Opinie o Prodlekpol w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Prodlekpol. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Prodlekpol o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prodlekpol w Warszawa

ja6

ja5 - 2010-11-24 12:21:31 Chyba wam się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po przewracało na stanowisku kontrolera jakości można maks wyciągnąć 1700zl netto ale trzeba mieć duży staż pracy i w miarę szybko się ogarniać, a na okresie próbnym 1300zl brutto i na więcej nie licz (3500zl brutto chyba na kierowniczym stanowisku ku...wa) to chyba Cię nie cenią skoro tylko tyle zarabiasz. myślisz, że masz maxa może koledzy Cię oszukują. Na kierowniczych płacą dużo lepiej wiem bo moja dziewczyna tam pracuje i wie co i jak.

kj

O czym piszesz! ja na próbnym miałam 2050brutto czyli 1500 na rękę, teraz mam lepiej.

obserwator

hi hi hi dobre z tą kasą - 3550 dla kontroli. nie wiem ile zarabia tam kontrola(sądząc po zarobkach innych i po bogactwi tej firmy to chyba kokosów nie mają) ale widzę jak latają po hali bo każdy coś od nich chce. chyba mają najbardzej przesrane w tej firmie. stanowisko kontrolera zdecydowanie odradzam!!!!!!!! no chyba że ktoś lubi poligon!!!

ja5

Chyba wam się w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po przewracało na stanowisku kontrolera jakości można maks wyciągnąć 1700zl netto ale trzeba mieć duży staż pracy i w miarę szybko się ogarniać, a na okresie próbnym 1300zl brutto i na więcej nie licz (3500zl brutto chyba na kierowniczym stanowisku[usunięte przez moderatora])

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Prodlekpol? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.

Niektórzy mają do 3 550 brutto, ale nie za darmo - pracy jest od [usunięte przez moderatora]

mariola - 2010-11-22 21:45:27 witam, kilka dni temu pojawiło się ogłoszenie na stanowisko inspektora kontroli jakości w tejże firmie. Widzę, że komentarze na tym forum w większości odnoszą się do osób pracujących na produkcji, a czy ktoś może udzielić mi informacji jak wygląda praca i płaca na w/wym. stanowisku?? gora 3tys. brutto,umowa na czas okreslony

mariola

Pytanie - 2010-11-18 14:35:04 Moja Matka tam pracóje bardzo sie jej tam podoba muwi że letka praca a fcześniej pszeprowadadzała dzieci pszes pasy ale ja uwarzam że tamoj jest bardzo niedobrze i małom rente pszynosi do dom morze tamoj morze ona pracować na dwie zmiany ale czy ftedy zapłacom jej wiencej piniendzy jak tam tak nieszanujom człowieka i kobiety? Skoro Twoja matka tam pracuje i ta praca jej się podoba to skąd niby Ty możesz wiedzieć ze tam nie szanuja ludzi?No chyba ze Twojej matce mimo ze jej tam nie szanują ta praca i tak się podoba.Jak nie wiesz to nie powtarzaj takich głupot.

GaGa

GaGa

gumiś - 2010-11-18 22:37:08 Witam wszystkich Ja tez jakiś czas temu pracowałem w tej pożal się Boże firmie ale nadal utrzymuje kontakt z niektórymi osobami i jestem na bieżąco co tam się dzieje . Ktoś napisał wyżej ze to nie jest strona o skargach i zażaleniach ale to właśnie jest taka strona, wiec i ja wrzucę tu swoje 3grosze. Opowiem moje pierwsze wrażenie wchodzę tam mowie Oświęcim osiadłem na jakiejś linii nagle jakaś baba mnie przegoniła mówiąc ze to jej miejsce i stoję jak ten pajac na środku alejki nie wiem gdzie iść aby zapytać się co mam robić , zapytałem się jakiejś kobiety gdzie mam iść powiedziała tylko tam i nie pokazała żadnego kierunku i poszła gdzieś , nadal stoję jak ten pajac i po jakiś 10 minutach zlitowała się na de mną jakaś pani zaprowadziła mnie na właściwa linie . Mowie do bab siedzących tam dzień dobry żadna mi nie odpowiedziała , myślę pierwsze lody przełamane . Patrze jakaś kobieta podaje mi opakowania po lekach i nic nie mówi po chwili patrzy na mnie i pyta się Zgadzam się z Tobą Kolego, na początku nie było łatwo, bo był brak życzliwości i wsparcia, ale wytrzymałam tydzień i teraz jest już OK. Do gadania, też się przyzwyczaiłam, w życiu niektórych ludzi nic się już nie dzieje więc żyją sprawami innych i uwielbiają plotkować i tworzyć niesamowite historie, a sprawy damsko-męskie najbardziej ich kręcą, bo u nich te sprawy to zamierzchła przeszłość. Powodzenia

gumiś

Witam wszystkich Ja tez jakiś czas temu pracowałem w tej pożal się Boże firmie ale nadal utrzymuje kontakt z niektórymi osobami i jestem na bieżąco co tam się dzieje . Ktoś napisał wyżej ze to nie jest strona o skargach i zażaleniach ale to właśnie jest taka strona, wiec i ja wrzucę tu swoje 3grosze. Opowiem moje pierwsze wrażenie wchodzę tam mowie [usunięte przez moderatora]osiadłem na jakiejś linii nagle jakaś baba mnie przegoniła mówiąc ze to jej miejsce i stoję jak ten pajac na środku alejki nie wiem gdzie iść aby zapytać się co mam robić , zapytałem się jakiejś kobiety gdzie mam iść powiedziała tylko tam i nie pokazała żadnego kierunku i poszła gdzieś , nadal stoję jak ten pajac i po jakiś 10 minutach zlitowała się na de mną jakaś pani zaprowadziła mnie na właściwa linie . Mowie do bab siedzących tam dzień dobry żadna mi nie odpowiedziała , myślę pierwsze lody przełamane . Patrze jakaś kobieta podaje mi opakowania po lekach i nic nie mówi po chwili patrzy na mnie i pyta się "no i czego nie rwiesz tych kartoników " mowie nie wiedziałem a ona " a co myślałeś ze przyszedłeś tu posiedzieć ?" mowie jest nieźle są już poważne gadki . Nie był to za specjalnie miły dzień dla mnie . Siedząc na tej linii otoczony babami to słyszałem tylko "o ta to ma dobrze dala [usunięte przez moderatora] i awansik " cały czas o jakiś romansach i podbojach firmowych . trzymajcie sie z fartem

nick

Dla mnie to ta strona jest nieudacznikiem ! to miala byc strona o pracodawcy a nie o zalach i obelgach!! Ludzie zastanowcie sie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! urazoną dume zostawcie w kieszeni a nie takie bzdurne rzeczy tu piszecie!!!! No ale to świadczy tylko o waszym wychowaniu!!

o miejsce pracy dla zyciowych nieudaczników i tyle w temacie

tabletka

Firma jak firma ani dobra ani zla! a ludzie ktorzy takie bzdury wypisuja pewnie nie wyrabija sie i dlatego oczerniaja innych!to wy jestescie "ułomni" ze nie rozumiecie prostych polecen a teraz sie żalicie. A ludzie jacy tu sa...?? trzeba kogos najpierw poznac zeby oceniac....

anonim - 2010-11-18 10:05:55 anonim - 2010-11-17 00:20:45 no1 - 2010-07-23 16:37:11 całkowity brak wykwalifikowanej kadry, niskie zarobki, praca w weekendy, jesli ktos Wam zaproponuje pracę w tej firmie stanowczo odradzam, nie powinna być zakwalifikowana jako firma z branży farmaceutycznej gadasz bez sensu czy ktoś w tej firmie ma jakieś wykształcenie????:-) chyba nie ma tam takich:-)

aaaaa - 2010-11-16 23:55:46 co wy chcecie od firmy ? jasne jak chce sie pracowac to trzeba zawinac rekawy i robic swoje a nie gadac i siedziec ,ja pracuje tam i jest ok jak robisz dokladnie to i pretesji nie ma kierowniczka a jak nie chcesz pracowac to zmien prace .mi tam odpowiada praca ,jest dla madrych ludzi a nie ulomnych.i tyle. "praca dla mądrych ludzi a nie ułomnych" - ale sie usmiałam, przeciez to praca dla ludzi którzy nic nie potrafia, no chyba ze dla kogos szczytem aspiracjiw życiu jest darcie ulotek i pudełek i pakowanie leków - faktycznie praca dla mądrych ludzi

prokurator - 2010-08-29 10:01:45 Tu nie ma żartow. Przeciwko osobom ktore wypuszczaja te leki na rynek juz przygotowywane sa pozwy. Te leki sa czesto pomieszane, nie zgadzaja sie daty i terminy waznosci. Nikt z tym nic nie robil ale jak to mowia miarka sie przebrala. sami to ci narobili brudow co nie chca pracowac tam,siedzieli i robili co chcieli a po tym trzeba ylo za nich poprawiac .

Krezus - 2010-11-07 20:24:05 Nie pracuj w Prodlekpol jak Ci źle! Wpisz w googlach rozwalic kasyno i skończą się Twoje problemy! zgadzam sie z tym.ja tam pracuje i jest spoczko kadra zajebista i tyle.ja tam pilnuje pracy a nie obijam sie.

Zostaw merytoryczną opinię o Prodlekpol - Warszawa

• Jak się pracuje w Prodlekpol?

Zobacz opinie na temat firmy Prodlekpol tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prodlekpol?

Prodlekpol
3.5/5 Na podstawie 276 ocen.
  • Chełmżyńska 249
    04-458 Warszawa