Opinie o Polskie Linie Telefoniczne w Warszawa

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polskie Linie Telefoniczne w Warszawa

zawiedziona

chyba ciebie powaliło na głowe

k

praca w plt jest spoko naprawde dobra i fajna robota, no moze troche monotonna

blabla

Najlepszy w plt jest

wl

a wy?

Telemarketer

nic szczególnego, pracę dostanie każdy, mamy nawet ukraińców wyraźnie zaciągających słowa, podają między innymi termin wypłaty który jest abstrakcją, jeśli spóźnią się tylko tydzień to cud.

czy przyjdziesz na następny dzień

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
marek

atmosfera jest kiepska żeby nie napisac tragiczna.. zarobki to ok. (usunięte przez administratora)PLN wiec nie wiele... i te ciagle monitoringi... nie jest zbyt 'wesolo' w PLT... odradzam zdecydowanie

a ja powiem inaczej... PLT jest chyba najlepszym CC w Warszawie. pracowałam w kilku innych i mam porównanie. to, co najważniejsze - atmosfera. nie wiem, jak było kiedyś, ale teraz jest OK, bardzo OK! Z początku trochę bałam się wiecznych monitoringów team leaderów. tego się nie ominie. mój team leader t(usunięte przez administratora)był u mnie w pierwszym tygodniu chyba ze 3 razy. za każdym razem znalazł coś do poprawy niestety ;) ale jest spoko, bo w poprzednich firmach miałam tak, że jak coś było źle, to było o-pe-er i groźby, a tu mówi mi, co jest źle i jak mam to poprawić do następnego "spotkania". generalnie dużo wymaga, ale też dużo pomaga. przyszłam do PLT jakoś miesiąc temu razem z koleżanką. ona jest u [usunięte przez moderatora]. mówi, że podobnie. niby u tego trzeciego (imienia nie pamiętam) jest bardziej lajtowo. czasem jeszcze przychodzi słuchać(usunięte przez administratora)kim ona jest w tej firmie?) też jest miła. kasa mogłaby być lepsza, ale nie jest aż tak tragicznie jak tu się pisze. jak wyrobi się 160 godzin i przychodzi na te lepiej płatne popołudnia to jest ponad (usunięte przez administratora) ręke z samych godzin plus premie. liczę, że jakieś (usunięte przez administratora)odatkowo powinny być. ogólnie pracę oceniam na plus tymbardziej, że godziny można całkowicie po swojemu ustawiać. przydałaby się jakaś impreza integracyjna, bo fajnych osób jest tu sporo.

gall

zdecydowanie odradzam.. trwa kilka minut zapewne... odradzam szkoda czasu... przeczytaj wypowiedzi nad moja

....

nie nie pracuja juz od bardzo dawna... conajmniej od pół roku..

nie załamuj się tak odrazu tam też zaznasz trochę uczucia ze strony informatyka p(usunięte przez administratora)który oczami pożera młode osobki i je terroryzuje a potem wywala z prazcy oczywiście te oporne

zawiedziona

M;iałam; jutro jechać na rozm;owe ale po przec;zytaniu tyc;h opinii pozostanę w dom;u a c;zas przeznaczę na poszukiwanie inneo pracodawcy...

monika

napisz coś więcej z miła chęcią cos przeczytam na ich temat a zwłaszca na temat marty która jest mi dosyć bliska

Bartosz

Praca w PLT nie nalezy do łatwych, sam kontakt z klijentem jest bardzo trudny w wiekszosci przypadków ... Taka rozmowa motywacyjna ma swój cel I DZIEKI NIEJ MOZESZ UTRZYMAĆ sie dalej pracujac ze znajomymi ... Gdyby nie tak dobry pracownik j(usunięte przez administratora) nie wyniósłbyś nic z tego a przy okazji wylecial przy pierwszej lepszej okazji bo matołów i leserow tam nie potrzeba. Wystarczy spojrzec ze wiekszosc liderow w plt mowi ci co masz w kampani natomiast (usunięte przez administratora) sie pomóc kazdemu jak ma rozmawiac ... jak zbijac obiekcje ... jak sie zachowac w przypadku kiedy klijent ci nie daje dojsc do slowa , a ty nie potrafisz tego poprostu docenic i najwazniejsze WYKORZYSTAC co pokazuje ze sie nie nadajesz i wylatujesz, nawiasem mowiac osobiscie bardzo lubilem szkolenia z nia i dawaly mi znaczna pomoc w kontakcie z innymi ludzmi. Zastanówmy sie najpierw co piszemy o danej osobie ,a nie bezmyslnie krytykujemy...... tak na przyszlosc,

zbulwersowany

Koleżanka wyżej ma zdecydowanie rację, jeśli jakiemuś matołowi nie idzie przetłumaczyć co ma mówić podczas rozmowy z klientem ani nawet nie umie czytać słowo w słowo poprawnie skryptu to raczej powinien poszukać sobie innej pracy, a nie póżniej wylewać swoje żale z ukrycia na tym forum chcąc się w jakiś sposób dowartościować.

aneta

Biorąc pod uwagę, że na forum wypowiadają się osoby, których wyniki zawsze pokrywają się z ambicjami, które przychodzą do pracy, aby pracować, a nie w celach czysto towarzyskich to taka krytyka byłaby jak najbardziej na miejscu. Jednocześnie zwróćmy uwagę na to czy osoba, której wyniki plasują się na szczycie listy bywa na takich spotkaniach "motywacyjnych" - aż 3 razy? Wydaje mi się, że dla zmotywowanej do pracy, pełnej ambicji i chętnej do współpracy z ludźmi takie spotkania nie są potrzebne? Mam rację?

no to teraz ja

Szedlem do tej pracy zachecony przez osobe znajoma. Mowila mi, ze dobra atmosfera, dobra praca dla mlodych ludzi itp.. Przeczytalem tu komentarze, lecz nie za bardzo bralem je do siebie i postanowilem isc na rozmowe wstepna. Poszedlem, rozmowe przeprowadzala kompetentna pani z recepcji... Dostalem sie do pracy. Mialem zaplanowane przepracowac te 160h, ale majac 30h szkolen, to sory bardzo... NIE DA RADY Gdyby to byly same szkolenia z tych Kampani Ery, to OK, ale "rozmowy motywacyjne" to jakas(usunięte przez administratora)kazdej z nich mowila to samo, tak jakby skryptu sie nauczyla. Na trzeciej z takich rozmow jeszcze powiedziala: "ja wiem, ze moze sie powtarzam..." ZAL Przepracowalem miesiac, wyplata ok. (usunięte przez administratora).Ciezki byl ten miesiac, codzinnie duzo nowych osob, szkolenia, brak stanowisk, Informcje o tym, ze mozna wysjc wczesniej, Normalnie "MEKSYK", cytujac slowa pewnej dziewczyny. No i wlasnie wysylanie mnie na rozmowy motywacyjne. No i ostatni dzien w pracy. Poprzedniego dnia wywalili ok 50 osob, bo przyszlo duzo dzieci z gimnazjum na wakacje popracowac. Poszedlem do tego ich akwarium, nawet nie wiedzieli co mi powiedziec mimo tego, ze sami mi kazali przyjsc(usunięte przez administratora) spr moje staty. Slabe byly bo juz sie nie staralem. Wkoncu jak oni sie tak staraja o swoich pracownikow(usunięte przez administratora) na nich, to ja tez tak bede postepowal. I tak mialem dwa dni pozniej sie sam zwolnic. I wtedy (usunięte przez administratora) kazal przygotowac Rozwiazanie umowy. Wychodzac nie uslyszalem zadnego "dziekuje", lub przynajmniej "do widzenia", czy "czesc". Tak wlasnie traktuje sie ludzi w PLT. "Powazna firma" hahah Tylko niektorzy nadaja sie na swoje "stanowiska". Reszta siedzi i nic nie robi. (usunięte przez administratora)

sikam na PLT

Szanowna(usunięte przez administratora) ten, kto pracował w tej "świetnej" firmie doskonale wie, kim jesteś. Mam dla Ciebie stricte ważną sprawę - jak już siedzisz na tej recepcji, to poczytaj może jakieś warte uwagi strony internetowe np. dotyczące języka polskiego, możesz to dla mnie zrobić? "(usunięte przez administratora)

dzieki za szczere wypowiedzi !!!!!!!! mialem jutro isc na spotkanie, ale tego nie zrobie, wole polezec do gory brzuchem niz dac zarobic na mojej pracy zlodziejom !!!!!! pozdrawiam wszystkich POSZKODOWANYCH. !!!!!!!!!!! olac PLT !!!!!!!

Pagan

To ja głupi jestem, że nie zajrzałem tutaj zanim wysłałem im swoje CV. Strata kilkunastu minut na poprawki i wysłanie maila. Dzisiaj zadzwonił typek i umówił mnie na piątek, ale chyba wolę pograć sobie w plemiona zamiast iść w takie guano. Dzisiaj byłem u Orange i wyglądało to o wiele lepiej, ale też nie wiem czego mogę się spodziewać. Przynajmniej ludzie wyglądali na w miarę zadowolonych z pracy, a to już całkiem nieźle rokuje. Jutro mają się odezwać i jak się zdecydują, to pójdę do nich zamiast kłopotać się tym bałaganem. Ehh... też sobie wymyśliłem to callcenter. Trudno ostatnio o dobrą prace, ale, że trudno o normalne callcenter, to się nie spodziewałem:)

mądry po...

Że ja też tego forum miesiąc temu nie poczytałem. Nie wdepnąłbym w ten syf. Potwierdzam wszystkie złe opinie - kasa, atmosfera, warunki pracy. Jedyny plus to elastyczne godziny pracy, ale bez przesady. Jak wypadnie coś niespodziewanego, to nie ma zlituj -(usunięte przez administratora)

byla pracowniczka

nie no szczerze to tragedia nikomu nie polecam, naprawde(usunięte przez administratora)niestety psuje atmosfere bardzo hehe ale widze ze duzo osob ma podobne zdanie do mojego :D to co tam zarobilam to naprawde smiech, nigdy wiecej takiej pracy :D

Zostaw merytoryczną opinię o Polskie Linie Telefoniczne - Warszawa

• Jak się pracuje w Polskie Linie Telefoniczne?

Zobacz opinie na temat firmy Polskie Linie Telefoniczne tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polskie Linie Telefoniczne?

Kandydaci do pracy w Polskie Linie Telefoniczne napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polskie Linie Telefoniczne
2.2/5 Na podstawie 176 ocen.
  • Mały Rynek 6
    96-300 Warszawa