TORGGLER POLSKA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o TORGGLER POLSKA SP. Z O.O.

pytający 2013-12-15 15:41:34
gdzie są wszystkie wpisy, które tu wcześniej były, aaa?
ciekawy 2014-01-07 14:19:03
co dzieje się w tej firmie, że kolejne regiony sprzedaży zostają bez przedstawicieli?
janek 2014-01-14 13:58:45
wiara bryka z okrętu co chwila
kryzys 2014-01-15 22:35:16
we włoszech kryzys jak cholera więc firma ostro hamuje, brak kasy na inwestycje
klient 2014-01-25 14:23:22
uwaga!!! to firma typu kogucik, na dzisiaj nie mają już obsady przedstawicieli na 3 strategicznych regionach Polski (ludzie sami uciekli do konkurencji), więc w firmie nie dzieje się za dobrze, to jest pewne, uważajcie w kontaktach z tą firmą i podejmowaniem współpracy
klient 2014-02-18 16:50:54
(usunięte przez administratora) na regiony: mazowiecki, dolnośląski i pomorski nie mają wcale przedstawicieli a kontakt jest do działu handlowego w biurze, bo przedstawiciele na te regiony uciekli z tej firmy
prawda 2014-02-20 19:28:33
Torggler Polska ma swoją siedzibę w Zgierzu koło Łodzi, a nie Toruniu, tak siedzibę ma ojciec dyrektor hahaha
znawca rynku 2014-02-24 15:29:35
ta firma(usunięte przez administratora) za chwilę zejdą z rynku, więc nie ma sobie co nimi głowy zawracać w chemii budowlanej
Kensei 2014-02-27 11:59:32
Firma poleci z rynku przez wspaniałą specjalistę w dziedzinie handlu szanowną panią Dyrektor handlową , która nie wiedzieć czemu i przez jakie układy piastuje w/w stanowisko. Generalnie przedstawiciele odeszli lub zostali zwolnieni za sprawą oczywiście metod jej nowoczesnego zarządzania , (usunięte przez administratora)
z rynku 2014-02-27 12:03:59
oto cała obiektywna prawda o tej firmie i długo to już nie potrwa
prorok 2014-03-24 21:41:44
jak się makarony dowiedzą jakie pani derechtor ma wspaniałe wyniki to poleci z hukiem w ciągu tygodnia hehe
ten co wie 2014-05-29 22:33:40
Wszystkie te wasze/twoje rozkminki są g.... warte, a pisze je zapewne jedna i ta sama zdesperowana osoba. Pewnie wyleciales z hukiem bo miales wyniki pracy handlowca z kiosku ruchu, a uwazasz się za wielkiego znawcę. Firma się rozwija i ma sie dobrze, przedstawiciele są juz na wszystkich regionach wiec sprzedaż ruszyła pełną parą. Jak ci się nie podoba to idź sobie kup "super jakości" chemię budowlaną do jakiegoś markeciku budowlanego i zostań bohaterem swojego domu!
znawca 2014-05-29 23:00:58
zatrudniaja na wlasnej dzialalnosci cwaniaczki czyli zwalniaja kiedy im się spodoba i cale jajco tam zarobisz ot co taka to porządna firma o włoskich korzeniach, która podobno aspiruje do konkurowania z mapei, zabawne mają marzenia haha
verva 2014-11-08 15:44:56
Jednak firma się zwija, ponownie brak obsady na region mazowiecki i podlaski. Jedyna zmiana jaka potrzebna, to zmiana pani dyrektor.
M 2014-11-28 17:38:29
Nie polecam nikomu tej firemki! Dyrektor handlowa jest dyrektorem tylko z nazwy, więcej przeszkadza niż pomaga - potrafi zepsuć relacje z klientami woim tepym zachowaniem, odwiedza tylko stałych, dużych klientów i jeździ w regiony Polski gdzie są fajne i tanie outlety - całkowity brak kompetencji, podejścia do pracownika i wiedzy o rynku. Z panią edysią ta firma daleko nie zajedzie...
realista 2015-01-13 21:58:27
znowu trzy wakaty na stanowiskach ph w połowie Polski, co tam się dzieje w tej firmie, że tak wiara wieje? rotacja jak na stacji Orlenu haha
killer 2015-02-03 19:10:15
monia daj se na wstrzymanie ja ci mówie
aniqa9 2016-05-13 08:38:57
a później jak ona wzrastają? masz jakąś wiedzę o tym?
Zostaw swoją opinię o TORGGLER POLSKA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TORGGLER POLSKA SP. Z O.O.