Opinie o Polskie Linie Telefoniczne w Warszawa

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Linie Telefoniczne w Warszawa

byla pracowniczka

nie no szczerze to tragedia nikomu nie polecam, naprawde(usunięte przez administratora)niestety psuje atmosfere bardzo hehe ale widze ze duzo osob ma podobne zdanie do mojego :D to co tam zarobilam to naprawde smiech, nigdy wiecej takiej pracy :D

byla pracowniczka.

Co do ludzi pracujacych to faktycznie bardzo sympatyczni..ale jesli chodzi o zarobki i podejscie niektorych ludzi z 'gory' t tragedia, szczerze nie polecam, chyba ze komus nie zalezy na kasie :P

byla pracownica

Witam, Przeczytalam te wszystkie opinie i niestety musze sie zgodzic z tymi negatywnymi opiniami. Pracowalam w tamtym roku, jeszcze w starej siedzibie. Z p.[usunięte przez moderatora]nie mialam jakis wiekszych problemow, ale slyszalam bardzo duzo niemilych rzeczy na jej temat. I zgadza sie, czasami jest strasznie niemila. Co do reszty superv... nie zgadzam sie, jak pracowalam(usunięte przez administratora) byli sympatyczni do samego konca. Chociaz robili problemy, gdy chcialam zrezygnowac. Stawki, nie trzeba opisywac... sa bardzo niskie, w kazdym innym callcenter sa one wyzsze. Atmosfera w PLT przyjemna, ale tylko i wylacznie dzieki ludziom, ktozy pracuja na sluchawkach! Z niektorymi do tej pory utrzymuje kontakt. Co do warunkow pracy, stanowiska faktycznie nie byly sprzatane, mialam nawet problem z [usunięte przez moderatora] o to! Poniewaz oskarzyla mnie bezpodstawnie, ze pilam kawe na stanowisku i zostawilam kubek, ktory prawde mowiac stal tam od dwoch dni, jak nie dluzej. W lazience damskiej zamek popsuty, sluchawki tez nie zawsze kompletne, tj. reszta urzadzen potrzebych do pracy. Szkolenia- brak slow. W czasie kiedy ja pracowalam, na jakis tydzien mieli za duzo ludzi i wysylali kazdego na szkolenie, zeby moc posadzic nowa osobe. Po godzinie wybierali kogos innego, zeby moc posadzic mnie... i tak kazdemu zabierali po godzinie, bo brak bylo miejsc dla ludzi. Oczywiscie szkolenia mialy byc platne, ale wlasnie- mialy byc ;) Spoznienia, lepiej sie nie spozniac, jak wczesniej bylo napisane, spoznisz sie 1 i nie zadzwonisz, aby powiadomic o spoznieniu, pierwsza godzine pracujesz za darmo! Ostateczna ocena- negatywna! Zdecydowanie odradzam prace w tej firmie!

a mi wydaje się bardzo potrzebne poinformowanie kogoś o tym jak tam naprawde jest, i zaoszczedzenie komus straty czasu, o stawkach dowiadujesz sie na rozmowie, zgadzam sie calkowicie, i sa to stawki BARDZO NISKIE, zgodzisz sie ze man na pewno, a o atmosferze nie dowiesz sie na rozmowie ani o tym jak beda Cie traktowac przelozeni, dlatego czuje sie w obowiazku poinformowac innych jak tam naprawde jest, nie dosc ze stawki sa kiepskie to i atmosfera beznnadziejan, tak samo jak wyglada relacja pracownik-przelozony, wysoce nei poprawne i niezadowalajaca jest, i dlatego rowniez nie polecam, pracy wq PLT, dla zaoszczedzenia wlasengo czsu, jest wiele innych i lepszych CC, wiec mozecie poszukac pracy tam,. a PLT ODRADZAM, zreszta, nie zamierzam kogos uszczesliwiac na sile. przyjdz zobacz ZMARNUJ sobie miesiac, wkurz sie i odejdz (usunięte przez administratora) jedyny + jaki moze byc jest taki ze kazda kolejna praca ktora bedziesz mial bedzie lepsza niz PLT

Telemarketer

nic szczególnego, pracę dostanie każdy, mamy nawet ukraińców wyraźnie zaciągających słowa, podają między innymi termin wypłaty który jest abstrakcją, jeśli spóźnią się tylko tydzień to cud.

czy przyjdziesz na następny dzień

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Ana

Nie pracowałam w PLT na innym stanowisku niz słuchawki,to co pisze wynika z mojego podejscia do zycia,,niewydaje pochopnych opini bo nie mi jest osądzac kogokolwiek nieuzalam sie nad soba jak to mi zle,jakie miałam niskie stawki itp bo idac tam na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko miałam jasno powiedziane.):););)jeśli sa ludzie którym jest zawsze zle i na wszystko marudza to beda rozpisywac zawsze bzdurne zale jacy to byli pokrzywdzeni,niewydaje mi sie jednak zeby to było komukolwiek potrzebne .....

to nie jest wcale takie oczywiste.. i nie mow mi ze pracujesz w PLT na sluchawkach i jestes z tego taka zadowolona.. pracujesz badz pracowalas w PLT na słuchawkach ?

Ana

Ok to skoro jest tak zle i beznadziejnie to czemu tam pracowałes?w wa-wie jest wiele miejsc pracy.....wcale sie nie bulwersuje tym co kto pisze tylko ze dla mnie sprawa jest prosta jesli mi praca nie odpowiada(zarobki atmosfeta itp)to zmieniam ją na inna:):):):)

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Linie Telefoniczne - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie Linie Telefoniczne?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Linie Telefoniczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Linie Telefoniczne?

Kandydaci do pracy w Polskie Linie Telefoniczne napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Linie Telefoniczne
2.2/5 Na podstawie 176 ocen.
  • Mały Rynek 6
    96-300 Warszawa