Opinie o U Daniela i Basi Daniel Pawlik w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie U Daniela i Basi Daniel Pawlik. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie U Daniela i Basi Daniel Pawlik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o U Daniela i Basi Daniel Pawlik w Bytom

Klient Nowy wpis

Skupują auta i odsprzedają które nadają się na złom albo do kosztownej naprawy tak było w moim przypadku, nie polecam.

Dominika Nowy wpis

Tak krótko i po prostu, że w sumie to nie wiadomo co konkretnie. ;p Ale raczej źle nastawiony jesteś, czym Ci popadł?

Anitek3

zakupiłem w tej firmie samochód świeżo po przeglądzie ,samochód po rozgrzaniu mocno dymi i pobiera olej .. nie polecam tego sprzedawcy samochodów jest (usunięte przez administratora) który twierdzi że samochód jest w bardzo dobrym stanie . przegłąd robił chyba po znajamości na stacjii diagnostycznej .normalnie nie powinien przejśc badań technicznych analizy spalin,,

Natalia Nowy wpis
@Anitek3

Jak to, to nawet nie miałeś możliwości żadnej jazdy próbnej czy cos? Taka rzecz wyszłaby po kilku kilometrach!

Aleksandra

Zastanawiam się nad nowym samochodem, czy ktoś kto zakupił samochód w tej firmie jest zadowolony z pojazdu? Bo opinie niżej średnio zachęcające.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie U Daniela i Basi Daniel Pawlik? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno

Patrycja.w

Co więcej auto miało mieć 100% ubezpieczenia a się okazało że mam do zapłaty dwie z 4 rat. Gorąco nie polecam tego człowieka.(usunięte przez administratora)

Tadeo

Potwierdzam. Auto kupione od tego Pana świeżo po przeglądzie. Kilka dni po zakupie hamulce przestały działać, auto zaczęło wydawać dziwne odgłosy, 2 tygodnie od zakupu było już 2 razy u mechanika. Nie polecam

Patrycja.w

Zapewniał że auto jest w dobrym stanie mechanicznym, jedynie wizualnie do poprawek za 200/300zl. Auto przejechało 400km i poszło do mechanika który znalazł problemów MECHANICZNYCH za około 3tysiace. Auto po przekroczeniu 350 km zaczęło inaczej pracować, szarpie oraz źle odpala, auto zaczęło brać olej, rurki były posklejane taśma izolacyjna mimo iż sprzedawca zapewniał o naprawach na bieżąco. Rozrusznik do wymiany skrzynia biegów również. Sprzedawca albo nie wiedział czy było coś robione albo zapewniał że działa świetnie. Niemożliwe jest że w dwa dni auto przy normalnym użytkowaniu poniosło szkody za 3tysiace, nawet zdaniem mechanika błędy samochodu były zakryte na szybko w celu bezproblemowej sprzedaży. W aucie są ukryte wady które nie są wypisane na formularzu. Przy podpisywaniu sprzedawca KAŻE pisać co on dyktuje "zapoznałam się ze stanem pojazdu". Typowy chytry sprzedawca któremu nie zależy na opinii ani na ludziach. Chcę jak najszybciej pozbyć się samochodu. Oczywiście wszystkiego się wyparł że samochód był 100% sprawny, że to niemożliwe, ze to teraz ja zepsułam. Ale k*rwa nawet okiem specjalisty niemożliwym jest że tyle rzeczy siadło w dwa dni. Zwłaszcza że widać że były sklejane na szybko tylko pod sprzedaż. Wszystkie negatywne opinie są tu z niewidomych przyczyn usuwane Kontakt do mnie patrycja.woroniecka01@gmail.com

Patrycja.W

(usunięte przez administratora) Zapewniał że auto jest w dobrym stanie mechanicznym, jedynie wizualnie do poprawek za 200/300zl. Auto przejechało 400km i poszło do mechanika który znalazł problemów MECHANICZNYCH za około 3tysiace. Auto po przekroczeniu 350 km zaczęło inaczej pracować, szarpie oraz źle odpala, auto zaczęło brać olej, rurki były posklejane taśma izolacyjna mimo iż sprzedawca zapewniał o naprawach na bieżąco. Rozrusznik do wymiany skrzynia biegów również. Sprzedawca albo nie wiedział czy było coś robione albo zapewniał że działa świetnie. Niemożliwe jest że w dwa dni auto przy normalnym użytkowaniu poniosło szkody za 3tysiace, nawet zdaniem mechanika błędy samochodu były zakryte na szybko w celu bezproblemowej sprzedaży. W aucie są ukryte wady które nie są wypisane na formularzu. Przy podpisywaniu sprzedawca KAŻE pisać co on dyktuje "zapoznałam się ze stanem pojazdu". Typowy chytry sprzedawca któremu nie zależy na opinii ani na ludziach. Chcę jak najszybciej pozbyć się samochodu. Oczywiście wszystkiego się wyparł że samochód był 100% sprawny, że to niemożliwe, ze to teraz ja zepsułam. Ale k*rwa nawet okiem specjalisty niemożliwym jest że tyle rzeczy siadło w dwa dni. Zwłaszcza że widać że były sklejane na szybko tylko pod sprzedaż. (usunięte przez administratora)

U Daniela i Basi Danie Pawlik
@Patrycja.W

Zwracam się do Pani Patrycja. W, proszę takie oszczerstwa nie pisać, oczywiście kupiła u Mnie Pani samochód parę dni temu za kwotę 1.400 złotych ( jeden tysiąc czterysta złotych), bardzo się Pani spodobał, po następnych paru dniach napisała Pani do mnie że samochód wymaga paru napraw, (nadmieniam że samochód został sprawdzony przez Pana który był z Panią) i żąda Pani od mojej firmy 2500 złotych ( dwa tysiące pięćset złotych) Ja odmówiłem czystego wyłudzenia pieniążków i powiedziałem, że bez żadnego problemu może mi Pani oddać zakupiony samochód ( posiadam sms-y). Więc proszę nie opisywać takich kłamstw. Ja jestem sprzedawcą, a Pani osobą kupującą, nikt Pani nie zmuszał na zakup i tak bardzo taniego samochodu, nie chcę być nie uprzejmy tak jak Pani w sms-ach, ale rolki są droższe niż samochód co Pani kupiła. I to ja się zastanawiam czy sprawy nie oddać na policję, o próbę wyłudzenia pieniążków i wypisywane kłamstwa.

Patrycja.w

Poza tym proszę bardzo zgadzają sprawę. Wynajmę rzeczoznawce oceni mi ile będzie wynosił koszt wad ukrytych (usunięte przez administratora) Pozdro.

Hans

Kupilem od tego oszusta auto. To zwykly handlarz, zapewnia ze auto od znajomej I wszystko zrobione a Potem okazalo sie ze to totalny zlom. Omijajcie szerokim lukiem

" U Daniela i Basi"
@Hans

Witam szanownego Pana Hans, po pierwsze, proszę nie używać słowa (usunięte przez administratora) gdyż są to oszczerstwa i jest to karane, po drugie sprawdzał Pan samochód, błagał Mnie Pan abym urwał sporą kwotę z samochodu, chodź samochód był najtańszy w POLSCE, nawet pańska dziewczyna się z Pana śmiała, kupił Pan samochód i był Pan z niego zadowolony, do póki nie skończyła się polisa ubezpieczeniowa OC, i w tym momencie zadzwoniło do Mnie Pan i chciał abym Panu opłacił polisę ubezpieczeniową na kolejny rok, bo Pan nie ma pieniążków, a musi się poruszać samochodem, Ja odmówiłem zapłaty, gdyż samochód należy do Pana i Pan sam musi opłacać składkę OC jak i również przegląd techniczny, w tym momencie Pan powiedział jeżeli nie dam Panu na polisę to oczerni nie Pan na wszystkich możliwych opiniach o sprzedawcy. Mam nadzieję że przemyśli Pan swoje zachowanie, pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Patrycja.W
@Hans

Jeżeli pan odczyta tą wiadomość proszę o pilny kontakt. (usunięte przez administratora)

U Daniela i Basi

Zwracam się do szanownej Pani WW żadnych pieniążków od Pani nie wyłudziłem, przelała mi Pani zadatek na samochód w wysokości 250 złotych, który był wystawiony za 899 złotych, telefonicznie ustalona kwota do odbioru 850 złotych. Zdjęcia samochodu dokładnie były zrobione z każdej strony. Telefonicznie również informowałem Panią, że samochód posiada rdzę, a Pani Mi odpowiedziała, że za taką kwotę nie oczekuje Pani żadnych cudów. Zdjęcia samochodu, który był wystawiony w dalszym ciągu posiadam. (usunięte przez administratora)

kolargol

To jest forum dla pracowników firmy natomiast klienci jeśli mają jakieś sprawy to powinni je kierować do firmy!

Zostaw merytoryczną opinię o U Daniela i Basi Daniel Pawlik - Bytom

• Jak się pracuje w U Daniela i Basi Daniel Pawlik?

Zobacz opinie na temat firmy U Daniela i Basi Daniel Pawlik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w U Daniela i Basi Daniel Pawlik?

U Daniela i Basi Daniel Pawlik
  • Szymały 113A lok. 9