Opinie o Hades Sp. z o.o. sp.k. w Lubin

WINDYKACJA i ODSZKODOWANIA

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hades Sp. z o.o. sp.k. w Lubin

No Name Nowy wpis

Jaki to miód na moje serce przeczytać PRAWDZIWĄ opinię ludzi, klientów i współpracowników "firmy". Wyrażam tylko szczerą nadzieję, że ten ślizgający się, obleśny twór zwany "Hades" zatonął bezpowrotnie, wraz z załogą:)

Jarosław Nowy wpis
@No Name

Czy Twoja opinia nie sugeruje czasem, że firma Hades zakończyła swoją działalność bezpowrotnie? Tak mam to rozumieć? Bo tak w sumie wynika z Twojego wpisu chociaż oczywiście mogłam zrozumieć coś "na opak". Wyjaśnisz to bardziej szczegółowo?

Oszukana Nowy wpis
@No Name

Jestem klientką firmy Hades w Lubinie. Prowadzili dla mnie sprawę szkody w pojedzie. Sprawa w sądzie prowadzona nieudolnie. Kosztami sądowymi oczywiście zostałam obciążona ja. Podsumowując, odszkodowanie nie odzyskane, poniesione dodatkowe koszty, strata czasu i ogromne nerwy. Ta firma to porażka!

Marta Nowy wpis

Czyli premia jest zależna od wyników ?

Pracowałam w firmie Hades pare lat temu. Zalegali z wynagrodzeniem, wypłaty nie na czas. Niekompetentni ludzi. Zarząd to rodzina. Wszystko tylko na papierze kwalifikacji żadnych bo nawet członkowie zarządu maja wykształcenie zawodowe a sam prezes ma rolnicze. Ktoś mu pomógł to otworzyć. Atmosfera nieciekawa. Parcie na wyniki i pozyskiwanie klientów i robienie klientów w balona. Niestety. Pracowałam bo trzeba za coś żyć ale szybko człowiek traci tam energię, chęć do pracy i motywacje. Dla mnie to firma windykacyjna która niewiele pomaga w odzyskiwaniu należności ale przeciętnego Kowalskiego kroi po kieszeni i obiecuje gruszki na wierzbie. Do tego czasu niewiele się zmieniło. Firma ma długi.(usunięte przez administratora) Bo ani atmosfera ani to uczciwa firma ani tak naprawdę nie duże pieniądze można zarobić a wymagania spore

Kongo

Firma nie wypłaciła pieniędzy w ramach współpracy. Sprawa idzie do sądu.

Natalia
@Kongo

Rozumiem - dobrze, że zdecydowałeś się na poinformowanie nas tu o tej kwestii. Skoro postanowiłeś skierować tę sprawę do sądu, to faktycznie nie wygląda to najlepiej. A powiedz mi, jak długo już firma Hades zalega z wypłaceniem pieniędzy?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hades Sp. z o.o. sp.k.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Krzysztof

@No, forum Gowork służy głównie do opisywania pracy w różnych firmach, ale skoro zdecydowałeś się dodać tutaj komentarz to proszę abyś przestrzegał regulaminu tej strony. Na forum zabrania się opisywania konkretnych osób: https://www.gowork.pl/regulamin @I, mówisz to jako pracownik czy klient? Mógłbyś opisać szerzej jakie są Twoje doświadczenia z Agencją Windykacji HADES?

Krzysztof

Jak pracuje się w Agencji Windykacji HADES? Ciekawi mnie atmosfera jaka tam panuje oraz ścieżka rozwoju. Czy to rzetelna firma godna polecenia? Jak plasuje się ten pracodawca w odniesieniu do innych z branży windykacyjnej w Lublinie. Za wszelkie informacje będę wdzięczny.

klient
@Krzysztof

sadzać po tym, ze oszukują oraz brakiem możliwości skontaktowania się z Prokurent to raczej nie jest to fajna firma. Odradzam jak najdalej trzymać się od tego tworu bo firmą tego na pewno nie można nazwać

I
@Krzysztof

Jeśli lubisz oszukiwać i oklamywac ludzi to jak najbardziej się nadasz nic nie robią kawę piją

No

Nie jestem zadowolony z usług firmy hades znajdującej się w Lubinie przy ulicy Józefa Piłsudskiego miałem wypadek drogowy facet zrobił mi szkodę całkowita ubezpieczalnia Link 4 zanizyla wartość auta firma hades nic nie zrobiła owy opiekun sprawy Stanisław Misiura naobiecywal złote góry za zadość uczynienie i szkodę całkowita suma sumarum czuje się oszukany i wprowadzony w błąd nie polecam takiego typu rozwiązania sam zrobiłbym to lepiej i sprawniej

Firma łamie wszystkie możliwe zasady współpracy. Stanowczo odradzam.

Łukasz
@Anonim

Jakieś konkrety jakie łamie zasady ? Ja mam u nich sprawę, a raczej miałem i uzyskali dla mnie odszkodowanie, a wczesniej dostałem odmowe z PZU jak sam zgłaszałem wypadek. Wszystko przebiegło sprawnie.

barti

Odradzam jakąkolwiek współpracę z tą firmą. Wszystkie formalności jakich dokonują śmiało można zrobić samemu. Z 20 % jakie bierze firma za zajęcie się sprawą wychodzi 60 po podliczeniu kosztów własnych. Stanowczo odradzam !!!

rico

Totalnie niepoważna firma , wiele obiecuje oraz twierdzi ze wszystko zalatwi a naprawde wyglada to tak ze sam zrobilbym to w jeden dzien ,gdzie im zajmuje to miesiace.po rozwiazaniu umowy oczywiscie trzeba zaplacic aby odzyskac swoje papiery co oczywiscie nie nastepuje , czekam juz ponad rok , kazda proba kontatku z firma konczy sie slowami ze strony firmy "ja nie wiem , ja sie tym nie zajmuje , osoba ktora jest w temacie jest na urlopie i tak za kazdym razem".a szefowie zawsze maja spotkania i nie ma szans na rozmowe. Informacja dla wszystkich ktorzy maja dluznikow nie bierzcie zadnych firm windykacyjnych bo oni tylko zaniosa wasze papiery do komornika i to wszystko co zrobia.

Roco

[usunięte przez moderatora]."Pan Prezes" do bani, zero wiedzy, zero doświadczenia...liczy się tylko dla niego zysk...nic więcej...taki urodzony "szef egoista', któremu ktoś pomógł założyć firmę. [usunięte przez moderatora]człowiek, którego lepiej unikać i nie mieć z takim do czynienia. [usunięte przez moderatora] Pozdrawia.

Pelko

KTOŚ KTO CHCE ZNALEŹĆ SIĘ W NIEMILEJ ATMOSFERZE I BYĆ KIEROWANYM PRZEZ NIEKOMPETENTNYCH LUDZI ZAPRASZAM WŁAŚNIE TAM ;) COŚ STRASZNEGO. LUDZIE UCIEKAJĄ Z TEJ FIRMY, GDZIE TYLKO MOGĄ!!!! IDŹ TAM I PRZEKONAJ SIĘ SAM/A, GWARANTUJE, ŻE PO 3 DNIACH BĘDZIECIE MIELI DOSYĆ I SAMI ODEJDZIECIE...TAJ JAK ROBI WIĘKSZOŚĆ NOWYCH OSÓB, KTÓRA TAM PRZYCHODZI

Zostaw merytoryczną opinię o Hades Sp. z o.o. sp.k. - Lubin

• Jak się pracuje w Hades Sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Hades Sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Hades Sp. z o.o. sp.k.
1.7/5 Na podstawie 9 ocen.

Hades Sp. z o.o. sp.k.