Opinie o Leroy Merlin w Toruń Szosa Lubicka 155

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Leroy Merlin o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Toruń Szosa Lubicka 155

Ktoś

Hehe..najpierw sie robi zebrania i pyta co zmienic,a później, ze jak sie nie podoba to do widzenia. Nie praca jest zla,malointeligenta osobo tylko niektóre toksyczne osoby np. wypowiadajace sie na Twoim poziomie ,brawo Ty.

Wydaje mi się, że sytuację opisuje pracownik, a nie znajoma:) Nazewnictwo akwarium hee to musi"znajoma " mega siedzieć w życiu prywatnym osoby pracującej w Lm. Hhaa Śmiesznie tu jest Haaaa, mega kabaret. Zamiast pogadać otwarcie, lub opuścić miejsce toksyczne to lepiej pisać i robić z siebie niezły kabaret.

taki jeden
@ja

Dokładnie tak, siedzi i widzi co jest na rzeczy, widzi jak osoba bliska i ważna non stop się denerwuje, widzi jak rodzina na tym cierpi. Tak kiedyś nie było. A co do toksycznego miejsca......, to nie miejsce jest toksyczne, tylko co niektórzy ludzie, dokładnie ci o których jest mowa w poniższych postach.

Taki jeden... Wpis...
@ja

@ja No widzisz jak źle Ci się wydaje :) nie jestem spokrewniona nawet z tą osobą, to jest moja przyjaciółka od wielu lat i rozmawiamy o wszystkim, a ostatnimi czasy najczęściej głównym tematem jest praca. Widać, że pojęcie przyjaźni jest Ci nieznane, bo nie wiesz o czym przyjaciółki rozmawiają. Wiem o wielu innych sprawach, sytuacjach i nazewnictwach. Czy sądzisz, że jeśli sytuacja w firmie nie byłaby tak napięta to bym o niej aż tyle wiedziała? Mimo wszystko pozdrawiam obrończynię tej "chorej sytuacji" w sklepie.

Tak dla odniesienia sie do dzisiejszego zebrania i tego, ze jedna z kolezanek stwierdziła,ze to byli pracownicy tylko sie wypowiadaja..Blad..Wole wypowiedziec sie tu niz wprost i stracic pracę jak poprzedniczki.

Hejt

Dziwi fakt, że centrali nie zależy na opini o FIRMIE. Przecież od tego zależą również ich, a może przede wszystkim ich premie ????

@Hejt

Może to nie doszło do Centrali, trzeba przesłać te wszystkie opinie na temat tego co w ostatnim czasie dzieje się w toruńskim LM. Pracownicy chetnie opowiedzą jesli ktos bedzie chcial usłyszeć ile rzeczy zostało zamiecionych pod dywan, chocby slynna sprawa ukarania nieswiadomych kasjerek w aferze z "Reklamacjami",część z nich juz nie pracuje, za to osoby,które byly w wiekszej zażyłości z kolega zajmujacym sie reklamacjami nadal pracują.Czyzby przez ta zażyłośc dostaly dokumenty tak podpisane zeby ich nie narazić???Ciekawi również fakt, czy rzeczywiscie zostal tak solidnie ukarany jak to bylo obiecane.??

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Leroy Merlin? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Doradca Klienta Biznesowego
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Młodszy Projektant/-tka OZE
Green Capital S.A.
Lacki 36

Jestem klientem tego sklepu, a w zasadzie BYŁEM!!! Brak profesjonalnej obsługi widać na każdym dziale. Sprzedawcy się nie znają, w magazynie kolejki, kasjerki nie wiedzą, a ochrona..... Brak słów i szkoda nerwów!

Danus

Witajcie kochane kolezanki i koledzy..☺ Co tam się dzieje teraz...!!! Tak nie może być kazdemu pracownikowi należy się szacunek...Bo pracują na polityke tej firmy tak dalej nie może być!!! Widac ze mnie tam brakuje ...Dobrze że się odezwaliscie bo nie można tak tego zostawic..To musi się zmienić..Pozdrawiam Was serdecznie..

Lol

Doświadczonych, przeszkolonych pracowników pozwalniali lub doprowadzili do takiego stanu psychicznego, że nie są w stanie pracować!!! A teraz brak profesjonalnej, rzetelnej obsługi, kolejki, irytacja klientów.....! Wiecznie zmieniają grafiki, z dnia na dzień informują jak przyjść do pracy, zabierają wcześniej zaplanowane urlopy!!!! Dzwonią i wzywają do pracy, bo taka jest potrzeba, bo jest to polecenie służbowe!!! Pracownik, to nie człowiek nie ma prawa mieć życia prywatnego, planów, potrzeb, pracownik to nie człowiek!!!

Bystry

Czas najwyższy!!!

W Leroy Merlin w Toruniu już drugi dzień jest PIP.... Jest więc nadzieja, że w końcu skończy się, to co tam się dzieje, może w końcu pracownicy znów będą czerpać satysfakcję ze swojej pracy, będą szanowani........, a nie ciągły strach, terror, niepewność

Joker

Cieszę się, że w końcu zrobiło się głośno o tym co dzieje się w torunskim Leroy Merlin. Zwolnić tych co tak traktują pracowników, to za malo!!!! ????

Faktów wy nie przyjmujecie do wiadomości,,wiec zostana one przedstawione odpowiednim organom we wlasciwym czasie..A desperackie pisanie ze to pomowienia lub gorzkie zale osoby zwolnionej..no cóż to swiadczy tylko o tym ze ten sklep juz dobrej renomy miec nie bedzie dopoki takie osoby zostaja tam przy władzy.

L m

Co twoim zdaniem znaczy sumiennie wykonywać obowiązki?!!!! Osoby, które były zaangażowane i kompetentne zostały zwolnione lub doprowadzone do takiego stanu psychicznego, że są na L4. A plotkowanie i fałszywe ocenianie innych, to w punkcie montażu, co widać i słychać Jedna kasjerka na kasie, to raczej możliwości na plotki nie ma żadnech.... chyba, że sama do siebie będzie plotkować ☺

zero faktów - same naciągane opinie

Dział Relacji z Klientami

Zgadzam się z tym.Przy okazji można by sprawdzić jak kolosalne są różnice pomiędzy pensjami kasjerek.Są to naprawdę spore kwoty.Przypominam jednakże że każda z tych osób wykonuje te same czynności na swoim stanowisku pracy.Skąd wzięła się taka różnica? Czyżby dlatego że większość z tych osób które pracowały po kilka lat i więcej nie wykonywały swoich obowiązków sumiennie?zastanawiające?może przyczyny trzeba szukać gdzie indziej?

Przedstawcie swoją sytuację Dyrektorowi waszego regionu.Pozdrawiam

@Warszawa

Dzięki. z tego co wiem,, warszawka '' powiadomiona.... Teraz chyba najwyższy czas na PIP. Pozdrowionka

Magdalena

Sklep od wielu lat obniża poziom od obsługi klienta po zwykle znieważanie ludzi. Ciągi kolejek każdego dnia brak obsługi klienta na działach nowi pracownicy nie mający pojęcia o obsłudze kasy jak i klienta. Dziwię się że zarząd tak dużego sklepu nie zainteresuje się tym co dzieje się w sklepie niszczy to renomę firmy jak również odstrasza klienta. Jest to duża sieć sklepów ,która na pewno nie powinna mieć takich opinii. W czasach gdy to praca czeka na człowieka nie powinno mieć miejsca poniżanie wyzysk i mobbing. Kadra zarządzająca powinna być surowo ukarana wypowiedzeniami i zmieniona na ludzi potrafiących zarządzać tak dużym sklepem ,którzy rozwiarza problemy a nie wypowiedzeniami zasłużonych pracowników zamiatają wszystko pod dywan.

Niki

(usunięte przez administratora) Nowa polityka firmy - powrót do przeszłości??? POD BYLE PRETEKSTEM ZWALNIAJĄ PRACOWNIKÓW Z WIELOLETNIM STAŻEM, DOŚWIADCZONYCH..... ., A ZATRUDNIAJĄ NOWYCH NA 3/4 LUB NA 1/2 ETATU!!!!!

Doradca handlowy

W odpowiedzi na opis sytuacji na dziale kas, zgadzam się z opiniami koleżanek. Jestem pracownikiem działu handlowego i mam możliwość obserwowania sytuacji. Jestem zbulwersowany, iż solidni pracownicy dostają wypowiedzenia, i po tylu latach nagle firma niewyobraża sobie współpracy z nimi.

Klient

Jestem klientem od wielu lat w tym sklepie, z biegiem czasu obserwowałem co się w nim dzieje, od jakiegoś czasu widzę znaczące zmiany w personelu. Zawsze miłe, uśmiechnięte, zadowolone Panie kasjerki, nagle straciły swój blask. Zrobiły się nieufne i w ich oczach widać strach. Pomijając fakt, że coraz więcej nowych twarzy, niekoniecznie radzących sobie z obsługą klienta. Tak jak nigdy nie tworzyły się kolejki i obsługa była sprawna i szybka, tak teraz kolejki to norma, niezależnie od godziny. Niejednokrotnie byłem świadkiem, kiedy w punkcie obsługi montażu było kilka osób dobrze się tam bawiących, a do pomocy na kasy nikogo. (a na kasie jedna Pani).

Dział Relacji z Klientami

Potwierdzam że w sklepie Leroy Merlin Toruń źle się dzieje.Obecna kadra zarządzająca nie liczy się z człowiekiem.Nie ma na uwadze dobra pracownika ,wręcz przeciwnie czerpie satysfakcję z tego że może ukarać ,upodlić i znieważyć.Nie bez powodu pracownice korzystają ze zwolnień lekarskich.Pracodawca powinien mieć na uwadze przede wszystkim dobro pracownika,powinien mieć baczenie na relacje i na atmosferę która pogarszała się z dnia na dzień z miesiąca na miesiąc. W tej firmie nie ma przyzwolenia na posiadanie swojego zdania.Gdy jest ono odmienne od tego które wyznają obecnie rządzący wtedy stajesz się niewygodny ,niepotrzebny a pensja to jakaś kpina...Uznaje się tam zasadę "lubię Cię "podwyżka jest Twoja..Takie oto wartości wyznaje obecna i omawiana przez nas firma..

????

No to teraz przodowniku pracy do dzieła. Masz szanse się wykazać ☺

????

Im właśnie takich jak ty MARIONETEK potrzeba!

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Toruń

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Leroy Merlin