Opinie o LM Wind Power Blades w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie LM Wind Power Blades. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie LM Wind Power Blades o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja silników i turbin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LM Wind Power Blades w Goleniów

Powtarzasz się

Witam jak pracuje się w systemie czterobrygadowym? Jak z przerwami ile jest?

Operator
@Nowy

Dwa dni do pracy na 7AM na 12 godzin, potem dwa dni wolne i na kolejne dwa dni na 7PM na 12 godzin i kolejne dwa dni wolne i tak w kolko.... Oczywiscie przy przejsciu z dziennej na nocna zmiane masz tak naprawde pelne 3 doby wolne, a przy przejsciu ze zmiany nocnej na dzienną masz pelne dwie doby wolne.

@Operator

A jak z przerwami?

@Nowy

Operator 18.09.2018 01:17 @Pediatra 18.09.2018 00:17 Generalnie przerw jest więcej niż w kodeksie, spokojnie mozna zjeść obiad i na fajkę też jest jak wyjść...

@anonymous

Dziękuję

Trochę doswiadczony
@Nowy

To już wiesz wszystko :) Kiedy do nas dołączasz?

@Trochę doswiadczony

Czekam na telefon w piątek za tydzień będę wiedzieć

Trochę doświadczony
@Nowy

Dopiero za tydzień? Nie czekaj, Ty Zadzwon Pewnie rozmawiałeś z Panią KL.

@Trochę doświadczony

Tak rozmawiałam. My z koleżanką mamy przyjść we dwie na jeden dział i narazie nie było miejsca na,, żebrach"

@Nowy

A jak u was z atmosferą bo w Bosch jest okropna

Trochę doświadczony
@Nowy

Atmosferę to my sami tworzymy jako ludzie Jeden powie za jest ok Inny ze można cos poprawić Ogólnie jest fajnie. Praca jest dość wymagająca. Ale sa liderzy pomocni i trenerzy . Sa tez frustraci. Piszą dziwne historie na forum. Trzeba sie od nich izolować i ich izolować . Wiec nastaw sie pozytywnie :) LM to spoko fabryka

????

@Trochę doświadczony

Dziękuję za udzielenie informacji.

Pediatra

Pracuje na zakładzie już jakiś czas Ale dalej mam słabego skilla, słabo sie staram. Widzę ze UA sa lepsi i to mnie frustruje Bym chciał do vestas, ale wiem ze mnie nie wezmą bo jestem za słaby I to mnie jeszcze bardziej frustruje Kto mi pomoże...

Psychiatra

Psychiatra

Pediatra

Z tego co się orientuję to obowiązuje przepis pracy i godziny przerw podczas pracy. A u was jak jest audyt to pampersy obowiązkowe. Uważam że to podlega zgłoszeniu pewnej instytucji. I trzeba to zgłosić co się dzieje.

Operator
@Pediatra

O czym ty mowisz? Generalnie przerw jest więcej niż w kodeksie, spokojnie mozna zjeść obiad i na fajkę też jest jak wyjść...

Wek
@Pediatra

Gon się chłopcze bo nie wiesz o czym mówisz. Tak kozaczysz to na cholerę jeszcze siedzisz. Podaj przykład gdzie tyle zarobisz co tu? Co za chwilę napiszesz ,że chemia i tdl ...pracuję 7lat i mnie tak jak i większościy nie przeszkadza . A jak chodzi o kolegów z UK to i ich się roboty nauczy bo my nie pozwolimy sobie abysmy za nich robili

Abc

Dobra firma operator z 10 letnim staźem3800podstawy.Rzepak z3mieśięczym stazem5200podstawy.Brawo

@Abc

Cos Ci pomyliło w tych wyliczeniach. Ale jeśli nawet - to sie zatrudnij jako nowy, będziesz miał 5200. Proste?

Abc
@Kiki

Kiki udajeszźe nie wiesz o kogo chodzi

Pediatra

Życzę miłej pracy osłon którzy tam pracują. Ogarnijcie się LM to nie koniec świata.

Pediatra

Wszystkim polecam zmienić pracę itd. A szacunek do godności to nie w Polsce

Pediatra

I zostaniecie sami z nie pani maju

Pediatra

Już nie długo do westasa będą potrzebowali i zobaczymy ile wam osób zostanie za takie traktowanie??!! Lepiej maja z Ukrainy niż my starzy pracownicy!

Ciekawe co mówisz bo jest inaczej. Trzeba własną (usunięte przez administratora) bronić bo może wylecieć.

Ile dają zarobić na start tak szczerze

To latwe
@Ania

Zobacz sobie na ogłoszenia o prace Oferujemy: pensję zasadniczą od 3000 zł brutto na początek; atrakcyjny system premii finansowych co miesiąc od 700 zł brutto; po okresie próbnym dodatkową premię nawet + 600 zł brutto oraz podwyżkę do pensji zasadniczej; premię kwartalną 660 zł brutto

Wracam do puszek

Najbardziej mnie zaskakuje fakt, ze nie jest placone "szkodliwe" pracowalem w fabryce puszek czyli crownpacking wczesniej i tam jest to naliczane np. Na lakierni gdzie powiem wprost warunki są 100x mnuej szkodliwe niz t LMie poważnie gdzie bhp gdzie nadzór jakiś stężenie podczas laminowania jest wielkie a szkodliwego brak Mylenie oczu środkami 3M jest beznadziejne no ciekawe jak bysmy pracowali bez owych srodkow ochrony ktore w ost. Czasie są wyliczane i pod koniec pracy gdzie sie scigamy z czasem doslownie brakuje !!!

kiki
@Wracam do puszek

co rok sanepid bada warunki pracy w zakładzie inspekcja srodowiska rowniez wszystko jest ok zawsze mozna sprawdzic wyniki w protokolach chyba ze ktos nie wierzy w nadzor sanepidu czy inspekcji srodowiska. ale wtedy to juz trudno.

Nie lubie chemii
@kiki

Chyba mowicie o dwoch roznych rzeczach. Warunki sa ewidentnie szkodliwe w sensie szkodliwosci wyziewow, etc. Ta chemia, z ktora pracujemy jest zdecydowanie agresywna. Natomiast nie zawsze nalezy sie dodatkowe wynagrodzenie. Ponadto - kazdy zaklad moze dac swoje dodatki do placy zasadniczej (np. my mamy 75 zl za wejscie do lopaty - co jest posrednio przyznaniem sie przez LM, ze to szkodliwe warunki:-)).

kiki
@Nie lubie chemii

Wiadomo ze warunki u nas sa trudniejsze. A wejściówki, dobrze że są I dobrze że ostatnio podnieśli stawkę za wejściówki :)

Edyta

@Kojot, Czy możesz napisać coś więcej o samych obowiązkach w pracy i systemie pracy w firmie LM Wind Power Blades? Czy to praca wymagająca dyspozycyjności? Czy pracujesz w systemie zmianowym? Jak w tym momencie wyglądają aktualne przyjęcia do firmy, czy w ostatnim czasie zauważyłeś w firmie jakieś pozytywne zmiany?

Produkcyjny
@Edyta

Cześć. Jest system 4-brygadowy, czyli chodzimy 2 x 12 godzin, potem dwa dni wolne. @ razy na 7 rano, potem dwa razy na 7 wieczorem. Praca jest wyczerpująca i w sensie czasowym i w sensie fizycznym też do lekkich nie należy. Chetnych nie ma za dużo, więc przyjmują każdego, bez żadnego odsiewu. W efekcie przyjmujemy 100 osób, ale w tym czasie 60-70 odchodzi. Nie ma kultury pracy zespołowej, więc departamenty grają pod siebie, a wszystko co złe spada na produkcję. Szefostwo ciągle dokłada do pieca i czujesz się jakby ciągle byli niezadowoleni, dyrektor operacyjny bez doświadczenia w kierowaniu grupami produkcyjnymi nie pomaga tylko przeszkadza. Ostatnio czepia się nawet TL o przydzielane urlopy, więc za chwilę problemem będzie wziąć jeden dzień wolnego. On nie rozumie, ze porozumienie na poziomie międzyludzkim to podstawa w tej robocie, bo to nie jest praca, gdzie produkcję robią maszyny tylko ludzie. Ustawia nierealne cele, np. na mouldingu 14 łopat na tydzień, gdzie możemy zrobić 11, może 12. Potem się pyta w czym może Co pomóc, albo co zrobiłeś żeby było lepiej - typowa korporacyjna gadka/szmatka. No dajcie ludzi to wyprodukujemy więcej, a tym co są dajcie się wyszkolić bo czasami na shellu na 8 osób jest 5 w żółtej koszulce czyli ze stażem poniżej pół roku - to są największe dwa problemy, ale na to jakoś nie pomagacie. Więc nie liczcie, ze się poprawi jakość czy ilość. Moulding psuje jakość (bo nowi ludzie), więc to zaraz się przekłada na postmoulding, gdzie rośnie liczba napraw.... O podwyżkach już ludzie pisali - tyle zdań, ilu ludzi. Generalnie za późno, bo w ostatnim roku odeszło wielu doswiadczonych operatorów. Czy wysokość jest dobra - czas pokaże, moim zdaniem za mało.

kojot
@Produkcyjny

troche prawdy i troche mieszania. Praca jest wymagajaca, dlatego na formie masz ustawione kilkanascie osob, zeby sie wyrobic Nowi pracownicy przychodza i wiadomo ze na poczatku nie wiedza wszystkiego dlatego trzeba ich wdrazac (trenerzy mentorzy i rowniez doswiadczeni operatorzy). jakosc sie poprawila na moldingu i post to rowniez widac. tylko trzeba tez przeczytac to na tablicy, a nie tylko w palarni bazowac na plotkach podwyzki dali pokazne, jak na goleniow.

Produkcyjny
@kojot

Kojot, osob jest za malo, bo kazda ze zmian ma niedobor, ponadto jest duzo LTA. Oczywiscie, ze nowych trzeba uczyć, ale do nauki musza być warunki, ktorych nie ma przy tak napietych planach. Ostatnie lopaty z tego tygodnia maja bardzo duze czasy napraw - co jest glownym powodem tego, ze nie da sie zrobic planu. Dlatego stoje na stanowisku - ze jakosc mamy slaba. Co do podwyzek - nie jest kwestia wysokosci podwyzki (zgadzam sie, jest znaczna), tylko tego, czy za pieniadze oferowane przez LM sa chetni do pracy - a tych na razie brakuje, czyli wydaje mi sie, ze pieniadze sa za male (mamy 4-brygadowke i ciezkie warunki - chemia, etc.)

kojot
@Produkcyjny

Z przyjęciami ma problem niestety każda firmie w parku Widać na wszystkich płotach i bramach ze każdy zatrudnia A prawda taka ze praktycznie nie ma ludzi bez pracy, Polaków I nawet rząd zdaje z tego sprawę. Słyszy sie ze chcą przywieźć kilka milionów Filipińczyków

Edyta

@Poluje na kojoty, upominam Cię i proszę o zapoznanie się z regulaminem forum GoWork.pl Użytkownik @Kojot zapytał Cię o radę. Forum służy wymianie opinii na temat warunków pracy, w tym przypadku w firmie LM Wind Power Blades. Opinie nie na temat lub wulgarne będą zgłaszane na bieżąco do administratora. Prosze o konkretne i przydatne wypowiedzi. Na jakie warunki może liczyć początkujący pracownik tej firmy?

@Edyta

Weż zamknij sìę już bocie

Jaaa

Masakra na magazynie sami jacyś z innego świata ludzie

LAV

Przydałby się strajk w tej firmie Powaga

obserwator
@LAV

zglos sie do Przedstawiciela Załogi i zaproponuj. hahaha

my :)

No już nie Juz kogoś ma hahaha

my :)

Wszyscy wiemy co robiłeś wlasnej żonie opuść czlowieku ta stronę i nigdy juz na nią nie wchodź,bo koledzy i kolezanki owej Pani nie zostawią na tobie suchej nitki

My :)

Lepiej przemilcz I nie pisze się ,,,,se,,,, Tylko ,,,sobie,,, Przyjaciół ma dużo wiedz o tym Pozdrawiamy

Wy
@My :)

Zajmijcie się swoim życiem pustaki

Uuuu

Jak tam podwyżki ??? ;)

Dobrze
@Uuuu

KIlkaset do podstawy i 600 stow premii kwartalnej

@Dobrze

Żyć nie umierać teraz bedą walić drzwiami i oknami do LM.

Edyta

@anonymous, proszę Cię o stonowanie emocji i nie zaczepianie innych użytkowników forum. Na forum każdy ma prawo do swobodnego wyrażenia własnej opinii, niezależnie czy jest to opinia negatywna czy pozytywna. Proszę Cię także o stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin To forum odwiedza wielu kandydatów do firmy LM Wind Power Blades. Może chciałbyś im udzielić kilku rad?

@Edyta

Tak żeby nie pchali się w to (usunięte przez administratora)

GrażynaCoWpyskStrzeli
@Edyta

Próba przemówienia do rozsądku takiego rasowego trolla mija się z celem. Równie dobrze, można próbować nauczyć świnie śpiewać. Popatrz na godziny umieszczania jego postów. Niedołęga życiowa, która stuka w telefon przy porannej kupie z kiepem w ryju. Wyobraź sobie teraz jego podniecenie kiedy przeczyta ten post. Jego życie nabiera sensu. W koncu odreaguje na forum bo w pracy z podkulonym ogonkiem pyska nie otworzy bez rozkazu.

@Edyta

Praca dobra choć nie lekka Płaca postawę i dodatki - trochę wyżej ni inni wokół Taki szczegół ze jest duży parking i nie ma z tym problemów . Nie trzeba na ulicy parkowac

@Rada

Robią szkolenie na wejściu ilka tygodni i potem hop do roboty

Tak nest
@Edyta

Będziemy sie stosowac do regulaminu

Jarek

Jaki są zarobki?

Czytacz
@Jarek

Zobacz na stronie z ogłoszeniami o prace Podstawa i premia wyglądają całkiem dobrze

@Czytacz

Umowa o prace Żadne śmieciowki

Poio
@Rada

To standard w tej chwili na rynku

Zostaw merytoryczną opinię o LM Wind Power Blades - Goleniów

• Jak się pracuje w LM Wind Power Blades?

Zobacz opinie na temat firmy LM Wind Power Blades tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 201.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LM Wind Power Blades?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 175, z czego 53 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 86 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LM Wind Power Blades?

Kandydaci do pracy w LM Wind Power Blades napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LM Wind Power Blades
2.5/5 Na podstawie 601 ocen.
  • Nowa 3
    72-100 Goleniów