Opinie o Meble Borkowicz Wojciech Borkowicz w Skaryszew

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Meble Borkowicz Wojciech Borkowicz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Meble Borkowicz Wojciech Borkowicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meble Borkowicz Wojciech Borkowicz w Skaryszew

Info dla grubego

Od 7 lat czekam aż skończy szafkę nad lodówką i mogę sobie czekać dalej. Tak to jest jak się wypłaca wszystkie pieniądze przed skończeniem pracy, kto ma miękkie serce ten ma twardą .... Mam nadzieję że los Cię dojedzie za wszystkie Twoje kombinatorstwa.

Maria Nowy wpis
@Info dla grubego

To jest (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ale doigra się bo tak nie może być. Trzeba zgłosić to na policję bo to nie tylko Pan jest (usunięte przez administratora) i ten pan nie wystawia paragonu można go podać do urzędu skarbowego i mu się skończą (usunięte przez administratora)

Maria

Nie polecam... jest (usunięte przez administratora) i zbiera zaliczki tylko, a później nie odbiera tel

Julia

A ile wziął zaliczki?

Ewelina
@Maria

Wiózł 4000zl zaliczki,nie odbiera tel. (usunięte przez administratora) Nie zostawię tego tak...ludzie z daleka od tego naciągacza i (usunięte przez administratora).

Maja Nowy wpis
@Ewelina

4 tys aż? Ile to % z całości? I co teraz tak właściwie z tym?

Ewelina Nowy wpis
@Maria

Proszę dać na SB jakiś namiar. Albo wejść na spotted Skaryszew i zobaczyć post o meblach . Niech pani pozostawi ślad tam a ja się odezwę do pani,mam już dwie osoby oszukane i nie zostawimy tego tak,. Albo mnie tam w poście znając Ewelina Z. A ja się odezwę. Meble są okropne

Ewelina Nowy wpis

Porażka.. 100km od tego niby stolarza.. (usunięte przez administratora) i kłamcą.. Na spotted Skaryszew umieściłam jego prace. Mogę pokazać wiele więcej zdj jego pracy (co można tak nazwać). Proszę was,jeśli nie chcecie stracić pieniędzy,nie dajcie mu zlecenia zdobienia mebli.

Anonimowy

Witam, z przykrością stwierdzam iż jest to Pan na niewłaściwym stanowisku. Glowny jego problem to lekceważenie klienta oraz nie odbieranie telefonów. Nie polecam

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Meble Borkowicz Wojciech Borkowicz? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Montaż hoteli dla owadów/ Proste prace manualne
Łubianka
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.
Klient

Umawia się że przywiezie A blokuje numer kpina z klienta do tego wziął zaliczkę i się nie odzywa nie polecam

Klijent

Bardzo nie solidna firma (usunięte przez administratora) jak nie wiem ja już rok czasu czekam na odbicie narożnika i nic.Jak dzwonię to nikt nie odpowiada masakra. Cały czas Pan co na targ przyjeżdża mówi że przy jedzie i do tej pory go nie ma. Miałam inne zdanie o nich ale aż żal zamawiać u nich co kolwiek.

Wojciech

Zastanawiam się jaki jest powód braku zainteresowania tym forum?

Mika

Czekam na kanapę ponad już dwa miesiące. Telefon na wizytówce nieaktualny niema takiego numeru ,telefon stacjonarny nikt nie odbiera. Dałam zaliczkę 100 zł.nie majatek ,ale jakas kpina. Zero kontaktu

Klient

Wygląda mi na jakiegoś naciągacza. Dwa tygodnie czekam na dostawę i nic. Telefonów nikt nie odbiera, adres e-mail podany na wizytówce nie istnieje. Jak coś się zmieni napiszę.

Zostaw merytoryczną opinię o Meble Borkowicz Wojciech Borkowicz - Skaryszew

Meble Borkowicz Wojciech Borkowicz
  • Kardynała Stefana Wyszyńskiego 10