Opinie o Farma Smaków Agnieszka Biernacka w Straszyn

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Farma Smaków Agnieszka Biernacka. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Farma Smaków Agnieszka Biernacka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa samochodów osobowych i ciężarowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farma Smaków Agnieszka Biernacka w Straszyn

Sławomir

Zauważyłem, że jeszcze rok temu pensja nie była wypłacana na czas, a pieniądze za nadgodziny również nie były wypłacane. Jak obecnie wygląda kwestia rozliczania nadgodzin i wypłat.

Iwona Nowy wpis
@Sławomir

Pracowałam tam przez 2 lata i nigdy nie było obsuwy z pensją i tak samo z nadgodzinami.

Nie polecam tam pracować. Stawka mała nadgodzin nie można robić, na premie nie można się doczekać, ponieważ na firma szuka oszczędności.

@były pracownik

czemu nie można robić nadgodzin? nie rozumiem :) jest jakiś zakaz w firmie?

klient Nowy wpis
@Marta

tak jest zakaz bo oszczędności

Klientka Nowy wpis
@były pracownik

To chyba dobrze, że nie ma nadgodzin. Kodeks pracy przewiduje 40h tygodniowo więc super bo można się cieszyć czasem wolnym i można coś zaplanować po pracy. Stałe godziny pracy to chyba plus. Znam firmy w których nadgodziny są nieplanowane i pracownik nie wie czego może się spodziewać w danym dniu pracy. Nie znam stawek wynagrodzeń ale jestem tam prawie codziennie na zakupach i od lat widzę tych samych pracowników, więc chyba nie jest tak źle:)

Renata Nowy wpis
@Klientka

Oczywiście, że to wygodne gdy pracownik zna dokładnie grafik i wie, że nic nieplanowanego nie wyskoczy, ale jeśli stawki są niskie dla co niektórych to jednak szkoda, że nie mają szansy, żeby dobrowolnie sobie dorobić. Być może akurat dla tych stałych jest to wystarczająca wypłata, albo już przywykli, albo może gdzieś dodatkowo dorabiają? Wie ktoś?

Nik

(usunięte przez administratora) dało premie świąteczną. 200 pln. Wstyd. Szacunek do nas jako pracowników przekłada się na te właśnie premie. Mega rozczarowanie. Jeśli ktoś szuka tu zatrudnienia to nie polecam. Szukam już innej pracy.

Helena
@Nik

Tak z ciekawości, a jakiej premii się spodziewałaś? W poprzednich latach kwoty były wyższe?

Były Pracownik

Nie polecam tej firmy i przestrzegam wszystkich!!!! Zgadzam się z komentarzami poniżej! Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie!!!! (usunięte przez administratora)! Zastanówcie się dobrze czy chcecie tam pracować, bo długo nie popracujecie!

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Farma Smaków Agnieszka Biernacka spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Praca

Omijać szerokim łukiem !!!!! Wykorzystują pracowników , nie płaca na czas , nie szanuję ludzi , zreszta prawie cała załoga z Farmy Smaków ze Straszyna się zwalnia gdyż właściciele nie uczciwie potraktowali pracowników po świętach wielkanocnych mówiąc że w firmie nie ma pieniędzy na premie świąteczne a właściciel kupuje siebie nowy samochód !!!! I tak wygląda w Polsce prowadzić biznes !!!! A pamiętajmy że gdyby nie pracownicy to by nie mieli biznesu gdyż sami by nic nie zrobili !!!! WŁAŚCICIELE FARMY SMAKÓW ZACZNIJCIE SZANOWAĆ LUDZI !!!!!!

Były Pracownik

PRZESTARSZEGAM !!!! THELIKATESY FARMA SMAKÓW W STRASZYNIE NA UL. LEŚNEJ 2 To nie uczciwy pracodawca !!!!! Właścicielka Agnieszka D. umawia się na konkretne warunki współpracy i się pięknie uśmiecha a jak przychodzi do konkretów to podrzucają umowę pod pretekstem szybkiego podpisania do musze jechać z nie do księgowej , człowiek nie ma czasu jej przeczytać i szybko podpisuje myśląc że tam są wszystkie warunki wpisane według ustaleń ( gdyż tak zapewnia właścicielka ) a tu można się zdziwić bo warunki są zmienione totalnie na korzyść Farmy Smaków . Pracę zacząłem lipcu umowa została podpisana w styczniu a jak upomniałem się o rozliczenie nadgodzin to od razu dostałem wypowiedzenie pod różnymi bzdurnymi zarzutami niczym nie popartymi i do dnia dzisiejszego nie zostałem rozliczony za urlop i nadgodziny . Uważam to za bardzo nie uczciwe , chociaż jak zacząłem współprace to wszyscy mi mówili że tam się dłużej nie pracuje niż 6 miesięcy bo z wszystkimi że żegnają z dnia na dzień nie szanując pracowników , Jak się zatrudniałem to właściciele mieli dostosować kuchnie do warunków pracy obiecali że to zrobią w ciągu dwóch miesięcy , oczywiście nic nie zrobili tylko dużo mówili i mieli dużo fantazji jedno miejsce nie ogarnięte ale do drugiego już były poprawiane projekty oczywiście za poprawi nawet nie usłyszałem nawet dziękuje ale to możemy pominąć bo to świadczy o właścicielach . Nie piszę tego dlatego że mam jakiś żal czy coś w tym rodzaju tylko dlatego że szkoda czasu tam marnować na pracę bo cię nikt nie doceni jako fachowca tam ważniejsze jest kto na kogo szybciej doniesie do właścicieli co jest bardzo prostackie ale luzie z kompleksami tak maja . Ja mam to miejsce i właścicieli za dużą pomyłkę a jest tyle sztuczności że aż się robi słabo !!! Fałsz , Obłuda , Fuj !!!!!

To co się dzieje W Farmie Smaków to przechodzi ludzkie pojęcie , jestem pracownikiem i tak obserwując co się dzieje w firmie to od jakiegoś czasu jest po prostu nie fajnie , pracownicy są wymieniani jak nie potrzebne rzeczy nie zwracając uwagi czy to jest dobry pracownik tylko czy dobrze donosi na innych , ostatnio miała miejsce taka sytuacja że po świętach pracownicy upomnieli się o premie świąteczne , to właściciel powiedział że nie ma pieniędzy a kupił sobie samochud Lamborghini , nie mieści się to w głowie , zalegają za faktury z stycznia ale nowe auto maja , jak ktoś chce tam pracować to niech sie zastanowi bo tam długo nikt nie popracował .

Praca była by fajna gdyby nie właściciele którzy wiecznie wyszukują jakiegoś problemu u swoich pracowników , zresztą tam sie dłużej niż 6 miesięcy to nie pracuje bo jak ktoś ma swoje zdanie to sie z taką osobą żegnają z dnia na dzień , nie rozumiem właścicieli u których liczą się tylko plotki , bzdury i wymyślanie na pracowników nie pasujących właścicielom . Ogólnie klimat kiepski załoga fałszywa chodzi donosi do właściciela jakieś wymyślone bzdury , nie polecam !!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Farma Smaków Agnieszka Biernacka - Straszyn

• Jak się pracuje w Farma Smaków Agnieszka Biernacka?

Zobacz opinie na temat firmy Farma Smaków Agnieszka Biernacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Farma Smaków Agnieszka Biernacka?

Farma Smaków Agnieszka Biernacka
  • Leśna 2