Opinie o Dominik Kasprzycki Granit Center w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dominik Kasprzycki Granit Center. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dominik Kasprzycki Granit Center o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja wyrobów betonowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dominik Kasprzycki Granit Center w Kraków

Cistesrione Nowy wpis

Prawdziwa firma , widzisz na żywo jak powstaje produkt , fachowcy z lat , konkretne podejście i perfekcyjne wykonanie, takich dobrych i solidnych firm już praktycznie niema , POLECAMY KAŻDEMU …

Kuligowski Nowy wpis

Szanowny Panie , na przeciw dolnego wejścia jest 3 firmy , widocznie Pan trafił do pseudo kamieniarzy pyla twardosz , a nie do GRANITU , Granit-Center Dominik Kasprzycki to najlepsza firma jaka znam i każdemu mogę polecić , proszę być konkretnym w opiniach i wypowiedziach ….

Marian58 Nowy wpis

Wykonanie Fachowość Terminowość Firma jak najbardziej godna polecenia , POLECAM

Berni

Jeśli jest to zakład kamieniarski na przeciw dolnego wejścia na Grębałów, to moja opinia jest całkowicie NEGATYWNA! Całkowity brak szacunku do klienta! Obiecywanie gruszek na wierzbie i na tym koniec! Miesiąc wstecz mieli wykonać wokół grobu drobną pracę, mieli zacząć po kilku dniach i po kilku tygodniach cisza! Byłem, prosiłem i wreszcie obiecałem kierownikowi że wystawie mu opinię na Internecie! Słowa dotrzymuję! Ja z gęby (usunięte przez administratora) nierobie!

Adela Mochc
@Berni

Proszę nie mylić zakładów opinia negatywna i złe zdanie i owszem ,naprzeciw dolnego wejścia ale na temat Firmy Twardosz Jan ul. Darwina 10a Zakład Pogrzegowy Rekordia

Uli geburen

Chyba POMYLIŁEŚ FIRMY mówisz o TWARDOSZU J. TAM JEST BARDZO ŹLE

Justynia77 Nowy wpis
@Berni

Dzień dobry , muszę powiedzieć ze na przeciw dolnego wejścia na Grębałów jest tak naprawdę 3 różne firmy !!! Rozumiem obawy i niepokój , jeżeli państwo traficie do Firmy J.Twardosz lub PYLA , TO I OWSZEM , powstaje problem....z uczciwością i rzetelnością , natomiast GRANIT-CENTER jak najbardziej POLECAM Szanuje gościa , reszta to zwykli handlarze bez pojęcia i naciągacze ...

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Dominik Kasprzycki Granit Center? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
AGHnet

Wykonawca zaufany , rzetelny i profesjonalny. Tradycje od pokoleń , mało już tak odpowiedzialnych fachowców. Dziękujemy za wszystko .

Beatka

Super firma , bardzo polecam z P. Dominikiem załatwicie wszystko, prawdziwy fachowiec.

Aneta
@Beatka

Właśnie widziałam Twój super entuzjazm odnośnie tego, że są według Ciebie najlepsi w innym komentarzu. ;) A opowiesz coś więcej o tym co dla Ciebie tak super ogarnęli, że tak zachwalasz?

Klient UM

Super fachowcy

Zuzanna
@Klient UM

Pracownicy? Jak z podejściem szefostwa do swoich ludzi?

Beatka
@Zuzanna

Pracownik i Klient są NAJWAŻNIEJSI. Może ktoś w to wątpi ??? Sama sie przekonałam i firma jest poprószy NAJLEPSZA.

Kamieniarz

Wszyscy pracodawcy powinni brać przykład . Wzorowo

Helena
@Kamieniarz

Naprawdę? Rzadko się spotyka takie opinie, powiesz coś więcej? Z chęcią bym się dowiedziała na co tam można liczyć, skoro jest tak fajnie.

Kamila

Solidna firma i dobry właściciel - tak uważają klienci, a jakie jest zdanie pracowników? Ciekawa jestem, czy również jesteście zadowoleni z warunków pracy u tego pracodawcy. Napiszcie, jak właściciel dba o swój personel.

Ipntv

Wkoncu uczciwa i solidna firma. Gorąco polecam. Bardzo szeroki zakres usług , właściciel the best.. może wszystko...

Potencjalnyzainteresowany

Uczciwa i co najważniejsze bardzo solidna firma. Gorąco polecam.

Strzegom Polski Kamień

Najsolidniejsza firma jaką znamy .

Zostaw merytoryczną opinię o Dominik Kasprzycki Granit Center - Kraków

• Jak się pracuje w Dominik Kasprzycki Granit Center?

Zobacz opinie na temat firmy Dominik Kasprzycki Granit Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Dominik Kasprzycki Granit Center
  • Karpińskiego 9