logo Polskie Linie Telefoniczne

Polskie Linie Telefoniczne

Opinie o Polskie Linie Telefoniczne

kekeke 2013-12-18 21:49:53
jakoś nie chce mi się w to wierzyć
nie jest źle 2014-01-07 19:15:16
to widać, że słabo słuchałaś na rozmowie bo nie chodzi o umowy, ale pakiet i nie nowym klientom, ale obecny, a to zmienia postać rzeczy. 4 na godzinę można robić bez problemu, a są inne projekty gdzie sprzedaję pakiety obecnym klientom , czasem udaje się nawet ponad 10 na godz. nie jest tak źle i atmosfera tez ok
#numer9 2014-01-17 01:23:14
Popracowałem sobie nieco w PLT i powiem szczerze, że ok można się nauczyć wiele jeżeli chodzi o rozmowy i podejście do klienta itp ble ble ble. ale co z tego skoro nigdy nie można być pewnym czy jest praca, bo raz jest to raz co innego i hajs na koniec miesiąca i tak się nie zgadza.. suabo strasznie moim zdaniem, Jedyne co to szkoda mi niektórych ludzi, którzy tam pracują bo mają zdecydowanie większe możliwości, a nikt tam ich nie docenia ... (usunięte przez administratora) To nie praca dla kogoś kto chce mieć stałe zarobki bo tutaj to raczej niemożliwe
eksk 2014-03-25 21:17:37
czyżby odpowiedź pracownika do spraw rekrutacji?. po 1 to polecam zmianę trenerów. jeśli przychodzi się do firmy z zamierem uczciwej, solidnej pracy a osoba rekrutująca mało co nie pozabija na szkoleniu, nie reprezentuje sobą nic. nie potrafi na bierząco zbijać objekcji i podbiera się ściąga( w dodatku nie wlasną) to chyba nie ma tu o czym więcej dyskutowac.
Staram się być obiektywna. Pracowalam w wielu cc i nie tylko w stolicy. ale naprawdę takiego braku szacunku do osób rekrutujących to nie widzialam. ale to napompowana warszawa, gdzie ludziom wydaje się że są BOGAMI bo z Warszawy. Tak naprawdę jesteście śmiesznymi ludzikami, napompowanymi brakiem inteligencji i nic nie reprezentujecie. także raz jeszcze nie polecam.
pracowałam tam kiedyś 2014-05-19 22:39:05
(usunięte przez administratora) Miałam 19 lat, to była moja pierwsza i jednocześnie najgorsza i najgorzej płatna praca w życiu. Współczuję serdecznie wszystkim, którzy muszą (bo nie sądzę, że ktoś chce) tam pracować - karta się kiedyś musi odwrócić, trzymajcie się.
yesto 2014-05-24 14:37:06
Pracowałam tam ostatnio i to nie była praca moich marzeń. Słabe zarobki, a w dodatku nagle jakaś kara, która wynosi więcej niż moje wynagrodzenie, bo wpakują człowieka na projekt, gdzie musisz zmieniać taryfą a płacą 3,80 za jednego człowieka, przy czym jesteś osobą która już ktoryś raz dzwoni do tej samej osoby i tylko słyszysz "proszę nie dzwonić pip...pip...pip...". Atmosfera dosyć napięta, jedna może dziewczyna z akwarium sprawiała osoby miłej, ale jak juz przyjdzie co do czego to tez opieprz za samo to że "za słabo namawiasz klitenta" pytanie jak namawiac skoro on Ci juz mowi dosadnie spier... Uciekłam stamtąd i już nigdy nie wrócę - tego jestem pewna. Nikomu nie polecam pracy tam, bo nie dość, że zarobki słabe jak nigdzie to jeszcze czlowiek aby się namęczy i nic z tego nie będzie miał. ;)
nie zainteresowany 2014-05-29 07:48:36
generalni w ich ogłoszeniach wszystko ogólnikami:
umowa o prace na rok bez ZUS no chyba że chcesz to zapłacą
i mega podstawa poniżej jakichkolwiek kryteriów oferują 10 PLN brutto na godzinę + może jakaś prowizja no po prostu biznes życia a raczej egzystencji
pskxjh 2014-05-30 16:53:07
A ja lubie PLT, co prawada dziewczyny z akwarium maja swoje humorki i dosc problemowe sa ale jedna jest swietna:) ogolnie plus wielki za swobode w pracy, i ogolnie swietna atmosfera , mozna jesc pic robic co sie chce wiec jest bardziej jak w szkole niz jak w domu:)
bandzior 2014-06-12 20:07:02
jest dobrze. trzeba rozmawiać przez słuchawki ale jest dobrze
ekes 2014-06-30 15:11:43
Zastanawiające powinno być dla osób które zastanawiają sie nad wysłaniem swojego CV do tego miejsca to to ze rekrutują tam ludzi średnio raz w tyg, przez całe wakacje. Czy to nie jest dziwne?
Rozumiem chcą mieć najlepszych pracowników, tylko że nie dają szansy na wykazanie sie, ponieważ ich śmieszne sposoby na selekcję, tzn rozmowy z akwarium po przejściu testu( by the way musisz mieć 100% żeby iść dalej) nie jest dla mnie jako osoby doświadczonej w branży żadną selekcją.
Każdy powinien mieć szansę rozowy z klientem, zauważcie że osoba z akwarium wybiera przyszlych wspolpracownikow pod wzgledem swojego widzi mi sie...
A na pytanie co było nie tak podczas tej rozmowy testowej- tak to nazwę, osoba pracująca i przeprowadzająca selekcję z akwarium nie podala zadnego konkretnego argumentu. Nic, tylko suche ogolniki. Nie tedy droga, po prostu jestem zdziwiona ze nikt z wyzej postawionych pracownikow nie widzi problemu w osobach szkolacych nowych ludzi, to tu jest problem nie w potencjalnych wspołpracownikach. Zauważcie inne firmy w warszawie potrafią sobie znalezc pracownikow, a ta firma ma jakis problem, rozumiem ze po 2 tyg moze nastapic naturalna selekcja osob nowo pracujacych z racji nie radzę sobie, stres, nie czuję tego, ale to wszytsko,
Podsumowując, jeśli macie możliwość skorzystać z innej oferty. pozostawcie tą firmę jako ostatnią deskę ratunku,
zaoszczędzicie czas, pieniądze i nerwy.
Dziękuję i pozdrawiam,
mlodziak 2014-07-20 23:58:37
zgadzam sie w 100%. przemiał ludzi okropny, robisz wyniki, jestes cacy nie namowiłeś staruszka na abonament - spadaj z dnia na dzien
plplppt 2014-07-23 18:31:11
PLT. klimat tej firmy tworza ludzie, serio. chcialo sie tam przyjsc i posmiac sie ale praca stala sie bez sensu bez TMobile..
ktosiak 2014-08-29 21:37:38
PLT, kochane PlT. pracowalam tam kawalek czasu i to taki kawalek mojego zycia. Lubilam ta prace na swoj sposob i uwielbialam tych ludzi. firma niestety tera chyba podupada bo dzownienie do innych firm i proszenie o wspolprace to juz akt desperacji..
xx 2014-10-21 14:33:29
obecnie prowadzony jest nabór na jakiś projekt farmaceutyczny, wie ktoś coś?? w ogóle ile oni płacą za godzinę i w jakich godzinach się pracuje? bo w ogłoszeniu jest że grafik elastyczny między 8 a 16 godz....
Sabina 2014-11-18 04:07:51
Wszystkim którzy chca isc do PLT osobiscie odradzam. Pracowalam tam 3 miesiace i moje wrazenia nie sa najlepsze. Oczywiście atmosfera jest super ale tylko wtedy kiedy jestes cacy , jesli nie jestes traktuja Cie inacZej. Czlowiek ktory nie zna swoich warunkow ani treści umowy to nie ma tam zycia. Normalnie utrzymujesz kontakt jedynie z ludzmi ze szkolenia reszta jak Cie widzi to sppglada na Ciebie jak na konkirencje. Ludzie z termosami przy stanowisku bo trzeba miec wyniki trzeba miec sprzedac. Gowno ich obchodZi ze dzwonisz do faceta po raz 20-sty a on Ci mowi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a Ty nie mozesz nic zrobic i dostajesz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo nie sprzedalas tego co potrzeba. =) kolejna rzecz wyplata? Na umowie jest do 10 kazdego miesiaca... hajs potrafil przyjsc okolo 20-stego . Strasznie dziwnie licza Ci godziny np. Przepracowales tam 36h i 30min i Ci przelicza ze masz 36.30% z czym ze jak przepracujesz 59 min to masz 59% rozumiesz o co mi chodzi? A ze system liczy wszystkie dni czyli np. 12 h 05m + 10 h 55 min to wedlug ich liczenia wychodzi 22.60 % nie zaokragla sie do 1h zaokragli sie wtedy gdy dobije do 100. Blagam skumajcie to. Oczywiście nasi przelozeni mowia nam ze elastyczny grafik ale 2 eazy w tyg musisz przyjsc i siedziec do 21. Malo tego namawiaja Cie na prace w soboty pod pretekstem ze beda sie mniej czepiac. Wynagrodzenia kiepskie albo 10 zl brutto na godZinę albo 7/h brutto + prowizje. Tylko ze z tymi prowizjami bywa kiepsko. Niby mozesz zobaczyc ktora umowa Ci przeszla lecz czesto kasuja takie zdarzenia =) ogolem to recepcjonistka jest najfajniejsza pozdrawiam Cie Aniu bardzo serdecznie i nie polecam pracy tam zadnemu z was nawet jako ostatnia deska ratunku! Umowa do negocjacji? HAHAHAHAHA Albo Pan boerzesz albo mamy trzydzieatu innych na Pana miejsce.
kaspik 2014-12-29 21:37:15
No a powiedzcie czy wyrabiajac normy mozna liczyc na osiagniecie sukcesow pod tytulem awans czy premia? Firma ludziom jest dobrze znana wiec nie powinno byc problemu ze sprzedaza uslug - takie odnosze wrazenie. Zastanawiam sie tylko jak to wyglada od srodka, a przede wszystkim czego mozna spodziewac sie w procesie rekrutacji.
asti 2014-12-29 21:39:34
To jak tam w końcu jest, warto próbować dostać pracę w polskich liniach telefonicznych, czy jednak nie. Dziwi mnie tez, że jest tutaj taka cisza na forum. Czy oni w ogóle co jakis czas zatrudniaja nowe osoby? Bardzo prosiłbym tez o podanie jakie zarobki orientacyjnie proponują, bo wiadomo, ze sama atmosfera człowiek nie wyżyje.
Sarenka. 2015-02-01 20:56:14
W PLT zarobić dobre pieniądze można było za czasów T-Mobile, taak gto byly dobre czasy. Od czerwca czar prysł i nie da sie zarobic duzo przy stawce 8,4 na reke...
Nowa 2015-02-02 12:40:49
A jak wyglada praca na projekcie Play? Można zarobić ? Jakie sa stawki ?
znajoma 2015-02-20 23:36:55
Czy może ktoś powiedzieć co się dzieje z Marta kierowniczką z akwarium ?
Czy ona pracuje w PLT , czy może ma ktoś z Martą kontakt?
Tomek 2015-05-21 10:16:53
Play nie jest jakiś specjalnie trudny jak ogarniesz wszystko na szkoleniu to potem jest luźno, ważne że płacą za szkolenie nie to co w innych firmach. Z innymi ludźmi nie ma problemu nie ma jakiegoś ciśnienia na konkurencję raczej atmosfera jest taka spoko. Kasa jak dla mnie jest ok jasno mi wyjaśnili na czym to polega i nie mam z tym żadnego problemu a nawet wychodzę na tym całkiem na plus. Nie ma co narzekać, że karzą Ci dzwonić do ludzi bo to taka prawda chyba każdy jest tego świadomy idąc do call center. Jak dla mnie firma na plus i pozdro na pań trenerek!
Monia 2015-07-10 11:26:52
zacznijmy od tego, że jeżeli wysyłacie CV a ktoś prosi o przyniesienie go ze sobą to znaczy że nie chce mu się nawet go czytać - czy z takimi ludźmi firma może odnieść sukces? wczoraj tmobile dziś play, firma krzak jakich wiele
Mika 2015-07-16 13:06:08
Odradzam prace w tej firmie pracowałam tam od października 2014 na projekcie play, osiagalam najlepsze wyniki ze wszystkich osob ktore tam pracowaly a co za tym idzie zarbialam dla firmy nie generujac im strat (oczywiscie bylam zachwalana ze sa zadowoleni z moje pracy itd). Wszystko bylo by dobrze gdyby nie ostatni tydzien gdzie firma zdecydowala sie na nowy projekt mBank (sprzedaz kredytow) Odmawiajac pracy na tym projekcie zostalam zwolniona bez możliwości pracy n projekcie play. Omijajcie szerokim łukiem a firme!!! Osoba ze swoim zdaniem i wyrazaniem swich pogladow nie ma tam czego szukac!!! Tak było w moim przypadku.
eksk 2015-08-04 16:06:10
jeśli tam mnie nie szanują nie udzielają mi informacji na temat jaki potrzebuję, nawet nie raczą wytłumaczyć co jest z moją rozmową nie tak, o chyba nie mamy o czym rozmawiać... więc ktosiu zastanów się co piszesz, ale przed pomysleniem puknij sie w głowe. ;)
abcde 2015-09-16 13:12:33
Jeżeli chodzi o atmosferę to naprawdę super!!! Kasa nie jest jakaś wielka, ale da się wyżyć jak wiesz co robić. Pracowałem pół roku i dobrze wychodziłem na prowizjach, zawsze mogłem sprawdzić ile tych umów mi przeszło (jeżeli chodzi o Play), projektu też nikt mi nie zmieniał co chwilę. Pani Karolina bardzo porządna babka zawsze mi pomogła kiedy było trzeba. Odszedłem tylko dlatego, że wyprowadziłem się z Warszawy inaczej dalej spokojnie bym tam pracował.
mat 2015-09-17 19:43:50
to moje drugie call center play tu chociaz jest dobra atmosfera pozdro
mat 2015-09-21 10:43:56
wymarzona czy nie kasa się liczy...
Mika 2015-10-06 14:05:29
Odradzam prace w tej firmie. Sama tam pracowała i byłam tam najlepszym pracownikiem zostałam zwolniona bo nie chciałam iść na inny projekt na który firma podpisała kontrakt dodam że miałam prawo wyboru i chciałam pozostać na projekcie play. Nie wiadomo czego się po tej firmie spodziewać. Bo jak im braknie ludzi na inny projekt to przerzucaja.
pozew 2015-10-11 08:14:44
W miesięczniku dla inspektorów pracy ukazała się 3 lata temu lista kontrolna, za pomocą której inspektor może sprawdzić, czy umowa zlecenia ma cechy umowy o pracę. Warto ją uważnie prześledzić, ponieważ gdyby zleceniobiorca lub wykonawca dzieła odpowiedział "tak" na większość z zawartych w tej liście pytań, inspektor pracy mógłby uznać, że w danym przypadku występuje ukryty stosunek pracy.

Czy masz wyznaczone z góry określone godziny pracy?
Czy masz nad sobą kierownika/brygadzistę/przełożonego?
Czy pracodawca wyznacza Ci miejsce wykonywania pracy?
Czy masz zakres obowiązków (pisemny bądź ustny)?
Czy szef nakazuje Ci pracę po godzinach?
Czy szef wydaje Ci polecenia?
Czy szef sprawdza Twoją pracę?
Czy szef każe Ci odpracować spóźnienie?
Czy musisz podpisywać listę obecności?
Czy szef sprawdza Twoją punktualność?
Czy w swojej pracy przedstawiasz się jako pracownik Twojej firmy?
Czy podpisujesz w imieniu swojej firmy (jako upoważniony pracownik) umowy/zamówienia/oferty dla innych firm?
Czy prowadzisz rozmowy z klientami/kontrahentami/interesantami, przedstawiając się firmą, w której pracujesz?
Czy szef wymaga od Ciebie dyspozycyjności?
Czy musisz odbierać telefony od szefa lub klientów po godzinach pracy?
Czy szef nakazuje Ci przychodzenie do pracy w dniach wolnych od pracy?
Czy masz indywidualny grafik pracy?
Czy szef obiecywał Ci urlop?
Czy przychodzisz do pracy 5 dni w tygodniu?
Czy gdy zwalniasz się w trakcie godzin pracy, musisz mieć zgodę szefa?
Czy gdy zwalniasz się w trakcie godzin pracy, musisz później odpracować czas wyjścia?
Czy szef powierza Ci inne prace, a nie tylko te, na które pierwotnie się umawialiście?
Czy musisz wykonywać pracę osobiście?
Czy szef płaci dodatkowo za "nadgodziny"?
Czy masz dyżury po godzinach pracy, w trakcie których musisz oczekiwać w zakładzie pracy lub w innym miejscu (także w domu) na ewentualne polecenia szefa?
Czy szef kontroluje, co robisz w trakcie godzin pracy?
Czy w sytuacji, gdy musisz się zwolnić w trakcie godzin pracy lub potrzebujesz dnia wolnego zastępuje Cię inny pracownik Twojej firmy?
Czy przy wykonywaniu swoich obowiązków korzystasz z narzędzi należących do firmy?
Czy szef każe Ci nosić ubrania z logo Twojej firmy?
Czy szef stosuje kary, np. upomnienia, nagany za naruszenia porządku w zakładzie, np. za spóźnienia?
ana 2016-01-13 17:57:07
Pozdro dla starej ekipy! W ferie do Was wrócę.
stanik 2016-02-08 19:22:44
Witam
Pracowałem w PLT 5 lat, start na projektach T-Mobile (wtedy jeszcze Ery) meta jako spv w akwarium.
W PLT można było wiele się nauczyć i fajnie zarobić - trzeba było mieć chęci i nie czekać aż samo przyjdzie;p
A żeby wiedzieć jak jest teraz to 3ba się tam gibnąć i popracować a nie czytać mądrości ludzi dla których szklanka zawsze będzie do połowy pusta...

pozdrawiam byłych i obecnych pracowników PLT (i liczę na kawę jak Was odwiedzę następnym razem;p)

pbs

p.s. Urka ja mam ciągle Twoją książkę do nauki excella:DDDDD
anetka 2016-03-21 19:24:20
Kiepska płaca i tylko dwa projekty na dzień dzisiejszy.
Warszawiak 2016-07-10 08:29:10
sorry, ale jak komuś wystarcza 13 zł za godzinę, to krzesło może przynieść swoje - skoro sam się nie szanujesz, nie oczekuj tego od innych
AAAaaaAAA 2016-08-02 16:40:21
Geniuszu, ucięło Ci komentarz, ale jestem bardzo ciekawa co było dalej! Też nawet nie chcę sobie przypominać o pracy w tej firmie...
Geniusz Mściciel 2016-08-03 01:01:10
Dopisałem mój komentarz już wczesniej; ale po raz kolejny nie-ludzie z PLT go skasowali chyba już z 8 raz w ciągu kilku dni:

Wtedy pracownicy którzy jeszcze tam zostali, pokazali mi historię nie do wyobrażenia!!!!!
Jeden pracownik tak bardzo nienawidził tego miejsca, że odchodząc z firmy w ostatnich minutach pracy - wytarł sobie słuchawkami którymi pracowa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po sraniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
225 godzin miesięcznie = 1926 zł, umowa zlecenie.
oooo 2016-08-09 15:29:55
A ja polecam pracę tam. Byłem tam przed wakacjami i od września wracam. Pozdrawiam! Czekacie?
Geniusz Mściciel 2016-08-12 10:27:34
Ja mam cały czas wolny więc mogę pisać komentarz o waszej firemce codziennie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Geniusz Mściciel 2016-08-17 20:45:19

Jeden pracownik tak bardzo nienawidził tego miejsca, że odchodząc z firmy w ostatnich minutach pracy - wytarł sobie słuchawkami którymi pracował, d*pę po sraniu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
225 godzin miesięcznie = 1926 zł, umowa zlecenie.
Geniusz Mściciel 2016-08-18 09:57:27
"Kamienego serca"?!?! - Na call center nie bajeruję; nie kręcę na około; nie używam języka korzyści; nie tworzę mapy produktu; nie cisnę klienta żeby wcisnąć mu jakiś szajs bo taki jest target sprzedażowy. To skoro kał center nauczyło mnie kim nie być i czego nie robić: mam teraz niewyobrażalnie rozwinięte poczucie honoru i człowieczeństwa - to jak mogę mieć kamienne serce??????

"ludzie małej wiary" - nie wierze w ogólnie przyjętych bogów. Sam jestem jedynym bogiem którego uznaję! Więc wiarę w siebie mam bardzo dobrze rozwiniętą!

"nawet jeśli ktoś coś wcześniej, to przecież wiadomo" - kilka lat temu dowiedziałem się co oznacza określenie: popełniłam błąd/ każdy popełnia błędy!?!?! Kolegi dziewczyna w anglii dała [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] murzy*** i jak tamten się dowiedział o tym to wymierzył obydwojgu sprawiedliwość!!!! Jak już lafirynda miała jednoznacznie wyrobioną opinię to chodziła i opowiadała wszystkim że popełniła błąd i chciała/rozkazywała mu, żeby kumpel ją pocieszył bo teraz wszyscy ją palcami wytykają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"plują wszędzie" - pisałem ci już wcześniej że praca min. u was nauczyła mnie honoru i człowieczeństwa to jak mogę pluć wszędzie?!?!?! Ja pluję tylko na mafię i wszystkich którzy są im podobni!!!!!!!! Moja ksywka to geniusz mściciel!!!!! Ja uwielbiam się mścić!!!!! Jeśli jesteś człowiekiem z zasadami moralnymi- nigdy, przenigdy nie zrobię ci nic złego ale jeśli jesteś mafiozem to szykuj się na tragedię!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agata 2016-08-20 02:41:26
Oho... Jak w każdym cc widzę że niedocenianych konsultantów na forum sieją... Jak perz za darmo :-D msciciel od siedmiu boleści. powodzenia - tęsknię, a w październiku wpadnę do was na kawe w międzyczasie . Bartek przyniosę Ci te ciasto w końcu.
Kk 2016-08-20 02:44:14
Wysłali Cie zewsząd madrusiu?
Nick 2016-08-20 02:51:40
Wiesz chcesz zarabiać miliony w call center no to chyba mózg wymień no chyba, że dyrektorem jesteś hehe. Z kasą fakt słabo u nich na stałe. Jako praca dodatkowa spoko. Coś wysiedzialem. Po robocie gdzie indziej można na imprezkę z niunia dorobić, ale szału ni ma.
Pompelnikiel 2016-08-20 03:04:18
Pozdrawiam ekipę!!!
Geniusz Mściciel 2016-08-23 09:49:01
niedocenianych konsultantów na forum sieją" - sam doszedłem do wniosku że czas najwyższy wejść na stronę w internecie i opisać machlojki plt. A co do "siania" - twoja wypowiedź jest tak nieskładna, całkowicie pozbawiona sensu że co do siania: to pewnie bezwiednie się wygadałaś o własnej hodowli (tzw. patolopsychilogia - bezwiednie wmawiasz innym to o czym myślisz)! Z takim przytumanionym mózgiem to pewnie siejesz narkotyki bo pewnie nie rumianek!

"Jak perz za darmo" - Za wypłatę z plt (albo jej brak bo kierowniczki codziennie kradły komuś wypłatę!!! - podbiegały i informowały że dziś komus zabierają całą wypłatę bo TAK!!!!!!) do dasz radę tylko chwasty siać. Ja w przeciwieństwie do ciebie mieszkam w domu jednorodzinnym i na ogródku mam posiane: pomidory, sałatę, agrest i kilka drzewek owocowych. !!!Czy już teraz jesteś w stanie się domyślić różnicy między nami???!!!

"mściciel od siedmiu boleści" - chciałbym się dosadniej na was zemścić - te siedem boleści to dla was za mało - chce żebyście się męczyli tak jak ja się męczyłem niestety marnując kilka miesięcy na siedzenie tam!!!
Aha, słyszałem że macie ostatnio zepsuty humor:) (mam wtykę u was na sali kał center; to mi trochę poopowiadali: że chodzicie ostatnio nadąsani :))
Geniusz Mściciel 2016-08-23 09:50:04
Wysłali Cie zewsząd madrusiu?" Wy w plt naprawdę jesteście mega upośledzeni!!!
1. Kto miał mnie wysłać - odpowiedziałem już wcześniej że to była moja własna inicjatywa!
2.Ze wsząd? znaczy ze wszystkich stron? Nie, jeśli chodzi o wpisy w internecie to na razie jestem tylko na gowork'u i tutaj was komentuję. Ale jak JA będę miał ochotę to JA włączę inną stronę o was i JA tam też napisze prawdę!!!
3.Bezwiednie nazwałaś mnie osobą bardzo mądrą (mądruś;)) - miło mi że imponuje ci mój sposób myślenia i wypowiedzi :)) O was w plt tak napisać nigdy nie będę mógł. Co najwyżej: Tumany.
Geniusz Mściciel 2016-08-23 09:50:55
chcesz zarabiać miliony w call center no to chyba mózg wymień no chyba" - określenie "no chyba" TYLKO mi się tutaj podoba. Jak to pisałeś transwestyto sam bezwiednie przyznałeś się do tego że to co piszesz bo brednie tumana!!! Dla przykładu:
1. W t-mobile zarabia się 4 tyś. zł zlecenie ze wszystkimi świadczeniami - ubezpieczenie, emerytura!
2. W studiu moderna zarabia się 5 tyś. zł umowa o prace!
3.W 4-life direct zarabia się 4 tyś zł na umowie o prace!
4. W polsacie zarabia się po 5 tyś zł na własnej działalności gospodarczej!
Jak widzisz napisałem ci wystarczająco przykładów że płacicie psie pieniądze i jeszcze perfidnie jesteście w stanie podbiec do kogoś na sali kto je kanapkę i bezczelnie powiedzieć mu w twarz ze kradniecie mu dzisiejszą wypłatę!?!?!? WY JEB*** KUR**!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Po robocie gdzie indziej można na imprezkę z niunia dorobić, ale szału ni ma." Ja w ogóle nie rozumiem co wy piszecie!!!!!! No tak oczywiście: jak się siedzi w takim burdelu to nie dziwne że zadowoleni z tej pracy są tylko bezmózgi bez honoru.
Geniusz Mściciel 2016-08-23 09:54:50
Chce poinformować: że jeśli kierownicy plt nie przestaną kasować moich komentarzy - prawdy prawdy o was - to będę was kompromitować codziennie. Rozumiem to że skompromitowałem was odpowiadając wam od podpunktów na wasze bezmyśle, nic nie znaczące wypowiedzi - ale pogódźcie się z tym - już tak zostanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mat 2016-09-08 22:57:36
Są zależne od wyników, ale niektórych projektach po prostu nie da się mieć prowizji. Smp polecam!
Johny 2016-09-08 23:00:52
Jak było Ci tak źle to dlaczego na aż tylu projektach pracowałeś i dlaczego aż tak długo?
vvh 2016-09-08 23:09:38
@ Mat - czemu twierdzisz że na niektórych projkekth nie da się mieć prowizji? rozwin prosze tematm b o swego czasu byłam zainteresowana ofertami pracy od Polskich Linii Telefonbicznych i czasem wracam na tą stronę patrząc czy sa może nowe oferty akurat
Zostaw swoją opinię o Polskie Linie Telefoniczne - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polskie Linie Telefoniczne