Opinie o Crigo Krzysztof Szarek w Rybnik

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Crigo Krzysztof Szarek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Crigo Krzysztof Szarek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Crigo Krzysztof Szarek w Rybnik

Inwestor Nowy wpis

Najlepszy Wykonawca z jakim mieliśmy okazję współpracować podczas wykończenia naszego domu

Inwestor Nowy wpis

Najlepszy fachowiec z jakim mieliśmy okazję współpracować. Polecamy każdemu usługi Pana Krzysztofa.

Nn

Zawiodłam się na owym Panu, jestem wściekła i zła nie do opisania, za remont wziął kupę kasy, miał całe mieszkanie do dyspozycji, bo nikt mu nad głową nie siedział i tu chyba masz błąd! Bo spartolił robote. Dekory szklane przykleil na zwykłym kleju do płytek, ze po kilku dniach odchodzilo to od szkła, zamiast wylewki wszystko kładł na grubej kilkunastocentymetrowej warstwie kleju, instalacje elektryczne jak mówił wymienił na nową, co jest nie prawdą, bo teraz wychodzą chocki klocki że non stop prąd wybija, po skuciu drogich płytek okazało się że nowe kable są po prostu wpięte do starych przewodów to jest nie dopuszczalene przez elektryka. Wciskal nam ciemnotę że jego elektryk był i wszystko jest tak jak trzeba!A w rzeczywistości sam to robił, tak samo z instalacją gazową, a pieczątkę po prostu pożyczył , papieru już wystawić nie chciał! Jeszcze z początku przy podpisywaniu umowy dopytywalismy sie to jak to wygląda z gazem czy prądem czy możemy mieć swojego fachowaca? To zaprzeczał że ma swoich i nie lubi jak ktoś trzeci się wycina w robote. Okej uszanowaliamy i zaufalismy. Fakt może i robi estetycznie, ale jeżeli chodzi o "przykryte " również najważniejsze instalacje pojechal po bandzie i zawalił po całości. Naraził nas w tej chwili na bardzo wysokie koszty wymiany dalej instalacji plus dodatkowa remont!!!! Zawiodłam się niemiłosiernie!!!!! Nie polecę to już nikomu, mimo początkowego zachwytu wykonanej roboty!!!

@Nn

Po wszystkich świętych jadę do adwokata z całą dokumentacja, fakturami, e-mailami i co najważniejsze z nagranymi rozmowami z Panią na temat zakresu prac i ustaleniami odnośnie remontu. Nie pozwolę sobie na stek kłamstw co Pani napisała na temat mojej firmy w internecie. "Kupe kasy wziąłem za remont", " kilkanaście centymetrów kleju pod płytkami", "pożyczył pieczątkę od gazownika". Przesadziła Pani konkretnie. Gdzie ma Pani w umowie napisane że wymiana instalacji elektrycznej w całym mieszkaniu?? Wymiana dotyczy remontowanych pomieszczeń czyli łazienka. Tam ma Pani cała instalacje nową owszem połączona do istniejącej instalacji gdyż przedpokoju nie remontowaliśmy. Wie Pani ile kosztuje nowa instalacja w mieszkaniu?? Gdyby Pani chciała nowa instalacje w mieszkaniu to zapłaciła by Pani za sama robociznę 20000 zł. Przez 3 lata instalacja elektryczna była dobra nagle po zakupie zmywarki wybijało?? A na zdjęciach widać że kostki WAGO są przewiercone wiertłem widocznym na zdjęciach. Przyznaje się do tego ze dekory przykleiłem na nieodpowiednim kleju ale reszta była zrobiona sumiennie i zgodnie z ustaleniami. Mam nagrane rozmowy które będą upublicznione w sądzie. Nagle gdy wysłałem Pani powyższa wiadomość odpisała mi Pani że to nie Pani pisała komentarz i jest zachwycona remontem i poleca każdemu. Żałosne zachowanie.

Nn
@Crigo Krzysztof Szarek

Nie wiem komu Pan odpisał ale na pewno nie nam ha ha , żałosna obrona. Powodzenia i sukcesu. Po drugie każdy ma prawo no własnej oceny i wypowiedzi. Swoją drogą, każdemu się Pan tak odgraża? Adwokatem? sądem? Żeby tylko nikt reputacji nie zepsuł? Słabe

@Nn

Niestety, bardzo dobrze rozumiem Pani frustrację. Współpraca z tym Panem to najgorsza decyzja i doświadczenie, którego nie życzyłabym nikomu. Zdecydowanie nie polecam tego wykonawcy.

były klient Nowy wpis
@Nn

@Nn nie wiem czy każdemu ale nam również, co w sumie zabawne bo sprawa najprawdopodobniej trafi do sądu (opinia rzeczoznawcy i innych fachowców obala teorie Pana Krzysztofa o prawidłowym wykonaniu) dodatkowo nie wywiązał się z wezwań do zapłaty więc najprawdopodobniej wreszcie wszyscy poznamy jego adwokata, którym tak straszy. Radzę omijać tę firmę szerokim łukiem.

Nie polecam

Moja opinia o tym wykonawcy jest bardzo negatywna i myślę, że przed podjęciem współpracy mogłem zwrócić większą uwagę na inną negatywną opinię która została tutaj wystawiona już jakiś czas temu, ale nie spodziewałem się, że moje doświadczenia z tym Panem będą aż tak złe. W moim przypadku, Pan Krzysztof miał do wykonania kompleksowo całe mieszkanie w stanie deweloperskim. Początkowo współpraca układała się dobrze, był chętny na robienie wszystkiego. Gładzie położył estetycznie. Jednak wszystko do czasu zgłoszenia pierwszych usterek. Otóż wykonawca w ramach kompleksowej umowy montował u mnie podłogę winylową za bardzo duże pieniądze, gdzie kompletnie zignorował instrukcję producenta odnośnie wymagań podłoża i samego montażu. Wszelkie początkowe prośby o naprawę kończyły się odgrażaniem, że on “kończy współpracę”, to jest “czepialstwo” i tak właściwie to przez to nie chce mu się już chyba przyjeżdzać. Ostatecznie podjął się częściowej naprawy, jednak w sposób wadliwy. Na kolejne zgłoszenia z mojej strony odgrażał się sądem i zaznaczał, że jeśli chce mu reklamować podłogi to on nie będzie przyjeżdżał żeby dokończyć przedmiot naszej umowy. Ponadto stwierdził, że go nie obchodzi instrukcja producenta i on sam sobie może normy ustalić. Ostatecznie, koniecznym było zatrudnienie przeze mnie dwóch rzeczoznawców, gdzie obaj potwierdzili poważne wady montażu. Pan Krzysztof jednak podważył zdanie każdego z nich stwierdzając, że on nie jest byle jakim wykonawcą i wie lepiej, gdzie ponadto wskazywał winnych to na producenta wylewki, producenta kleju do paneli, wykorzystane osuszacze powietrza, dewelopera… Szkoda słów. Przy jednej z wizyty rzeczoznawcy doszło nawet do zwyzywania mnie od (usunięte przez administratora) To był szczyt ignorancji i braku szacunku. Wszyscy byli winni tylko nie sam wykonujący prace Pan Krzysztof. Ostatecznie po wielu miesiącach batalii, wykończony nerwowo przez tego Pana już wiem, że sprawa trafi do sądu ponieważ wykonawca ucieka od odpowiedzialności, nie wykonał dzieła a także nie reaguje na wezwania do zapłaty (również, za rzeczy które uszkodził podczas remontu do których sam się przyznał). Jego całkowity brak odpowiedzialności i brak woli rozwiązania problemu pokazują, że nie powinien być zatrudniany przez nikogo, kto oczekuje solidnej i profesjonalnej pracy. Ciekawym zjawiskiem są też pojawiające się tutaj pozytywne komentarze, które akurat przypadały na okres prac realizowanych w moim mieszkaniu (od 2022.09). Podsumowując, mój kompleksowy remont z panem Krzysztofem był koszmarnym doświadczeniem, które zostawiło mnie z poważnymi problemami i stratami finansowymi. Nie polecam tego wykonawcy nikomu i żałuję, że zdecydowałem się na jego usługi.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Crigo Krzysztof Szarek? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Leszno
Omijać szerokim łukiem

Nie polecam! Z całego serca wręcz ostrzegam przed tym wykonawcą. Początkowo współpraca z nim układała się dobrze, porządnie położył gładzie czy dokonał obniżenia sufitów. Problem zaczął się w momencie w którym przestał być chwalony a zaczęto mu zgłaszać jakieś poprawki bo tu była już inna bajka… Pan w moment stawał się arogancki, nerwowy, rzucał teksty że ‘’jemu się już tu nie chce chyba’’ a całe to zgłaszanie to jedno wielkie czepialstwo. Ogólnie na każdą krytykę/uwagę ma jedno hasło ,,nie dam sobie wmówić’’ i koniec, miażdżąca opinia rzeczoznawcy wykonana na zlecenie inwestora wprost obalająca jego tezy o prawidłowym wykonaniu dzieła kończyła się STRASZENIEM SĄDEM - co jest w zasadzie zabawne ponieważ sprawa faktycznie trafi do sądu ale z powództwa inwestora. Na dzień dzisiejszy zostaliśmy z niedokończonym dziełem i naprawami za które ów wykonawca póki co nie ma zamiaru zapłacić. Szczerze, szanowni Państwo radzę omijać.

B. S.

Pan Krzysztof to bardzo dobry fachowiec, godny polecenia. Dwie łazienki, które nam wykonał to istne dzieło. Jest bardzo dokładny, dba o detale. Służy fachową poradą co było dla nas bardzo ważne. Dba o klienta oraz o porządek w miejscu pracy. Jesteśmy zadowoleni.

to firma jednoosobowa czy właściciel zatrudnia kogoś do tych remontów ?

@Karolina

Jednoosobowa

Justyna R

Perfekcjonista. Wszystko super, dokładnie zrobione, czysto zostawione każdego dnia. Genialnie. Dziękuję bardzo.

Renata
@Justyna R

No przy tej dawnej opinii a właściwie sytuacji na forum to jakoś pozytywniej brzmi. A co u Pani było robione i w jaki sposób wygląda tutaj rozliczenie. Wszystko z góry?

@Renata

U mnie była robiona łazienka, kuchnia i jadalnia. Złego słowa na Pana Krzysztofa nie powiem. Prace wykonane z największą precyzją i starannością. Rozliczenie po zakończonych pracach na fakturę VAT.

Renata
@Justyna R

Czyli wygląda wszystko legalnie, to super. A jak kwestie związane z gwarancją jeszcze? Jest może o tym jakaś wzmianka na umowie?

@Renata

Dwa lata gwarancji. W umowie jasno i wyraźnie napisane.

Rafał

Polecam wykonawcę. Kolejny raz dobra jakość- tym razem gruntowny remont łazienek. Mam nadzieje ze będą kolejne realizacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Crigo Krzysztof Szarek - Rybnik

• Niepodległości 19