Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

@Edyta W korpo normy zawsze będą rosnąć-świat przed 4 lat to raczej nigdy nie wróci. Reakcje na podłe zachowania liderow są- niektorzy polecieli. Szkoda tylko, ze paru niefajnych psuje atmosferę.

Ttt

Gdzie

Edyta

@chili @Pozdro ziomki nie jestem pracownikiem biura firmy LM Wind Power Blades. Jestem tutaj moderatorem, dlatego nie mam możliwości rozmowy w cztery oczy z operatorami i pytam tutaj. I myślę, że możecie zacząć rozmawiać o normach. Może istnieje szansa, że wszystko wróci do stanu sprzed 4 lat. @pracujacyLM ale jakieś reakcje są? Nie są szybkie, ale można na nie liczyć?

@Edyta

Edyta przeczytaj jeszcze raz to co nabazgrałaś i postaraj się napisać raz jeszcze.Jeśli jesteś jak twierdzisz moderatorem,hahahahahahaha, to podaj IP piszących tutaj.Jeśli napiszesz mój numer to uwierzę w te brednie co napisałaś.Jeśli chodzi o normy to ich już nie ma.Jest tylko gonitwa,słupki itp.

do Stiw

z siebie sie smiejesz, Stiw? moze i zabawny z Ciebie człowiek :)

BABAJAGA

Zobaczcie jakie cuda oglasza lm na info praca pl. https://www.infopraca.pl/praca/operator-produkcji-lopaty-do-turbin-wiatrowych/goleniow-lozienica/14266797

Chuck
@BABAJAGA

Buchacha poszanowanie pracownika w tej firmie a to dobre,akurat to jest w tej firmie na ostatnim miejscu.Zycze powodzenia naiwniakom którzy dadzą się nabrać na te bzdury

Zalmiciebie

Edyta.slonce albo udajesz albo jednak jestes ta blondynka ...komu zglosic i co? Mobbing jest od gory i uderza w operatorow.co ci pomoze kierownik jak sam ma w leb wbijane czasy jak nie to go wyj....chyba sama nie wierzysz w to co piszesz albo masz taka fajna prace ze ciezko ci pojac realia pracy w lm.

Kalina
@Zalmiciebie

Te wszystkie tzw Supervisory to trząsą (usunięte przez administratora) o stołek boją sie o cokolwiek zapytać czy zalatwic a Ormo to juz najwiekszy dupowłaz Piwi

Edyta

@Obserwatorka czy nie ma szans, żeby zachowanie tego kierownika zgłosić jemu przełożonemu? Nie ma możliwości, żeby akceptować takie zachowania. Przecież to nie usprawnia pracy, a wręcz działa na nią spowalniająco. @operator a czemu firma LM Wind Power Blades planuje akurat w lipcu podwyżki? Od czego zależy ten właśnie czas?

chili
@Edyta

A ty z biura jesteś czy skądinąd Edytka?Widzę że palisz głupa i probujesz wyciągnąć informacje,może rusz szanowne cztery litery i porozmawiaj z operatorami a może jesteś jednym z tych nieudolnych wacków?

pracujacyLM
@Edyta

Takie podłe zachowania są mówione przełożonym! oby tylko reakcja była szybsza! A podwyżki w lipcu, bo całe GE robi w lipcu. Taka trochę 'niefajność' bycia częścią tej korpo...

vestas

Podwyżki w lipcu,buahahahahahahahahahaha. Jesteście smieszni do bolu,slayszalam i wiem ze wczoraj kolejnych dwoch sie zwolnilo i do niemiec pojechalo,robcie tak dalej i sami bedziecie sie tam opieprzac z ciastekiem na czele.Buahahahahahahahahahahahahahahahaha!

Wąsaty buhahahahajjj
@vestas

firma nie zarabia i jakoś koszta musi ciąć. Niech operatorzy płacą za scrapy. Podejście do operatorów mouldingu jest troche dziwne bo praca nie najlżejsza a docenienia brak, a to chyba wkońcu dzieki ich pracy karuzela się kręci. Pozdro dla tych co jeszcze zostali i powodzenia dla tych co podziekowali!!!!!!!!!

@vestas

Niech sie zwalniaja jak zostane SL to ze swoja brygada dopiero pokarze jak sie powinno pracowac

operator

podwyżki w lipcu moze i bedą ale nie zapomnijcie że nie dla każdego;) staż co najmniej dwa lata, i na duzo nie liczcie bo podobno mają byc około 6-8% od podstawy. SZAŁ.

شخص هناك

Ta firma robi sie już jak kula śnieżna która toczy się z gory i na drodze ktorej stoji drzewo.... Niech wam sie nie wydaje ze bedzie lepiej,ze beda duze podwyzki.Te czasy minely.Place w lm nie sa juz atrakcyjne niestety.Biuro takze szuka pracy ale otym sie nie mowi.Nasi koledzy ze wschodu takze pytaja o lepsza prace ale tez po cichu.Kolego OBSERWATOR nie jestes do konca poinformowany.Zobaczcie jakie mozgi zadza tym czyms,to jest powod tego co jest.

polak
@شخص هناك

Tak to jest ja QC rzadzi w firmie ,w innych ''LM'' wszystko idzie,slupki wysokie,bez stresu ,itd. Polak potrafi byc paziem dla zachodu,a w tej firmie widac to i czuc Jaka premia w tym roku?oczywiscie pytam white color?150000-200000? no ile?

@polak

Gdyby nie QC dawno już bys tam nie pracowal "POLAKU".a co do premi white color to gdzies tak bedzie.nomen omen.

polak
@شخص هناك

qc jest (usunięte przez administratora) hamulcem tej firmy(nie tyczy to pewnych kontrolerow jakosci dla ktorych mam szacunek) ..od ich widzimi sie jest lub nie ma naprawy ,tylko my wiemy ile przez nich potu wylalismy,czy to na bws1 czy bws2 ,z qc najlepsi sa Ci ktorzy pracuja jako kontroler od początku,najgorsi ktorzy przeszli z produkcji(ze strachu ,z ambicji,z zemsty -niestety) Panowie i kolezanki z QC badzcie z nami a bedzie dobrze

@polak

Qc jest tu akurat najbardziej rzetelna instytucją a nie po to żeby przepuszczać twoje buble.Wam to jest ootrzebna twarda reka zeby was zagonic do pracy obiboki.

Sasza

Chyba na Ukrainie

QC
@شخص هناك

Jeszcze raz powtarzamy Qc to wrog tej firmy

QC the best on the world
@QC

Wiesz co tobie napiszę? Gdyby nie QC to zbierałbyś jagody,grzyby i inne pierdoły w lesie i próbowałbyś sprzedać to przy drodze do swojej wioski ale nie dałbyś rady bo J A K O Ś Ć tego czegoś uwłaczałaby jakimkolwiek wartościom.Żegnam ciebie smarku.

Obserwatorka

Wiekszosc ludzi tam pracuje bo trzymaja ich tylko kredyty. A już dawno by się pozwalniali. Niektórzy kierownicy na niektórych działach są okropni. Ludzie pracując zaciskaja zeby ze łzami w oczach bo przychodzi kiero na sprawdzenie łopaty i Cisnie pracowników. Taki czlowiek z sercem z kamienia nie powinien byc kierownikiem!!!!!! . MOBING.

Obserwator
@Obserwatorka

Bardzo dobrze napisane.

jakiś tam
@Obserwatorka

Dobrze napisane tylko moim zdaniem za bardzo delikatnie.Na to co tam odpierdzielaja tim liderzy i ich podnózki to jest ramat.Mobing to pikus przy tym.

280...

A jak 3 gwiazdeczki z Ukrainy...jedną szaleje i to bardzo..

Hmm
@280...

Ulala

Edyta

@شخص هناك o problemach nie było do Ciebie i o biurze tylko do osób, które wprowadzają innych użytkowników w błąd i im przez to przysparzają problemów. @Co czyli w firmie LM Wind Power Blades różnie się traktuje pracowników? Zależnie od narodowości? Czemu Ukraińcy zarabiają więcej od Polaków? @Szok a co się takiego dzieje, że są rękoczyny?

Szok

Do czego to doszło że już rekoczyny w pracy są..

@Szok

Kto kogo bije ?bo

JA
@Ciastek

Do ciastek.Może weź wyluzuj i napisz kaizena o tatuowanie numerow pracownika na przedramieniu i zamiast kombinezonow pasiaki bo tak wyglada praca.A co niektorym zalozyc opaski ze znanym emblematem.To takich jak ty powinno sie pirwszych usunac z tego zakladu!

@JA

Dzięki takim jak ja to bylby ład i porządek na formie.a nie samowolka i róbta co chceta

@Ciastek

To dobeze ze nim nie jestes i nie bedziesz bo prawdopodbnie sam bys tam orał za to jakim walem jestes i nie wspomne jakim walem bylbys dla nas operatorow.

@ja

To czy bede to już kwestia czasu.Bardzo dobrą robotę odwalają sołtys i bigos.Ci ludzie wiedzą jak się za was wziąść liczę ,że nie będę gorszy od nich.Sa to ludzie z których powinno się brać przykład.I nie wałem tylko zaczęlibyście pracować a nie ciągle narzekać jaki to LM zły

Ciastko-hahha
@Ciastek

Lm zły??? Czy ty nie odróżniasz normalnej pracy od ciągłej gonitwy, darcia się, przeklinania i wyzywania- to dla Ciebie jest dobrze zrobiona praca??? Spytaj się ludzi którzy np pracowali z bigosem czy sołtysem jak im się teraz pracuje bez nich...

@Ciastko-hahha

No im na pewno lepiej bo robią teraz co chcą.Tyle co wam dał LM to żaden zakład nigdy by wam w życiu nie dał praca,opieka,dobre wynagrodzenie miłą atmosferę wsparcie TL i Shell liderów.

on wie
@Ciastek

Po pirewsze Pan Soltys i Pan Bigos ty wszo I nie oszukuj sie Juz jestes gorszy poniewaz sledzisz forum a Oni leja na to co tu pisza miekkie (usunięte przez administratora) Zacni panowie rozmawiaja z operotarami

@on wie

Dlaczego sie unosisz przecież on nikogo nie obraził w porównaniu do ciebie,widać jakie chamisko pracuje Lm przydała by ci się szkoła wychowania.Bo na pewno nie nadajesz się do pracy w zespole z taką kulturą jaką obecnie przedstawiasz sobą'

@on wie

Też nie jesteś lepszy piszesz ,że on śledzi forum a ty co tu robisz.

Nie jest wesoło...kolumna osoba L4

nowy

jak wygladaja stawki w tej firmie, dla ludzi z doswiadczeniem w branzy wiatrowej??

@nowy

3.5 na reke i jeszcze luzik robota mila atmosfera TL są super.

@Ciastek

Ciastek przestan walic scieme bo dobrze wiesz ile jest tak naprawde i jaka jest atmosfera,traktowanie operatorow itd.Miej odwage i napisz jak kest naprawde i jak traktujesz operatorow.

@Ciastek

....buhaha 35 tys to nawet pracownik z dobrym starzem nie ma a ty młody pajacu sie nie chwal że 35 tys masz bo długo długo nie będziesz miał. Teraz zarabiają Ukraińcy my stoimy w miejscu a nawet schodzimy w dół

@Co

Nie 35 tylko 3,5 tys to spokojnie każdy wyciąga, a ty jak tyle nie masz to weż się w końcu za robotę.Koledzy ze wschodu pracują to i zarabiają.A tobie za co mają płacić lewusie.Niedługo bedę liderem to dopiero będzie kasa.

Tez bede liderem
@Ciastek

Dobrze prawisz przyjacielu. Posadka lidera wdzystko otwiera.

Haha
@Co

Podwyżki tylko dla młodych i dla Ukraińców są...A starych operatorów choć została ich garstka nie potrafią docenić..

@Haha

Starzy i tak dobrze zarabiają,tylko wam ciagle mało kase potraficie brac ale robic to juz nie.

@Ciastek

Czekam az nim zostaniesz oj czekam

@Tez bede liderem

Dobrze powiedziałeś , wszystko otwiera. Dziób ,zadek ???? Co tam jeszcze ha ha ha

@anonymous

Czekaj czekaj w końcu się doczekasz,wtedy zobaczysz co to jest robota a nie łażenie i chowanie się po kątach.Za takich jak ty właśnie trzeba się wziąść.

Ciastek

O widac że trafiĺem w sedno ,własnie takich nierobów powinno sie eliminowac z tej firmy.

Edyta

@شخص هناك a skąd posiadasz informacje, że pracownicy biura LM Wind Power Blades planują się zwolnić? Pamiętajcie, żeby nie upubliczniać niepotwierdzonych informacji, bo mogą one wprowadzić kogoś w błąd jak i mogą przysporzyć komuś problemów.

@Edyta

Edytko ...PROBLEMY to już są ..po co ich więcej ??? Ale odpowiedz na pytanie..kto robi te problemy ??? Na pewno zgonic na pracowników bo jakże...

@Edyta

Czy ja napisala ze chca sie zwolnic czy tez szukaja pracy innej?Wcale nietwierdze ze biuro robi jakies problemy tylko biuro nicnie wie co jest na produkcji.

Ciastek

Co żal wam d..pe ściska.

Ciastek

I dobrze ,że te nieroby się zwolniły chociaż teraz będę miał okazje na stanowisko.

Zal mi takich jak ty.

@Ciastek

Żal mi ciebie ,,,ciastko,,, jesteś widocznie również tempy jak co nie którzy. Ta firma to jedno wielkie złomowisko ,robimy bo musimy. Teraz niebawem również parę osób pójdzie tylko czekamy.

@Co

Nie pare tylko kilkanascie lub kilkadziesiat.Jeszcze tylko chwileczke.

Obserwator

I kolejne 4 osoby się zwolnily...I to operatorzy LIDERZY z bardzo długim stażem... Nie długo to w firmie- biuro będzie pracowało ma produkcji.. bo tam zostanie więcej osób niż na mouldingu

Don Vito

Hmm ciekawe dlaczego?

@Obserwator

Zaraz tam się zwolnili.... Dostali dobra ofertę gdzie indz

Wiedzacy
@anonymous

Zaraz tam sie zwolnili... Dostali dobra ofertę gdzie indziej, to sie przenieśli. Tak działa rynek pracownika. W LM beda niedługo podwyżki - i będzie całkiem dobrze. A Ci co odeszli - szkoda, ale na ich miejsce awansują inne osoby !

Hmm
@Wiedzacy

Dostali dobra ofertę gdzie indziej to raczej się zwolnili stąd a nie przenieśli.. podwyżki chyba dla nowo przyjętych..

Qc
@Obserwator

Steryd odszedł i tyle nikt nie płaczę

@Qc

jeszcze będą płakać

kiedy?
@Wiedzacy

od kwietnia z wyrównaniem w lipcu bo dział HR niema czasu ciekawe jak by to było gdyby dział produkcji w takim tempie produkował łopaty

Ludzie jak czytam te wasze komentarze to aż ręce opadają ku...a jak chcesz pracować to (usunięte przez administratora) pracuj a jak nie to brama jest po drugiej stronie. nikt nie będzie stał nad tobą i tłumaczył przez 3 miesiące jak szlifowac itp. grubo się mylisz a jeśli naprawdę chcesz nabrać doświadczenia to proszę ubrać się w kombinezon wziąsc gitarę i wejść na formę i się przyłożyć bo w inny sposób tego nie osiagniesz tylko praca i chęć do nauczenia się !!! Nic więcej . A jeśli myślisz że przepracujesz aż 12 godzin i wyje.. to naprawdę weź nawet nie wchodzi na łopatę tylko weź mopa i zamiatają bo to jest strata twojego czasu i zajmujesz miejsce osobie która chce pracować i pomoc kolegą w zespole a nie dokładać jeszcze jeden ciężar na plecy!!!! Zrób swoje i nikt naprawdę nie będzie się ciebie czepiać i jak to nie którzy piszą że nie ma nawet jak zejść i się nawet napić to same bzdury.. i najgorsze jest to jak ci taki dron usiądzie na łopacie i udaje że pracuje i dostaje taka sama wypłatę jak ty za siedzenie i patrzenie z której strony wyjdzie lider i wtedy skacze na gitarze jak (usunięte przez administratora) i myśli że jest (usunięte przez administratora) i że go jego przełożony pogłaszcze po głowie bo jest tak (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) jak dziki dzik ale szkoda że nie robi tego przez cały czas tylko jak lider pojawi się na horyzoncie brawo !!!!!! Jesteś (usunięte przez administratora) !!!! I jeśli chodzi o zarobki to naprawdę są bardzo dobre ale trzeba się przyłożyć i chcieć i zapraszam do pracy rodacy!!!

Jadźka

Wiem kim jesteś bydlaku i wiem ze twoje dni sa policzone w tym zakladzie.Przez takich jak ty jest tak jak jest.Masz operatorow za nic ale podobnie jak twoj nauczyciel grzyb ty też zostaniesz odprowadzony do bramy i uwierz ze niejedna flaszka zostanie obalona z tej okazji !

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów