Opinie o Camport Anna Madajska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Camport Anna Madajska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Camport Anna Madajska o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Camport Anna Madajska w Łódź

Wer

4 sezony z Camportem w roli wychowawcy, to 4 najlepsze sezony. Podejście do kadry na najwyższym poziomie. Firma stawia na rozwój pracowników, przed i po sezonie są organizowane dedykowane szkolenia. Programy obozów dla dzieci są różnorodne, a kadra jest przygotowywana do ich prowadzenia, oczywiście uwzględniając indywidualne predyspozycje do prowadzenia konkretnych campów. Dużą wagę stawia się także na budowanie relacji. Uważam, że dziś jest to najważniejszy punkt i w rozwoju kadry jak i w rozwoju wychowanków, których mamy pod sobą na obozach. Dzień w którym nie korzystamy z żadnych dodatkowych pomocy jak paintball, nerfy, czy buble football, a skupiamy się na budowaniu relacji z dzieciakami, jest jednym z najlepszych dni i często najlepiej wspominanym. Działamy według ustalonych procedur, aby każde dziecko wróciło do domu bezpieczne i zadowolone, a rodzic który dał nam w swoje ręce swój największy skarb również był usatysfakcjonowany z pracy jaką wykonujemy. Z własnego doświadczenia i widząc ile dzieciaków wraca do nas co roku serdecznie polecam wszelkie wyjazdy z Camportem

@Emilia

Emilio, Urazy i kontuzje mogą zdarzyć się przy każdej aktywności fizycznej. Nasi uczestnicy oraz pracownicy ubezpieczeni są na 25.000 tys. NNW plus pakiet poszerzony o skręcenia i zwichnięcia, czyli najszczęstsze przyczyny urazów w trakcie aktywnosci fizycznych

MM Nowy wpis

najlepsza firma, z ktora wspolpracowalam. Wsparcie kadry, pomoc w kazdym temacie

Wojtek Nowy wpis

Super firma, podejście do ludzi, kandydatów i dzieci naprawdę chciałbym by było normą w naszym społeczeństwie, atmosfera wspaniała, polecam każdemu

marciaB Nowy wpis

Świetna, rzetelna firma. Ma na uwadze dobro pracowników oraz klientów. Przed faktyczną pracą organizowane są webinary oraz szkolenia, co pozwala poczuć się pewnie, a także zdobyć niezwykle cenne doświadczenie, przez co człowiek się mniej stresuje. Nie wiem jak oni to robią, ale w tej firmie pracują sami pozytywni ludzie. POLECAM!

Lotos Nowy wpis

Dobra organizacja ,wspaniała atmosfera ,bezproblemowy kontakt z innymi to właśnie opisuje tą firmę.

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Camport Anna Madajska? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Patrycja

Bardzo polecam współpracę z firmą Camport!! Porządne przygotowanie do sezonu. Szkolenia, które pozwalają nauczyć się wielu nowych rzeczy, poznać ciekawych ludzi oraz miejsce, w którym prawdopodobnie spędzi się wakacje z dziećmi. Podczas sezonu od razu rzuca się w oczy bogate i przemyślane wyposażenie ośrodka. Pielęgniarka codziennie dostępna na miejscu, kierownik oraz magazyn wyposażony w masę przydatnych rzeczy na zajęcia. Bardzo jasno przedstawione programy obozów, więc każdy wie co, kiedy i jak powinno byc zrealizowane. Wszystko naprawdę dokładnie przemyślane. Polecam!

Wer

Emilia
@Wer

Super, że na forum jest tak treściwe polecenie tego wszystkiego być może zachęci do któregoś z rodziców do posłania dzieciaka na taki wyjazd. Nigdy nie przytrafiły się u was jakieś nieszkodliwe przypadki jeśli chodzi o zdrowie dzieci? Jakiś upadek, skręcona kostka?

@Wer

Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Staramy się robić wszystko, aby wychowawcy mogli rozwijać swoje kompetencje, aby następnie przełożyć je, na jak najlepszą opiekę nad uczestnikami. Zarówno w kadrze jak i wśród wychowanków stawiamy na relacje, bo to one końcowo przekładają się na to, że zarówno wychowawcy jak i dzieciaki, chcą wracać mając dobre wspomnienia.

@Emilia

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Camport Anna Madajska?

Camport Rekrutacja

Etapy rekrutacji wyglądają następująco: 1. Wybór kandydata sposród zgłoszeń 2. Zaproszenie na webinar rekrutacyjny 3. Indywidualna rozmowa online 4. Szkolenie stacjonarne i pozytywny wynik rozmowy indywidualnej na szkoleniu

Julia

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona firmą Camport. Miałam okazję uczestniczyć w szkoleniu stacjonarnym i śmiało stwierdzam, że jest to jedna z nielicznych firm organizujących takie przedsięwzięcie dla całości kadry (nawet ludzi współpracujących kilka lat). Były bardzo przydatne rzeczy, które ułatwią mi pracę jako wychowawca. Atmosfera, która tam panowała była bardzo dobra, przyjeżdżając na szkolenie samemu, wchodząc w grupę ludzi znających się od kilku sezonów nie czułam żadnych barier komunikacyjnych, byli pomocni, wszystko tłumaczyli i pomagali się zaklimatyzować. Polecam rozpocząć pracę w firmie i wysłać zgłoszenie rekrutacyjne.

Wychowawca kolonie

Dobra współpraca, jasne warunki, wynagrodzenie na czas, świetne warunki pracy dla opiekuna pod względem sprzętu, nie musi wymyślać atrakcji z niczego, bo organizator zapewnia wszystko od kredek do paintballa, dla dzieci fantastyczne warunki. Kadra szkolona, szkolenia nie tylko na papierze, w praktyce dużo cennej wiedzy, dużo też stresu podczas rekrutacji, ale warto, polecam

@Wychowawca kolonie

Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię, staramy się robić wszystko, by zapewnić kadrze przygotowanie do zajęć pod względem merytorycznym jak i sprzętowym. Szkolimy i współpracujemy z kadrą tak, aby czuła się pewnie oraz zaopiekowana podczas turnusów!

M.W

Warunki współpracy, atmosferę, jakość ośrodków i oferty obozów oceniam bardzo dobrze. Świetny kontakt z kierownictwem, jak i innymi pracownikami. Zawsze służą pomocą i pomagają przy pierwszym wdrożeniu. Pracowałam w wielu firmach kolonijnych, ale zdecydowanie wybieram Camport. Jeżdżę od 3 lat i śmiało polecam.

@M.W

Dziękujemy za tak pozytywną opinię. Staramy się zapewniać jak najlepsze warunki pracy dla naszych wychowawców. Wsparcie kadry jest dla nas bardzo ważne, by kadra wiedziała, że może liczyć na pomoc od reszty.

K.R.

Super firma! W wielu pracowałam, jako opiekun, ale zrządzeniem losu trafiłam na Camport i chyba tak miało być! Ludzie cudowni, otrzymałam komplet informacji przed podjęciem pracy, wszystko wiedziałam, więc nie pojechałam "w ciemno" w oczekiwaniu co mnie czeka! Zawsze można liczyć na pomoc, ekipa wychowawców świetna, nie zostawiają człowieka samego sobie :)

Basia M.
@K.R.

Potwierdzam, cykl szkoleń i ogrom informacji :)

Joanna W.
@Basia M.

Dokładnie! Zgadzam się i cenie za to bardzo współpracę z Camportem.

@K.R.

Cieszymy się, że tworzymy zespół, który wspiera się w cięższych chwilach. Ważne jest dla nas, aby wychowawcy dołączający do naszego zespołu, wiedzieli jak wygląda taki wyjazd. Dziękujemy za tak miłe słowa.

Firma, która dobrze pomaga w rozwijaniu swojego wachlarza umiejętności, uczy prawidłowej komunikacji z dzieciakami, a dzieki szkoleniom przygotowuje na rozne wystepujace podczas sezonu trudne sytuacje. Do kierownika zawsze mozna zwrocic sie o pomoc i bez zadnego problemu sluzy dobra rada.

@pracownik

Relacje z dziećmi są dla nas priorytetowe, dlatego też stawiamy na rozwój kadry pod tym aspektem. Tak samo ważne dla nas są relacje w kadrze. Cieszymy się, że nasza kadra może liczyć na pomoc współpracowników jak i kadry kierowniczej.

Wychowawca

Polecam firmę Camport zwłaszcza młodym osobom, które lubią pracować z dziećmi lub z młodzieżą. W camporcie pracuję od 2018 r. Przez te kilka lat miałam okazję brać udział w wielu darmowych szkoleniach organizowanych przez firmę, dzięki którym zyskałam ogrom praktycznej wiedzy. Nierzadko miałam poczucie, że moja praca jest doceniana (nie tylko dobrym słowem, ale i wyróżnieniem oraz możliwością awansu). To co w camporcie jest niezmienne od zawsze, to pomoc i wsparcie od pracowników (wychowawców, kierowników i koordynatorów) jakie otrzymują osoby dołączające do naszego zespołu. Mam nadzieję, że spotkamy się na szkoleniu przed sezonem, zatem do zobaczenia :)

@Wychowawca

Cieszymy się, że organizowane przez nas szkolenia dostarczają Ci praktycznej wiedzy, jest to dla nas bardzo ważne aby wychowawca jadąc na turnus czuł się pewnie ze zdobytą wiedzą. Stawiamy na rozwój naszych pracowników oraz udzielenie wsparcia gdy tylko tego potrzebują. Dziękujemy za tak pozytywną opinię i do zobaczenia!

Anna Wiśniewska

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą Camport. Cenię sobie szkolenia przed sezonem, które dają możliwość odświeżenia wiedzy m.in.dotyczącej przepisów, zasad obowiązujących na koloniach ogólnie i w konkretnych ośrodkach, co sprawia, że jesteśmy dobrze przygotowani do pracy. Staranny dobór pracowników sprawia, że wszyscy się do tych zasad stosują, co wpływa na naprawdę dobrą atmosferę pracy, ale też bezpieczeństwo zarówno dzieci jak i wychowawców. Jest to uczciwa, rzetelna firma, z ogromnym doświadczeniem i wspaniałym podejściem do organizacji wypoczynku. Szczerze polecam.

@Anna Wiśniewska

Cieszymy się, że praca, którą wkładamy w szkolenia spotyka się z tak pozytywnym odbiorem. Stawiamy na to, aby nasza kadra czuła się pewnie i bezpiecznie podczas wyjazdów z nami. Cieszymy się, że razem tworzymy atmosferę, którą cenią sobie nasi wychowawcy!

Klaudia

Jeżdżę z tą firmą już od paru lat. Byłam zarówno uczestnikiem jak i teraz kadrą. Jeździłam na obozy z wielu firm, lecz właśnie tutaj poczułam to, że nie chce kończyć przygody akurat z Camportem. Zdobyłam dużą wiedzę i cały czas uczę się wielu rzeczy od kierowników jak i od wychowawców. Każdemu kto to czyta polecam spróbować i przekonać się na własnej skórze jak to wygląda.

@Klaudia

Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszą firmą oraz, że to właśnie z nami postanowiłaś współpracować dłużej! Dziękujemy za zaufanie.

Basia M.

Świetna atmosfera, bardzo dobre warunki pracy i perspektywa rozwoju. Polecam pracodawcę

@Basia M.

Dziękujemy za tak miłą opinię i polecenie!

Filip

Profesjonalizm, jakość, pasja, miła atmosfera - tymi słowami mogę opisać pracę w Camporcie, bez której nie wyobrażam sobie wakacji. Stwarza ona doskonałe warunki do samorealizacji i samorozwoju, a także jest szansą na poznanie wspaniałych osób o wspólnych zainteresowaniach. Ponadto w trudnych momentach zawsze znajdzie się pomoc oraz wsparcie wśród kierowników i współpracowników. Z czystym sercem mogę polecić tę firmę każdemu.

@Filip

Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię! Jest to dla nas bardzo ważne aby nasza kadra wspierała się nawzajem, jak i mogła szukać wsparcia w kierownictwie.

Jolanta

Same pozytywne opinie, świetna atmosfera, szkolenia, podwyżki, miło poczytać. A jak z kwalifikacjami? Jakie trzeba posiadać, żeby dostać się do pracy?

Wychowawca Campów Chill
@Jolanta

Kurs Wychowawcy i zaswiadczenie o niekaralności to dokumenty uprawniające do podjęcia współpracy. Potem jest spotkanie online i szkolenie stacjonarne - wyjazdowe. To było super bo poznałam czesciowo ekipę, z którą będę pracować, a ja głównie jeżdzę na obozy dla dzieciaków i dla ekipy, z którą współpracuje. Jasne warunki wynagrodzenia to było bardzo ok - chyba jako jedyna firma podają jawne stawki i sprawiedliwe względem przepracowanych wspólnie sezonów! W innych firmach wszedzie jest info, że do ustalenia - a to tworzy starszne kwsy w kadrze jak później na obozach wychodzi kto ile zarabia.

@Jolanta

Aby rozpocząć z nami współpracę, należy złożyć dokumenty rekrutacyjne, posiadać ukończony kurs wychowawcy wypoczynku, zaświadczenie o niekaralności i zaświadczenie o zdolności do pracy z dziećmi od lekarza. Po pozytywnym przejściu rekrutacji, odbywa się szkolenie stacjonarne w jednym z naszych ośrodków, dzięki czemu poznaje się kadrę jak i sprzęt czy politykę firmy.

Julia

Jako wychowawca wiele się nauczyłam i poznałam wspaniałe, inspirujące osoby. Zawsze czułam wsparcie i mogłam liczyć na dobre słowo. Maksymalna dawka pozytywnej energii i kreatywności, polecam!

Emilia
@Julia

Brzmi pozytywnie, ale mogłabyś trochę bardziej szczegółowo opowiedzieć jak to wszystko wyglądało? Byłabym wdzięczna

@Julia

Bardzo ważne jest dla nas aby nasza kadra się wspierała! Cieszymy się, że jest to realizowane każdego dnia. Staramy się dobierać do naszego zespołu osoby pełne pasji i dobroci w stosunku do drugiego człowieka.

Paulina Duraj

Jeździłam na obozy już jako dziecko i zawsze podziwiałam kadrę! Dwa lata temu zasiliłam jej grono i jestem z tego niesamowicie dumna i zadowolona! Zarówno z perspektywy obozowicza jak i kadry, Camport daje niesamowitą możliwość rozwoju, by robić to co kochasz! Dzięki wspaniałemu podejściu do kadry jak i do dzieciaków, z uśmiechem wracam co roku! Nasz Team jest pełen ludzi z pasją, dzięki czemu czerpiemy od siebie na wzajem i stale się rozwijamy! Polecam każdemu!

@Paulina Duraj

Bardzo się cieszymy, że masz tak dobre wspomnienia zarówno z perspektywy uczestnika jak i wychowawcy. Stawiamy na rozwój naszej kadry, aby każdy mógł rozwijać się w tym, co jest dla niego najważniejsze! Cieszymy się, że nasza kadra współpracuje i uczy się od siebie nawzajem.

Zostaw merytoryczną opinię o Camport Anna Madajska - Łódź

• Jak się pracuje w Camport Anna Madajska?

Zobacz opinie na temat firmy Camport Anna Madajska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Camport Anna Madajska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 28 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Camport Anna Madajska
4.5/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Gdańska 141 lok. 86
    90-536 Łódź