Opinie o Ziaja Oddział Dolny Śląsk Karolina Szut w Stanowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Ziaja Oddział Dolny Śląsk Karolina Szut. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Ziaja Oddział Dolny Śląsk Karolina Szut na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ziaja Oddział Dolny Śląsk Karolina Szut w Stanowice

Ktosiek Nowy wpis

NIE POLECAM z całego serca. Praca dramat, wyzysk ludzi. Stawka szkoda gadać. Wymagają od nowego pracownika żeby był samodzielny po kilku dniach. Pracownicy którzy pracują dłużej są albo zdesperowani albo nie mają ambicji na normalne zatrudnienie. Znów aktualne ogłoszenie dużo świadczy o firmie.

Nick_ Nowy wpis

Umowa śmieciowa, żałosne zarobki, wykorzystanie pracownika do granic możliwości, wszyscy chodzą jak z kijem w(usunięte przez administratora) NIE POLECAM!

T

Ja również nie polecam, praca na śmieciowej umowie i oczekiwania z ich strony, że po kilku dniach będziesz wszystko potrafić. Robota za psie pieniądze, w dodatku wszystko w pośpiechu, że czasem nie ma jak do toalety wyjść.

Zuzanna
@T

Nie ma szans żeby po jakimś czasie otrzymać umowę o pracę? Cały czas robi się na zleceniu?

@Zuzanna

Z tego co słyszałem to później niby dają normalną umowę, ja tego nie uświadczyłem.

Olga
@T

A to po jakim czasie odszedłeś w takim razie? Czyli tak wgl szkoleń brak? To skąd miałeś wiedzieć tak właściwie co masz robić?

@Olga

po niecałym miesiącu, nigdzie nie napisałem że nie ma szkoleń. Jest dzień próbny gdzie oni decydują czy się nadajesz czy nie i jak to powiedzieli czy opłaca się w ciebie inwestować XD no jaja jak berety, żałuję że nie pozwałem ich o ustalenie stosunku pracy KP „Art. 22. § 1. Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca – do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem. § 1(1) Zatrudnienie w warunkach określonych w § 1 jest zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy, bez względu na nazwę zawartej przez strony umowy. § 1(2) Nie jest dopuszczalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną przy zachowaniu warunków wykonywania pracy, określonych w § 1.”

Olga
@T

O proszę, znajomość prawa nie boli. Czyli teraz w sumie było to już na tyle dawno, że nie mógłbyś się co do tego odwołać? Bo ciekawa jestem czy dalej robią tak innym osobom?

Eliza
@T

A na jakim stanowisku byłeś? I co tak jeden dzień próby, co się wtedy robi, tzn jaki zakres obowiązków jest w takim dniu?

T Nowy wpis
@Olga

Mógłbym się odwołać w każdej chwili, ale już mi nie chce się w to bawić Patrząc na ostatni negatywny komentarz z lipca sądzę że nic się nie zmieniło Na OLX nadal wisi ogłoszenie które odświeżają co jakiś czas. Brak kandydatów chyba świadczy o nieudolności tejże firmy

T Nowy wpis
@Eliza

Stanowisko fakturzysta Praca głównie przy komputerze: zamówienia od klientów i przedstawicieli, odbieranie telefonów, korekty faktur, wydawanie próbek i dodatków do zamówień, noszenie na magazyn zrobionych faktur. Jesteś praktycznie od wszystkiego za psie pieniądze

Kandydatka

Nie polecam. Już po samej rozmowie widać, że wyzyskują ludzi. Gdy została mi zaproponowana najniższa krajowa Pani rekruterka stwierdziła, że można zarabiać więcej robiąc nadgodziny to nie wiedziałam czy się śmiać czy płakać. Ludzie chcą godnie żyć za pensję podstawową a nie od 6 do 18 siedzieć w pracy. Zdziwił mnie tez system zatrudnienia, czyli pierwszy miesiąc umowa zlecenie, kolejne 3 miesiące próbne następnie standardowo umowa na rok a później na trzy. Aż się chce ???? Życzę firmie powodzenia w znalezieniu kandydata na stanowisko.

Czy po rozmowie w Ziaja Oddział Dolny Śląsk Karolina Szut rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Nie polecam

Ogloszenie o pracę wisi od ponad miesiąca więc to chyba o czymś świadczy Darmowy dzień próbny na którym nawet nie ma podpisywanej umowy, takie wykorzystywanie sprawdzają czy się nadajesz... Ja podziękuję

Maaati

Nie polecam! Właścicielka nastawiona na zarobek, wykorzystuje pracowników. Umowy śmieciowe bądź na najniższą krajową. Praca non stop w nadgodzinach, które nie są wypłacane. Jak tylko zobaczy, że potrafisz coś więcej, to będziesz wykorzystywany do wszystkiego. Szkoda czasu. NIE POLECAM!

Cziki

Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w firmie?

Zostaw merytoryczną opinię o Ziaja Oddział Dolny Śląsk Karolina Szut - Stanowice

• Jak się pracuje w Ziaja Oddział Dolny Śląsk Karolina Szut?

Zobacz opinie na temat firmy Ziaja Oddział Dolny Śląsk Karolina Szut tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Ziaja Oddział Dolny Śląsk Karolina Szut
  • Różana 76