Opinie o Intertell Rafał Rajba w Iłownica

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Intertell Rafał Rajba. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Intertell Rafał Rajba o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Intertell Rafał Rajba w Iłownica

Krzysztof E.

Niby światłowód, a w ciągu ostatnich 30 dni przez około 20 dni nie było połączenia. Dramat. Na dodatek tylko 04.06. Informacja na stronie cała reszta nikt nic niewie. To się nadaje na pozew zbiorowy.

Klient1
@Krzysztof E.

Treść umowy nie symetryczna, korzystna dla dostawcy. Klient bez równych praw. Nowa umowa=wyższa cena+restrykcyjne i niekorzystne dla mnie jako klienta warunki (czyć myślenie monopoli styczne).

Ewela Nowy wpis

Hej, a gdzie wpisy od pracowników, bo czytam posty klientów, no a to forum pracownicze. Na ich stronie jest info, że działają od 2003 roku no to chyba mają jakis zespół choćby od pracy administracyjnej czy od obsługi posprzedażowej klienta. Mnie interesuje czy teraz są wakaty lub zaraz będą jakieś rekrutacje właśnie do pracy w biurze, nawet jako pomoc biurowa?

Krzysztof E.

klient intertell
@Krzysztof E.

Korzystam z internetu od INTERTELL i nie miałem żadnych problemów przez ostatnie 3 miesiące. Czy łączysz się poprzez wifi? Może problem jest bezpośrednio w Twoim domu, a nie u dostawcy.

Klient1 Nowy wpis

Helena Nowy wpis

Mówią tu klienci, że usługi się pozmieniały jakościowo. A jak tam jest z pracą w tych czasach? Były jakieś sensowne podwyżki z powodu wzrostu cen tego wszystkiego? Mąż byłby może zainteresowany

Klient Nowy wpis

No niestety, byli dobrzy ale popsuli się. Teraz proponują 100/10 za 59 zł albo 500/50 za 69 zł. Skąd ten zjazd na uploadzie? Trzeba czekać na 5G.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Intertell Rafał Rajba? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Intertell Rafał Rajba?

Arnold

Używam dlugo światłowodu od firmy Intertell , ale od jakiegoś czasu jest strasznie opóźniona dostawa, ciągle wykrzyknik przy logo WiFi, ładuje się strona parę minut czasami , włączam PlayStation i z automatu nie ma internetu , nie wiem o co chodzi

Wacław Jurczyński

Jestem klientem od ponad trzech lat i jeszcze nie miałem problemu z internetem. Daję prostą radę: nie próbuję robić jakiś swoich ustawień w ich urządzeniach (nie grzebię) i płacę regularnie rachunki. Polecam tego dostawcę internetu

Klient

Powiem tak internet znakomity brak przerw zawsze są te prędkości co miały być na umowie no dobra czasem będzie mniej o jakieś 10 Mb/s przy prędkościach na umowie 300 Mb/s pobierania oraz 150 Mb/s wysyłania ale i tak bardzo dobry net pingi na francuskich serwerach około 20 w Polsce 1-6 Wszystko leci przez wifi i może dlatego są takie spadki ale i tak takie spadki to nic

Artur

Ja mam światłowód od roku i jest jak narazie ok

q11

Problemy ze stabilnością i szybkością łącza, częste przerwy w dostawie internetu, kiedyś na radiówce teraz na światłowodzie te same problemy...

Kicha
@q11

Nie polecam tego usługodawcy do świadczeń internetowych w szczegulniei drogą radiową . Teren Jaworza po prostu notorycznie zrywane połączenia brak kontaktu a jak sie dzwoni To załączona sekretarka automatyczna ,i brak wolnego miejsca na nagranie.

Zostaw merytoryczną opinię o Intertell Rafał Rajba - Iłownica

• Jak się pracuje w Intertell Rafał Rajba?

Zobacz opinie na temat firmy Intertell Rafał Rajba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Intertell Rafał Rajba?

Intertell Rafał Rajba
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 25
    43-394 Iłownica