Opinie o Drewno-Tek Katarzyna Szpaderska w Skaryszew

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Drewno-Tek Katarzyna Szpaderska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Drewno-Tek Katarzyna Szpaderska o rekrutacji.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drewno-Tek Katarzyna Szpaderska w Skaryszew

Jak dużo osób pracuje w Drewno-Tek Katarzyna Szpaderska?

Władek Nowy wpis

Jeśli ktoś ma sprawę do firmy to nie rozumiem skąd pomysł zostawiać ją na forum pracowniczym?

Ata Nowy wpis
@Władek

Można tez wyrazić opinie jako klient. Taki to ma związek a jeśli firma nie wywiązuje się z podpisanych umów z klientem, przy tym pobierając zaliczki i nie zwracając ich to jak to według ciebie świadczy o pracodawcy? Pozatym jeśli w żaden sposób nie można się z nimi skontaktować, to zawsze to coś. Mogę przestrzec innych przed firma która ciagle dodaje nowe ogłoszenia na Lento i naciąga ludzi. Może ma ktoś tu numer telefonu pod który można się dodzwonić.

Tomasz

Witam tez dostałem oszukane przez firmę drewno-tek ale już zgłosiłem do urzędu Skarbowego....i czekamy na odpowiedz.

@Tomasz

Cześć dostałeś z urzędu jakąś informacje? Zgłosiłeś może sprawę na policję?

Ata Nowy wpis
@Tomasz

Czy udało się odzyskać zaliczkę? Tez zostałam oszukana

ATA

(usunięte przez administratora) Serdecznie nie polecam. Umowa na wykonanie domku i wpłacona zaliczka 1050zl w sierpniu. Termin montażu miał być 18 października, przed tym terminem prośba o przesunięcie o tydzień później. 25 października miał być montaż. 2 dni wcześniej potwierdzono godzinę ze montaż okolo godz 15. Niestety nikt nie dojechał, telefonów nikt nie odbiera. Kilka dni później odpowiedz na emaila ze nie będzie domku i ze zwrócą zaliczkę. Do dziś ani zwrotu ani domku, brak jakiegokolwiek kontaktu. Ogłoszenia ciagle wystawiają,

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Drewno-Tek Katarzyna Szpaderska.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Będzie tak wszystko zatrzymujemy!!! Szkoda że każdemu mało(usunięte przez administratora) nane. Karol wiesz co jest najlepsze ze Mario używa dał swoich drewnianych komorę ):

Witam, czy ktoś powie mi coś więcej o zarobkach w tej firmie?

PBU

Piotrek

Kasia tyle dajesz od siebie a menago ma tylko sumę. No i ładnie pisze hehe wyje bane konkretnie. Tylko płacicie raz w miesiącu, jak tam u was niezapłacone 100 i premie co menager nie dał ?????

Rudy

Hej Edytak a co to z swoim szłaś ? Beata aleś byłaś internetowa (usunięte przez administratora) :P

Wel

Szef porządny !!! Nie tak jak wasz

oszuści!!!!, po przyjęciu zaliczki na wykonanie i montaż drewutni (wymiary indywidualne), nie ma kontaktu z firmą. Nie odpowiadają na maile, smsy, nie odbierają telefonów. Nie dajcie się okraść!

Zostaw merytoryczną opinię o Drewno-Tek Katarzyna Szpaderska - Skaryszew

Drewno-Tek Katarzyna Szpaderska
  • Gajowa 7