo między starymi pracownikami i zawalanie winy na innych tych mniej doświadczonych. Stara kadra zajeżdża młodych.Stary sprzet i programy ktore się zacinają i wywalają z sytemu. i kto winy że robota stoi? No oczywiście pracownik, bo dział IT nic z tym nie robi. nagdodziny to norma bo inaczej się nie wyrobisz a kasa to najniższa na konto. Choć mamią cie premia której nigdy nie zobaczyłam.

Start

Witam chciałam pracować w dino w Częstochowie ,moje pytanie- jak wam się pracuję i jakie są zarobki? Bo po tych opiniach się aż boję tam iść..

Praca
@Start

Jak masz jakąś inną pracę to nie Idź do Dino , (usunięte przez administratora) za marne grosze

@Start

zalezy jaki sklep jaki ruch itp, nisko obrotowy nie wyrabiajacy premi zarobki z paroma nadgodzinami ok 3300 na reke, markety wyrabiajace premie wysoobrotowe zarabiaja wiecej ale tez dluzej zostawaja i nadgodziny robią bo sie nie wyrabiaja

Mart
@Start

Jeśli pracujesz nadgodziny to nawet ponad 4 wyjdziesz. Zależy od kierownika, bo niektóre wpisują nadgodziny a niektóre zbierają godziny i oddają dni wolne

Magda
@Start

Nie wiem jak w Częstochowie,ale nie polecam Dino w Olsztynie k Częstochowy.Czesto robię tam rano zakupy,pracownice w tym czasie układają warzywa i są bardzo rozmowne.Z ich rozmów wynika że jest b zła atmosfera w pracy,niskie pensje,wyzysk człowieka przez człowieka, harówka ponad siły.Nie chciałabym pracować w takim miejscu.

@pracownik

U nas na wysokoobrotowym zarobiłam 3100!

Niki

Czy w tym miesiącu miała być premia kwartalna?

Mam pytanie 9 m-cy temu odeszłam z Dino za porozumieniem stron z miesięcznym wypowiedzeniem Chciałabym złożyć CV do Dino w innej miejscowości Czy są jakieś szanse na pracę?

TaInna
@Anna

Powrót do pracy w Dino można powiedzieć, że jest zerowy. Nie ważne czy pracownik sam zrezygnował czy został zwolniony. Do ponownego zatrudnienia jest potrzebna zgoda kierownika regionalnego jak i lidera. Znam przypadki gdzie odmawiano powtórnego przyjęcia do pracy.

Yuuuu
@Anna

Zasadniczo nie przyjmują ponownie... ALE!! zależy od regionalnej... Jeżeli byłaś dobrym pracownikiem,bez bumeli, krętactwa itp. jest szansa że Cię przyjmą. U nas był przypadek że laska się zwolniła i po pół roku przyszła spowrotem. Ale kierowniczka się za nią wstawiła u regionalnej a regionalna dalej. Próbuj co Ci zależy.

Pablo1985

Pytanko takie mam: czy wypłaty za czerwiec beda w piatek 7 lipca czy 10 w poniedziałek? Ktoś wie?

Pablo1985

Kiedyś mi mówiła koleżanka z pracy, że jest jakiś harmonogram wypłat na cały rok, ale ciężko się dowiedzieć, a pytanie jest naprawdę banalne. Zatem ktoś coś może jednak? :)

Nowy pracownik

Witam . Mogę śmiało powiedzieć, że nie polecam pracę w Dino nikomu. Wyzysk, praca za 3 osoby. Firma dużo wymaga pod względem przepisów ,a kierownictwo nie przestrzega praw pracownika: palety z wodą ważące dużo więcej niż normy pozwalają, są wożone wózkami ręcznymi bo tak kierownictwo każe robić. Osoba z niepełnosprawnością pracuje tak samo jak normalny pracownik ,nie ma dłuższej przerwy i mimo że zostaje dłużej , ma nie wpisywane nadgodziny -" bo nie możne pracować więcej godzin niż 8" . Kierownictwo mimo iż się zostaje dłużej każą wpisywać sobie inną godzinę wyjścia ( krótsza) bo to źle wygląda.Wymuszanie nadgodzin - ranna zmiana zaczyna się od 5:30 - każą przyjść na 5:15 do 14 - nie można wyjąć normalnie z pracy tylko co najmniej 30 minut później bo źle na to patrzą. Zmiana nocna kończy się grafikowo 22:45-23 , z pracy wychodzi się o 24 nie ma możliwości wyjścia wcześniej. Szkolenia nie można nawet tak nazwać ,praktycznie wrzucaj osobę na głęboką wodę i nic ich nie obchodzi czy ta osoba sobie dobrze radzi, czy coś umie. Nigdy nie wiadomo gdzie będzie się danego dnia pracować . Inspekcja pracy się kłania

Nikolas

Dino Osiek nad Notecią To sklep najgorzej zaopatrzony w rejonie Wyrzysk. Sadki. Białośliwie. Wysoka. Szamocin. Gołańcz. Wągrowiec i wiele innych. Ciągły brak towarów podstawowych. Bardzo ujednolicony wybór np. Nabiału.. ŚMIETANA jeden rodzaj. Pieczywo-słodka przekąska o godz 10.00 kilka pączków i 4 drożdżówki z serem. Ocet akurat się skończył. Kwas cytrynowy też nie ma i tak jest notorycznie. Osoba zarządzająca zwyczajnie sobie nie radzi. Kolejki kilometrowe, a panie tak zajęte inną pracą że nie mogą na chwilę usiąść na drugą kasę w celu rozładowania kolejki. Zresztą Panie sprzedające zachowują się jakby były tu za karę. Nie wszystkie oczywiście. Nie wiem czy to wiejski market który ma sprzedać to co w innych się nie sprzedaje? Dlaczego z innych sklepów Dino można zrobić normalne zakupy i wyjść zadowolonym, życząc sobie z Panią kasjerką miłego dnia? Dlaczego nie może być tak w Osieku nad Notecią?

Cyrk na kółkach

Nie rozumiem jak można porównywać Dino z innymi sieciami spożywczymi, przecież to dzień do nocy. Byli obecni i przyszli pracownicy - porównajcie sobie jak wygląda praca w innych sklepach u konkurencji pod względem ludzi zarobków benefitów - pracownik musi zasuwać ale przynajmniej jest traktowany jak człowiek, praca w handlu spożywce czy to na markecie czy magazynach do łatwych nie należy. Te bajki o tym że Dino będzie liderem branży w Polsce pokonując Kaufland czy Biedronke to możecie sobie opowiadać dzieciom w przedszkolu. Ludzie swoje widzą i wiedzą jak jest. Nie znam nikogo kto narzekałby na pracę po zmianie tego pracodawcy.. jak porzekadło mówi nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :)

Blabla

Dino Stare Juchy - dlaczego nikt z zarządu się nie zainteresuje że główna Pani kierownik nie nadaje się do tej funkcji. Jest beszczelana ubliża pracownikom przy klientkach. Poniża pracowników nie patrząc na to że wokół są ludzie. Jej postawa jest karygodna nie mówiąc już że potrafi się też niemiło odezwać do ludzi którzy kupują w tym sklepie i zostawiają tam pieniądze. Jeśli tak dalej będzie to pies z kulawą nogą tam nie zajrzy. W każdej innej firmie ta Pani dostała by dyscyplinarke za mobbing którego się dopuszcza. @Pracodawca

Jeszcze trochę a nie będzie kto miał pracować w tej firmie, to co tutaj wypisujecie to czysta prawda bez grama ściemy. Place marne, ilość obowiązków przypadająca na 1 pracownika tak wysoka że to powinny robić 2 osoby. Pracując nabawisz się stresu, zdrowie fizyczne i/lub psychiczne zniszczone a zarobki (usunięte przez administratora).

Dopóki liczba sklepów rośnie, wyzysk stale się zwiększa , wyniki raportów pokazują zwiększające się zyski a cena akcji dobije do 1000 zł dopóty nic się nie zmieni.

Klientka

Dino Grodziec- jestem klientką i nie podoba mi się czas czekania , żeby ktoś podszedł obsłużyć stanowisko mięsne. Za każdym razem problem, albo nie ma nikogo z obsługi, albo obsługuje jedna pracownica i czekasz w kolejce na swoją kolej nie wiadomo ile czasu.

Natalia

Dino Olsztynek, paranoja 'młoda' kierowniczka nie ma pojecia o współpracy nie mówiąc o kontaktach z ludźmi, wiecznie nie przyjemna wiecznie nic nie ma bo jej się iść nie chce po towar stoi i przebiera splesniale truskawki przy klientach porażka, kto ją wgl zatrudnił szkolenia chyba nie pomogły bo serio nie ogarnia dziewczyna sklepu. Jak ona jest na zmianie to nie chce się wgl tam iść, inne dziewczyny uśmiechnięte zawsze wszystko jest a jak nie ma to problemu nie robią i szybko doniosą, a ta wymachuje rękoma że ona nie ma czasu i że później będzie. Kapusta w skrzynkach splesniala a Pani Kierowniczka splesniale truskawki przebiera i stoi (usunięte przez administratora)pali że coś robi z jej ruchami to nigdy nic nie będzie. Jak dla mnie dziewczyna porażka przychodzi chyba z musu do ludzi taka nie powinna mieć styczności z ludźmi.

Zostaw merytoryczną opinię o Dino Polska S.A. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dino Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Dino Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2045.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dino Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1743, z czego 198 to opinie pozytywne, 639 to opinie negatywne, a 906 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dino Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Dino Polska S.A. napisali 18 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dino Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 1254 ocen.

Dino Polska S.A.