PRT

Gdańsk

Opinie o PRT

tirarara 2010-07-05 18:59:25
Firma [usunięte przez moderatora] na szczęscie już nie istnieje [usunięte przez moderatora] Ogólnie nie polecam i nie róbcie z nim interesów. Ani nie pracujcie dla niego no chyba że lubicie ciągać się po sądach.
blaszka 2010-11-02 15:53:10
Cała prawda .[usunięte przez moderatora] Cały czas się ślizgał aż się pośliznął.w sądzie spraw ma bardzo wiele.
Były pracownik 2010-11-02 16:50:26
Było było ale się zmyło niesmak i brak kasy pozostał
niewolnik 2010-11-03 10:26:26
jak ktoś lubi bajki i chce pracować za darmo to polecam
oszukany 2010-11-04 16:46:12
[usunięte przez moderatora] Mam nadzieję że [usunięte przez moderatora] zdąży oddać mi kasę zanim pójdzie siedzieć[usunięte przez moderatora]
anonim 2010-11-04 18:24:50
oszukany - 2010-11-04 16:46:12

[usunięte przez moderatora] Mam nadzieję że[usunięte przez moderatora] zdąży oddać mi kasę zanim pójdzie siedzieć[usunięte przez moderatora]

popieram w 100% jestem jednym z wielu wyrolowanych. A na Osowej on dalej jakieś klocki kręci
anonim 2010-11-10 13:00:49
anonim - 2010-11-04 18:24:50

oszukany - 2010-11-04 16:46:12

[usunięte przez moderatora] Mam nadzieję że[usunięte przez moderatora] zdąży oddać mi kasę zanim pójdzie siedzieć [usunięte przez moderatora].

jak szukacie chłopaki kancelarii która prowadzi już 3 sprawy przeciwko [usunięte przez moderatora] to podbijcie funnydanny@go2.pl
Były pracownik 2010-11-18 18:57:49
[usunięte przez moderatora] totalnie sie przejechał sposobem prowadzenia interesów - jakoś to bedzie. [usunięte przez moderatora] ma ogromne długi. Jednak częśc pieniedzy które nalezały się pracownikom ulokował kupując działki i remontując poddasze na słonecznej w Olivie. Mam nadzieje że uda się odzyskac to co nasze z jego inwestycji po dobroci.
Panowie cisnijmy [usunięte przez moderatora], niech ma nauczke, ja nie odpuszcze !!! - lekcja życia [usunięte przez moderatora] sie należy.
były pracownik 2010-12-26 08:28:35
PRT [usunięte przez moderatora] już jest na giełdzie wierzytelności. [usunięte przez moderatora]/
gutek 2011-02-04 11:42:59
ma ktoś jakieś namiary gdzie[usunięte przez moderatora] ulokował kasę lub cokolwiek posiada?? jak coś proszę pisać funnydanny@go2.pl
anonim 2011-02-10 09:28:55
gutek - 2011-02-04 11:42:59

ma ktoś jakieś namiary gdzie [usunięte przez moderatora] ulokował kasę lub cokolwiek posiada?? jak coś proszę pisać funnydanny@go2.pl

Posiada dlugi i wierzycieli. Przyszedl kryzys, podjal nietrafione decyzje. To sie przy braku doswiadczenia zdaza. Szkoda, bedzie mu nielekko.
tulio 2015-01-22 03:29:12
chyba wszędzie indziej... ale już dobra bez czepialstw. Niestey , rzeczywiście masz rację , że ciężko po za goworkiem znaleźć jakiekolwiek informacjeo o tym jak pracuje się w Prt. Może jednak po tym dłuższym przestoju ktoś z Was jest w stanie napisać kilka słów o tym jak wyglądają tu warunki zatrudnienia?
maciek 2015-03-27 12:29:38
też czekam na to aż ktoś w końcu napisze coś sensownego, ale nie wiem już czy naprawde coś chce zrobić czy nie za bardzo.. bo chciałbym mieć jakieś większe doświadczenie w temacie, ale nie wiem czy by mnie zatrudnili, bo nie mam jakiegoś wielkiego doswiadczenia tak naprawde, wiec nie mam pewności jednak.
bebe 2016-05-12 12:18:05
a to takie firmy jak właśnie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych S.A to w ogóle proponują jakiekolwiek staże? no wiem skoro firma zapewnia budowę sieci transmisyjnych i abonenckich to do takiej roboty jednak pewnie trzeba już zawodowców moim zdaniem
Zostaw swoją opinię o PRT - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRT