Opinie o P.P.H.U. Car Import Mikołaj Dorywalski w Solec Kujawski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy P.P.H.U. Car Import Mikołaj Dorywalski. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie P.P.H.U. Car Import Mikołaj Dorywalski o rekrutacji.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Car Import Mikołaj Dorywalski w Solec Kujawski

Andżela Nowy wpis

Hej, chce się tylko upewnić, bo mój chłopak szuka pracy jako lakiernik u nas na rejonie, a tu było podkreślone teraz niedawno, że auta są bezwypadkowe. Czy to oznacza, że nie ma sensu bym się kontaktowała w temacie pracy?

ROBERT Nowy wpis

JA WYBRAŁEM TUCSONA ALE WSZYSTKIE AUTA BARDZO ZADBANE , BEZWYPADKOWE I SERWISOWANE . DUŻY WYBÓR. POLECAM ROBERT - BEŁCHATÓW

Z przypadku w zasadzie tu jestem ale jak zauważyłam ten komentarz o bardzo ładnych autach to aż z ciekawości sprawdziłam je w sieci. aktualnie jest ich wystawionych 25, to standardowa ilość czy jednak zdarza się więcej? i kto zajmuje się tu marketingiem? Jest stanowisko za to odpowiedzialne?

MARIUSZ Nowy wpis

POLECAM . BARDZO ŁADNE AUTA. MARIUSZ Z IŁAWY

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w P.P.H.U. Car Import Mikołaj Dorywalski się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

To czekajcie. Na jakich stanowiskach można się zatrudnić? jakiś czas temu pytali się o kartę sportową a teraz niedawno ktoś napisał, że auta są bezwypadkowe. Czyli przyjęcie się jako mechanik odpada? Tylko sprzedawcy pracują?

JACEK

WITAM . SUPER AUTA PRZEDE WSZYSTKIM BEZWYPADKOWE I SERWISOWANE . WYBRAŁEM OPEL MOKKA X I JESTEM BARDZO ZADOWOLONY. MIŁA OBSŁUGA . POLECAM JACEK Z PIŁY.

Czy dużo jest tych klientów tutaj? Ja także pracy dla mechanika szukam po okolicy ale widzę ze ktoś już to pytanie zadał. Jednak klient chyba od razu zapewnił, że auta są faktyczynie serwisowane? Dalej nie wiadomo przez kogo? I czy sporo jest osób do obsługi? zastanawiam się ilu sprzedawców teraz może się zatrudniać?

Jak długo czekaliście na odzew z P.P.H.U. Car Import Mikołaj Dorywalski? Oddzwaniają zawsze?

EMIL

TAK OCZYWIŚCIE NIE MA PROBLEMU JA KUPUJĄC OD PANA MIKOŁAJA AUTO WYNAJĄŁEM AUTOTESO . .AUTA SĄ PEWNE , BEZWYPADKOWE , DO KOŃCA SERWISOWANE I BARDZO ZADBANE. . POZDRAWIAM EMIL GRUDZIĄDZ

Auta są serwisowane, tak? przynajmniej widzę taka opinie od jednego z klientów. tylko teraz nie wiem czy sam bym mógł przyjść pod maskę zajrzeć czy gdzieś zewnętrzna firma po prostu to ogarnia? Orientował się ktoś ostatnio, żeby mi napisać?

ZBIGNIEW

POLECAM. SUPER AUTA PRZEDE WSZYSTKIM BEZWYPADKOWE SERWISOWANE I BARDZO ZADBANE. POZDRAWIAM ZBIGNIEW Z TORUNIA

Mignęła mi w takim jednym wątku kwota „8000” i przez moment myślałem, że to podana stawka mechanika, bo jakby nie patrzeć to forum pracownicze. :D chodziło o jakąś naprawę ale poza firmą. A w niej tak to wygląda? Są teraz przyjęcia dla mechaników? Jeszcze jakiś czas temu jeden klient oceniał pozytywnie zakupione auto stąd ciekawość.

MATEUSZ

POLECAM . Kupilem OPEL MOKKA X jestem bardzo zadowolony. Bez kombinowania super stan wszystko jak w opisie. Konkretnie na temat . Pozdrawiam Mateusz - Krośniewice.

Czy P.P.H.U. Car Import Mikołaj Dorywalski zapewnia kartę multisportu?

Grzegorz z Włocławka

Kupiłem ponad miesiąc temu Hyundaia ix35 1.7 CRDi jestem zadowolony z zakupu. Super stan jak w opisie, polecam i życzę takich sprzedawców jak Pan Mikołaj.

ŁUKASZ

Kupiłem OPEL MOKKA X i jestem bardzo zadowolony. Super stan wszystko jak w opisie. Konkretnie i na temat. Polecam. Łukasz z Ostrowa .

MACIEJ

SUPER AUTA PRZEDE WSZYSTKIM BEZWYPADKOWE SERWISOWANE I BARDZO ZADBANE. KUPIŁEM HYUNDAI IX35 POLECAM MACIEJ Z GOSTYNINA

Robert

Kupiłem w Lutym Opla Mokkę 1.6 zrobiłem 8 tys km i jestem naprawdę zadowolony jedyne koszty to wymiana rozrządu ale o tym zostałem poinformowany podczas zakupu. Jak najbardziej polecam!! pozdrawiam Robert z Człuchowa

Dzień dobry. Można tylko wcześniej trzeba się konkretnie określić co nas interesuje . Ja akurat zamówiłem OPEL MOKKA czekałem 2 - tygodnie autko przyjechało w konfiguracji i kolorze takim jak chciałem , oczywiście bezwypadkowe i serwisowane. Serdecznie pozdrawiam Paweł z Grudziądza.

Katarzyna

Witam. Mam pytanie czy w firmie CAR - IMPORT jest możliwość sprowadzenia auta na zamówienie. Pozdrawiam Katarzyna :)

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Car Import Mikołaj Dorywalski - Solec Kujawski

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Car Import Mikołaj Dorywalski?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Car Import Mikołaj Dorywalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Car Import Mikołaj Dorywalski?

P.P.H.U. Car Import Mikołaj Dorywalski
  • Kalinowa 3 lok. 2