Opinie o Iryd w Gołdap

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Iryd. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Iryd na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iryd w Gołdap

Tadek

Grafik do dogadania?

Design des Präsidentenpalastes
@Tadek

A co jakiś następny "domek"trzeba zaprojektować dla kogoś z "góry"?Znam się na tym,choć słabo mi idzie programowanie robotów spawalniczych... :-(

Co jaki okres czasu w Iryd można ubiegać się o podwyżkę?

ubiegać się

Ubiegaj się cały czas...Chodz do biura na pięterko szklane i się ubiegaj ,zobaczymy co z tego wyjdzie :)Daj znać jak dostaniesz podwyżkę ,chętnie też się wybiorę na góreczkę bo nędza za taki grosz tyrać ...Wacek szczególnie "lubi" podwyższać staweczkę...A i reszta "kadry"w niczym mu nie ustępuje

Smerfetka

Omijać szerokim łukiem!

@Smerfetka

Popieram...Warto szukać pracy gdzie indziej zanim wybierze się Iryd niech będzie ostatecznością-dla mnie był, a i tak nie wyszło pomimo ,że byłem zdesperowany i na kasie bardzo mi zależało...Nie dało się ,sami wykończyli ...

Czy to prawda, że na stanowiskach produkcyjnych można zarobić 3.5-4 tyś jeżeli dobrze się zasuwa ponad siły, bo o takich przypadkach słyszałem.

@Marcin

Po 10tys.można zarobić.Chłopie jak wyciągniesz 2200 na ręke do gratulacje i szacun.Pisze ci kolega u góry ,że miał 2200 z sobotami na zmiany.Ludzie z całegj gminy zostalii "przemieleni"przez iryd .Czy wy nie rozmawiacie z nikim ,piszecie głupoty że do 5 tys.mozna zarobic.Albo jestes naiwny albo kretem na tym forum

Jarosław
@anonymous

Mozna. Wystarczy trafic na stanowisko dobre i sie go trxymac. Moje roczne zarobki na stanowisku produkcji oscylują w granicach 45-59tys zl rocznie więc czego chcesz od firmy w tak malym miescie. Wystarczy chcieć.

@Jarosław

Ty to jesteś jakiś kret na tym forum. Na pewno tyle zarabiasz jak jesteś kierowniczkiem lub kimś podobnego pokroju poganiaczem w tzw.zakładzie pracy "iryd".Zarobki są fatalne i jest kiepsko jeśli chodzi o produkcję.Wiadomo wy towarise w biurach macie się dobrz i nie dziwię się ,że wypisujecie takie głupoty ,że takie wspaniałe zarobki w obozie. Ludzią ciężko 2tysie.wyciągnąć a tu wstawka o 59tys .rocznie.Szkoda ,że szybciej twojego wpisu nie przeczytałem to bym zbanowal a tak ciągnie się następna propaganda od marca br.

@Marcin

Nie prawda,że takie zarobki teraz są kilka lat temu szło 3 wyciągnąć ale już nie...Piszą ci ludzie na dole we wpisach .Czytaj uważniej .Nikt pewnych rzeczy nie powie ci oficjalnie ,bo ludzie się boją, nawet tą nędzną robotę stracić.Za dużo "konfitury"w irydzie by ktoś oficjalnie opowiedził ci jak jest.Ale dobrze ,że jeszcze trochę wolności w necie jest i można napisać jak rzeczy się mają.U kierownictwa Iryd to najdoskonalszy zakład ,ale oni wkładają swoje "okulary" które nie chcą dostrzegać zmęczonego ludu podłym traktowaniem i nędznymi zarobkami jak na tą robotę.Pozdrowienia od spawaczy.Niech prezes wie ,że ludzię cały czas są nie zadowoleni.Poszedł bym na górkę do pana o powiedział to i owo ,ale by zaraz już nie pracował ,tak wiec piszę....

Ślusarz

Pan dyrektor w prost zapyta się czy pracowałeś u nas, potem sprawdzi twą kartotekę nie ważne czemu ustał stosunek pracy, wypisze kwitek do kadr, na kolejny dzień 30 minutowe BHP i 5 minutowe badanie lekarskie i do pracy.

Leszno
rap

Przed podjęciem pracy w Irydzie odwiedź osobę odpowiedzialną za BHP i zapytaj ile osób straciło palce, połamało ręce, uszkodziło nogi i kręgosłupy pracując na akord. Wątpię abyś uzyskała odpowiedź, ale może odezwą się poszkodowani lub bliscy osób, które maja trwałe pamiątki po pracy w Irydzie i opiszą Ci swoje historie. Oczywiście w świetle przepisów sami są sobie winni ale ich ilość świadczy tempie pracy, obciążeniu pracownika i wielu innych czynnikach, które wiele osób w tym zakładzie ma za nic. To tylko jeden z niewielu "niuansików" tego zakładu pracy. Warto byś zrobiła rozeznanie i w tym temacie przed podjęciem pracy. Status uzdrowiska jakim cieszy się miasto Gołdap nie koniecznie sprawdza się w Irydzie. Pozdrawiam serdecznie.

Stanik
@rap

Ciele bedzie cieleciem cale zycie po prostu trzeba nauczyc sie pracowac zgodnie z bhp

Wojciech Z

Odradzam pracę w Irydzie!Przez wiele lat firma wykorzystywała i upokarzała w perfidny sposób swoich pracowników czego efekty są teraz odczuwalne(Brak rąk do pracy) i zostało to zakorzenione głęboko na długie lata.

Paktofifka

Iryd, Kensus czy Beryl to już nie ma znaczenia lub inny zakład pracy. Ludzie mlodzi uciekają za granicę do pracy. Kierują się różnymi powodami.

Patrycja

Firma Iryd szuka pracowników głównie na stanowiska produkcyjne, czy wiecie coś na temat innych stanowisk? Możecie podzielić się swoimi odczuciami związanymi z pracą w tej firmie, w jakich przedziałach oscyluje wynagrodzenie? Czy jest to firma z którą można wiązać plany na dłuższą współpracę?

ex-WSI
@Patrycja

Patrycja daj już sobie spokój z tym twoim ponawianym zapytaniem.Ludzie ci odpisują a ty znowy mielisz temat,że "Iryd szuka pracowników na stanowiska produkcyjne"itd.-twój cytat z postów.Czuję przez kości ,że ktoś z biura jest tą tzw."Patrycją".Daj sobie siana z tym zapytaniem.Forum jest po to by pisać merytorycznie a takie posty sie pokazały-czego chcesz wiecej dalej reklame robić ,że Iryd szuka pracowników na stanowiska produkcyjne.Bez ciebie to wiemy ,że oni szukaja oni 10 lat temu szukali i dalej szukają,ale nie szanuja i nie licza się z ludzmi dlatego dalej szukacie obywatelu\ko Patrycjo...

Kontami mnie do irydu nie zaciagna???? pracowałem ponad dwa lata. Z 4 sobotami (łącznie z sobota na nocki) 2200 zł wypłaty. Kpiny za sali ????

Patrycja

Szukam opinii na temat firmy, co możecie powiedzieć na temat atmosfery? Jakie trzeba mieć kwalifikacje, czego można oczekiwać po dłuższym stażu pracy? Czy wynagrodzenie jest adekwatne do wykonywanej pracy?

Patrycja

@pseudo szuwar, możesz powiedzieć coś więcej o tej sytuacji? Czy nowi pracownicy też mają wyjątkowo wysokie normy do wyrobienia? I czy zawsze jest to praca na akord? Może wiesz, jak to wygląda na innych stanowiskach?

@Patrycja

Większość roboty jest na akord.Wysokie normy...Nie bedziesz wyrabiała normy powyżej 80%,bedziesz miała kłopoty....Mało kto pracuje tylko na stawce godzinowej-przeważnie takie osoby mają "plecy"...Są też akordy bardzo dobre i fuchy dobrze płatne,ale to dla elity i jak nie znasz kierownika lub ewentualnie brygadzisty to zapomnij ,że dostaniesz taką "fuche".Pisze tu z perspektywy spawacza.Nie raz zdażyła mi sie sytuacja ,że spawałem dość duże elementy akord był wysoki a znajomek kierownika(pozdrowienia dla p.Sebastiana) "spawał" podkładke do nakrętki i na koniec miesiąca miał ten znajomek 2800netto a ja ledwo wyciągnołem 1900netto.Taki prosty przykład układów i dziadostwa.Nawet Białorusini mają lepszą kase niż Polak- obywatel tzw. swój...Patrycja pogadaj z ludzmi z tego co widze jesteś młodą dziewczyną ,albo nie doświadczoną.Możesz sprubować choc osobiscie nie namawiam cie na ten (usunięte przez administratora),ale spróbowac mozesz zawsze mozna odejsc jak to ludzie czynią nagminnie-jakis powod tego jest.Znam ludzi co robią w Irydzie pare lat ,albo są zdesperowani jesli chodzi o kase i nie mają innych mozliwosci,albo mają plecy i cicho siedzą na początku miesiąca bo potrafią ludzie zarobić...Wszystko zależy jaki masz układ.Ja układu nie miałem to miałem od początku umowy do końca pod górkę,a przyszedłem do irydu z konkretnym doświadczeniem jako spawacz i uprawnieniami(aktualnymi z ISG).Ogólnie spawanie to nie jest lakki chleb ,ale teraz mam normalna prace i atmosfere.Nie chce zdradzać szczegółów bo komurka śledczo -internetowa dojdzie kim jestem...A wolałbym żebym nie stracił obecnej pracy przez konfidentów-tak prawda boli p.Wacku.

Koks Szuwarek

Słuchajcie taka kwestia. Nie ma sensu się uzalac z byle powodu. Jedno jest pewne ze pracodawca daje od siebie wszystko co jest w stanie zapewnić osobie która podejmuje pracę w jego zakładzie. A reszta to tylko zdarzenia losowe na które pracodawca może nie mieć żadnego wpływu.

Patrycja

@Leszek, pod tym linkiem->http://iryd.pl/rekrutacja/ znajdziesz aktualne oferty pracy w firmie Iryd. Może już aplikowałeś? Jakie są Twoje odczucia? Pisaliście wcześniej o opóźnieniach w płatnościach, czy ta kwetsia została już wyjaśniona? @anonymous, czy pracowałeś bądź pracujesz w tym przedsiębiorstwie? Czy firma dała Ci możliwości rozwoju?

@Patrycja

Patrycja co ty piszesz o jakiś odczuciach ???!!!!W Irydzie zaraz cie wyleczą z odczuć jak dostaniesz akordy ,że ci sie w najgorszych snach nie sniły...Pogadaj z kobietami co pracowały lub pracują jeszcze w "firmie"Uważaj na kierowników bo co niektórzy gustuja nie tylko w swoich żonach...Chyba ,że starasz sie na biurową to inna bajka nie wiem jakie układy tam rządzą ...Produkcja bez pleców to porażka -tak jak pisałem do Leszka...Najlepiej idz spróbuj bo se bedziesz w brode pluła że nie sprubowałaś.Dla mnie i nie tylko ,IRYD sam w sobie był szybko działającym lekarstwem na chęć poznania tej wspaniałej przygody charowania w tym przecudnym zakładzie ....

Leszek

Słyszałem, że Iryd to bardzo dobry pracodawca. Czy prowadza może rekrutację?

@Leszek

Pewnie słyszałeś od kogoś podobnego jak tzw.Szuwar :) ,że to Iryd to dobry pracodawca...Nie masz pleców to masz pozamiatane ...Idz spróbuj sił może ci się uda i trafisz na dobrą fuche , tylko dział techniczny tj.utrzymanie ruchu ma w miare ok.ale tam sie nie dostaniesz jak z Wackiem się bardzo dobrze nie znasz...I lepiej naucz sie spawać kotwice do jachtów -taka mała sugestia

Do Leszek:Prowadzą rekrutacje ale tylko z tego powodu,że nikt tam nie chce pracować

Pracodawcy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność swojego zespołu. Czy podobnie jest w Iryd? Napiszcie, co o tym sądzicie. Możecie w ten sposób ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z pracą w przedsiębiorstwie.

Atmosfera w Irydzie to lekko mówiąc ołowiana...Płace w miejscu stoją a i sporo osób sie zdziwiło jak na kwicie co miesiecznym płace poszybowały ale w dół....Szkoda gadać,nie stety polityka niszczy zwykłego Polaka.Zatrudnianie braci z Ukrainy bardzo sie opłaca dla pracodawców bo dostaje od jednej zatrudnionej osoby 800zł. dopłaty.Nie dziwcie sie ,że dalej bedziecie nikim bo na wasze miejsce czekaja "bracia "z Ukrainy.To nie jest ich wina ,ale są bystrzy i kożystaja z błednej polityki Morawieckiego.Pracodawca z kapitałem od p.Merkel jaki i bractwo wschodnie mają profity,ale my szary zwykły robol POLAK ma pod górę i to nie piękną.... Szkoda ,że wyszło jak zawsze choc teraz jest gorzej bo zarabiało sie lepiej nawet kilka lat temu (spawacze)a i nie straszyli bo teraz maja asa w rękawie cwaniaki ...Nie pasuje to wypad,kiedys to przynajmnie jakies pozory stwarzali ,nawet Wacek pokazywał oznaki ludzkosci a teraz to krutka piłka...My POLACY do p.Merkel a bractwo ze wschodu do nas ot dobra zmiana...

airpower
@anonymous

kolego anonymous...po pierwsze ortografia,po drugie większosć z zatrudnionych zarówno w IRYDZIE jak i w KENSUSIE pracowników pochodzi z Białorusi a nie z Ukrainy. Nie mniej jednak prawdą jest że obcokrajowcy są faworyzowani przez pracodawcę w sposób spektakularny co już zaczyna budzic pewną irytację wśród pozostałej częsci załogi zwłaszcza tej która pracuje w tym zakładzie od kilku lat.

@airpower

Airpower-dzieki za sugestie ortografia kiepska bo jakby była lepsza to by sie w Irydzie nie siedziało tylko by posadka lepsza gdzieś była,a i po nocach sie pisze do świeczki...:)Ta Ukraina to taka przykładowa.Akurat mi osobiście Białorusini nie przeszkadzają bliżej im do nas Polaków niz Ukraincom.Kolejny temat faworyzowania to już opisałem w innym poście czyli kwestia dopłat od państwa do jedngo zatrudnionego pracownika ze wschodu ok.800zł.-łatwo to sprawdzić tak wiec polecam....Iryd to jakaś pomyłka.Kiedyś robili łapanki by ludzie tak charowali i byli traktowani -napięcie psycho-socjologiczne wypływające z "góry", widać ,że maja szpeców od tych spraw jak z ludzmi postepować by jakiś bunt się nie podniósł.LUDZIE nie bójcie się myśleć i skończcie ze "sprzedawaniem"się nawzajem.Białorusin,Rusek,Ukrainiec trzyma się owiele bardziej solidarniej niż my POLACY rodacy,katolicy....Miłej nocy życze i świerzego powietrza w Irydzie na hali...

Szuwar

Z przymrozeniem oka proszę Pana Administratora.

Nie polecam firmy Iryd i Kensus w umowie napisane wypłaty do 10 każdego miesiąca a jest po 10 i dalej wypłat nie ma. Ludzie też mają opłaty i muszą rodzinę utrzymać ale firma Iryd tego nie rozumie.

Szuwar

Przy pomocy tego forum wyraziłem tylko moje zdanie. Nie jestem stronniczy dlatego piszę i pozytywne i negatywne komentarze.

Szuwar

Ja wypraszam sobie takie komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Iryd - Gołdap

• Jak się pracuje w Iryd?

Zobacz opinie na temat firmy Iryd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iryd?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Iryd?

Kandydaci do pracy w Iryd napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Iryd