Opinie o Medicus Care Dorota Wollnik w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Medicus Care Dorota Wollnik. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Medicus Care Dorota Wollnik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Medicus Care Dorota Wollnik w Wrocław

Magdalena Nowy wpis

Dodam że mój niemiecki jest słaby ale praca jest naprawdę ok wszystko zgodne z opisem

Magdalena Nowy wpis

Pracuje z tą firmą od października. Jestem bardzo zadowolona. Wypłata na czas a i w razie potrzeby pielęgniarka służy pomocą lub dobra rada

Bartosz Nowy wpis

Prawie wszyscy mówią, że coś nie tak z umowami, że firma nierzetelna, bo sytuacja pacjentów potrafi się w rzeczywistości różnic od opisu. Czy zmienili te zapisy, które budziły wątpliwości i czego one dotyczyły? Jak teraz wygląda pomoc na miejscu z ich strony?

Opiekunka

Ja pracuję tam dwa lata i niemam żadnych problemów

Oli Nowy wpis
@Opiekunka

Poprostu piszesz głupoty jeszcze raz pisze ta firma to krętacze i (usunięte przez administratora) i piszą niby umowe na czas nieokreślony co jest tylko fikcja pracujesz tylko podczas,As pracy u podopiecznych a w razie w mają nas gdzieś, omijać firmę daleko i jej całą kadre

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Medicus Care Dorota Wollnik spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Iw

Firma nierzetelna,umowa niezgodna z przepisami po konsultacji z prawnikiem polskim sprawa zajął się sąd po stronie niemieckiej omijać szerokim lukiem

Weronika
@Iw

Co jest niezgodnego w umowie z przepisami??

Oliwia
@Iw

Tak to prawda firma nierzetelna nie mówią prawdy o pacjentach na nic nie reagują omijać tą firmę szerokim lukiem

@Oliwia

Jaką prawdę masz na myśli?

@Oliwia

Możesz podać jakiś kontakt na priv?

@Iw

Jest szansa na kontakt priv? Mam tam pracować A jak czytam to nie jest kolorowo

@Madzia

No ciekawe czy ktoś się odezwie, bo mi to do dziś nie odpowiedzieli. Ale to już po rozmowie jesteś, tak?

@Helena

Tak mam jutro tam być na miejscu i wacham się troszkę jak czytam co się tam dzieje ...

Hanna
@Madzia

Także mam te sytuacje i nw co robić?

@Madzia

No i jak sytuacja po ponad dwóch tygodniach? Opowiesz jak jest?

Oli
@Iw

Tak zgadza się firma nierzetelna i (usunięte przez administratora) również oddalam do sądu niemieckiego

Alijan01

Firma, pomimo wielokrotnej prośby nie raczy mi przysłać dokumentów dotyczących zatrudnienie, zwolnienia ani też dokumentów finansowych. Właścicielka firmy bardzo łatwo zarzuca pracownikom nadużywanie alkoholu, brak kompetencji itd, ale sama nie stosuje przeisów, które Ją obowiązują. To samo dotyczy Pań KOORDYNATOREK.

Elutka

Firma niekompetentna,niejasna,umowa,było zgłaszane do firmy nieprawidłowości,to odpowiedź była krótka przykro mi proszę samemu rozwiązać problem .Problem z jedzeniem,zimno w pokoju,zakupy robione przez opiekunkę dla siebie z własnych pieniędzy,chleb,masło takie podstawy do jedzenia.Podopieczna stwierdziła że ma teraz służącą,i niestety opiekunka musiała kilkunastoletnie brudy w piwnicy sprzątać,umowa jak nie umowa,wszystko jest nie tak jak powinno być,tu tylko pretensje są do firmy że nie reaguje wogóle,tak być nie może,trzeba coś z tym zrobić.

Zostaw merytoryczną opinię o Medicus Care Dorota Wollnik - Wrocław

• Jak się pracuje w Medicus Care Dorota Wollnik?

Zobacz opinie na temat firmy Medicus Care Dorota Wollnik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Medicus Care Dorota Wollnik?

Medicus Care Dorota Wollnik
3.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Jerzego Treski 34
    51-507 Wrocław