Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Yoł

Proponuje zmienić robote jak się nie podoba A w ogóle to zapraszam na mój "wspaniały" dział to wam się odechce wszystkiego xD 12-godzin rezania defektów które molda wyżygała ;) 5 dych wejściówki i orka w dziurze jak beduin na kolanach limity z kosmosu stylen oczy wypala węże z powietrzem za krótkie np. Wąż ma 25m a limit 33m Paranoja Bhp udają ze nic nie widzą zeby robota szła Podesty na maxa podniesione i tak za małe xD Ogulnie w tej firmie nic mnie nie zdziwi no i jedna toaleta na hali zero odeechu zeby nie mogli ludzie posiedzieć za długo na kibelku bo czasy gonią Ogulnie jak nie masz noża na gardle odradzam prace tu Oczywiście mówie o moim dziale szlifierni Bo są też złote fuchy np. Montaż tam wejścióweczki też są tylko nie jak na szlichcie jebiesz jak pies tylko normalnie o.5metra wejdziesz odgrom montować wstawić skota i ogulna ściema Finisz też jest spoko robota z konietkami gadka szmatka pędzelek podmalunki itp. Placowi to dopiero wygina zero pojęcia o robocie ale im płacą za to ze są xD Ogulnie w całej firmie jest jedna zasada kto ma dobrze to rodzina reszta ukraina

Grucha
@Yoł

Przestań się mazać. Chłopaki nie płaczą.

Skiller
@Yoł

Może szanowny pan wspomni ile ma przerw w przeciągu tych 12 godzin? Moulding ma 20 minut na obiad! Placowi? Robią teraz na dworze przy -15 stopniach! Limity do 33 metrów? Nie podoba się? Nie wchodź! Nikt Ciebie do tego nie zmusza. Nie podoba się? Wolna wola- wolny kraj... Idź się wypłacz i nie wracaj!

@Skiller

Przestańcie się mazać to nie (usunięte przez administratora).Nikt tu nikogo siłś nie trzyma nie podoba się to dowidzenia.Najlepiej przyjść przesiedzieć polowę zm na palarni albo w kiblu ,to by wam odpowiadało czy jeszcze byłoby zle ?

Ghost rider
@Yoł

A co to jest stylen? Ja myślałem,że wytwarza się styren.Widocznie źle mnie poinformowali w trening center.

Co

Gon się

Finiszowiec
@Yoł

Zapraszamy na finisz gadka szmatka i do tego kawka a podmalunki to robia w zakladzie pogrzebowym powodzenia wszystkim nowym zapierdziel na maxa nogi do (usunięte przez administratora) wlaza a rece do kostek taka fajna to praca na finiszu

Weź się za robote
@Yoł

Co ty pie***lisz pracowales na wszystkich dzialach ze wiesz na jakim jak jest? Mówisz orka jaka orka ilu was robi w srodku? Ile tych flang wam odpada czy tez ile z moldu niema.Nie ujmując tym to robią środki wiadomo swoje robia ale Każdy dział na plusy i minusy i wkur*** Mnie takie gadanie robic trzeba wszędzie a jak ktoś nie chce to po co tu siedzi niech zmieni pracę a nie tylko placzecie ciągle jacy to poszkodowani

Wszedlem tu pierwszy raz od ponad 2 lat i widzę ze ubaw po pachy na forum ciag dalszy ???????????? czyli na firmie bez zmian tylko opetatorzy sie zmieniaja jak w sztafecie.... pozdro dla starej gwardii 48,7 a pozniej 48,9 z czasów Grzyba (pozniej SEWI) pewnie juz malo was tam zostalo.....dużo spoko ludzi tam bylo ale i zj eb ow nie brakowalo. 3majcie sie i pozdro dla wszystkich!!!!!

pracuś

W tej firmie jest ewidentny brak związków zawodowych . Każda osoba która tylko wspomniała o założeniu została natychmiast zwolniona dla tego niema do kogo się zwrócić z problemami np.kamery w szatniach przebierasz się i ktoś cię ogląda mówią że nie że to tylko przeciw kradzieżą ale to nie prawda bo kiedyś zginęły pieniądze i nikt nawet nie zareagował na problem

Edyta

@Ghost rider a skąd wiesz o planach działu HR firmy LM Wind Power Blades? I skąd takie podejście i pewność odnośnie podwyżek? Posiadasz jakieś potwierdzone informacje na ten temat?

Edzia to ty?
@Edyta

Może jesteś tą jedną z gwiazd ktore co chwila robia babole w hr?Skoro jest tam was tak duzo to nie powinno byc problemu z naliczaniem poprawnym pensji,poprawnym wypisaniem pita itd.Wasze tlumaczenia ze system sie pospol sa smieszne.A co do tego o co pytasz ghost rider to przeciez nasi nowi wlasciciele nie dadzą wiecej podwyzek.Nie wiesz o tym?Mysle ze doskonale o tym wiecie tylko ogolnie zakaz mowienia o tym.

Siemanko od marca Dania się otwiera , Siemens bedzie przyjmował w Alborgu.

Gdziejajestem
@anonymous

No siema. Wyjechałem właśnie do Danii. Jestem na pierwszym rondzie, powiedz w którą stronę mam odbić bo paliwo mi się od tego jeżdżenia w kółko kończy.

@Gdziejajestem

Dla idiotów niema tam miejsca.

Jony

To leżysz i placzesz

hopHOP

Czas zawijać wroty z tej upadajacej firmy xD Powodzenia tym co zostają :P

@hopHOP

Jest nowy szlaban, szybko sie otwiera Do widzenia ci!

Poe

Redę pomiń pokoju Treść wasze biuro Wedle cofnie łono Poki tera nosisz pokal MiniDVD trener nierenen Neopren Nokię Warneńczyk Czcicie utrudni mocowane Iudejdree

Pozdro ziomki

Witam wszystkich. Pracuje tam ponad 4 lata i powiem szczerze że pierwsze 2 lata były dość fajne. Pracowało się dobrze mały stres , każdy każdego w miarę szanowal. Wszystko się zmienilo gdy poleciał szef produkcji Bartek. W każdym etapie produkcji lopaty rywalizacja między ludzmi i zmianami. Podkręcanie tempa itp. A teraz jak przyszedł p. Paszek to już w ogóle gratulacje tracker na 20h 48.9 następny na 42h na 69.2 pani Edyto wiem że pani jest z biura ogarnijcie wreszcie że IM WIĘKSZE TEMPO TYM MNIEJSZA JAKOŚĆ. Staracie się mówić o jakosci probujecie eliminować defekty ALE TO WSZYSTKO NA NIC PONIEWAŻ TE ŁOPATY BUDOWANE SĄ NA CIĄGŁYM STRESIE I PĘDZIE EKIP KTÓRE USILNIE PRÓBUJĄ SPEŁNIĆ KOGOŚ WYIMAGINOWANE FANTAZJE. Czas naprawde zwolnic z tempa bo obudzicie sie z reka w nocniku. Pozdrawiam. Tez szukam pracy. P.s jestem mentorem

Wartownik
@Pozdro ziomki

W każdej dużej koroporacji obowiązuje zasada że przetrwa najsilniejszy, najsłabsze ogniwo się wymieni. Co ta wasza biedna edytka ma zrobić? zadzwonić do szefów i powiedzieć że wydajność spadła, łopat mniej niż miało być, bo pracownicy zestresowani to obniżyli tempo produkcji? Wyleci z hukiem tego samego dnia. Kogo tam w ciepłych krajach obchodzi stres polaczków o ile w ogóle wiedzą gdzie jest PL i kim są polaczki? Mentorzy są od pie.r.d.olenia głupot robolom, administracja od robienia i poprawiania wyników roboli, a robole od zapier...ala...nia... tak było jest i długo jeszcze będzie i się nie zmieni... dlatego nikt nie płacze jak odchodzi ktoś ze starej ekipy bo właśnie ci pamiętają jak było 2, 3 czy 5 lata temu i dlatego marudzą najgłośniej. Ci co niedawno zaczęli nie mają takich wspomnień więc zapier.. w pocie czoła bo myślą że tak musi być. Do tego są młodsi, zdrowsi, mniej zajeżdżeni ciężką pracą, przez to sprawniejsi i wydajniejsi. I o tym właśnie wie wasze kochane biuro niewolnicy ekonomiczni skazani na porażkę już na starcie! Im więcej świeżaków zwerbują tym więcej starej kadry wymienią. Nie od razu bo się nie da, ale na dłuższą metę z pewnością. Nie rozumiem niewolników z korporacji liczących szacunek, uznanie i spokojną pracę do emeryturki. Przecież w korporacjach zostają tylko najzdolniejsi, może co setny, 99 wykończonych roboli musi odejść zgodnie z przyjętą polityką każdej dużej firmy. Łyknęliście tanie teksty mentorskie że jesteście częścią tego szamba i czeka was świetlana przyszłość podobnie jak energię odnawialną. Energię odnawialną tak, was co najwyżej kalectwo, jeśli nie fizyczne to z pewnością umysłowe.

Wartownik
@Wartownik

Zgadza się. Każda korporacja ma swoje plany. Tylu ma odpaść w okresie próbnym, tylu po roku, dwóch latach, pięciu itd. Czas ma znaczenie. Choroby zawodowe w tym rak rozwijają się średnio 10 lat, jeśli ktoś zachoruje w trakcie pracy lub krótko po jej zakończeniu korporacja naraża się na ryzyko wypłaty potężnych odszkodowań. Stąd ta ciągła rotacja, podburzanie, nawet tutaj na forum. Ktoś się martwi i pisze, że wielu dobrych ludzi odeszło i momentalnie jest riposta typu „nie stresuj się” albo „ojoj ale za to ilu nowych przyszło” …(biuro czuwa?), w korporacjach naprawdę nikt nie martwi się że ktoś odchodzi, że komuś źle i ciężko, że się czegoś nie da. Jeśli piszecie że na formie nie da się robić w 10 osób to korporacja znajdzie takich co dadzą radę w 8 osób te robotę wykonać. Choćby ze wschodu mieli ich przywieźć i zostawiać potem na ławkach w parku w razie gdyby popadali. Takie prawo dżungli.

Sram na Lm
@Pozdro ziomki

Haha żal mi Cię ty kiepska mentorzyno

Edyta

@Wartownik nie jestem związana z firmą LM Wind Power Blades, nie mam z nią żadnego kontaktu. A dlaczego firma miałaby wymieniać starych, doświadczonych pracowników? Czy już się nie przykładają do pracy? @TrochęZnamSieNaINFORMATYCE moderator jest tylko jeden i jestem nim ja. I firma Gowork.pl nie jest trollem, a portal jest stworzony nie po to, żeby "wylewać żale", a po to, by pomóc potencjalnemu pracownikowi w dowiedzeniu się czegoś więcej o firmie. @ja nie mam dostępu do takich informacji. Mylisz posady. Nie jestem adminem i nie usuwam wpisów. Możesz poczytać więcej na ten temat w regulaminie, dzięki temu dowiesz się jakie są różnice.

Ttt

Anonymus a co ci tak zależy żeby tu nikt wchodził?

@Ttt

Pewnie żeby jego nocne ekscesy nie wyszły na jaw bo już się zaczoł gorący temat kto gdzie i z kim

chcemy księdza

cały ten mentoring przypomina strukturę jak z sekty, wyznawcy mają poczucie że ktoś o nich dba, że innych obchodzą ich problemy. Szczerze to spece od prania mózgu i robienia z ludzi robotów do pracy. Guru na górze siedzi i zaciera ręce wyznawcy zasuwają. Najlepszy dowód to komentarze tutaj. Jeden mentor wyznał że sam szuka pracy. Pewnie wreszcie zrozumiał swoją rolę. Zapewne miał udawać że się przejmuje i nie zgłaszać poważniejszych problemów. To ile mógł ściemniać? Pomoc? Ależ oczywiście tyle że duchowa. To może niech się kapelan nazywa a nie mentor? Mógłby wesprzeć modlitwą różaniec odmówić spowiedzi udzielić na przerwie :-)

Sviet
@chcemy księdza

A kwiatek się cieszy że ma lidera i powodzenie

Gerwazy
@Sviet

Zasłużonego ciężką pracą.

Ghost rider

Tak czytam te wasze wypowiedzi i stwierdzam że powinniście pisać o tym co jest do d.u.p.y i co najbardziej wkurza w tej firmie.Nie domyślacie się że hr i inni na górze tylko czekają abyśmy tutaj się kłócili i wyzywali?O to im chodzi.Nie dość że na produkcji jest dno i trzy metry mułu to tutaj też to robicie.A może napiszmy ile mniej wypłaty bo ktoś się pomylił?Jak łatwo o wzięcie urlopu bo jest sytuacja w której potrzebujemy dzień wolnego i jak chętnie go dostaniemy?Myślę że o tym powinno się pisać a nie kto jest i co umie w IT,moderowaniu i podobnych pierdołach.Pozdrawiam wytrwałych w tym czymś.

Troche sie znam na informatyce

Do wartownik Dużo zdrowia:) dyżur pisarski również w sobotę? Ale widać że pisarza stres chyba dopadł, bo sam sobie odpisał :) Zapomniało sie przelogowac? Tak, tak, to wlasnie te wszystkie zjawiska o których piszesz! Wymiana w korpo itd bzdury. To już chyba czas tez na Ciebie?:) Jak sie pracuje zza biurka? Tez wlasnie skoki oglądasz? :)

@Troche sie znam na informatyce

znowu muszę cie pouczyć fachuro od informatyki - żeby napisać komentarz na gowork nie trzeba się logować, a to że ktoś użył takiego samego "Nicku" to jeszcze nie dowód że to ta sama osoba, każdy może napisać co chce i używać nicku jakiego chce. Nie podniecaj sie tym że dwa takie same nicki widzisz. Musiałbym mieć tyle rozumu co ty, żeby z zalogowanego konta wstawiać tutaj komentarze hahahaha oj kiepsko z tą informatyką oj kiepsko może zajmij się technikami manipulacji tłumu?

Trochę się znam na IT
@anonymous

Dużo zdrowia dla Ciebie! Pouczyles mnie, świat od tego od razu stał się lepszy :) Teraz dużo bardziej się zastanowię przed wstawieniem komentarza. Dobra robota wykonałeś zadanie A gowork dzięki nam ma kolejne pliki.... Tak wiem, miliony wejść itd. Ale te miliony biorą się właśnie też z takich wpisów. Powinni nam odpalić po parę groszy, nie?

Trochę się znam na IT

*kolejne kliki

Operator

Co to za wypłaty?? ???? SZOK

@Operator

Jaka praca taka płaca

@Ciastek

Chciałabym ciebie spotkać na parkingu szmaciarzu jeden.Naplułabym tobie prosto w twój fałszywy,parchaty dziób.To przez ciebie zwalniają się operatorzy.Wiedz,że tutaj piszemy prawdę o takich jak ty i nic nie jest wymyślone!Tutaj mogą poczytać sobie ludzie z zewnątrz o tym jak naprawdę jest.

@Lady

Cóż za kultura ,wez się za robotę a nie jęczysz.I uważaj żeby ci się paznokietki nie pościerały.

@Lady

ps.i przeczytaj sobie moje posty ale ja o Lm zlego slowa nie napisalem to coż to za oburzenie ale jak to mówia uderz w stół a nożyce sie odezwą tak ze weż sie za robotę a nie łazisz jak świeta krowa

@Ciastek

Stwierdzam,że szkoda na ciebie kliknięć na klawiaturze.Tkwij w tym swoim urojonym świecie "pana i władcy".... oczywiście do czasu.

@Ciastek

Taki cwany jesteś? Zobacz sobie pod czyimi postami jest więcej pomocnych odpowiedzi/A wiedz,że czytają je tylko i może wyłącznie operatorzy i operatorki z tej pseudo firmy która promuje kulturę pracy,zaufanie i inne ściemy.Uwierz mi "ciastku" jesteś nikim w tym czymś a swoimi chorymi i urojonymi wpisami pogrążasz się bardziej niż ktokolwiek inny. Chyba tyle w temacie.Szkoda mi bitów na ciebie chociaż nie wiem czy wiesz co to bit.Żałosny jesteś do bólu ale taka twoja natura niestety.

@Lady

Skoro tak ci zle to po co w niej siedzisz nikt cie nie zmusza tam pracować i wypisywać głupot na swojego pracodawcę ty to dopiero jesteś żałosna nikt tu nikogo siłą nie trzyma

@Ciastek

Już wiem kim jesteś.A może, ty napiszesz po co tam jesteś?Przepraszam może ja napiszę.Po to aby poniżać, karać, ubliżać, wyzywać nas operatorki,operatorów za swoje niepowodzenia,otrzymywane reprymendy za twoją niekompetencję oraz nieudolności.Domyślam się,że nie wiesz o czym piszę.Ach my kobiety. Jesteś żałosnym nikim.,

@Lady

jeśli masz ksywke "Lady" to po co chcesz się ze mną spotkać, może zrobić loda na parkingu w aucie?

pracujacyLM

wiadomo ze czasy produkcji w formach musza sie zmniejszac, tak jest w kazdej fabryce. Normy sie zmieniaja - zeby produkowac wiecej albo szybciej. Gdzieby nie pracoweac, zawsze jest tak samo co do norm. Podle zachowania liderow musimy zglaszac wyzej!

@pracujacyLM

powiedz synu jaki normalny pracownik ciężko pracujący którego gania się jak psa napisałby coś takiego co ty? kto normalny wyrazi publicznie zrozumienie i aprobatę nad tym, że trzeba zap.ier.dal.ać więcej, szybciej i mocniej bo tak jest bo jakieś normy gdzieś wzrastają? Było o zarobkach Duńczyków? Było... a normy i czasy takie same. Nie szukaj głupich usprawiedliwień dla przyjętej polityki poprawiania wydajności produkcji.

Rynek taki, że rynek pracownika. Kazdy pracuje gdzie chce LM rekrutuje nowych pracownikow - i sytuacja w koncu sie ustabilizuje.

Zly
@anonymous

Napewno tak sie wszyscy pala ze caly czas sa braki na formach .Niech troszke docenia starszych pracownikow to nie beda uciekac

@anonymous

no ustabilizuje, tylko ze kolejni odchodzą którzy mieli jakieś pojęcie a przychodzą typowe tempe strzały

PracujacyLM

Koleżanki i koledzy, Jad sie leje na nasza firmę, od kilku osób niezadowolonych. Które i tak odchodzą Pytanie tylko gdzie idą??? Zobaczcie na forum TTS, na forum Dancoal - to nasi sąsiedzi Czy tam jest malinowo???

Chuck
@PracujacyLM

Napewno nie idą żeby sobie pogorszyć. Przeważnie idzie się tam gdzie jest lepiej.

Monia
@PracujacyLM

Poszłam za radą i poczytałam forum TTS i nie widzę podobieństwa do sytuacji w LM. Tam to gra w otwarte karty. Jeśli ktoś pyta o Ukraińców, zarobki, bezpłatne dojazdy, premie, awans, warunki pracy itd. to głos zabiera przedstawiciel firmy i jasno pisze jakie są zasady. Tutaj niczego nie idzie się dowiedzieć. Jeden piszę że zarobki 3500, drugi 3000, trzeci że 2100. O zasadach awansu i przyznawania premii zero. Ile za szkolenie nie wiadomo. A tam wszystko jasne. Na forum LM sami anonimowi pracownicy. Batalia trwa. Jedni o tym że ganiają ludzi jak psy w Wietnamie, że atmosfera niezdrowa, że do rękoczynów doszło, że prostytucja po szatniach, narkotyki i dilerka, że ludzie odchodzą, że zostają ci co nie szanują siebie i swojego zdrowia, ci co za tysiąca zniosą każde upodlenie, a nawet nowotwór. Z drugiej strony płynie zupełnie inny przekaz. Że firma ok, że gdzie indziej też nie jest kolorowo, że odejścia są normalne, że rekrutują nowych pracowników, że sytuacja się ustabilizuje, że podwyżki będą, że kierowników wymienili na których były skargi, a ci co narzekają to nieroby. Ale nikt niczego oficjalnie nie potwierdzi. Chaos. Ktoś kto tutaj wejdzie to w LM się nie zatrudni chyba że lubi takie klimaty albo postanowi przekonać się na własnej skórze jak tam jest. Z waszych komentarzy niestety niewiele wynika poza tym że nie dzieje się u was najlepiej. To co daje do myślenia... sama firma nie zabiera głosu przy tak poważnych zarzutach. Przykro mi, ale ja odpuszczam :-(

@Monia

A kto Ci ma tutaj coś napisać? Jak tylko ktoś coś piśnie to od razu biuro się uaktywnia o tajemnicy przypomina, konsekwencjami straszy. Stara kadra też nie lepsza. Tych co chcieliby napisać prawdę uciszają ujawnieniem pozamałżeńskich przygód i innych ekscesów i każdy trzęsie porami bo wielu w coś ubranych i nie wiadomo na kogo trafi. Nikt nie zaryzykuje.

Oni
@anonymous

Hahahaha pozamałżeńskie przygody,czego to się nie wymyśli

Johny Bravo
@Oni

jakie pozamałżeńskie przygody zwykłe kure...wo po kiblach i szatniach, walą się po kątach, normalka jak w każdej dużej korpo ludzie sobie jakos radzą w nocy

Ogarnięty

Witam tych pracujących i tych planujących przyjęcie! Lm wind power jest w światowej czołówce firm zajmujących się produkcją lopat. Państwo dopiero planujących przyjęcie myślą sobie -ooo to wielkie korpo więc kasa też będzie ogromna. Otóż czeka was nie miła niespodzianka. Nie zarobicie więcej jak ponad 3tys na produkcji. A praca jest bardzo ciężka.... awanse?... hmm jakie kur awanse będziesz pracował tam aż się zwolnisz z powodu zmęczenia organizmu. Generalnie jak są przyjęcia na inny dział to wywieszają wywieszke w gablocie że jest nabór ale prawdopodobieństwo dostania się na lepszy dział jest niemalże zerowe ! To jest dobra firma na tzw "chwile ". Dłuższego związku nie polecam bo was wykończą. Puki biuro nie zostanie całkowicie wymienione przez szefów Jespera i spółki to nie będzie tu lepiej. Pozdrawiam tych co jeszcze zostali ! 3majcie sie

Zszokowany

Kolejne osoby się zwalniają,inne są na zwolnieniu inne składają podania za granicę - uciekają gdzie lepiej, lżej i za lepsze pieniążki..Jak się nikt tam wyżej nie obudzi to naprawdę nie będzie komu pracować.. To już nie jest sprawą 1 czy 2 OSÓB Ale spójrzcie ile osób tak właśnie postapilo w przeciągu miesiąc, dwóch miesięcy. Szok!!

Gad
@Zszokowany

Nie stresuj się

Zszokowany
@Gad

Nie stresuj się??? Chcesz pracować np na formie w składzie 10 czy 12 osób????? To życzę Ci powodzenia!

pracujacyLM

Zobaczylem ogloszenie normalne ogloszenie o naborze pracownikow. Konkretnie napisane jaki tryb pracy itd.

Stiw
@pracujacyLM

Hahahaha,łehehehe

Elton
@Stiw

Jaka premia haha umowa na 3 miesiące za najniższą krajową 2100 brutto, wcześniej szkolenie za marne grosze i na produkcje, takie umowy dostaliśmy, nie ma żadnej premii

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów