Opinie o Adrian Hajduga Incar w Jaworzno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Adrian Hajduga Incar. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Adrian Hajduga Incar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adrian Hajduga Incar w Jaworzno

Asia Nowy wpis

Ta sprawa sadowa mnie zaciekawiła zwłaszcza ze nikt ostatecznie nie poinformował o rozstrzygnięciu… mimo wszystko jeśli partner zdecyduje sie aplikować nie będzie miał żadnych problemów w trakcie pracy?

Mario Nowy wpis

Polecam! Busy które są wynajmowane sprawne technicznie, dobrze wyposażone. Bardzo dobra obsługa.

Totalna porażka. Pan jest chamski i przeklina przez telefon. Usługa wykonana na tzw odpierdziel. Nie polecam.

Adriannnn
@Paweł

Nie przypominam sobie abym z Panem rozmawiał. Wulgaryzmów nie używam. Faustyna opinia

Alicja
@Paweł

Masz pewność, że rozmawiałeś z właścicielem, a nie z jakimś jego pracownikiem, który używa takich słów w stosunku do klienta?

Taaa
@Adriannnn

Prosze cie adrianie. Jestes wulgarny i chamski. Nie ma jak tu zalaczyc zrzutow ale mam takie. Napisane przez Ciebie. Jestes chamski i obrazasz

Gabriela Nowy wpis
@Taaa

Poważnie? A są w sumie na to jakieś konkretne dowody? Bo jak na razie to widzę, że jest słowo przeciwko słowu

Adriannnn Nowy wpis
@Gabriela

Negatywne opinie są wystawiane przez konkurencje. Niestety tak to wyglada :) osoba które je pisała jest mi znana - Sergiusz Piasecki. Sprawa trafi do sądu a o rozstrzygnięciu na pewno wszystkich tu poinformuje :)

Klient

Bardzo chamski.i wulgarny. Nie wazy slow. Impulsywny . Szukajacy pretekstu by zaatakowac slownie. Nie polecam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Adrian Hajduga Incar? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Leszno
Paulina

Widzę na olx, że można tutaj skorzystać z wynajmu busa. Czy ktoś z Was wynajmował? Nie było problemów z rozliczeniem i oddaniem?

Sebastian
@Paulina

Ja wynajmowałem. Posiadają bardzo atrakcyjne oferty. Zero problemów.

Joanna
@Sebastian

przy wynajmie obejmuje normalnie umowa??

Sebastian

Umowa o pracę?

Jozef

Auta jak nowe

Madzia

Super firma z świetnymi samochodami. Gorąco polecam

Iza

Z czystym sumieniem polecam samochody od Pana Adriana. Kupiłam już czwarty samochód. Wszystkie doskonale się spisują. Auta bezwypadkowe z oryginalnymi przebiegami.

Zenon

Polecam! Kupiłem samochód od Pana Adriana. Sprawdzony został na serwisie i potwierdziło się to co w ogłoszeniu - bezwypadkowy oryginalny przebieg. Jestem bardzo zadowolony. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Adrian Hajduga Incar - Jaworzno

Adrian Hajduga Incar
4.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Urzędnicza 3 lok. 20
    43-600 Jaworzno