Opinie o Berczuk Jacek Auto-Handel BMW w Zebrzydowa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Berczuk Jacek Auto-Handel BMW. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Berczuk Jacek Auto-Handel BMW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berczuk Jacek Auto-Handel BMW w Zebrzydowa

Sabrina Nowy wpis

Cześć, powiedzcie a doświadczenie w handlu autami to tam trzeba mieć? Pytam nie dla siebie , po prostu pomagam wujkowi szukać pracy, niestety internet niewiele mówi na temat zatrudnienia u nich. Licze na pomoc.

Endzi Nowy wpis

Kupiłam autko od Pana Berczuka i jeżdżę już 1 rok i wszystko w najlepszym porządku !! Polecam serdecznie ????

BERCZUK JACEK WŁAŚCICIEL FIRMY Nowy wpis

W DNIU 10.02.2023 ZŁOŻYŁEM ZAWIADOMIENIE NA KOMISARIACIE POLICJI NOWOGRODZIEC W ZWIĄZKU Z POMÓWIENIAMI I FAŁSZYWĄ OPINIĄ NA TEMAT MOJEJ FIRMY NA FORUM GOWORK.PL JEDEN POST JUŻ SKOMENTOWAŁEM TERAZ UZUPEŁNIĘ PODJĘTE DZIAŁANIA W TEJ SPRAWIE..TO NIE JEST TAK,ŻE KTOŚ JEDZIE OGLĄDA KUPUJE LUB NIE AUTO W MOJEJ FIRMIE I NIE WIE JAK SIĘ ZACHOWAĆ....KAŻDY WIDZI MNIE OSOBIŚCIE BO TYLKO I WYŁĄCZNIE JA POKAZUJĘ AUTA MOIM KLIENTOM I JA ODPOWIADAM ZA SIEBIE OSOBIŚCIE PODCZAS SPOTKANIA Z POTENCJALNYM KLIENTEM NIE MAM LUDZI PODSTAWIONYCH BO WŁASNORĘCZNY PODPIS SKŁADAM NA KAŻDEJ FAKTURZE ZAKUPOWEJ KAŻDY JEST TRAKTOWANY Z PEŁNYM SZACUNKIEM Z MOJEJ STRONY I DO KAŻDEGO PODCHODZĘ PROFESJONALNIE NIE MA MOWY O UKRYWANIU HISTORII AUTA ŻADNYCH KOREKT LICZNIKÓW ŻADNEGO OSZUKIWANIA MARKĄ BMW ZAJMUJĘ SIĘ OD 2008R KIEDY ZAŁOŻYŁEM DZIAŁALNOŚĆ HANDLOWĄ PŁACĘ PODATKI WYSTAWIAM FAKTURY NIE MA INNEJ MOŻLIWOŚCI KUPNA ODE MNIE AUTA NA INNYCH ZASADACH DLATEGO JAK WSPOMNIAŁEM SPRAWA ZWIĄZANA Z PONIŻANIEM I PSUCIEM OPINII O MOJEJ FIRMIE JEST W TOKU POSTĘPOWANIA PRZYDZIELONY JEST PROKURATOR ZROBIŁEM WSZYSTKIE OPŁATY SĄDOWE DO GO WORK.PL W DRODZE JEST PISMO PROKURATORSKIE BO PEWNYM JEST ŻE FIGURANT ANDRZEJ...ROBERT...PATRYK....MONIK....ROBX...ANONIM...MMATI... TO JEDNA I TA SAMA OSOBA JEŻELI SIĘ KOMUŚ WYDAJE ŻE NIE MA SPOSOBU ŻEBY ANONIMA ODTAJNIĆ TO SIĘ MYLI I TAK BĘDZIE W TEJ KONKRETNEJ SYTUACJI JESTEM PRZYGOTOWANY NA BATALIĘ Z PETENTEM I NIE ODPUSZCZĘ DOPROWADZĘ SPRAWĘ DO KOŃCA I UDOWODNIĘ ŻE POMÓWIENIA WZGLĘDEM MOJEJ FIRMY SĄ WYSSANE Z PALCA GOWORK.PL WSPÓŁPRACUJE I ADMINISTRATOR STRONY KTÓRY SAM USUWA KOMENTARZE JEDEN PO DRUGIM A ZA CZASEM ZNIKNĄ WSZYSTKIE IP KOMPUTERA FIGURANTA JEST JUŻ USTALANE I JEST KOMPLETOWANY MATERIAŁ DOWODOWY W SPRAWIE BARDZO PROSZĘ NIE SUGEROWAĆ SIĘ EWENTUALNYMI KOLEJNYMI NEGATYWNYMI OPINIAMI O MOJEJ FIRMIE BO POCHODZĄ ONE OD JEDNEJ TEJ SAMEJ NIE DOWARTOŚCIOWANEJ I NIEŚWIADOMEJ OSOBY..KTÓRA JESZCZE BĘDZIE MIAŁA SZANSE SIĘ WYKAZAĆ I POPISAĆ W SĄDZIE

AUTO HANDEL BMW WŁAŚCICIEL FIR Nowy wpis

witam wszystkich nie udzielam się na tym forum z braku czasu ale ze względu na pomówienia w drodze postępowania przez organy ścigania proszę o cierpliwość i dziękuję za wsparcie od moich klientów sprawa ma charakter rozwojowy i w toku postępowania prokurator polecił mi pasywną reakcję na anonimowe negatywy które mimo że w tytule sugerują negatywy od różnych osób dotyczą jednej I tej samej osoby govork zadeklarowało współpracę i sprawa ma charakter rozwojowy niebawem wyjdzie na jaw i poinformuję o tym na forum ..dla sprostowania nie zostałem aresztowany na 3 miesiące jak sugeruje figurant..petent mało tego rozwijam swój biznes i podpisałem umowę na współpracę z popularnym programem telewizyjnym i jestem z tego powodu bardzo zadowolony ze zostałem doceniony wracając do pomówień względem mojej firmy obiecuję mając środki i możliwości ze doprowadzę petenta do mównicy sądowej i nie będzie litości bo wolność słowa mimo że istnieje to ma swoje granice które zostały przekroczone .za pomówienia są paragrafy prokurator po okazaniu przeze mnie oszczerstw na forum od razu przyjął zgloszenie na podstawie paragrafu 212 kodeksu karnego....

Rozmowę kwalifikacyjną w Berczuk Jacek Auto-Handel BMW masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Dam pracę?
Monika Kowalews.

Nie polecam, jak powyższe wpisy wlasciciel czyli handlarz sprowadza z Niemiec samochody, cwaniaczek aby tylko sprzedać samochód. Samochody odpicowane tylko na sprzedaż i dziwnym trafem podejrzanie niskie przebiegi, po prostu (usunięte przez administratora),,idealne'' kupione od starszych ludzi gdzie nowe bmw staly w garazu i malo co jezdzily. (usunięte przez administratora) Na darmo jechałam ponad 120km

Robert

Chyba tak, pewnie narazie 3 mies

Pawel

Nie rozumiem dlaczego chciał (usunięte przez administratora)kupiłem u niego nie dawno samochód wszystko git przegląd zrobiony papier w porzadku, chyba gosc chce go oczennic bez podstawy

BMW f11

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Wszystko szybko i profesjonalnie. Sprzedawca godny polecenia. BMW w super stanie. Idealnie sie sprawuje. Bardzo dziekuje za udany zakup.

Mateusz

Polecam auto handel bmw x3 samochód zgodny z opisem ...sprzedający bardzo kontaktowy. Jestem zadowolony z zakupu. Profesjonalna obsługa.Polecam

Super BMW

Polecam sprzedajacego, przy zakupie autko czyste pachnące zgodne z opisem, po kilku miesiącach użytkowania wszystko w jak najlepszym porządku 100% zadowolenia.

Omijać szerokim łukiem. Typowy handlarz. Proszę zobaczyć po ile są samochody w niemczech i ile kosztuje euro (4.75zl - 1 euro). Jechałem 300 km a auto okazalo sie po wypadku o czym nic nie mówił. (usunięte przez administratora)

Właściciel firmy auto handel

Pan jacek czyli ja handluje marka bmw i prowadzi firmę 18lat jestem osobą nigdy nie karaną więc te sugestie pana o imieniu anonim czyli typowego (usunięte przez administratora) internetowego są wyssane z palca..co ma wspólnego kurs euro w tej pseudo opinii mało tego może się pan przedstawi ... obstawiam dwa warianty...pseudo konkurencja albo ktoś kto widzi cudze a sam powinien się zająć robotą jak chce coś osiagnać

Klaudia

W końcu dzisiaj po wielu wycieczkach trafiłam a auto które po pierwsze było zgodne z opisem z ogłoszenia po drugie czyste i miło się do niego wsiadało po trzecie bardzo profesionalna obsługa ze strony sprzedawcy Pana Jacka po kilku wycieczkach i porażkach miałam dosyć ale zdecydowałam się przyjechać aż z Elbląga 600km i było warto dziękuję Panu Jackowi za tą 320d co kupiłam...spotkanie i zakup od Pana auta to czysta i sama przyjemność..zapraszam przy okazji do Elbląga na kawkę bo czuje się zobowiązana wobec sprzedawcy

Perfekcyjny sprzedawca auto w 100proc.jak w opisie zakup po 2 min oglądania pilecam

BMW G31

Kupiłem w firmie auto handel bmw 520d g31 jestem mega szczęśliwy autko sprawuje się idealnie mega konkretny i perfekcyjny sprzedawca

Łukasz

Witam , zakupiłem bmw e87 116i w marcu 2022 , już podczas powrotu do domu zauważyłem że nie działa kierownica wielofunkcyjna. Zadzwoniłem z trasy i sprzedawca powiedział, Że wyśle mi nowy element tzw. pająka w ciągu kilku dni. Po dojechaniu do domu na spokojnie przeglądałem wszystkie fv i dokumenty które otrzymałem od sprzedającego i już wtedy chciałem zwrócić samochód i poprosić o zwrot pieniędzy ponieważ dokumenty nie pokrywały się z tym co sprzedający twierdził ze zostało wymienione w aucie. Po 2 tygodniach zapaliła się czerwona ikona z symbolem oleju więc pojechałem do mechanika a ten wymienił olej i filtry bo nawet to nie było zrobione chociaż widniała karteczka ze taki serwis był wykonany. Przez następne kilka miesięcy auto miało problemy z odpalaniem i gubiło ciśnienie w silniku. 5.10.2022 auto kolejny raz trafiło do mechanika i po rozebraniu silnika od spodu okazało się ze wał korbowy jest uszkodzony i jedna z panewek w silniku również był gęsty szlam co wskazuje na użycie środka zagęszczającego olej silnikowy. Na tą chwilę auto jest uszkodzone i nie mogę go użytkować. Zastanawiam się nad skierowaniem sprawy do sądu. Zamierzam skontaktować się z prawnikiem. Nie jestem pewny czy nie jest już za późno bo upłynęło 6 miesięcy.

Meydey
@Łukasz

To jak to wymienił Pan olej po zakupie auta a teraz przy spuszczaniu oleju okazało się że jest szlam?czyli to Pan sobie dolał zagęszczacz do oleju haha

Patryk
@Łukasz

Ale ze co?po 7 miesiącach od zakupu i ty chcesz iść do sądu bo stuka panewka?ludzie czy wy się słyszycie?jedziesz do salonu kupujesz nowe auto dostajesz 3 lata gwarancji potem płacisz za wszystko sam a tu kupujesz auto używane kilkunasto letnie i ty chcesz gwarancję?Sąd Cie wyśmieje.. właściciela firmy komentowanej znam bardzo dobrze i nie znam innej tak uczciwej i kompetentnej osoby jak Pan Jacek zajmuje się autami bmw i ma mega pojęcie o tym kupiłem już kilka aut i polecam go zdecydowanie

M4

Kupiłem od firmy Pana Jacka bmw M4 I jestem mega zadowolony polecam w 100proc

M4
@M4

M4 to pewnie złożona z 4buhaaa zwykły (usunięte przez administratora) nie polecam

@M4

Ano dość podejrzana opinia z Twojej strony padła. Skąd wgl pomysł z tym składaniem? Dowody jakieś na to masz?

jf

Sprzedający obiecuje rezerwację auta, umawia się na spotkanie po czym informuje, że ktoś inny wpłacił zaliczkę i sprzedaje auto innej osobie. Nie szanuje czasu kupującego. Nie polecam!

@jf

Czyli z Twojej strony zaliczka nie została wpłacona? Może następnym razem warto to zrobić?

Właściciel firmy auto handel
@jf

Co nie szanuje?wyraźnie powiedziałem w rozmowie telefonicznej ze do godz 16tej 19.03 mam otrzymać potwierdzenie wpłaty zaliczki za auto jak nie dostanę wtedy zapraszam na następny dzień..nikt Panią nie okłamał nie (usunięte przez administratora) nie poniosła Pani żadnych kosztów więc opina Pani jest bezpodstawna!

jf
@Julia

Sprzedający nie chciał ode mnie zaliczki. Powiedział "kto pierwszy ten lepszy", więc zapytalam co mam zrobić żeby być pierwszą, nie wspomniał o zaliczce. Umówił się na soboitę a potem jak wyżej powiedział że ktoś inny wpłacił zaliczkę....

@jf

Na pewno nie powiedział? No bo widzę, że ten Pan twierdzi inaczej, może po prostu doszło do jakiegoś nieporozumienia?

Klient

Z czystm sumieniem polecam firmę auto handel bmw kupiłem ładne bmw e87 jestem mega zadowolony dostałem polska fakturę więc miałem minimum formalności a nie jak u innych lewe niemieckie umowy

Bmw alpina
@Klient

Potwierdzam uczciwy sprzedawca

Kinga

Kupiłam od Pana Jacka bmw f20 i jestem bardzo zadowolona auto czyste pachnące Pan bardzo miły i widać że ma pojęcie o marce Bmw

Ola

Super sprzedawca. Jestem bardzo zadowolona. Kupilam super autko. Bardzo mila obsługa. Kompetentny sprzedawca. Rewelacja. Polecam, naprawde warto.

Zostaw merytoryczną opinię o Berczuk Jacek Auto-Handel BMW - Zebrzydowa

• Jak się pracuje w Berczuk Jacek Auto-Handel BMW?

Zobacz opinie na temat firmy Berczuk Jacek Auto-Handel BMW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berczuk Jacek Auto-Handel BMW?

Berczuk Jacek Auto-Handel BMW
3.6/5 Na podstawie 13 ocen.
  • 11A
    59-730 Zebrzydowa